Автор Тема: СМС диалози  (Прочетена 10634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
СМС диалози
« -: 2005-12-21, 02:32 »
абе сигурно и доста ползвате смси та реших и на това да посвета една тема

Разбира се, глупаците говорят, че за да съблазняваш успешно жени е необходимо много да практикуваш. Това теоретиците твърдят, че е необходимо да се правят по 10, 20 подхода на ден, за да започнеш да се чувстваш комфортно при общуване с непозната жена. Смехории! Повярвай, старче: всичко това са глупости! Ако имаш мобилен телефон и получен от приятелите номер на момиче, знай: в тази статия има постъпкова инструкция как да се направи така, че тя да дойде у вас тази нощ и да ти се отдаде пет пъти! (бележка на редактора: ако телефонът е скъп – десет).

Ако дори и за секунда си повярвал в написаното по-горе, затваряй прозореца с тази статия и отивай да практикуваш на улицата. Тя (статията) е за това, как лекичко да поразпалим интереса на момичето към теб с помощта на смс. И моля те, не надценявай значимостта на това общуване в сравнение с диалога в реалноста.

В действителност

И така, в телефона си имаш N брой момичета, с една от които ти си се запознал преди половин година, но ръцете ти до там не са стигнали (в преносен смисъл); друга малко ти е поомръзнала преди месец и си й дал тайм-аут, с трета си се разделил тази сутрин, но твоето “близко” още не е свършило; с четвъртата… е, ти разбра. Разпалваме интереса в момичето с нещо в духа на: “Здравей, аз тук пътувам в автобус! Срещу мен – картинка: мъж в раирани гащи, с брада, с жълто каскетче. Намигва ми! Да му пратя ли поздрави от теб? ”.

Ето още няколко любопитни опуенъри: “Днес ще ти се присъня. Как мислиш, да ти пожелая ли в този случай лека нощ?” или за делови момичета: “Здравейте, автомотичния органайзър на Globul, ви уведомява: днес в 20.00 имате среща с тайнствен непознат. Бъдете във форма.”

Не си мисли да бягаш по нея!

И тук ние правим малко отстъпление: общуването е доброволна работа. Ако момичето не ти отговаря, значи тя или не може да ти отговори, или не иска. И в този и в другия случай следния смс в стил “А защо не ми отговаряш?” Е проява на излишна заинтересованост. В съблазнението коз твой това не е. Ето защо така да се прави не трябва.

Водене на диалог

Сега няколко думи за воденето на комуникация в случай, когато момичето е проявило интерес и нещо там ти е отговорила. Очевидното правило: ако твоя смс завършва с въпросителен знак, резонно е да чакаш отговор. Ако въпрос няма, отговор, както разбираш сам, може и да няма. Ето защо, ако ти искаш да поддържаш комуникация: свършвай с въпроси (изключение прави, когато се държиш в модел награда). Примери:

– Здравей, на раирания поздрави не му предевай. По-добре направо го целуни!
– Аха, а ти си постави телефона на вибрации, аз ще му дам да се обади, става ли?

– Ох, толкова съм уморена. Присъни ми се по-добре утре.
– Уморена ли си? Тогава днес ще ти се присъни един мой познат естонец, ок?

Свършваме!

За финала. Сигурно за теб не е ново това, че комуникацията по смс обикновено е далеч от реалното общуване поради големите паузи, една от които може да се окаже и края. Ето защо, възприемайте ги равнодушно. Леко! По-добре ще е, ако общуването свършва с твои реплики, в които има няколко провокативни думи.

– Е и как е раирания?
– Готин е! Той каза, че ние с теб всичко ще си имаме!!!

– Естонец? Ще съм с непознат през нощта?
– Такъв ти е избора. Но бог е милостив: летните нощи са по-кратки.

Бъди оригинален!

И дума за финал. Ако ти е необходимо (помисли два пъти – необходимо ли ти е) да изпратиш нещо обидно по смс, то, моля, бъди любезен и го направи това оригинално. Ето няколко оригинални замени на неоригинални смс-и:

Здравей // Животът е прекрасен!

Как е // Жива ли си още моя старушке? (© С. Есенин)

Лека нощ // Нека ти се присъни принц! (сутринта можеш да изпратиш: “Е и как съм?”)

Защо мълчиш? // Бележка за блондинки: за изпращане на съобщение севъзползвайте от функцията “изпращане на съобщението”.

Ще се срещнем ли? // Днес в твоя живот ще се случи взрив на Вселената! Пиротехниците се събират в 20.00, еди къде си. Аха?
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 72
    • Профил
СМС диалози
« Отговор #1 -: 2006-07-12, 00:56 »
Хипер интересна статиика
Не е важно колко пъти ще паднеш,важното е след всяко падане да намериш сили-да станеш и да продължиш.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
СМС диалози
« Отговор #2 -: 2006-08-11, 15:15 »
Вдъхновена съм!    Уууу, браво, супер четиво и  най-важното - ше ми свърши полезна работа!  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
СМС диалози
« Отговор #3 -: 2006-08-11, 16:20 »
най-добрия ми приятел съблазнява най-добрата ми приятелка със следния тип смси

ако искате видите новото попълнение снимки на Д.

отворете следния сайт:
http://wwww.d.ne.e.kurva.tq.prosto.obi4a.da.se.4uka.com
за повече информация отидете в Пловдив

и целия и клас се счупва от смях с ей такива простотии... той е веселяк  и това е на майтап а и тя има чувство за хумор

мойте са еднотипни

мили би ли ми свалил прашките сутиена поличката...само остави щипките на простора
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
СМС диалози
« Отговор #4 -: 2006-12-20, 20:01 »
разбрах-това е в полза за мъжете
ами...жените като пращат SMS-и?

уж са толкова предвиими,а накрая пак не можеш ги разбереш...или то това само в случаите когато си хлътнала...

VegetablE

• Гост
СМС диалози
« Отговор #5 -: 2007-01-04, 20:57 »
Деба, за втори път пиша коментар и ако и този път не се изпрати, не знам дали компютърът ще е още жив за трети опит  
Като цяло статийката е много добра, но има някои неща, които не пише в нея! Като например - ако момичето не е от най - приказливите?! Момчета, вие сте много зле. Не може да сваляте момиче по учебник, всяко момиче е различно. Просто бъдете себе си!

Модерирано - Пиши на кирилица!
« Последна редакция: 2007-01-04, 23:02 от SHEMETNA »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
СМС диалози
« Отговор #6 -: 2007-01-06, 11:38 »
Цитат на: VegetablE
... Просто бъдете себе си!
Това е най-голямата глупост, която можеш да свършиш ако искаш да сваляш момиче!!! Да бъдеш себе си... аре нема нужда.. Всички жени пробутват това смешно клише, а някой даже май си и вярват..
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Greedy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
СМС диалози
« Отговор #7 -: 2007-04-07, 11:44 »
Хубава статийка, но къв мъж си ако не свалиш момичето очи в очи ми с смс-и  Смс-а е за друго...

Неактивен Lindsay_Lohan

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Отговор на: СМС диалози
« Отговор #8 -: 2008-08-09, 18:14 »
Това е тъпо с смс-ите.Като искаш да я сваляш и да е успешно,кажи и някои виц,заведи я на морето кажи и няколко мили неща.Или другото бъди себе си,не прави на тежкар или на големия бройкаджия.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #9 -: 2008-08-10, 09:09 »
Да е, точно така ше направя "Маце, искаш ли да те заведа на морето" :D :D :D Баси свалката! Сори за офтопика, не се сдържах ;D

ИНаче смс-четата са си екстра за флиртчета ;) Ама точно тия тука примери не са ми интересни, аз си имам свой си просташки стил, дето явно е вървежен :D

Неактивен Lindsay_Lohan

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #10 -: 2008-08-10, 09:48 »
По тая тема може да се пишее много.Но за мен лично не  ми допада това свалка с смс,аз ще си помисля тоз пък ко сега за аедно кафе или да се видим и така да ме сваля,а с един смс.Няма смисъл.Е нали знаете животът е гаден  :)

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #11 -: 2008-08-10, 13:50 »
Еее, аз обичам готини смс-и. Но ги смятам по-скоро за начин да 'опипаш почвата' или да поддържаш флирта. Не за сваляне.  :)
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #12 -: 2008-09-09, 03:55 »
Еее, аз обичам готини смс-и. Но ги смятам по-скоро за начин да 'опипаш почвата' или да поддържаш флирта. Не за сваляне.  :)
  Абсолютно съм съгласна...Те са по-скоро за поддържане на интригата отколко за нещо друго.. с правилния смс можеш да получиш много добри резултати наживо ..  :-[ ;)
...Докато те открия...

ard0

• Гост
Re: СМС диалози
« Отговор #13 -: 2011-04-08, 00:02 »
Това което искат момичетата е лидер,смел,честен и интелегентен мъж  :)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #14 -: 2011-04-08, 13:02 »
Това което искат момичетата е лидер,смел,честен и интелегентен мъж  :)
Особено интЕлегентен ;)
Caralho Voador

Неактивен Trayy

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • www.vimaxblog.info
« Отговор #15 -: 2015-11-26, 11:15 »

И аз съм на същото мнение. Могат да се използват като за начало, но ако се продължи със тях идеята ще се изгуби и от опит за свалка ще се превърне в обикновен смс чат.