Автор Тема: Как бихте реагирали..?  (Прочетена 18434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FireDance

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #30 -: 2006-11-13, 11:30 »
Хи хи хи , 1- определено мн интересен вапрос и аз мисля като Julia, зависи от мн неща наистина.Аз те питам ти как би постьпил ?

Неактивен yulia

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://
Как бихте реагирали..?
« Отговор #31 -: 2006-11-14, 09:58 »
Ако не съм в настроение ще го изгледам странно и ще отмина без нищо да казвам   . Обаче ако ми е весело  веднага ще почна да го разобеждавам , да му обяснявам как аз кафе не пия и няма какво да правя в ено кафе .. , че е супер тъпо да киснеш там , а за хубоста  веднага ще потърся хубаво момиче да му " отворя очите "   (ше го скъсам от базици   )!

Неактивен amyto

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 51
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #32 -: 2006-11-14, 10:12 »
На мене тфа мноо пъти ми се е случвало,но никога не съм откликвала на нещата,които ми се говорят поради простата причина,че такива заговорвания не са ми по вкуса и дори най-якото момче да ме заговори пак нищо друго няма да направя освен да го подмина може би ..

Неактивен dreamer

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #33 -: 2006-11-14, 20:19 »
С една приятелка си говорихме и тя седи и разправя
"Ако те спре ЕБА си яката мацка на улицата и те пита за тела ти или за кафе какво ще направиш?"Хах
И така
иначе ако някъв психар ме спре на улицата и ме израдва и ми каже хайдее на кафе-ръгвам веднага,може пък да излезе готин младеж.

Първото което е малко хора имат куража да направят такова нещо.
=)
I knew the moment had arrived
for killing the past and coming back to life.

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 116
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kricc
Как бихте реагирали..?
« Отговор #34 -: 2006-11-22, 22:21 »
Цитат на: TheSeXLoTtErY
ми зависи ако е готин ще му кажа че съм съгласна па нема да отида на срещата....

А какъф е смисъла тогава да приемаш ?  

Аз лично незнам, зависи от човека и от впечатлението което ми направи  
"Недей ми разказва за безоблачни дни,
недей ми обещавай лазури и слънче.
Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."
                                    Богомил Райнов

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 116
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kricc
Как бихте реагирали..?
« Отговор #35 -: 2006-11-22, 23:20 »
FANatic аз пък се радвам да си говоря с непознати хора /нови.. интересни/, но едва ли аз ще ги заговоря първа просто ме е страм и незнам какво ще си помислят  иначе не вижадам нищо лошо в това да се запознаеш с някой нов човек /потенциален нов приятел/  
"Недей ми разказва за безоблачни дни,
недей ми обещавай лазури и слънче.
Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."
                                    Богомил Райнов

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Как бихте реагирали..?
« Отговор #36 -: 2007-06-22, 01:29 »
Цитат на: Vrashkov
Митак...зарежи, ако не ти се надуе , ще се стресне.

Мне... на мен днес ми се случи подобно нещо... вече писах в една друга тема... явно си зависи от момичето знам ли... един пич днес на спирката просто ми каза "Много си красива, знаеш ли?" ... малко се притесних ама после мн добре се почувствах.. запознахме се, лафихме си... покани ме на бира... съгласих се, ама му изясних,че имам приятел в момента...

Странно е как противоположния пол започва да се заглежда и да проявява инициатива когато вече си имаш приятел/ка... Излъчването ли се променя, щастието ли се усеща... странно, но приятно
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Katalina

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #37 -: 2007-06-22, 12:59 »
Правила съм го аз. Вървеше до мен на улицата, спрях го и го поканих на кафе. Прие. Едногодишна връзка бе резултата от смелостта ми. Пробвай се, дано жените на които се спреш си заслужават.
Вятърните мелници и битките с тях са най-голямата ми слабост.

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #38 -: 2007-06-24, 13:16 »
Цитат на: KpaTyHkA
Цитат на: Vrashkov
Митак...зарежи, ако не ти се надуе , ще се стресне.

Мне... на мен днес ми се случи подобно нещо... вече писах в една друга тема... явно си зависи от момичето знам ли... един пич днес на спирката просто ми каза "Много си красива, знаеш ли?" ... малко се притесних ама после мн добре се почувствах.. запознахме се, лафихме си... покани ме на бира... съгласих се, ама му изясних,че имам приятел в момента...

Странно е как противоположния пол започва да се заглежда и да проявява инициатива когато вече си имаш приятел/ка... Излъчването ли се променя, щастието ли се усеща... странно, но приятно

ХАХАХА мноо странно наистина и аз съм го забелязал
като в рекламата на SPRITE
можеби въпрос на нагласа
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Как бихте реагирали..?
« Отговор #39 -: 2007-06-24, 18:41 »
И аз това съм се питал много пъти... сигурно излъчваш някаква сигурност и увереност като се чувстваш добре
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #40 -: 2007-06-25, 11:18 »
Емиии....аз определено бих се стреснала....ноо по тактичен начин бих го отрязала....защото все пак не бива  да не забравяме факта,че е непознат....
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Как бихте реагирали..?
« Отговор #41 -: 2007-06-25, 18:12 »
Абе майките ви не са ли ви казвали да не си говорите с непознати...Аз ако съм някакъв симпатичен маняк и работя за Ванко 1 примерно...Заговарям те,от там кафенце и следва побой,отвличане,яко изнасилване и без да се усетите вече пътувате към слънчево Мексико.А билет за връщане....няма.
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #42 -: 2007-06-26, 00:32 »
Цитат на: Target_Audience
Абе майките ви не са ли ви казвали да не си говорите с непознати...Аз ако съм някакъв симпатичен маняк и работя за Ванко 1 примерно...Заговарям те,от там кафенце и следва побой,отвличане,яко изнасилване и без да се усетите вече пътувате към слънчево Мексико.А билет за връщане....няма.

Ми съжалявам.. аз съм от хората, на които докато не им се случи няма да се уплашат

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Как бихте реагирали..?
« Отговор #43 -: 2007-06-26, 01:44 »

Ми съжалявам.. аз съм от хората, на които докато не им се случи няма да се уплашат
Ивче тези хора патят лошо...не си струва за единият секс(знам,че за това си мислиш  )да прекараш ноща с потенцялен маняк.Но разбира се това си е твой избор...

But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #44 -: 2007-06-26, 19:28 »
Ивче тези хора патят лошо...не си струва за единият секс(знам,че за това си мислиш  )да прекараш ноща с потенцялен маняк.Но разбира се това си е твой избор...

Ми всъщност не мисля за секс... каквито и да ги дрънкам секс с напълно непознат, колкото и възбуждащо да ми звучи на моменти, не бих направила... безотговорността ми не  стига чак до там...

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Как бихте реагирали..?
« Отговор #45 -: 2007-06-26, 21:07 »
Трябва много да ми хареса ,че да се навия за кафе...по вероятно  е да го пратя да пасе..    
« Последна редакция: 2007-06-26, 21:09 от *dark and twisty* »
...Докато те открия...

Неактивен elms

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 166
    • Профил
Отговор на: Как бихте реагирали..?
« Отговор #46 -: 2007-10-14, 22:36 »
ако тоя дето пита има поне малко чар и видя, че не е с външност на средностатистически бройкаджия, бих се замислила
Да бъдем хора докато науката не е открила, че сме нещо друго

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #47 -: 2007-10-14, 23:03 »
И аз бих се замислила,зависи от условията.Външния вид,начина по-който говори и се държи.
Но няма да приема ако имам приятел.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Sm00thy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
  • ***Boggy***
    • Профил
« Отговор #48 -: 2008-02-06, 11:39 »
Еми супер бих се зарадвала на някъв такъв ентусиаст...
Бих отишла ако ми харесва иначе няма смисъл...Но за протокола - отговара ми да  ;D :D :D
I believe in you,
I can show you that I can see right through
All your empty lies, I won't stay long
In this world so wrong

Неактивен Someonewlse

• Danny The Dog
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
    • Death Note BG Forum
« Отговор #49 -: 2008-11-12, 23:14 »
Е са се прибирам от тренировка... потен, небръснат, по анцуг... направо съм идеален... както и да е.. това няма общо с въпроса дето ше задам.

Искам да питам.. Как бихте реагирали ако примерно на улицата ви срещне мъж (примерно аз) и без да ви познава ви каже следното: "Здравей.. извинявай предварително ако това което направя ти се стори нахално или просташко.. аз по принцип не се заглеждам по момичетата по улицата, самоче тебе нямаше как да те пропусна (в смисъл усмихвам се).. искам само да ти кажа че си много красива жена и да те питам... имаш ли нещо против да те поканя да изпиеме по едно кафе..?"

Искам да ми кажете честно обаче щото ако ми кажете че бихте тръгнали с тоя да пиете кафе, после питам 10 момичета на улицата и 10те ме отрежат ше ви псувам, да знаете..!

Сетих се щото сега като се прибирах от тренировка в рейса имаше еб*ти мадамата, ма на нея нищо не й казах... поради гореописаното..   

Ммм, защо не?
Стига да не е с 40 години по-стар от мене^^ Защото има и такива.
Ако го каже така, както ти казваш, и ако няма дефекти в говора, не съкръщава думите наполовина и не се хили тъпашки...защо не.
May be the Universe is not supposed to be understood?

Неактивен ????

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #50 -: 2009-01-05, 10:31 »
Един глас от мен "за". Определено бих, силно оценявам галантността при мъжете (може би защото е рядко изкопаемо). Бъди смел :) Преди аз се срамувах, после живота ме поотрака (само малко де) и сега ако си харесам някой - отивам и му казвам "симпатичен си, искаш ли да пием кафе". Понякога става - понякога не. Но когато е ставало - струваше си :)
Make a man a fire, and he'll be warm for a day.
Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.