Анкета

Прочетохте ли доклада?

Да
1 (25%)
Не
3 (75%)
Зачетох го, но се отказах
0 (0%)
Възнамерявам да го прочета
0 (0%)

Общ брой гласове: 4

Автор Тема: Намереният Доклад на ДАНС и скандалите, дето тресат държавата ни вече седмица  (Прочетена 2449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
http://www.4shared.com/file/143733579/e7aa93a/spravka1.html - въпросното докладче

ше коментирам след малко

(Кво става в тая държава?!)
« Последна редакция: 2009-10-30, 09:57 от Скарлет »

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
Точно там е проблема, че нищо не става!
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Какво става ли  ?От 20 години, ни управляват едни и същи хора  ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    ;D
Таз Татяна Дончева била много дейна в задкулисните игри...   и по-голяма кучка, отколкото дава вид...

Леля Таня, Стефан Гамизов(тоя къв се разбрахме, че е в нбу? освен дарител, естествено), Ковачки, некъв Алексей Петров(дет’ само като име го знам), ректора на УНСС – Б. Борисов(забележете с амбиции за власт и готов план! За паралелно управление на държавата още от две и пета...), Слави Бинев(масона)  и  прочее личности май въртят въпросното ДАНС на пръста си, което излиза не е чак толкова трудно, имайки предвид връзките в Европа на част от горните имена... L
Много жалко  за ДАНС и за държавата...
Тва да изнудваш премиера(вече бивш) с гейскандал си е бая голяма работа... Не е за всеки залък да го преглътне.

Мене обаче съвсем различно нещо ме притеснява... И то не е, че тоя доклад е достъпен в интернет, което съвсем оспорва достоверността му ??? .
А именно, че Премиерът(настоящият) без никъв свян и мисъл, размахва тия листчета... и не само тия де...
И тука питам:
Дали от разгласяването на случая печели обществеността?
Щото колко човека де факто са го дочели доклада, а не само да чуят по телевизията, за него. И дори и да са го чели, къв е келипира? Кво става в момента с Татяна Дончева?
Със Стефан Гамизов? С Алексей Петров, който май по едно време си е позволявал доста своеволия.
Не руши ли тази показност и без това разклатената вяра в държавните органи? Мога ли да вярвам оттук нататък аз в неподкупността и безкористността на българските тайни служби? И те за благото на държавата ли работят или за некви частни интереси?!

И после се чудя на г-н Борисов дали е в полза на Държавата да се разкриват по тоя начин държавни тайни?!
Щото последно чух, че ше огласявал некви документи от БНБ... Заплашва, че ше срине държавата ;D
Той май се е превърнал от Министър-председател в Информационна агенция.

Чакам да видя утре кво ше каже, че ше покаже

И те така...

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
a da

правим си чисто статистически експеримент
колко човека тука са отворили линка от първия пост и са си направили труда да прочетат кво пише във всичките 26 страници?

чисто информативно ???

edit: Мерси, Зазо
« Последна редакция: 2009-11-01, 23:34 от Скарлет »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Гадната комбинация от номенклатурни апаратчици, морална деградация или липса на не само любов, но и елемнтарно уважение кум страната и народа. За съжаление нещо напълно нормално в доста страни.

По принцип има нещо много сбъркано в системата. Аз продължавам да съм на мнение че "политик", "свещеник" и "учител" трябва да са признания, а не професии.

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Абе на мен не ми е много смешно, щото в момента го отнасям яко покрай цялата тая акция. Тоест чичко Алексей ми се пада шеф, тоест работя в Лев Инс. В момента ходя на работа само за да стоя и нищо да не правя, поради това че централата ни е запечатана, нито една програма не ни работи, да не говорим за официалния ни сайт... От около 100 човека, които работят в централния офис има 2-3ма дежурни за много спешни ситуации като изплащане и регистриране на щети и това е. Иззети са ни сървърите, проверяват информация, доколкото разбрах са открили и секретни файлове в офиса на Петров, които изобщо не е трябвало да бъдат там. Не че не знаех, че е мафиот, но не очаквах да се стигне до това положение чак.Остава да се надявам да направят рутинната проверка и да върнат всичко на мястото му или ще се наложи да си търся нова работа...