Автор Тема: Nightwish гонят Tarja  (Прочетена 6456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Nightwish гонят Tarja
« -: 2005-10-25, 23:37 »
онзи ден ми попадна тази информация... да де... четох го на испански, но все тая

сега Tarja ще се самоубие и ще имаме поредната група, която ще остане в историята  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #1 -: 2005-10-25, 23:55 »
не знам в какви групи е била, но след като прочетох писмото ДОСТА ми падна в очите... жалко само, че е лицето на групата и останалите зависят от нея...

важна е аха !!!  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #2 -: 2005-10-25, 23:56 »
Абе и аз попаднах на тая новина... нещо разбрах се била надула и се интересувала само от парите и затова я гонят... честно казано хич не ми пука...    
Inside all of us there si hope...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #3 -: 2005-10-25, 23:59 »
Финландските симфонични метъли NIGHTWISH обявиха, че се разделят с дългогодишната си фронтдама Tarja Turunen. Това стана ясно от отворено писмо, публикувано от лидера на групата - клавириста Tuomas Holopainen. В него се обяснява, че останалите четирима музиканти са стигнали до единодушното решение да уволнят Tarja., след като отношението й като личност и професионалист спрямо бандата се е променило коренно в негативна посока през последните години. NIGHTWISH ще продължат напред с нова вокалистка.

NIGHTWISH се разделят с Tarja Turunen, причината е че гледала на музиката като бизнес и парите станали по-важни от всичко....

Tarja Turunen - коментира решението на вече бившите си колеги да я уволня :

" Нямам думи, за да изразя чувствата си в този момент. Съкрушена съм. Това се случи по такъв начин, че нямах и най-малкия шанс да изразя своето мнение. Бях уволнена от група, в която прекарах последните девет години от живота си и съм много тъжна от този факт. Групата направи това публично достояние по доста жесток начин. Това не променя обстоятелството, че направихме великолепна музика заедно, но аз никога няма за забравя, че те не ми дадоха възможност да кажа довиждане на хората като певица на NIGHTWISH. Обичам ви и наистина се надявам да ви видя скоро на мои концерти. Благодаря ви за милите думи и подкрепата. Никога няма да ви забравя "

Ей тва намерих...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #4 -: 2005-10-26, 00:06 »
Бившата вокалистка на NIGHTWISH - Tarja Turunen разпространи следното съобщение до медиите :

"
 От неделя сутринта насам бях молена да изразя позицията си от списания, вестници, радио и телевизионни станции, фен клубове и фенове от Финландия и целия свят. Толкова много на брой, нямам физическата възможност да отговоря на всички по отделно. За това аз реших да напиша няколко думи в следващия текст, за да могат моите фенове, роднини, приятели и общественността да знаят как се чувствам след последните събития.
Това е миг на мъка и болка и ми е много трудно да говоря.
В този момент аз съм в Аржентина. Надявам се, разбирате че след такава шокираща промяна в живота сравнима с развод, аз не искам да стоя сама у дома във Финландия. Съпругът ми беше резервирал билети за Аржентина преди доста месеци и в последния момент аз реших да тръгна с него. Но обстоятелството, че съм в Аржентина и голямото разстояние не могат да бъдат извинение да не коментирам ситуацията.

Миналия петък, 21 октомври бе денят, който цялата група очакваше от много време. Подготовката започна от рано сутринта. Аз бях болна и нервна поради факта, че дори не бях имала възможност да пея на репетициите. Изнерви ме и това, че програмата за концерта щеше да е по-дълга, отколкото трае един обичаен концерт на NIGHTWISH. Не само това, но и щеше да има специален гост, който да излезе с нас, трябваше да сменям тоалета си по-често от обикновено и за пръв път - големи ексрани и по-голяма сценична постановка. Да не забравяме, че представлението щеше да бъде записано и филмирано. Ние петимата най-сетне щяхме да свирим в "Hartwall Arena".
Въпреки че знаехме предварително, че концертът е разпродаден, когато излязохме на сцената видяхме викащата и аплодираща, изправена на крака публика да заема всяко възможно място. Не можехме да повярваме. Никога няма да забравя това великолепно посрещане от финландската публика.
Когато концертът свърши, аз плачех от щастие на сцената. Това бяха сълзи от щастие, защото успях да дам най-доброто от себе си, въпреки че бях болна. Сълзи от щастие, защото дългото ни турне завърши по възможно най-добрият начин и сълзи от щастие, защото получихме най-доброто, което може да получи един музикант - аплодисменти и усмихнати лица. В онзи момент, аз не знаех че скоро шях да плача отново.

След концерта момчетата от групата ме поканиха зад сцената да се присъединя към тях за обща прегръдка. Това беше странно, тъй като ние по традиция се прегръщаме така преди да излезем на сцената. Тази традиция остана, въпреки обтегнатите отношения и нарастващото напрежение, което съществуваще от доста дълго време.
Тогава почувствах, че трябва да им благодаря, което и направих, но не получих никакъв отговор.
След това те ми дадоха писмо и поискаха да го прочета на следващия ден. Същото писмо, което сега е публично достояние.
Аз го прочетох и бях шокирана. Не знаех какво да кажа и в настоящия момен, докато пиша тези редове, продължавам да не знам.
Усещам много гняв в това писмо и продължавам да имам смесени чувства, но не искама да отговарям на този гняв дори с повече ярост. Личните отношения не трябва да бъдат вадени на открито.

Знам, че това, което преживяваме е много тъжно за всички, включително и момчетата.
Имаше много начини, по които да ми кажат това, което изразяват с писмото и аз продължавам да недоумявам защо избраха този начин. Съжалявам, че момчетата са ме разбрали толкова погрешно. Не мога да позная себе си, така както са ме описали.
Те са казали подли неща за мен, но фактът, че са замесили и Marcelo, моят съпруг, преминава границата. Той е мъжът, когото обичам, мой приятел и ми е оказвал най-голяма подкрепа през последните години.
Ние сме били в една група девет години, преживявайки добри и не толкова добри времена. Мислех че ги познавам, но съм грешала.
Все пак, всичко което се случи, не е достатъчно за да ги направи зли в моите очи.
Идва момента да се успокоя и да отвърна на всичко това.

Трябва отново да събера сили и обещавам скоро да се върна публично. Ще обявя пресконференция, на която ще разкрия бъдещите си планове. Но не очаквайта тази конференция да се аначин да нападна някого. Няма да го направя.

Прекрасната музика, която създадохме заедно, няма да бъде накърнена от последните събития.

Благодаря на всички, които ме подкрепиха в тези трудни времена. Моето семейство, приятели, колеги и многобройни фенове. Обичам ви и наистина усещам, че не съм ви предала.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #5 -: 2005-10-26, 00:45 »
Да я гонят ,бе- аз ще си я взема вкъщи пък

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #6 -: 2005-10-26, 18:16 »
Еееее ,бееееее!!!!!!!!!! Тука братче да не си заплюе за него си нещо човек.

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #7 -: 2005-10-26, 23:30 »
Отивам да накладя огъня , да потанцувам в чест на Боговете , които дариха на народа още един празник  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #8 -: 2005-10-26, 23:33 »
Честно казано не би могло да ми пука по-малко точно пък за Nightwish

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #9 -: 2005-10-27, 09:12 »
Ee аре стига, бе тва е ебати шока  Аз яко се кефя на nightwish а и както ми бяха казали, че ще има концерт, ся докато си намерят нова.....

rock_ur_body

• Гост
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #10 -: 2005-10-27, 17:06 »
доколкото разбрах те вече са си намерили нова  не съм кой знае колко голяма фенка на групата...всъщност чувала съм само 5-6 техни песни но пък са били хубави.ще ми е доста интересно да чуя новата солистка.а иначе песните сигурно пак няма да са лоши щом ще продължи да ги пише същият член на групата.

Неактивен Rape-My-Dead-Body

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
    • http://
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #11 -: 2005-11-10, 23:21 »
Мисля , че ще са много по-добре без нея!

Неактивен BlackLady

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #12 -: 2005-11-13, 19:45 »
 Някой да вземе да разясни на тези глупаци, че без нея те ще загинат. Никой няма да слуша Найтуиш без Таря. Те се самоубиват.
BlackLady

Неактивен ^BlacK_PoweR^

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #13 -: 2005-11-14, 21:50 »
Абе като гледам има доста които се радват 4е Таржа се маха,но ли4но аз смятам 4е без нея ве4е няма да е съ6тата група  
На мене те са ми (или поне ми бяха) едни от любимците (тука нека да не 4увам критики ако оби4ате 6ото все пак всеки си има мнение) и мисля 4е без Таржа просто няма да е съ6тата група.
Когато се създаде една група тя си добива един облик с определените хора и когато не6то се промени ве4е не е съ6тото-не е съ6тата група съответно...
Ами..това и сега 6те 4акаме да видим кво 6те стане
И между другото нека да ви помоля поне да и казвате името правилно казва се Таржа,а не Таря
аиде Respect ALL    
[span style=\'font-family:Impact\'][span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\'][span style=\'color:yellow\']"Всичко,което не те убива-те прави по-силен ! ! !"[/span][/span][/span]

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #14 -: 2005-11-14, 21:53 »
А аз да те помоля да не пишеш с 6 и 4, мкей?

Неактивен Tikal

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
  • ~ Deviate, Dominate ~
    • Профил
    • MySpace - Tikal
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #15 -: 2005-11-23, 20:19 »
Баси, сега гледам концерт на Nightwish от тая година лятото в Германия и се изяждам отвътре... как можаха да я махнат преди да са дошли тука??? тоя Томас, само да го видя някъде по улицата ще го разфасовам за зимнина... а щяха да дойдат догодина тукаа :nfair:  

Неактивен Tikal

• потребител/ка
  • *
  • ~ Deviate, Dominate ~
    • Профил
    • MySpace - Tikal
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #16 -: 2005-11-24, 17:57 »
Цитат
Добре де , май не е тука мястото ама какво се случи с ЛП ... сега видях няква тъпа песен с едни насрани гейчета и МАЙК беше в тоя клип ... отделно че ме блъска отвсякъде инфо че ЛП се били разпаднали 
[div align=\"right\"][snapback]21468[/snapback][/div]

...::: OFF TOPIC :::...

ами не съвсем...
Майк и Честър правят отделни проекти...
Честър  - соло, а Майк направи Fort Minor, където само рапира...
не са се разпаднали, очаква се нов албум в края на 2006г.

...::: OFF TOPIC :::...

Неактивен Tikal

• потребител/ка
  • *
  • ~ Deviate, Dominate ~
    • Профил
    • MySpace - Tikal
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #17 -: 2005-11-25, 10:08 »
Една невероятна песен... балада, която ме кара да настръхвам като я чуя... просто ме разчувства от всякъде
Изпълнение на Sharon от Within Temptation и Tarja Turunen
Песента се казва "Our Farewell"

@hit.bg - Within Temptation ft. Tarja Turunen
« Последна редакция: 2005-11-25, 10:08 от Tikal »

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Nightwish гонят Tarja
« Отговор #18 -: 2005-11-27, 23:00 »
Лелееееееее жестока еее!

loritto

• Гост
Re: Nightwish гонят Tarja
« Отговор #19 -: 2010-07-29, 19:24 »
Така... Ако може философите да си затварят устите, защото като им чета мненията ме побиват тръпки от тия глупости! Излишно е да казвам на Tikal, ако намери тоя мизерник Туомас да ме извика да му донеса инстоменти за да го разфасова! И също искам да кажа на всички, които смятате, че тая сбирщина от психари нуждаещи се от спешна медицинска помощ(това определено е така, защото факта, че са заменили ангелския глас на Таря с пищящото квичене наподобяващо колене на дива свиня на Анет, е определено тотално тъпа идея!!!!!!), наричана от някои "група" има някакво бъдеще, Е НЕ!!!!!!!!!!! Невъзможно е! И ако има хора които все още смятат, че Nightwish могат по някъкъв мизерен начин да оцелеят, сега ги попитам:
Ако NGW незнаят във какво положение поставят себеси и най-малко феновете си, защо тогава издават новия си албум (с Анет) в две части?! Една с Квичене, и една без?! (Признавам, че колкото и да са ми паднали в очите те свирят добре!)
Ето и моя отговор:
Според мен те много добре знаят в какво полужение е групата, и колко зле настроени са част от феновете! Те сами направиха нещата така... НО! Можеше това разделяне на лагери да стане по безболезнено... Не казвам да се предодврати... Няма как да не се обособят лагери при разпадането на една група! И въпреки това, отвореното писмо, което NGW публикуваха изостри отношенията допълнително! Смятам, че чрез отворено писмо определено не е начина да уведомиш член на групата, че вече някак не ти е добре да работите заедно! Унизително е! А не Таря трябва да ви падне в очите! ТЕ! Тези, които я оплюха публично!
Stardust е публикувал съобщението на Таря. Тя даде и пресконференция и интервюта... Всичката тази информация си стои в интернет и никои от тези кадето говорят глупости за Таричка не се е сетил да я погледне!
Какво ще кажете за това:

"Говорих с някои хора след концерта и те ме попитаха "Хей, нека се видим утре, на тайното парти на Nightwish". А аз ги попитах "О, какво парти? Какво тайно парти на Nightwish?". Te ме гледаха като идиот: "Хайде Таря, това парти!". Бяха поканени много хора от групата, от пресата, от целия свят и поддръжници, и приятели..Аз казах "Шегувате си, нямам никаква идея за това парти". По това време писмото вече беше в ръката ми. Никой не дойде да ми каже за това парти, а имаше много. Но както групата, както Туомас каза "Моля те, прочети писмото утре", така направих. Прочетох го на следващия ден, сутринта, веднага, след като се събудих. Прочетох го в леглото си, в хотелската стая. И определено не бях особено щастлива. Бях тъжна, шокирана донякъде, неразбираща, но това значи, че групата не може да работи с мен. Добре, но какво значи отвореното писмо? След няколко минути осъзнах "Аха, групата ще има парти довечера". И това, това наистина разби сърцето ми"
?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loritto

• Гост
« Отговор #20 -: 2010-07-29, 19:29 »
Под свирят добре горе имах предвид без Aнет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tarja`s fan

• Гост
« Отговор #21 -: 2011-04-15, 23:47 »
Искам да кажа колко е права loritto NGW се самоубиха с това писмо! Изгонихте Тария и сега може да минем към Анет... По добре да ПРЕМИНЕМ през Анет защото тя НЕзслужава никаво, ама никакво внимание. Разбирам да си пее гнусните "песни" (ако мога така да ги нарека),ама не! Ще пееме песните на Тария! Ангелският глас на Тария е неповторим и тази Анет няма никакво право да квичи (както се изрази loritto) върху песните на Тария!
Крайно време е хора! Осъзнайте се! Спрете да пюете и да бълвате гнусните си мнения срещу ТАРИЯ!!!!

ТАРИЯ ОБИЧАМ ТЕ!

Тя идва за 4-ти път в България на 21.09.1011г в Пловдив! Хора със симфоничен оркестър!
Фенове! До Каварна отидохме, та в Пловдив ли няма да КОФЕЕМ!!!

Tarja`s fan

• Гост
« Отговор #22 -: 2011-04-16, 00:19 »
Много се извинявам за двойния пост, но трябва да кажа още нещо

Immortality_:
"не знам в какви групи е била, но след като прочетох писмото ДОСТА ми падна в очите... жалко само, че е лицето на групата и останалите зависят от нея...

важна е аха !!!"

1. Тария не е била в никакви групи и точно там е проблема, че NGW по най-гадния начин изгониха Тария, с която са работили толкова много години!

2. Тария
е лицето на групата и останалите зависят от нея. Факт!! Лицето е, и те зависят от нея! Признавате го и в същия момент говорите против нея!?

3. Жалко?!?! Жалко, но не уточнявате за кой е жалко! То е ясно, че е жалко за NGW, но все пак казвайте ги тези неща!

4. Важна е аха?!!? Неясна и неумесна за мен ирония. Защо го написа тва бе човек?!? Как да не е важна?! Ако се занислим "Важна е аха!!!" изразява ирония, тоест иска да каже обратното "Аха кво значение има тя" или "да бе да важна е на кой му пука за нея" и няколкно реда по-нагоре пише "
лицето на групата и останалите зависят от нея... " 
Immortality доста си объркан а?!