Автор Тема: Електронна цигара - здравословно пушене  (Прочетена 3591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
http://www.eko-cig.com/

В началото не му обръщах внимание, но е плъзнало по борсите и се чудех дали има файда от това. Вижда ми се по- разумно от никотиновите дъвки или другите заместители, към които се пристрастяваш - води се за здравословно, а запазваш навика да 'запалиш цигара'.
Signature.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7019
  • интернет лумпен
    • Профил
хахаха... да бе, както и доста са пробвали с UltraLight

Дъвките, бомбоните и ядките вършат повече работа.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Абе, не съм напълно убеден... Не съм пушач, но често пуша пурети и съм привикнал на самия маниер. Ако ме накарат да си взема дъвки с мирис и вкус на пурети, общо взето никога не бих пробвал. А ако тези цигари са същите, пак си пушиш, но не се тровиш.
Хммммммм.  :-\
Signature.

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
Хммм интересно.Аз бих опитала такава цигара.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Абе, не съм напълно убеден... Не съм пушач, но често пуша пурети и съм привикнал на самия маниер. Ако ме накарат да си взема дъвки с мирис и вкус на пурети, общо взето никога не бих пробвал. А ако тези цигари са същите, пак си пушиш, но не се тровиш.
Хммммммм.  :-\
Имах в в предвид най-обикновени. Сред малкото хора, които познавам, действително отказали цигарите след активно пушене са един бивш шеф и единия ми дядо (лека му пръст). И двамата доста години след това гледаха все да дъвчат нещо, казват че излиза доста по-скъпо, ама като нещо заема устата успява да създаде усещането "да, бе - след малко".
« Последна редакция: 2007-10-30, 09:18 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Аз не искам да отказвам цигарите! Пушач съм и то агресивен - в смисъл, харесва ми това което правя! Но! Имам известни проблеми, при продължително пътуване със самолет, почвам да страдам от никотинов глад и ми е интересно, дали тази джаджа ще ми помогне? Някой знае ли, щот ми писна да се карам със стюардесите за пушенето в кенефа дразнещо е при всеки полет.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Лепенките и хапчетата помагат за тая работа. Набавят ти никотина, без да димиш.

Аз също пуша и засега поне не мисля да отказвам. Това ми е клапичката, която ми напомня от време на време да ставам от компа. Иначе мога цял ден да не мръдна от стола, при което пък артрита би ме довършил.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Лепенките и хапчетата помагат за тая работа. Набавят ти никотина, без да димиш.

Абе помагат, ама не съвсем, друго е да си ДРЪПНЕШ! А това устройство, до колкото разбрах - предлага точно това удоволствие, фактически, както разрабрах от сайте е идеалния заместител на жива цигара! Някой виждал ли го е, туй чудо, на живо, а? Ако го е виждал - нека си напише какви са му впечатленията от това нещо!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Някой виждал ли го е, туй чудо, на живо, а? Ако го е виждал - нека си напише какви са му впечатленията от това нещо!
Затова пуснах темата, и на мен ми бе интересно. Само че за околните не знам дали не остава неприятно (т.е. д апресъздава същия дим като от истинска цигара). Може да следиш форумите на Дата.бг за покупко-продажба и да попиташ някой от продавачите как е, макар и да има голяма вероятност да опита да мине с търговски трикове. :)
Signature.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
Това е много добре дори ,че са измислили такава цигара.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.