Анкета

За или против обезкосмяването на мъжете

За
13 (56.5%)
Против
10 (43.5%)

Общ брой гласове: 22

Автор Тема: Обезкосмените мъже  (Прочетена 38244 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #30 -: 2005-09-27, 13:55 »
Цитат
добре че по тялото и ръцете нямам 

аммм в галерията /на снимките от купона който прави в къщи/  ама без да искам и да се заглеждам /заплес съм си но това не ми убягна ...та на едно местенце видях че не е съвсем така

Цитат
А сега майка ми е взела некаф крем който забавя растежа на космите . Истинско чудо е  Само тре'а да я питам каква марка е , че вече няма лепенки по него ...

бръсненето е въпрос на навик и с времето ставаш все по бърз /Боги явно теб те е страх да не се резнеш затова откарваш 1ч  /

за кремчето ще кажа че и аз взех и го хвърлих защото ефект няма 
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:25 от tech_noir »

egoist

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #31 -: 2005-09-27, 16:26 »
Цитат
Боги , по-лесно ще ти е да си взимаш една обикновена самобръсначка за еднократна употреба и караш без пяна , в банята на мокра кожа. Точно 2 мин работа  Знам го от опит , все пак нали тренирам плуване и като нямам време с епилатора , карам със самобръсначка .
А сега майка ми е взела некаф крем който забавя растежа на космите . Истинско чудо е  Само тре'а да я питам каква марка е , че вече няма лепенки по него ...
Миличка мисля, че по-кофти съвет не можеш да му дадеш!!!
Боги каква пяна бе!?За бръснене ли?
Когато се намокриш в банята ,просто си насапунисай краката(или там каквото бръснеш!?)и давай смело и безотговорно с бръснача...
Колата маска...доволна съм,а пък ми взима и тънко...крака, ръце, триъгълник, вежди-12 лева. 
На мен вече толкова са ми изтънели косъмчетата, че козметичката ми ме кара да се бръсна известно време... :blink:

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #32 -: 2005-09-27, 17:10 »
Цитат
давай смело и безотговорно с бръснача...
Замисляш ли се на КОГО даваш подобен съвет. Леле... поне 2 седмици ще ме е страх да го доближавам сега.

Неактивен kokendar

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #33 -: 2005-09-27, 22:27 »
Абе аз "кликнах" върху "ДА", обаче по погрешка-изобщо не съм привърженик на тоталното обезкосмяване. На едно друго място преди време бях писал, че не мога да гледам оная си работа гола като оскубана кокошка. Не зная, може да ви приличам на селяндур или задръстеняк, обаче нищо (или никоя) не е в състояние да ме накара да си обръсна космите на п...ката си. За мишниците - да, съгласен съм от хигиенична гледна точка, обаче другаде...тц. Може би , защото природно не съм надарен с кой знае какво окосмяване, затова да разсъждавам така, но това си е моето мнение.
АКО ГЛУПОСТТА МОЖЕШЕ ДА ЛЕТИ, НЯКОИ ОТ НАС ЩЯХА ДА БЪДАТ СВРЪХЗВУКОВИ САМОЛЕТИ.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #34 -: 2005-09-29, 15:06 »
Цитат
ми дам, за бръснене, ама да ви кажа честно нещо нямам мерак да почвам пак наново целите крака, направо ужас, иначе по едно време се бех усъвършенствал и се прасках яко бързо, ама се резках, ей един път много ме болеше

Е то нема проблем.. смисал става бързо... само първия път е някво супер зациклено щот са много дълги космите...    
Хахах иначе и аз мноо се режа, цялата баня става в кръв  
« Последна редакция: 2005-09-29, 15:07 от ZAZO »
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #35 -: 2005-10-12, 12:16 »
хАХА,  брадичката няма нищо общо с обезкосмяването! Аз също се кефя на брадички, леко небрежно оставени да поникнат  

Става въпрос за краката, гърдите(ако са в повече) и т.н. И за обезкосмяване не с бръснене    , а епилиране, кола маска.. Боги, ако ще си ги бръснеш, по-хуу изобщо недей. После какво става    А иначе брат ми като го заразих с тази епилация, уж преди беше против, а сега е по-вманиачен по махането на косми и от мен  
« Последна редакция: 2005-10-12, 12:17 от limonka »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен LORD VADER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 97
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #36 -: 2005-11-05, 02:52 »
Не съм се бръснал от седмица и половина... (лицето имах предвид)
« Последна редакция: 2005-11-05, 02:52 от LORD VADER »
ONCE MORE THE SITH WILL RULE THE GALAXY, AND WE SHALL HAVE PEACE...

Неактивен Mysterious Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 33
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #37 -: 2005-11-17, 23:31 »
харесвам леко наболата брадичка краката не ми пречат но косми по интимните части и подмишниците...предпочитам да ги няма
Животът е песен, чиито припев е смъртта!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #38 -: 2005-11-20, 21:17 »
Цитат
Гадно е да има косми по гърдите , под мишниците и "от долу"(бикини зоната) . На краката и на ръцете се търпи някак си (ако е умерено) .
Да бе, ако сте гледали 40-годишен девственик  тоя му напраиха кола маска под формата на  и после му писна и си тръгна  Иначе да, кофти е примерно, ако е с неква свежарска ризка и отдолу се подават некви косми като на върколак :sick:
Цитат
Имам навика ако видя ужадно много косми по краката на един "мъж" да му ги горя със запалка 
Хаха, аз обикновенно ги скуба   
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:26 от tech_noir »

Eva

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #39 -: 2005-11-21, 14:27 »
Жена да се прави на мъж - рядко
но мъжете да се правят на жени- често срещано явление (тоест с обезкосмяване) а някои и с други неща ...тва с обезкосмяването за мен е крайно вече ако е много космат ама ако си е ок за кво му е...къде му е мъжествеността....тя трябва да се изразява по всички параграфи...според мен

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Обезкосмените мъже
« Отговор #40 -: 2005-11-22, 17:31 »
Оххх малеее отначалото кат зачетох темата направо ми стана лошо :sick:  :sick:  :sick:  По принцип съм за ...лично за мен е много по приятно както самата гледка така и допира.Глупаво е схващането че ако един мъж се обезкосмява той е гей...тва са някви примитивни разбирания,че колкото е по-космат един мъж толкова е по-мъжествен .Ххехехехе и земете мъже (тея дет твърдо сте зад мнението че не трябва да се обезкосмявате) и попрочетете и се замислете колко  от жените дет са си изказали мнението харесват "натуралното"(мога да ви уверя че и в действителност процента им е много малък) ....Идеята е дали бихте направили компромис кат се лишите от окосмяването си за да и бъде по-приятно на жената до вас  
Death Is Certain

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #41 -: 2005-11-22, 17:38 »
Цитат
Идеята е дали бихте направили компромис кат се лишите от окосмяването си за да и бъде по-приятно на жената до вас 

Идеята е за самите тях да го правят най-вече. Те трябва да си се чувстват добре в кожата.. Пък как го постигат с тази си своя теза ПРОТИВ обезкосмяването, не знам, не искам и да знам.   
Приятна ли им е гледката на дълги черни косми ?  :sick:

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Обезкосмените мъже
« Отговор #42 -: 2005-11-22, 18:47 »
Цитат
Те трябва да си се чувстват добре в кожата..
Mи аз си се чувствам добре в кожата и СЪС косми така че за кво да ги махам? Хаха даже си ми е кеф! Колкото до тва жените кво харесват - ако тая не я кефи, следващата! Те губят, не аз!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #43 -: 2005-11-22, 21:17 »
Цитат
Цитат
Те трябва да си се чувстват добре в кожата..
Mи аз си се чувствам добре в кожата и СЪС косми така че за кво да ги махам? Хаха даже си ми е кеф! Колкото до тва жените кво харесват - ако тая не я кефи, следващата! Те губят, не аз!

хаха, ще видиш ти с тия приказки.. Айде няма да ти пожелавам да се влюбваш в някое капризно девойче, което да те побърква. Заради нея ще се подложиш не на кола маска, ами нз на кво  , ако трябва 

Тогава ще си говорим.. И като те навие веднъж, после ще се чудиш как си могъл да живееш толкова години в заблуда по отношение на обезкосмяването 

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #44 -: 2005-11-24, 07:28 »
Цитат
Жена да се прави на мъж - рядко
но мъжете да се правят на жени- често срещано явление (тоест с обезкосмяване) а някои и с други неща ...тва с обезкосмяването за мен е крайно вече ако е много космат ама ако си е ок за кво му е...къде му е мъжествеността....тя трябва да се изразява по всички параграфи...според мен
Много готино мнение    Напълно съвпада с моята гледна точка  По принцип прекалено големите грижи за външния вид ма ВЪОБщЕ не ми се вписват в представата за истинския мъж! Помежду другото растежът, големината и броят на космите по тялото на един мъж зависят точно от най- "мъжкия" хормон- тестостерона, така че си е прост биологичен факт, че най- косматите мъже са и най- мъжествени. Тая мода дето е излезнала от няколко години насам си е чиста педерастия, за последно мъжкото обезкосмяване е било модерно през 5 век пр. Хр. в антична Гърция, където любовта между двама мъже се е смятала за нещо по- висше от тази м/у мъж и жена 

Аз верно имам един приятел дето гаджето му го кара да се обезкосмява с некви пластири и т.н. щуротии! Бахти тормоза, тая му купува даже некви козметични кремчета и т.н. простотии от които аз НИщО не разбирам (както и той) и го кара да си ги маже, чудя се как още не му е купила червило и панделки  !
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #45 -: 2005-11-24, 12:52 »
Абсолютно разделям горното мнение!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #46 -: 2005-11-24, 17:04 »
В същност не ми пука за тестостерона, а гледам с лошо око на обезкосмените мъже - поради това, че не смятам за редно един мъж да прекарва прекалено много време пред огледалото, както и да отделя такова голямо внимание на това как изглежда, особенно да търпи някои неудобства в името на това да се хареса на някои или тем подобни дивотии. Ако се питате от къде аз, такъв противник на обезкосмяването знам че същото това обезкосмяване причинява известни физически неудобства на един мъж - веднага ще ви обясня.
   Преди много-много години, в една далечна и не много цивилизована страна аз имах съмнителното удоволствие да пипна, тъй наречените, срамни въшки. Решението на проблема - по най бързия начин - беше именно въпросното, частично, обезкосмяване. С гадните гадинки беше приключено на момента, но после известно времо испитвах известни неудобства докато не си възвърнах растителноста. И смея да ви уверя, че въпросните неудобства бяха именно от физическо, а не морално естество!
   Та значи, един мъж, който е готов да претърпи всички тези неудобства, поради причината да се хареса на някого - според мен, не е съвсем мъж. Що се касае мене, то аз и малки си пръст не бих си мръднал за да донеса на някого естетическо наслаждение или пък за да се харесам - просто не ми пука, но това си е лично мое мнение.
   Благодаря за вниманието!

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #47 -: 2005-11-24, 18:58 »
Ми не знам кво точно не ти е било удобно, аз от почти година се обезкосмявам от кръста надолу и никога не съм се чувствал дискомфортно, а даже ми е много по-добре...   :beach:
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #48 -: 2005-11-25, 00:16 »
Цитат
Цитат
Помежду другото растежът, големината и броят на космите по тялото на един мъж зависят точно от най- "мъжкия" хормон- тестостерона, така че си е прост биологичен факт, че най- косматите мъже са и най- мъжествени.

А по темата... може пак да пробвам да се обезкосмявам, не знам...

Дада   най мъжествени ама ъкъ:sick:  ...аре да не си вадим растителностите че няма да те усетя от тях батка   че ако оставя и моята растителност за къв секс говорим ...или ще си решим космите   

Асен Г   не се замисляй даже   

Цитат
гледам с лошо око на обезкосмените мъже - поради това, че не смятам за редно един мъж да прекарва прекалено много време пред огледалото, както и да отделя такова голямо внимание на това как изглежда, особенно да търпи някои неудобства в името на това да се хареса на някои или тем подобни дивотии. Ако се питате от къде аз, такъв противник на обезкосмяването знам че същото това обезкосмяване причинява известни физически неудобства на един мъж

аз ще ги гледам с много хубаво и добро око   особенно ако прекаляват с грижите ...за мен това го правят хора които държат на себе си   

искам тук да кажа че всичко което правя го правя за себе си ...аз да съм доволна от крайния резултат ...така че не е нужно да правиш нещо заради някого /по принцип/

Цитат
Ми не знам кво точно не ти е било удобно, аз от почти година се обезкосмявам от кръста надолу и никога не съм се чувствал дискомфортно, а даже ми е много по-добре...   :beach:

« Последна редакция: 2010-08-21, 12:27 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #49 -: 2005-11-25, 10:41 »
Както и да е, аз съм твърд привърженик на екологическо честите продукти и естествените неща - така че разните му там обезкосмявания, депилации и искуствени цици - не са за мен. Не харесвам даже и обезкосмените жени, то какво излиза - една жена, която си е космата по душа, по искуствен начин отстранява космите си и се прави на света вода ненапита! А, не така, я ние да те видим как изглеждаш естествено и по този начин да преценим - що за човек си ти!

Eva

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #50 -: 2005-11-25, 19:52 »
Дада и Александър много сте яки правилно!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз сега си забих един пич дето има косми (нормално не някакъв космат) обаче ....егати якия ) просто излъчва такава мъжественост и е леко брадясъл и се разтапям а някакъв гладък като мене ако ми се упре...аз ще се чудя къде съм на остров лесбос или в нормалния свят.... особено обезкосмени мъже отдолу...гадно е ...все едно още едно тяло като моето само че с пишка и без цици...баси отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #51 -: 2005-11-25, 20:05 »
я и аз да се изкажа по темата ... да речем аз съм 195 см 115 кила (демек едричко тяло) не си се представям да се погледна в огледалото и без 1 косъм ... мдаммм космат съм си и ми харесва
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #52 -: 2005-12-02, 01:00 »

амааа

Не мога да повярвам!!!  

сори за офф-топика, не издържах!!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #53 -: 2005-12-02, 08:58 »
Кво ама - чувствам се комфортно и без да си правя кола маска 2 пъти в месеца. Точка. Вас като не ви кефи ок. Аз заради други хора не се променям.

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #54 -: 2005-12-03, 11:24 »
Цитат
Дада и Александър много сте яки правилно!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз сега си забих един пич дето има косми
 (нормално не някакъв космат) обаче ....егати якия ) просто излъчва такава мъжественост и е леко брадясъл и се разтапям а някакъв гладък като мене ако ми се упре...аз ще се чудя къде съм на остров лесбос или в нормалния свят.... особено обезкосмени мъже отдолу...гадно е ...все едно още едно тяло като моето само че с пишка и без цици...баси отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!

била ли си преди с такъв мъж ,че да говориш ?
първо ти препоръчвам да опиташ пък това се изкажи...може да ти хареса 

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #55 -: 2005-12-04, 23:52 »
Цитат
я ние да те видим как изглеждаш естествено и по този начин да преценим - що за човек си ти!
хммм ми аз не казвам че косматите хора не ги харесвам като ХОРА  но ако е в леглото ми опрадалано ще трябва да се подържа   ако ли не има други които го правят и ги кефи     

Цитат
особено обезкосмени мъже отдолу...гадно е ...все едно още едно тяло като моето само че с пишка и без цици...баси отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ева разочарована съм честно   да правиш фелацио и да лапаш косми е отвратително ...самата гледка ми забива хормоните в десета глуха    :sick:

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #56 -: 2005-12-05, 00:48 »
И аз бих предпочела да си маха космите...Поне отдолу и под мишниците,за другаде не е задължително!Ами то не е гейско,просто е по-хигиенично и естетическо.
Както каза Орхидеята,на никой не би му било много приятно да се сблъсква отблизо с тея косми...не е доста добра гледка...а и е толкова хубаво когато е гладичко,нежно .....
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Обезкосмените мъже
« Отговор #57 -: 2005-12-05, 13:50 »
Хихихихих едно ми е мноо смешно що мислите че било по мъжествено ако някой е космат...хормони дрън дрън ...хора сме не животнииии демек тряя да се вижда кожааа ,а не някви останки от пра пра дедите ни хомосапиенси
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #58 -: 2005-12-05, 18:54 »
Kхм...Първо на първо - хомо сапиенс (лат. разумен човек) сме точно аз и вие. Прадедите ни са неандерталците и кроманьонците ама айде няма да издребнявам сега...Така...Тва че ТИ харесваш обезкосмени гладки момченца си е лично твое предпочитание. Мноо мразя някой като ми каже "Мъжете ТРЯБВА да се обезкосмяват!" Като не ви харесва не се занимавайте бе. И на мене не ми харесват примерно жени с по 10 тона грим по тях ама не съм седнал да им кибича да не се мацат нали - не им обръщам внимание и тва е.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #59 -: 2005-12-05, 19:59 »
Ние просто изразяваме нението си, пък то си е за вас дали ще го вземете впредвид или не