Автор Тема: Рубриката "Ще повърна" от Ева  (Прочетена 53036 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Рубриката "Ще повърна" от Ева
« Отговор #90 -: 2006-07-28, 11:43 »
ми... това правя тук примерно. Ако човек не си намира социални контакти и лафче междувременно (примерно по 5 минути разсейване на всеки половин час), наистина изперква и гръмва много бързо.

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #91 -: 2006-07-28, 11:54 »
Ми който иска да се разсейва айде на Не се сърди човече  

Неактивен SuGi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unesourirfille
« Отговор #92 -: 2006-08-02, 01:54 »
Пииисна ми от баби в парка. Да ви еба в пенсийте, само ми се карат...  

Писна ми всички да ме мислят за луда, само защото искам да ви направя кефа и не ми дреме по какъв начин...важното е да ми е яко на мен! А за останалите... пффффхххх......

абе, писна ми от еднаквости.
абе, писна ми от такиа погледи =>  

... всъщност, писна ми от самата себе си

за това спирам да пиша.

Сега е времето да се изповръщам..
Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.

Soit charitable...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #93 -: 2007-01-03, 03:32 »
Oткъде зимаш плутония че нашия дилър тука в квартала го тръшна лъчевата болест преди 2-3 седмици и сега сме на сухо...

egoist

• Гост
« Отговор #94 -: 2007-01-23, 16:41 »
Луда дуда, тя пише с големи букви точно, защото крещи.  

П.П.МОЛЯ ТЕ, пиши на кирилица!

По темата: Писна ми от всичко и всички. Ще се обосновя някой друг ден като се поуспокоя и ми попремине... ядът.

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #95 -: 2007-02-27, 17:47 »
Забелязах че като си ограничиш приятелите до никакви или 1,2ма спират и интригите.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #96 -: 2007-02-28, 16:14 »
Ама толкова ми се повръща.............. Че искам да убивам направо... Днес всички сякаш са решили да ме тормозят!!! В КЕ ме натовариха с най-сложните проекти; скарах се с една *******************, дето си я обичам, ама в момента не е от значение... Ааа... Не мога повече... Ще изпадна в нервна криза... Искам да подпаля нещо голямо... Искам... да разфасовам нещо... Грр... Агресивна съм!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #97 -: 2007-02-28, 17:07 »
Цитат на: gfw_cyclone
Споко и аз съм на тва дередже ама нали съм локалния Джийзъс и сичкия емоционален булшит минава през мене. Йей.

Прекланям се пред тебе, о, Господи, на циклоните и на дъските с четири колелца      
« Последна редакция: 2007-02-28, 17:07 от Don Dada »
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #98 -: 2007-02-28, 17:39 »
Седемте пласта да те благословят чадо мое!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #99 -: 2007-03-13, 22:34 »
Иде ми да си издрайфам целия живот и да умра! Аааааааааааа добре защо толкова ми пука за всички около мен, писна ми неки х***ве да мислят само за себе си, аз да им помагам и в крайна сметка да го духам! Омръзна ми всички да ме игнорират, омръзна ми да ходя по гъзовете на хората, ОМРЪЗНА МИ ДА СЪМ НАРАНЯВАНА!! ПИСНА МИ!!! Покрай некви идиотски ситуации вече ПРЕЗИРАМ ЦЯЛОТО СКАПАНО ЧОВЕЧЕСТВО!!! ЕБАТИ защо трябваше толкова отрано да разбирам колко гаден е света всъщност! Не можеше ли просто да си живея в розовата илюзия, че всичко на тоя свят е перфектно и накрая просто да си пукна! Защо на всички им прави КЕФ да се ебават с чувствата и психиката ми, вече имам чувството, че се побърквам! И аз не знам на кой да вярвам и на кой-не и въобще дали да вярвам на НЯКОЙ! ДРАЙФА МИ СЕ ВЕЧЕ! ДОЙДЕ МИ ДО ГУША!!!!!!!!!!

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #100 -: 2007-03-13, 22:41 »
работата е там 4е живота е скапано нещо
нещастници над път и под път
няма розова илюзия просто се сблъскваш с това което ти носи и ако не се побъркваш то тогава се готвиш за другата 4икия спосната от горе
вяра не трябва да се има напълно винаги си имай едно на ум защото хората изперкват на моменти и те вкарват в ебати филма
но не трябва да мразиш вси4ки около теб а само тези които ти правят мръсно поне аз съм на тва мнение
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #101 -: 2007-04-12, 21:37 »
Никак не ме кефи да ставам по часовник, за това си го нагласям 45 мин. по-рано да звъни.
Още по-малко се кефя, когато някой сглупи да ме заприказва преди да съм изпил третата си чаша кафе.
А най-малко се кефя, когато сутрин Москвича ми ми прави въртили.
Малко ме дразнет глупците, които и идея си нямат що за животно е мигача и каква му е основната цел за съществуване.
Повечко се дразня на надутите всезнаещи и нищонеправещи (има ли такава дума?) служители из софийските фирмички, които дори едно "Здрасти" не казват... (нямам никакво намерение да засягам когото и да е било).
Още повечко се дразня, когато работата ми цикли...
Ама ако знайте само как се дразня, кат нахлуя в някой необозначен кратер на пътното платно, акурантно изровен от някой и забравен от същия...
Ама направо беснея от преднамерената тъпотия.
Направо нямам думи да опиша възмущението си от непукизма на народа ни...
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #102 -: 2007-04-23, 15:25 »
Преди 2-3 седмици може би (много съм зле с времето)ходихме на зоопарк с разни хора. Аз, естествено си живеех с идеята, че хората ходят там, за да се забавляват. НОоооо когато влязох, щях ДА ПОВЪРНА като видях в какво състояние беше ВСИЧКО! АДСКАТА МИЗЕРИЯ АМА НАВСЯКЪДЕ, не знам дали скоро сте ходили ама направо щяхме да се разревем като ги гледахме милите животни, живеят в най-примитивните клетки, примерно на мармозетките пишеше на табелката, че живеят нависоко, ами в клетката най-високото нещо беше тояга колкото мен, на която няма и как да си стои мармозетката защото е перпендикулярна на земята!!! Също, примерно един ОРЕЛ беше в клетка колкото ДРЕШНИКА МИ! Мисля да пропусна стотина примера от сорта- табелкатата на язовеца представляваше една дъска и с МОЛИВ беше написано просто "Язовец"!!! на половината животни им пада козината, доста от тях са недохранени, други въобще ги няма...в една клетка примерно има 2-3 вида различни животни.... говорим си за пони, заек и петел примерно   Нулева хигиена навсякъде, живеят си в клетки, обрасли с храсталаци и трева, замервани с храна и фасове, въобще НЯКОЙ ЧИСТИ ЛИ ТАМ?!?!?!
Направо не ми се повръща, а МИ СЕ РЕВЕ мамка му, как може така да се измъчват бедните животинки, те половината не се и показваха, от стрес ли, от какво....не знам..не знам...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #103 -: 2007-04-25, 10:10 »
Цитат на: Лили
Преди 2-3 седмици може би (много съм зле с времето)ходихме на зоопарк с разни хора. Аз, естествено си живеех с идеята, че хората ходят там, за да се забавляват. НОоооо когато влязох, щях ДА ПОВЪРНА като видях в какво състояние беше ВСИЧКО! АДСКАТА МИЗЕРИЯ АМА НАВСЯКЪДЕ, не знам дали скоро сте ходили ама направо щяхме да се разревем като ги гледахме милите животни, живеят в най-примитивните клетки, примерно на мармозетките пишеше на табелката, че живеят нависоко, ами в клетката най-високото нещо беше тояга колкото мен, на която няма и как да си стои мармозетката защото е перпендикулярна на земята!!! Също, примерно един ОРЕЛ беше в клетка колкото ДРЕШНИКА МИ! Мисля да пропусна стотина примера от сорта- табелкатата на язовеца представляваше една дъска и с МОЛИВ беше написано просто "Язовец"!!! на половината животни им пада козината, доста от тях са недохранени, други въобще ги няма...в една клетка примерно има 2-3 вида различни животни.... говорим си за пони, заек и петел примерно   Нулева хигиена навсякъде, живеят си в клетки, обрасли с храсталаци и трева, замервани с храна и фасове, въобще НЯКОЙ ЧИСТИ ЛИ ТАМ?!?!?!
Направо не ми се повръща, а МИ СЕ РЕВЕ мамка му, как може така да се измъчват бедните животинки, те половината не се и показваха, от стрес ли, от какво....не знам..не знам...
Аз бях скоро там, преди седмица и не съм очарован, но чак пък да ми се реве! Не си ли се сетила, че животните се скубят щото е много топло0 и сменят козина? Орлите бяха в голям конусообразен затвор, и те лежаха през цялото време, май им трябва щайга! Хигиената на мястото е лоша, но в клетките е добра. Не мисля, че трябва да им се рине нон стоп на тези животни, щото те имат нужда да усещат себе си. И през цялото време някой чистеше нещо. Това видях аз.
а иначе.......хора, които са отишли да им се говори по точно определена тема, научна, обичат да се държат като олигофрени със своите "провокиращи въпроси", Уаааааллллл! Мразя народа,щото коментира без да е приел общите изисквания за да бъдеш годен при постигането на консенсус! Т.е. мразя Неподготвени, но дейни хора! КАто малки деца са!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #104 -: 2007-04-26, 00:28 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Цитат на: Лили
Аз бях скоро там, преди седмица и не съм очарован, но чак пък да ми се реве! Не си ли се сетила, че животните се скубят щото е много топло0 и сменят козина? Орлите бяха в голям конусообразен затвор, и те лежаха през цялото време, май им трябва щайга! Хигиената на мястото е лоша, но в клетките е добра. Не мисля, че трябва да им се рине нон стоп на тези животни, щото те имат нужда да усещат себе си. И през цялото време някой чистеше нещо. Това видях аз.
а иначе.......хора, които са отишли да им се говори по точно определена тема, научна, обичат да се държат като олигофрени със своите "провокиращи въпроси", Уаааааллллл! Мразя народа,щото коментира без да е приел общите изисквания за да бъдеш годен при постигането на консенсус! Т.е. мразя Неподготвени, но дейни хора! КАто малки деца са!

Хах явно имаме различни причини да мразим народа  Човек, не знам защо така ми реагираш, аз си казах за какво ми стана адски кофти! Това, което АЗ видях нямаше нищо общо и реших, че постоянно парка е в такова състояние! ИЗВИНЯВАЙ, че не ЖИВЕЯ там и не знам какво е всъщност и ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ, че казах от какво ми се драйфаше тогава  
П.п.- За орЛИТЕ - писах, че съм видяла един орел, който дйствително не се движеше, може би точно защото няма къде. Явно говорим за различни места  За това, че животните имат нужда да усещат себе си-не знам доколко това се отнася за храстите и тревите дето им бяха завзели клетките, аз лично в половината клетки виждах само трева  Пък за това, че си сменят козината....не знаех, че така преминава процеса...мислех, че става постепенно, а не да им опада отвсякъде и после наново...и по време на процеса да станат по-слаби от Калиста Флокхарт баси
« Последна редакция: 2007-04-26, 00:35 от ???? »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #105 -: 2007-04-26, 23:53 »
Как мислиш полярната мечка преживява Липсата на Зима? Няма за какво д се извиняваш, просто не мисля, че условията са тотали гнусни. Аз също съм много недоволен, споко. И не се засягай толкоз де, никъде не съм те нападнал. Хуу...права си. Реагирам си собствено.
А иначе ще повърна от липсата на коректност у хората, дори и към себе си!
« Последна редакция: 2007-04-26, 23:55 от Eye-of-every-storm »
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен AleXia

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 124
    • Профил
« Отговор #106 -: 2007-06-26, 13:40 »
Повръща ми се от тва, че още от сутринта почнаха да ми четат конски... И то не кой да е ами една шматка, с която се познаам от 9 години и се предполага, че някога сме били приятелки  
Направо ме изкара извън нерви. Все как съм била безотговорна, кво да съм правела и как нямало начин да не си го изкарва все на мен, шото съм й се набивала в очите... И не знам си как я дразнело държанието ми... А аз кво да кажа?! Аз не мога да направя крачка без да почне да ме мъмри за нещо... И вместо да си живее проклетия живот тя тръгнала да оправя моя! Аз гледам все да се държа добре, да помогна с нещо, да угаждам, то гледа все за иззлобее... И, мамка му, яд ме е на себе си, че като бях по-малка толкова се тровех като се сдърпаме, вместо да се кефя, че мога да дишам на спокойствие! А ш*баното конско беше, шото не съм ходила сутринта на СИП по рисуване и госпожата не знам как се била разочаровала от мен, а аз вече просто не искам да кандидатствам в тъпото художествено, шото ме обзема ужас само при мисълта, че мога да съм с оная в едно даскало, или, не дай Боже, в един клас!
Направо ми иде да си изповръщам червата...        

Неактивен Katalina

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
« Отговор #107 -: 2007-06-26, 14:26 »
Днес ми се гади от жегите   Термото скочи до 39 и направо имам чувството, че ще се пукна. Вечерта съм на един банален ежегоден коктейл и там ще ми се доповръща със сигурност  
« Последна редакция: 2007-06-28, 16:13 от Katalina »
Вятърните мелници и битките с тях са най-голямата ми слабост.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #108 -: 2007-06-27, 16:03 »
Нереално топло ми е....няма какво да правя....цял ден седя и бездейства....а това бездействие просто ме побърква....супер тъпо ми е....не мога да измисля нищо.....мързи меее...да правя каквото и да било...иии бляяя....иде ми да ида някъде сама...и да си стоя и да си рееева....    
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #109 -: 2007-06-28, 10:04 »
Цитат на: Katalina
Днес ми се гади от жегите   Термото скочи до 39 и направо имам чевството, че ще се пукна. Вечерта съм на един банален ежегоден коктейл и там ще ми се доповръща със сигурност  

Има едни такива устройства - дето се състоят от две части, едната се монтира на външната стена, а другата на вътрешната и в стаята където са монтирани настъпва желаната температура. Наричат се "сплит системи" и в жълтите страници е пълно с фирми които ги поставят за 24 часа. Просто се опитвам да помогна - опитайте климатика, и повече няма да ви тормозят жегите!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Katalina

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #110 -: 2007-06-28, 16:15 »
Цитат на: Александр
Цитат на: Katalina
Днес ми се гади от жегите   Термото скочи до 39 и направо имам чевството, че ще се пукна. Вечерта съм на един банален ежегоден коктейл и там ще ми се доповръща със сигурност  

Има едни такива устройства - дето се състоят от две части, едната се монтира на външната стена, а другата на вътрешната и в стаята където са монтирани настъпва желаната температура. Наричат се "сплит системи" и в жълтите страници е пълно с фирми които ги поставят за 24 часа. Просто се опитвам да помогна - опитайте климатика, и повече няма да ви тормозят жегите!
Ооо, умник си имаме    Благодаря за съвета, просто не се стърпях да споделя мнението си за персоната Ви.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #111 -: 2007-06-28, 21:44 »
Мда, умничък си ни е . Само, дето можеше да разбира и повече от климатици.
Описва Single split система, дето е най-примитивната (ама и лесна за поставяне и скъп вариант при повече от една стая и фирмите занимаващи се с това небрежно пропускат да разяснят другите варианти ако клиента е дребен). Става, ако ти трябва да ти е хладен гаража. Офис сградите се климатизират централно, шумотевицата остава на покрива или в мазето и всичко се разпределя през вентилационната система (даже и в БГ вече). За зали (магазини, кина и т.н.) решението е колона, за помещение в което прибиваваш дълги часове (примерно където спиш), се вгражда едно телце като тепсиика в тавана, та поне да разпределя потока равномерно, да не ти духа във врата или челото и да се получават амплитуди от по 10 градуса в различните части на помещението.
« Последна редакция: 2007-06-28, 21:44 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #112 -: 2007-06-29, 10:44 »
Аз давах съвет за евтин и бърз вариант при решението на проблема с горещината! За нещастие, моя офис е на партера на жилищен панелен блок, та няма как да си го климатизирам централно! Ако някой ден, се замогна достатъчно, и си построя собствена бизнес сграда (дай боже!), то тогава, разбира се, ще си я климатизирам централно, а до тогава, се ля ви, ще съм принуден да исползвам баналните сплит системи. При това, като човек, който води запознанството си с климатичната техника, от едновремешния, прочут БК-1500 (доста мощен, но и шумен прозорчен климатик съветско производство), съвременните сплит-системи ми се виждат доста добро решение.

Хора, свиквайте със специфичното ми чувство за хумор, не мислете че съм пристигнал от село и единствения климатик който съм виждал е в кабинета на председателя на колхоза и в комбайна! Когато аз съм имал честа да решавам проблемите с охлаждането на сгради в промишлени мащаби - повечето от вас не са били и родени!
« Последна редакция: 2007-06-29, 10:45 от ????????? »

Неактивен Katalina

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #113 -: 2007-06-29, 11:05 »
Има една девойка, от която мекоказано ми се повръща. Мисля с малко живак да я поусокоя  

egoist

• Гост
« Отговор #114 -: 2007-07-07, 12:20 »
Нещо почнах да се поизнервям тези дни. Не съм дребнава, но... тук се заформят някакви групички, които смятам, че постъпват доста несъобразително. Не може само на лични имена да се контактува-форума има около 1000 регистрирани потребители. АЗ ДЛЪЖНА ЛИ СЪМ ДА ЗНАМ НА ВСИЧКИ ИМЕНАТА????
ЕЛИ, БИЖО, МАРИО И Т.Н. КОИ СТЕ ВИЕ, БЕ?
Аз по никове не ви знам, а вие на лични имена го карате!!!
Аре, нема нужда.
Всяка 3-та пубертетка, регнала се през последните 3-месеца, е станала фрийк?!
Защо????

Много се дразня, когато новак си смени ник-а. Просто се нервя. Другите поне имат на 600-700 поста и знаеш кой е, а при "зайците" ти е неква тъмна Индия.

Аре, молА ви: СМЕНЯЙТЕ СИ НИКОВЕТЕ, СЛЕД КАТО ВИ ПООПОЗНАЕМ!!!

П.П.Нищо лично-просто секс.
« Последна редакция: 2007-07-09, 12:52 от egoist »

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #115 -: 2007-07-09, 11:00 »
Абе, писна ми, бе! Как може всиичко живо вече да друса!!! Деба, оня ден бях на фестивал в Мало Бучино и направо ми се драйфашеее!!! Некви пикли на по 13-14 години вече на амфети и бонбони и стоят там едва ли не само за да се надрусат!! Бахти, имам чувството, че само аз и хората, с които бях отишла не друсахме!   Омръзна ми, бе! И ако случайно кажем и една дума против тия неща, излизаме "неразбиращи", досадни и едва ли не сдухани, че не сме и ние от тълпата зомбита дето бяха там!!!!         ААааааааааа как може да са толкова зле бееееее писна ми беееееееееееееееее!!!!!!!!!      

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #116 -: 2007-07-09, 17:22 »
Eми Лили аз като говора приказвам ама кой да ме слуша...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #117 -: 2007-07-09, 18:00 »
Абе стига бе, Лили. Нека се друсат. Майната им !! Мен пък не ми пречат, нали аз не друсам. Те да се оправят.. В смисъл глупаво е.. ама кво са.. За кво да си развалям настроението заради тях.
Пък и не смятам , че за тва, че не друсаме излизаме "сдухани, неразбиращи" и т.н.   Защо им позволяваш да ти развалят настроението ? Аз пък си изкарах много яко !!!
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #118 -: 2007-07-10, 11:54 »
Фестивал в мало Бучино??????        
Това най новата шега ли е, или съм пропуснал нещо тотално в живота си....

Фестивал на к'во?

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #119 -: 2007-07-10, 12:25 »
D&B Open Air Party , за трета година се организира
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"