Автор Тема: Марихуаната  (Прочетена 27238 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #30 -: 2005-12-18, 14:11 »
Марихуана за мен е губене на време и излишно изморяване от дърпането

Неактивен Bussa

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 221
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #31 -: 2005-12-19, 22:18 »
Абе Врашков ти ме убиваш ебат яките мнения имашхахаххха нз ма мн ме кефиш(праописни дрешкаи мое да има щот не съм в орма)
Понякога правиш грешки за които съжаляваш и не знаеш как да поправиш,
понякога дори не ти пука за тях и се опитваш да се скриеш в сенките.
По-добре късно отколкото никога!

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Марихуаната
« Отговор #32 -: 2005-12-21, 21:49 »
Определено не съм против тревата,въпрос на личен избор ако те кефи си пуши...живота е достатъчно картък и трябва да правиме нещата които ни доставят удоволствие.
Тук обаче идва и тъпото в тва да пушиш трева:заради някой/и,за да покажеш колко си модерен,и тогава,когато не си наясно какви са вредите от нея
Иначе козчето си е гот творение  стига да не се прекалява (кат сичко де)
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Марихуаната
« Отговор #33 -: 2005-12-21, 21:53 »
Абе що ми се струва че такава тема имаше вече...

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Марихуаната
« Отговор #34 -: 2005-12-21, 21:55 »
Цитат
Има ли зн ...тъй ще си припомним мнениицата и ще видиме чийо се е променило 
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:03 от tech_noir »
Death Is Certain

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #35 -: 2005-12-21, 22:06 »
Цитат
Има ли зн ...тъй ще си припомним мнениицата и ще видиме чийо се е променило 
Мойто си е същото
Caralho Voador

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #36 -: 2005-12-22, 11:07 »
Цитат
Има "За и против тревата" ако не се лъжа в "сблъсък" 
Цитат
Мойто си е същото   
А да, за тебе знаем 

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #37 -: 2005-12-22, 22:03 »
Цитат
много е консервативно да кажеш че тревата e наркотик . Тва за мен би го казал само един супер ограничен човек
в такъв случай аз съм ограничен човек   :hi:      :247:    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #38 -: 2005-12-23, 01:09 »
Начи в момента почвате да се разделяте на "готини дето пушат" и "тъпи дето не пушат". Тва е детско супер смешни сте отстрани! Стига се плюхте "Ти не пушиш начи си старомоден" или пък "Ти пушиш начи си пропаднал наркоман". ОК аз съм ЗА легализация на тревата - в крайна сметка всеки решава дали да пуши или не за себе си. Аз примерно следвам такава идеология че коз няма да пипна даже, ама кво пак поддържам правото на избор!

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Дали има смисъл да пиша тука ... все пак в ника ми има "ДРС" и любимата ми песен е Каше[/quote]
Браво Мими модерна си вече! Кво като има ДРС в ника ти? Щом някой слуша ДРС задължително тряа да се кефи на треволяка ли? Изразявай мнението си без да се изхвърляш - доста по-интелигентно е не мислиш ли

Тва ме подтиква към малко размишления...Напоследък забелязвам тенденция всички навлизащи в пубертета (сиреч 12-14 годишни) да се опитват да се правят на готини, разправяйки навсякъде "Тревата е супер яко нещо!" и рисувайки любимото листенце по кориците на тетрадките по литература по време на час, без да са виждали чадел през живота си. Или пък да се обличат "пънкарски", да казват "Аз съм пънк!", а в същото време да не знаят що е Уоти и Барми Арми...Мани само "тревомани" са се събрали наоколо...Maле яко екзистенциализъм вкарах тука...Няма много връзка с темата ама сега се сетих.

П.П. Не Мими не съм използвал теб за шаблон в горенаписаното - не ме стреляй!

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #39 -: 2005-12-23, 01:28 »
Аз не съм казал на някой който пуши треволяк че е пропаднал наркоман. Да пушат щом ги кефи само да не ме занимават мене  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #40 -: 2005-12-23, 01:38 »
Цитат
Аз не съм казал на някой който пуши треволяк че е пропаднал наркоман. Да пушат щом ги кефи само да не ме занимават мене 
Word!
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:00 от tech_noir »

egoist

• Гост
Марихуаната
« Отговор #41 -: 2005-12-23, 01:56 »
Цитат
тва според мен е супер тъпо - да се друсаш за да ти е весело ... има много неща които могат да развеселят човек без да е нужно да се дрогира6 и да пушиш тревичка 
Ти пушил ли си някога трева!? :blink:
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:00 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #42 -: 2005-12-23, 02:04 »
Цитат
Цитат
тва според мен е супер тъпо - да се друсаш за да ти е весело ... има много неща които могат да развеселят човек без да е нужно да се дрогира6 и да пушиш тревичка 
Ти пушил ли си някога трева!? :blink:
Негова си работа - той е решил да не пробва. Аз също. Принципно когато някой пафка около мене от миризмата ми става кофти. :sick:
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:01 от tech_noir »

egoist

• Гост
Марихуаната
« Отговор #43 -: 2005-12-23, 02:11 »
Как може хора, които дори не са пробвали, (ако DaReDeViL не е пробвал!!!) изобщо да пишат по темата!?
Тук не става въпрос просто някой да си пише колко 8744535468764534354 начина има да си направиш харашото, а става въпрос конкретно за МАРИХУАНА!!!
Като не си пушил-нямаш право на глас.
Друг е въпроса, че не теб, а него питам...  
'Бахти...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #44 -: 2005-12-23, 02:14 »
Цитат
Като не си пушил-нямаш право на глас.
Що бе? Като има мнение по въпроса да го изкаже. Аз като съм стрейт едж начи не тряа да пиша в половината теми в тоя форум.

egoist

• Гост
Марихуаната
« Отговор #45 -: 2005-12-23, 02:19 »
Ще призная неговото мнение, ако е пушил и не го кефи!!!
Не твой пост цитирах по-горе!
И сега, ако обичаш остави DaReDeViL да отговори на въпроса ми... 
Цитат
Ти пушил ли си някога трева!?  :blink:

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #46 -: 2005-12-23, 05:03 »
По принцип най-лошото на тревата й е че ставаш много мързелив от нея...а и си прекалено летаргичен "Кво ме занимават с глупости?!" Това се преодолява де, но трябва някой да те "ръчка" иначе едва ли би поел инициативата да свършиш нещо трудоемко сам
Caralho Voador

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #47 -: 2005-12-23, 10:46 »
Цитат
Абе Врашков ти ме убиваш ебат яките мнения имашхахаххха нз ма мн ме кефиш(праописни дрешкаи мое да има щот не съм в орма)

Ми бате, аз лично мнение изразявам. В интерес на истината тревата не гради човека , но май и не го разваля - Защото аз много харесвам Дон Дада например, а той пък се ползува от услугите на зелената госпЙца...
Просто не ми се пуши.

egoist

• Гост
Марихуаната
« Отговор #48 -: 2005-12-24, 17:38 »
Виж к'во, т'ва че някой си там не може да спре да пуши не е критерий , че е гадно да пафкаш трева..Изкуствено било!?Аз пропуших трева на 13...Значи вече 10 години знам какво е "трева".Не съм наркоманка.Последният път, когато пуших беше преди 20 дена, а предпоследният-преди 2-3 години.За т'ва айде с наркоманиите малко по-полека, пък ти не се занимавай...
Пиеш ли!?
Относно:"Който не пуши-да не се обажда неподготвен..."
Така си е пич!!! :blink:

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #49 -: 2005-12-24, 21:34 »
хора незнам какво мислите вие, но аз лично нямам нищо против тревицата..., но незнам дали сте виждали празните погледи в очите на някфи дечица когато се напушат или странните им детински изражения когато говорят за коза все едно го благословят....тфа не ми харесва...незнам пушил съм най-вероятно и ще пуша, но невиждам защо тряаа цялата работа да е толкова прехвалена....мога да си направя парти и да се хиля два пъти повече и без нея
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #50 -: 2005-12-25, 02:01 »
Цитат
хора незнам какво мислите вие, но аз лично нямам нищо против тревицата..., но незнам дали сте виждали празните погледи в очите на някфи дечица когато се напушат или странните им детински изражения когато говорят за коза все едно го благословят....тфа не ми харесва...незнам пушил съм най-вероятно и ще пуша, но невиждам защо тряаа цялата работа да е толкова прехвалена....мога да си направя парти и да се хиля два пъти повече и без нея
Малките се вдъхновяват от това, че тревата е забранена и за някои от тях да пушат е супер отворено и гъзария..с една дума- мода! Наскоро четох в една статия, че пушачите по света били основно два типа,в два географски обособени района: едните в Близкия изток, Индия и северна Африка пафкали предимно силни чадели и хеш, там пушели предимно работническата класа и разни такива по-обикновени хорица, които го ползвали да релаксират след работа, а и за арабеските специално това си е традиция! Другите били предимно ученици от горните класове и студенти в Европа и Северна Америка, които според автора на статията пушели относително по-слаб канабис от първите и търсели не толкова ефекта, колкото ...пушенето като форма на протест срещу общоприетите обществени норми. Да ви кажа донякъде съм съгласен с това, щото има страшно много хора тука дето пушат или даже само парадират, че пушат; просто от позьорщина.

Цитат
защо тряаа цялата работа да е толкова прехвалена

Най-вече щото е забранена! Ще ви дам пример от историята- арабите пафкат трева от хилядолетия, ахашиш някъде от 11 век. Аз си падам фен на тяхната средновековна поезия - от Фирдоуси ("Шах- Наме") до Омар Хайям и да ви кажа...почти никъде в тази обхващаща всички области на живота поезия не се споменава за тревата. За сметка на това се възвеличава виното- вдъхновение за поетите...Защо?...Ами много вероятният отговор е, че Коранът забранява на мюсюлманите да пият алкохол 

Аз съм страшен фен на чаделеца де и затва го хваля, но не карам никой да пуши- просто за мен това не е нещо лошо и ми е тъпо някой да "съди" пафкаторите без дори да е пробвал 

Честита Коледа  !
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:02 от tech_noir »
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #51 -: 2006-01-04, 01:52 »

Diva Orxideia

• Гост
Марихуаната
« Отговор #52 -: 2006-01-04, 03:09 »
леле тук много сте се разгорещили  дайте го по кротко  

аз не съм пушила друго освен цигара и пура   много обичам да пуша ...да пуша ...да пуша   като вица за онова цигане  

сега сериозно   ти мене уважаваш ли ма  

ок де   не съм пробвала защото не искам ...защо ли ми страх   не е нужно да направиш нещо за да разбереш че не те кефи ...

ще ми се да откажа и тъпите цигари   няма да е точно сега , но ще го направя ...покрай мен хора пушили по 2кутии ги отказаха  

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #53 -: 2006-01-04, 03:36 »
Цитат
ок де   не съм пробвала защото не искам ...защо ли ми страх   не е нужно да направиш нещо за да разбереш че не те кефи ...
Не разбрах само защо си твърдо убедена че не те кефи...
Edit: Същност не познавам човек който да е пробвал и да не се е изкефил?!  :unsure:
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:02 от tech_noir »
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #54 -: 2006-01-04, 17:11 »
Да,защото наркотиците те карат малко или много да се чувстваш готино.
Точно затова не съм и не бих пробвала,защото ме е страх от това "удоволствие".Щом досега съм живяла без наркотици,мога и така да продължа.

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #55 -: 2006-01-04, 17:30 »
Цитат
Щом досега съм живяла без наркотици,мога и така да продължа.
еее разгеле ше се намери някои който да го каже 
« Последна редакция: 2008-03-23, 16:58 от tech_noir »

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #56 -: 2006-01-04, 17:38 »
Цитат
Точно затова не съм и не бих пробвала,защото ме е страх от това "удоволствие".Щом досега съм живяла без наркотици,мога и така да продължа.
Не разбрах кой говори за наркотици!?    Ноо както и да е. Приемаме че тревата е наркотик... е по твойта логика значи и цигарите са наркотик (или те не се броят защото не са забранени?? - не вярвам) Вече е доказано кое нанася по-голяма вреда на организма.....
Иии накрая до кво стигнахме?! -> Предпочиташ да наливаш килограми катран в белите си дробове вместо да се забавляваш... :huh:
Е не знам за мене тва не е правилно!!!   
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #57 -: 2006-01-04, 22:33 »
Цитат
Цитат
Точно затова не съм и не бих пробвала,защото ме е страх от това "удоволствие".Щом
 досега съм живяла без наркотици,мога и така да продължа.
Не разбрах кой говори за наркотици!?    Ноо както и да е. Приемаме че тревата е наркотик... е по твойта логика значи и цигарите са наркотик (или те не се броят защото не са забранени?? - не вярвам) Вече е доказано кое нанася по-голяма вреда на организма.....
Иии накрая до кво стигнахме?! -> Предпочиташ да наливаш килограми катран в белите си дробове вместо да се забавляваш... :huh:
Бравооооооооooooooooo       Нищо лично, Ивче, изкефи ме изказването

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #58 -: 2006-01-04, 22:53 »
Цитат
Цитат

1. Наркотикът е : "група фармакологични вещества , които действат предимно върху централната нервна система и при внасяне в организма предизвикват временно усещане на душевно и телесно успокоение;използването на наркотични вещества води до пристрастяване;някои докарват пълна загуба на съзнанието ,а при големи дози причиняват смърт."

За цигарите мога спокойно да кажа , че са наркотик , защото се пристрастяваш към тях.Освен това чрез тях хората "предизвикват временно усещане на душевно и телесно успокоение". И не ми казвай , че не са  наркотик само защото не са чак толкова вредни колкото останалите наркотици...

2. Аз лично предпочитам да ходя в парка и да карам скейт , вместо да наливам килограми катран в белите си дробове или пък да се "забавлявам" 

Diva Orxideia

• Гост
Марихуаната
« Отговор #59 -: 2006-01-05, 00:21 »
Цитат
Цитат
ок де   не съм пробвала защото не искам ...защо ли ми страх   не е нужно да направиш нещо за да разбереш че не те кефи ...
Не разбрах само защо си твърдо убедена че не те кефи...

сладурче   не ме кефи по принцип нищо което ме кара да се чувствам зависима ...вече имам един порок /цигарите/ не ми е нужен друг от който да съм зависима /изключвам секса и храната ...водата   /

Цитат
Цитат
Щом досега съм живяла без наркотици,мога и така да продължа.
еее разгеле ше се намери някои който да го каже 

и аз това казах

Цитат
Цитат

само едно се питам ...защо всички които са пробвали трева или нещо друго се опитват да смекчат вредата от нея и да превърнат тревата просто в едни цигари ...

знам че трева се пуши от как свят светува ...знам също че и така се почва ...знам и как завършва /верно е зависи от хората но.../
« Последна редакция: 2008-03-23, 16:59 от tech_noir »