Автор Тема: Коледа  (Прочетена 13586 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Diva Orxideia

• Гост
Коледа
« -: 2005-11-27, 23:45 »
мисля че ще е страхотно, ако можем да влезем в дома на всеки и да видим Коледната му украса ...

"Духът на Коледа спаси моето сърце"   така се пее в една страхотна песен която тези дни ще потърся ...

бих се радвала всеки от вас да разкаже за най страхотната си Коледа ...за това как се чувства през този така дългоочакван ден в годината ...в който може би все пак се случват чудеса ...ако не на нас то някъде по света ...

и въпреки всичко на Коледа не ставаме ли по добри , усмихнати , замечтани, влюбени , щастливи...

ако можехте да направите едно добро какво би било то?

ако имате право на едно желание и знаете че то ще се сбъдне... какво ще си пожелаете?

това е част от украсата която направихме с малкия  
когато направя и останалата пак ще сложа снимки  
« Последна редакция: 2007-02-03, 02:29 от tech_noir »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Коледа
« Отговор #1 -: 2005-11-28, 00:14 »
Аз като се прибера у дома... (ДА... У ДОМА  ) ще окрасим елхата със старите играчки, така както го правехме преди с брат ми и майка ми и ще направя снимки...кофтито е, че нямам интернет... Тази Коледа ще е различна
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Коледа
« Отговор #2 -: 2005-12-01, 15:21 »
Коледата е един вражески праздник, аз като един анти-западно настроен човек - мразя и презирам този праздник - уважавам и празднувам Новата Година!
Хм, но дори и за Нова Година не съм украсявал елха - последните 7 или 8 години....
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Коледа
« Отговор #3 -: 2005-12-01, 16:03 »
Не харесвам Коледа...винаги ми е супер сдухващо, харесвам я само заради подаръците  Тая Коледа сигурно няма да е много по-различна от предишните-само фемили, естествено, тоя път сигурно няма да е и по-големият ми брат, защото ще е при гаджето, и аз кво-духам...Само чакам Нова година с нетърпение-с ефчето сме решили да сме заедно и ще бъде размазващо!

П.п.-Дани, елхата ти е жестокаа!

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
Коледа
« Отговор #4 -: 2005-12-01, 22:47 »
Нямам голям интерес към празници в които не вярвам. Е разбира се наще ще направят елха, и украси. На мен тва не ми пречи, въпроса е да не ме карат да вярвам в тяхните вярвания. А пък от друга страна ще има много ядене.. а аз съм голям фен на яденето.. и до колкото разбрах май подготвят наще някви пуешки пържолки.. абе да има повече празници за да има повече манджа  А иначе някви мои приятели щяли да ходят на църква и тн.. ама както разбрах ще се подготвят с едно шише водка.. и те големите вярващи, ама айде.. А и за тези благотворителни простотии дето се въртят по телевизора, който естествено рядко поглеждам, хич не ме итересуват. Хората правят пари от милосърдието на простоватите граждани..но тяхна си работа.
Да обобщя: празнувайте си, честито на всички именници, рожденници, възкръснали и заченали.

пс: Атеист съм. Да не ме помислите за поредния сатанистист или неометълонацист.
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа
« Отговор #5 -: 2005-12-02, 02:00 »
Цитат
Цитат
Аз като се прибера у дома... (ДА... У ДОМА  )
[div align=\"right\"][snapback]21941[/snapback][/div]
aма къде е това у дома, тук в България ли?!?!?  

axa  

Орхидейке, много красиви са окрасите... сигурно малкият ще подивее от радост по празниците...  
Аз обужавам Коледата, защото майка ми също така се е грижела за окрасата... събра се семейството...и тази Коледа ще е още по-специална... Не, че съм религиозна де... но мисля, че е един страхотен празник...и не говоря за подаръците.    
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Коледа
« Отговор #6 -: 2005-12-02, 10:46 »
Хехехех ми аз реших да взема нещата в свои ръце, ако мога така да се изразя...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Коледа
« Отговор #7 -: 2005-12-02, 16:06 »
Аз обичам Коледа, най-вече, защото имам време да се видя с родителите и роднините си... Може вие, които си живеете при мама или тате или който и да е да не оценявате това, обаче който е далече от семейството си или няма много време за него, точно покрай тези празници може да им се порадва и да бъде с тях  Така че не съм много съгласен с тва да плюете на този хубав празник... Абе ваша си работа  Аз я обожавам Коледа и с кеф ще прекарам 3-4 дена с майка ми, баша ми и брат ми, ще плюскам нон-стоп и ще се сдобия с подарък (е.. бас каса, ама пак по-добре отколкото сам да си я купувам  ) Ще се излежавам и що пък да не пратя един-два смс-а по повод на въпросните реклами, няма да умра от беднотия, а колкото и малко да е, пак ще помогна на някое дете, най-малкото защото е тъпо да отида до някой дом за сираци и да им дам 2 лева  А капка по капка- вир става, не омаловажавайте тези точно дарения, верно, че и операторите печелят, и държавата печели, но И ДЕЦАТА ПЕЧЕЛЯТ, не се правете на много хитри с тия изявления, че няма да "гушите държавата" щото се съмнявам да дадете пари на някое сираче по друг начин  тва е от мен, весело ви изкарване по празниците
« Последна редакция: 2005-12-02, 16:09 от Metalcho »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа
« Отговор #8 -: 2005-12-02, 22:29 »
Цитат
Аз обичам Коледа, най-вече, защото имам време да се видя с родителите и роднините си... Може вие, които си живеете при мама или тате или който и да е да не оценявате това, обаче който е далече от семейството си или няма много време за него, точно покрай тези празници може да им се порадва и да бъде с тях  Така че не съм много съгласен с тва да плюете на този хубав празник... Абе ваша си работа  Аз я обожавам Коледа и с кеф ще прекарам 3-4 дена с майка ми, баша ми и брат ми, ще плюскам нон-стоп и ще се сдобия с подарък (е.. бас каса, ама пак по-добре отколкото сам да си я купувам  ) Ще се излежавам и що пък да не пратя един-два смс-а по повод на въпросните реклами, няма да умра от беднотия, а колкото и малко да е, пак ще помогна на някое дете, най-малкото защото е тъпо да отида до някой дом за сираци и да им дам 2 лева  А капка по капка- вир става, не омаловажавайте тези точно дарения, верно, че и операторите печелят, и държавата печели, но И ДЕЦАТА ПЕЧЕЛЯТ, не се правете на много хитри с тия изявления, че няма да "гушите държавата" щото се съмнявам да дадете пари на някое сираче по друг начин  тва е от мен, весело ви изкарване по празниците
[div align=\"right\"][snapback]22399[/snapback][/div]
Aбсолютно съм съгласна с теб!!! И да, Коледата е един от малкото празници, в които се забравят проблемите... всички сядаме на една маса. На който не му харесват празниците, поне да не ги плюе... За някои от нас означават доста...
Относно правописните ми грешки, Боги, от четири години почти не съм писала на български, а и никога не съм се хвалела със страхотен правопис. Малко разбиране, да не взема и аз да почна да вадя грешки...  

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Коледа
« Отговор #9 -: 2005-12-03, 01:50 »
oh cristmas tree,christmas treeeeee...everywhere i go - oh snow,white snowwwwww...    

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Коледа
« Отговор #10 -: 2005-12-03, 10:15 »
Обичам коледата.  
Няма да забравя времето ,когато бях мъничка и сърцето ми направо се разтyптяваше,когато седнала на земята ,избирах гирлянди и други играчки за елхата.Толкова радост,толкова емоции носеше този празник!Със сестра ми бяхме още малки и се карахме коя ще украси елхата.В крайна сметка и двете го правихме.Имаше една огромна бяла топка,с хубава брукатена снежинка ,нарисувана на нея.Тя беше най-хубавата играчка и всяка година много я пазехме,докато я сложим на елхата.Обичах суетенето около масата,на бъдни вечер.Мотаех се около майка и питах какво мога да и помогна,а всъщност само съм и се пречкала...  
Но най-много обичах,когато пишех километрични молби до Дядо Коледа ,с желания да ми купи я барбена къща,я бременна кукла барби,я колело и разни други играчки.Най-хубаво беше,когато след бъдни вечер стоях легнала в леглото,притаила дъх и не можеща да заспи от вълнение,че на сутринта Дядо Коледа ще ми е оставил подаръци.Сутрин ставах първа,6 часа бях будна и с любопитство се втурвах към елхата.Там бяха подаръците...По-късно разбрах,че Дядо Коледа няма и че просто майка и татко ни чакат да заспим и тихичко се прокрадват в стаята ,за да оставят подаръците под елхата.Голям рев,голямо чудо последва.Но пак си обичак Коледата.именно защото тя пазеше емоциите,които винаги съм изпитвала....Тогава виждах бабa,дядо,тогава всички се събирахме заедно и намирахме време за себе си,а не само за работата.Сега,когато съм вече голяма и знам ,че Дядо Коледа НЕ съществува,а неговите действия се обуславят просто от обема на джобовете на майка и татко,аз все още се кефя на празниците .Това е времето,когато все пак  още отивам под елхата да видя какво има отдолу или когато излизам с приятелиhug:      и се виждам с роднини,които не съм виждала година.Да,малко е позагубил блясъка си този празник,но пък със сигурност не е станал сив  ....
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Eva

• Гост
Коледа
« Отговор #11 -: 2005-12-06, 17:25 »
Лудата казва:
- Вие сте луди!

Ква коледа бе, тва не съществува има само ...забързан тъп живот и тва е...

egoist

• Гост
Коледа
« Отговор #12 -: 2005-12-06, 17:33 »
Обичам да празнувам Коледа със семейтвото си...  
Вече 2 години я празнувам с приятелят ми и винаги ми е тежало, че не мога да бъда едновременно и с него, и с родителите си. :huh:
Още не съм украсила елхата, защото всичко е надолу с главата.
Папки, фактури, платежни, моливчета, калкулатори...

Diva Orxideia

• Гост
Коледа
« Отговор #13 -: 2005-12-09, 21:39 »
Цитат
Обичам да празнувам Коледа със семейтвото си...  
Вече 2 години я празнувам с приятелят ми и винаги ми е тежало, че не мога да бъда едновременно и с него, и с родителите си. :huh:

защо не празнувате всички заедно ...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Още не съм украсила елхата, защото всичко е надолу с главата.
Папки, фактури, платежни, моливчета, калкулатори... [/quote]

имам представа   да дойда да ти помогна    

PS: мултифункционална съм ставам и за трите неща...  така де за елхата , за документите и правя страхотно кафе  
« Последна редакция: 2005-12-09, 23:27 от Diva Orxideia »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Коледа
« Отговор #14 -: 2005-12-09, 23:01 »
Аз обожавам Коледа.
Това е времето,когато хората могат да почустват нещо добро в себе си (стига да вярват),да направят нещо добро за другите,да доставят радост дори и с някакъв мъничък подарък.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Коледа
« Отговор #15 -: 2005-12-10, 12:50 »
Хм... аз и на Коледа и на Нова година не се чувствам особено празнично настроен... майка ми и сестра ми окрасяват елха, ма се сдухвам много като почне да вехне и трябва да я изхвърля. Аз по принцип гледам да правя добрини през цялата година, не само на Коледа.. Не знам къде ше съм и на двата празника. Най-вероятно вкъщи. Миналата година бях на един купона на Коледа, а на нова година се изживявах като DJ в дискотеката при нас.. по-миналата и по-по-миналата си бях вкъщи... тая година ше е същото сигурно - вкъщи... Ше си седя, ше ям пържоли, ше се наливам с вино и ше гледам по телевизията как хората се ръгат и умират от студ на Батенберг...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Коледа
« Отговор #16 -: 2005-12-11, 15:33 »
Ho Ho HO, marry christmas!!!  

Аз също съм от ГОЛЕМИТЕ почитатели на този празник. Обичам Бъдни вечер, цялата рода вкъщи на топло, хапваме вкусутийте на баба и мама    Разговаряме и се смеем заедно. Много е миличко! Всички са с празнично настроение, очакват 12ч , за да получат по някое подаръче - особено децата    Навсякъде украсено с някакви коледни играчки, герлянди, лампички и от вскяъде се чуват коледни песнички  На този празник цялото семейсто е настроено положително, на всички ни е приятно заедно, можем да прекараме цяла вечер заедно, без някои да бърза за някъде или да трябва да става рано и за това да си легна по-рано. Всичко е чудесно! Това е любимия ми празник и мисля, че има защо.
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Diva Orxideia

• Гост
Коледа
« Отговор #17 -: 2005-12-11, 16:49 »
Цитат
Хм... аз и на Коледа и на Нова година не се чувствам особено празнично настроен...
 Аз по принцип гледам да правя добрини през цялата година, не само на Коледа.. [div align=\"right\"][snapback]23232[/snapback][/div]

май тази Коледа и за мен ще е така...макар че много я обичам и я чаках с нетърпение....точно защото прец цялата година правя добрини които после тъпкано ми се връщат ...
« Последна редакция: 2005-12-11, 16:49 от Diva Orxideia »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа
« Отговор #18 -: 2005-12-11, 17:08 »
Цитат
май тази Коледа и за мен ще е така...макар че много я обичам и я чаках с нетърпение....точно защото прец цялата година правя добрини които после тъпкано ми се връщат ...
[div align=\"right\"][snapback]23396[/snapback][/div]

Еее нали знаеш,всяко добро се връща рано или късно и ти не бива да съжаляваш за нищо направено (добро) през тази година.Горе главата и си се кефи на празника!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Коледа
« Отговор #19 -: 2005-12-24, 01:03 »
Koледа? Хмм вижте с кви глупости съм се занимавал днеска цял ден      Сори за лошото качество ама колкото-толкова...

Guffaw-BGfreaks - Skater Claus in Action!

Diva Orxideia

• Гост
Коледа
« Отговор #20 -: 2005-12-24, 02:55 »
:yu:  :yu:       Коледааааа    

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ  

« Последна редакция: 2005-12-24, 02:57 от Diva Orxideia »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Коледа
« Отговор #21 -: 2005-12-24, 11:28 »
HO HO HO, MARRY CHRISTMAS!!!  

Любимия ми семеен празник  

Щастлива съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

« Последна редакция: 2005-12-24, 11:29 от limonka »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Коледа
« Отговор #22 -: 2005-12-24, 14:35 »
уууууурааа... <_< аз още не съм украсила нищо (като изключим една коледна картичка над телевизора дето стои там вече от 2 години..) <_< Ама Циклоне, клипчето е станало лудо  Със белите си кецки подскача Дядо Мраз...

Eva

• Гост
Коледа
« Отговор #23 -: 2005-12-24, 16:09 »
Не знам аз тази бъдни вечер ще си я прекарам сама на улицата защото ...вече стигнах до там... а коледа не знам може би ще си хвана пътя към къщи и ще я изкарам сама в апартамента ми ...нова година ще бъде най-тъжното начало изобщо някога за мен сигурно ...абе изобщо иде ми да се гръмна

иначе.... ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИчКИ ДАНО НИКОГА НЕ СТИГНЕТЕ ДО ТАМ ДОКЪДЕТО СЪМ СТИГНАЛА АЗ...пожелавам ви от сърце да бъдете щастливи да имате всичко което някога сте искали и дано идната 2006та година ви донесе само радост и успехи...и откриете пътя който винаги сте търсили.

мактуб нека Бог е с вас както съм аз мислено...

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Коледа
« Отговор #24 -: 2005-12-24, 16:56 »
Цитат
Koледа? Хмм вижте с кви глупости съм се занимавал днеска цял ден      Сори за лошото качество ама колкото-толкова...

Guffaw-BGfreaks - Skater Claus in Action!
[div align=\"right\"][snapback]24957[/snapback][/div]
хаахахах тва ме разби  Аз едно време имах костюм на Spider-Man    .. айде весели празници на всички .. и Господ да ви е на помощ след тях  :sick:    

egoist

• Гост
Коледа
« Отговор #25 -: 2005-12-24, 17:16 »
Весела Коледа мили деца!!!  
Надявам се да сте били
 послушни, през 2005 лето Господне и Дядо Коледа да не ви пропусне...
За непослушковците-сори...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа
« Отговор #26 -: 2005-12-24, 19:45 »
Аз днес ще си бъда у дома с нашите,ще хапнем и ще си легна,няма да излизам,все пак нали е семеен празник,утре е Коледаааааа
(Георги Константинов)

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Коледа
« Отговор #27 -: 2005-12-25, 00:31 »
Весела Коледа на всички. Обичам ви, обичайте се и вие!!        
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа
« Отговор #28 -: 2005-12-25, 00:34 »
И от мен честита Коледа!Желая ви много късмет,здраве,сила да преборите негативните емоции,много любов и всичко най-най!!!Леко а алкохола особено на ова година  
« Последна редакция: 2005-12-25, 00:35 от SHEMETNA »
(Георги Константинов)

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коледа