Автор Тема: ъъъ интернет експлорер  (Прочетена 4274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
ъъъ интернет експлорер
« -: 2007-01-30, 19:53 »
аз... таковата... Ъпдейтнах си уиндоулса най-накрая и автоматично с това и браузъра(интернет експлорер) ми се ъпдейтна и ся съм с некав ИЕ7. Обаче има-няма 5 мин и ми се затваря. Уж сенд-нах ерор(което нямам представа защо се прави), ама то си продължава. Антивирусната не открива вируси. Аз като запален последовател на индиянската култура си предпочитам най-примитивното и наистина искам да си фиксна проблема  

п.п. Както споменах не съм дори на "вие" с компютрите, тъйче ако съм пуснала темата в грешен раздел, бих помолила някой да я пооправи
п.п.2. Ииии ако може обяснението да е максимално елементарно...

Благодаря предварително  

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
ъъъ интернет експлорер
« Отговор #1 -: 2007-01-30, 20:15 »
Ми ако Уиндоуса те е нелегален, възможно е да е излязал някакъв ъпдейт който като засече че системата ти е пиратска да ти спира експлоръра или разни др работи.
До колкото знам не е много удачно да се ъпдейтва нелегален Уиндоус
А пък може и докато се е инсталирал самия ИЕ7 да се е прецакало нещо... и за тва да не върви като хората.

Решението е Firefox или Opera

П.П.: Не парадирам че разбирам особено много от компютри, но пък що да не си дам мнението
« Последна редакция: 2007-01-30, 20:18 от ZAZO »
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
ъъъ интернет експлорер
« Отговор #2 -: 2007-01-30, 20:29 »
Ако windows-а й нее GENUIE , то нито wWMP 11, нито IE7 ще му се инсталира. Преди инсталация те изискват верификация. За да ги инсталирам на моя Windows просто промених сериала му. Обаче Filth, виж дали не ползваш някое RC ,или пък дори и неофициална , незавършена версия.
« Последна редакция: 2007-01-30, 20:30 от Vrashkov »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
ъъъ интернет експлорер
« Отговор #3 -: 2007-01-30, 23:21 »
От една страна трябва да е легален, от друга страна е доста бъгав браузър и при несъвместимост с приложение замръзва, лагва, crash- ва и прочие... Колкото и банално да звучи, най- чистото и практично решение е минаването към FIrefox или Opera.
Signature.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
ъъъ интернет експлорер
« Отговор #4 -: 2007-01-31, 01:03 »
Абе какви са тия антивирусни, дето не пищат като усетят в близост Windows или IE...

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
ъъъ интернет експлорер
« Отговор #5 -: 2007-01-31, 08:28 »
Цитат на: tech_noir
Абе какви са тия антивирусни, дето не пищат като усетят в близост Windows или IE...
Бъгави
Спомням си преди 4-5 години трябваше да изключвам F-Prot, когато преинсталирах Windows 98, защото иначе даваше virus alert и не даваше да преиснталирам OS-а  
Signature.