Автор Тема: Бройкаджии ли са мъжете  (Прочетена 14751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Бройкаджии ли са мъжете
« -: 2006-05-13, 15:12 »
Разглеждах си ловстайл че не бях влизал с месеци и попаднах на една тема с 2 поста, първия който беше пуснат от човека направил темата и втори от админа да я затвори, ето за какво става въпрос

Цитат
  Здрасти та да се похваля неска минах рекорда на Митию пищова  от 3000  е без двете 00 ) та се чудя дали вие си ги бройкате като Митю "ПИТОНА"))) и ако да до кадде сте я докарали ми е много интересно ??

Цитат
Аз имам 0 бройки.

Идеята на целият проект LoveStyle.org е много повече от това да възприемаш жените, с които си бил, като "бройки". Жалко е, че има и хора, посещаващи LoveStyle.org с единствената цел да намерят бърз и ефективен начин за увеличаване на "бройките" и подобряване на личния си рекорд...

Хората, тип "Митьо Пищова", парадиращи с някаква си там полуреална бройка жени, с които са били, да си гледат работата и да си мерят "питоните", "бройките" и т.н. някъде другаде - не тук, не в LoveStyle.org!

отделно от цитираното, вие какво мислите за мъжете по отношение на това?
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #1 -: 2006-05-13, 15:17 »
По мое мнение има всякакви- както и 'големите ебачи', така и тези, които чакат любовта да им падне в пазвата и да не я пуснат повече. Не може да се каже еднозначно, а и според мен няма преобладаващ вид. Излезте на улицата, в автобуса, в магазина- погледнете преминаващите мъжки екземпляри насам- натам - както пъчещи се плужеци с очила по 2-3 лева, разкъсани дънки и глупава усмивка, така и обикновени младежи. Иначе казано: 'секви ни има.  
Signature.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #2 -: 2006-05-14, 00:41 »
дам.. всякакви ги има какво да кажа.. на какви ли не съм допадала хехех имало е такива, които са ми се оплаквали" Ти си първата, която не иска да ми пусне" ималло е и такива дето са ми заявявали " Ама да знаеш аз не си падам по секса, така че не очаквай това от мен поне в близко време" така че... преобладаващи няма .. е то  зависи в каква компания си де.. ама като цяло сте различни мъжете
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

rock_ur_body

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #3 -: 2006-05-14, 11:50 »
Цитат на: KpaTyHkA
... " Ама да знаеш аз не си падам по секса, така че не очаквай това от мен поне в близко време"

както жените обичат да подчертават женствеността си, така и мъжете обичат да правят това с мъжествеността си. явно доста от мъжете си мислят, че ако имат  повече бройки, ще са повече мъж отколкото другите. иначе определено мога да кажа, че познавам хора, които не са такива  
« Последна редакция: 2006-05-14, 11:51 от rock_ur_body »

Diva Orxideia

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #4 -: 2006-05-14, 13:57 »
Цитат на: FANatic
Аз пък мога да ви кажа защо е така, всмисъл то това не е само при хората, ами и при всички индивиди от мъжки пол са създадени да се размножават за да оцелее рода им, затова подсъзнателно се стремят да оплодат колкото се може повече женски, същото е и при хората в древността когато сме живеели по пещери и е имало много войни (и не е имало хомосексуалисти :Р), мъжа не е имал много време да си седи вкъщи и тн. трябвало е да ловува да воюва и други  затова през малкото време което му е оставало е трябвало да разпръсва семето си на колкото се може повече жени... докато при жените нещата стоят по друг начин, те избират най-силния, най-стабилния, лидера сред мъжете, най-здравия от който да могат да родат здраво дете след това, та и така до ден днешен тва си е останало така, всмисъл ние не сме някви такива безчувствени типове дето искат само секс, амаа то малко или много си го има тва нещо

що ли съм го чела и преди това...

кои ли са другите индивиди от мъжки пол??? животните? с тях ли се сравняваш?
ми ако бях мишка знайш кво щеше да ми се случва ааа   те имат период на размножаване в който един мъжки се опитва да намери и оплоди всички женски в околноста    масово изнасилване щото при тях няма ухажване ...мята се на гърба и я захапва да не мърда...
а за богомолките знайш ко стаа с мъжкия ааа   докато се опитва да си изхвърли семето по време на акта бива обезглавен  :cool: лоши жени ейй ама едно е сигурно той не може да стане серийно моногамен 
трябвало!!! колко удобно...ейй тая история...ех времена и нрави ...
не сте безчувствени бре.. кой го каза тва я бърже да го набием   серийно моногамни ...ама и те чувства имали   
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:16 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #5 -: 2006-05-14, 15:51 »
Цитат
Бройкаджии ли са мъжете
Не.., но трябва!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Arha

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #6 -: 2006-05-14, 16:23 »

Аз например отказах да правя секс с едно бивше гадже, защото той взе че се похвали на всичките си приятели, че тази нощ щял да "разпори гаджето си от секс " и с нея закръглял бройката на 20. На всичкото отгоре щеше да мие за първи път и съвсем ми се скапа всякакаво желание. Почувствах се адски тъпо все едно съм просто поредната курва (с извинение) и му е само за едното ебане. И защо толкова трябва някой да се гордее с колко жени е спал-рядко бройката е гаранция за качеството.  

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #7 -: 2006-05-14, 16:25 »
Цитат на: Diva Orxideia
Цитат на: MuTaKa
Цитат
Бройкаджии ли са мъжете
Не.., но трябва!

и що?
Ми щото в последно време жените са станали бройкаджиики и трябва да се отговори адекватно... примерно..
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Diva Orxideia

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #8 -: 2006-05-14, 16:39 »
Цитат на: Diva Orxideia
Цитат
Бройкаджии ли са мъжете
Не.., но трябва!

и що?
Ми щото в последно време жените са станали бройкаджиики и трябва да се отговори адекватно... примерно..

аааааа верно ли ве  да ги разпънем тез женкси  :cool: аааа   ама на сън ли броят или ?...хммм щот лекаря ми каза да броя докато заспивам и аз кво да правя...
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:17 от tech_noir »

egoist

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #9 -: 2006-05-14, 19:50 »
Хм...
Аз мисля, че нещата са доста относителни и при мъжете и при жените.
Те не са бройкаджии, а просто са широкоскроени хора.Свободни хора.
Бройкаджия ми звучи като някой, който драсва всеки път чертичка на таблата на спалнята си след всяка поредна "бройка".
А такива хора има ли!?  
« Последна редакция: 2006-05-14, 19:51 от egoist »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #10 -: 2006-05-14, 20:00 »
има ами...

преди е било характерна черта на мъжете (не на всички), но в последно време, жените (не всички) се мъчат да се изравняват с мъжете във всички (всички) аспекти. дори и в най-грозните, лоши и вредни.

превръща се в мода за жените (не всички) да се изпонапиват като прасета, и да правят простотии, характерни за мъжките пубери (не всички).

безразборният секс е само още една стъпка в процесът на еманципацията на жените (не всички).

за жалост !!!

това в скобите е уточнение. да не ми скочи някой/някоя побеснял юзър  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Lucifer

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #11 -: 2006-05-15, 17:50 »
От наблюдение съм забелязал че бройкаджниите всъщбост са комплексирани хора които по този начин си избиват комплексите. Някои като малки са били много зле с жените , други са били дебели , трети са били много смотани , други пък и до ден днешен са зле в някакво отношение и се опитват да го компенсират като се правят на пичове , има и други хорица които го правят просто защото това им е хоби - носи им удоволсвтие , по този начин разпускат ...абе с две думи нещо като да ходиш на фитнес през ден. Аз лично не виждам нищо лощо в бройкаджиите...много момчета и мъже ги ненавиждат и излизат с номера че тва било глупаво и така нататък - нищо подобно ! Просто не могат да са на тяхно място защото нямат техните способности и не искат да си го признаят. Има нещо при бройкаджиите което обаче не е за пренебрегване - винаги се чувстват самотни. Много жени , приятели също може...обаче нямат любов - тва ги прави губещи.

Неактивен Devil_Wish

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/u/Devil_Wish
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #12 -: 2006-05-28, 15:19 »
Всякакви хора има, както бройкаджии така и мъже които не поставят секса на първо място. Аз лично мисля, че в днешно време сякаш повече се срещат мъже от първият тип, но винаги има изключения ( не искам да обидя никой). Понякога ние жените имаме нужда от бройкаджии в живота си, но когато започнем да се натъкваме постоянно на тях, започваме да се замисляме много сериозно над нещата. Дори понякога се отчайваме, но разбира се винаги се появява мъжа, който дълго време сме търсили и очаквали.
АКО НЯКОЙ ТЕ ОСКЪРБИ, НЕ ТЪРСИ ОТМЪЩЕНИЕ...ПРОСТО СЕДНИ НА БРЕГА НА РЕКАТА И ПОЧАКАЙ-СКОРО ЩЕ ВИДИШ ТРУПА МУ ДА СЕ НОСИ ПО ВОДАТА...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #13 -: 2007-02-11, 22:19 »
Цитат на: wild-girl
Амии относително е....но повечето мъже са бройкаджий...какво по хубаво от това да седнеш на маса с френдове и да им кажеш "Ей знаете тая седмица изчуках 5 различни"....голямата гордост мании....            
Абе вие кви представи имате за мъжете, уеуее     ! Това виж някоя жена да го каже/да се похвали пред приятелките си (че е изчукала 5 мъже за една седмица) по бива  
Caralho Voador

Nina

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #14 -: 2007-02-11, 22:40 »
хахах май и двата пола имаме доста изопачение идеи за другия.  

жените може и да си го помислят, но заради двойните стандарти главно мъжете биха си го казали направо  

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #15 -: 2007-02-15, 17:32 »
Мажете не са чак такива бройкаджии, защото в повечето случеи няма каквотолкова да бройкат. Иначе съм забелязал че жените обичат да се хвалят повече.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

D?ja vu ?

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #16 -: 2007-02-15, 17:35 »
жените се хвалят с това кой ги сваля, мъжете се хвалят само с тези, с които са имали интимни отношения.  

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #17 -: 2007-02-16, 17:15 »
Ми  принципно мъжете бройкаджии ми лазят по нервите ... надути, с едно отношение дето все едно си длъжна да им се кланяш и да изпълняваш желания и все пак повечето(определено не всички) се справят доста добре в леглото ,тъй че за секса с тях нямам нищо против ... както аз ще съм му за 1та бройка така и той на мен за единия път
« Последна редакция: 2007-02-17, 11:53 от InfernalFlames »
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #18 -: 2007-02-17, 21:23 »
Има ги и такива. Мразя ги тея типове. Изглеждат жалко - флиртуват с всяка наоколо без особено занчение коя каква е - бройкаджиите нямат собствен вкус за жена те просто са готови да са с всяка. Нещо като да действаш на принципа ... като се пробвам днес на 30 средно аритметично поне една ще ми се пусне.  
Но не всички сме такива, аз например
« Последна редакция: 2007-02-17, 21:23 от Wizard »
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #19 -: 2007-02-18, 19:37 »
Абе жена не може да надцака мъж в секса бе хора, освен ако той не я "обича", а не го ползва е така, за да не загуби тренинг или за единия път... винаги жените са преебани , защото както се каза и по-нагоре жена, която е с повече бройки в актива си веднагически й се лепва определението курва и няма спасение от нападки и злобни коментари по неин адрес, докато при мъжете се получава " е глей го тоя, голям играч е, ако знаеш колко пу*ки е минал" , някво възхищение даже...
Е както Сара каза с такива мъже секса предимно е по-добър и задоволителен, ама какво е един такъв мъж ако не курва?!?  Хората все още са с едни закостенели разбирания и еманципацията и феминизма още не са се доказали достатъчно, за да има равенство в това отношение между мъже и жени ...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #20 -: 2007-02-21, 13:13 »
Цитат на: KpaTyHkA
Абе жена не може да надцака мъж в секса бе хора,

Не е вярно, ама изобщо даже  ВИНАГИ има начин да прецакаш някои мъж посредством секса.   

Цитат
винаги жените са преебани , защото както се каза и по-нагоре жена, която е с повече бройки в актива си веднагически й се лепва определението курва

На жените им се лепва определението \"курва\", когато се държат по такъв начин или нямат достатъчно акъл, за да докажат, че правят това за СОБСТВЕНОТО си удоволствие. Когато някоя мърла ляга с когото и падне и след това с цялата му компания, много ясно, че е курва. И да, същото важи и за мъжете. Поне в компаниите,  където хората разсъждават понякога

Цитат
равенство в това отношение между мъже и жени ...

Ти пък да не би да искаш равенство? Жестоко ме съмнява. Забелязала съм, че цялата тая простотия с равенството е станала изключително популярна напоследък.  ОК, борим се за професии, право на глас... Обаче я се замисли за наааи-елементарните неща от типа на изпити по физическа култура; пренасяне на гардероби... Ако искаме равенство, нека поне то да е пълно, а не само частично, в областите, които ние си харесаме
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:17 от tech_noir »
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #21 -: 2007-02-21, 19:00 »
Цитат на: erdbeermund

Цитат
равенство в това отношение между мъже и жени ...

Ти пък да не би да искаш равенство? Жестоко ме съмнява. Забелязала съм, че цялата тая простотия с равенството е станала изключително популярна напоследък.  ОК, борим се за професии, право на глас... Обаче я се замисли за наааи-елементарните неща от типа на изпити по физическа култура; пренасяне на гардероби... Ако искаме равенство, нека поне то да е пълно, а не само частично, в областите, които ние си харесаме

РАвенство не искам, никъде не съм споменала такова нещо... който го иска нека си се бори, на мен ме ми пука как ще ме наричат хората, затова че си правя кефа.. просто ме е яд,заради глупавите разбирания на хората 
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:18 от tech_noir »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #22 -: 2007-02-22, 09:00 »
Хората не са с толкова закостенели разбирания, просто лепват определения според поведението на обекта...0o

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #23 -: 2007-02-22, 18:23 »
Цитат
Никой не е казал ,че жените ще станат равни на мъжете ако почнат да носят гардероби .. ние не сме виновни ,че природата не ни е надарила със силни тела като техните ...става дума за самото отношение ... някои мъже са с първобитно отношение към жените ,но по-лошото е ,че и повечето жени са с такова отношение към самите себе си .. това един ден ще се промени ,но няма да е скоро ...
малко се отклоних от темата ,но тярбваше да се изкажа ... Йо не си права ...мъжете и жените са равни .. просто някои хора не искат да го признаят
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:18 от tech_noir »
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #24 -: 2007-02-22, 21:40 »
Проблема е че повечето жени не искат равенство, а едновременно всички права на силен пол и всички привилегии на слаб такъв.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #25 -: 2007-02-23, 07:28 »
Цитат на: gfw_cyclone
Проблема е че повечето жени не искат равенство, а едновременно всички права на силен пол и всички привилегии на слаб такъв.
Много добре казано  
Caralho Voador

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #26 -: 2007-02-23, 09:42 »
И аз това имах предвид.

Цитат на: InfernalFlames
Никой не е казал ,че жените ще станат равни на мъжете ако почнат да носят гардероби .. ние не сме виновни ,че природата не ни е надарила със силни тела като техните ...става дума за самото отношение ... някои мъже са с първобитно отношение към жените ,но по-лошото е ,че и повечето жени са с такова отношение към самите себе си .. това един ден ще се промени ,но няма да е скоро ...
малко се отклоних от темата ,но тярбваше да се изкажа ... Йо не си права ...мъжете и жените са равни .. просто някои хора не искат да го признаят

Аз лично до сега не съм срещала жена с първобитно отношение към себе си; даже туркините вече не са с такова отношение към себе си; Освен това не можем да слагаме всички мъже и всички жени под общ знаменател. Има си първобитни мъже, за които са разработени специален модел първобитни жени. Този вид живее обикновено на село и тича след кокошките. Докато жените седят и готвят вкъщи, мъжете ходят да орат, копаят... т.е. вършат по-тежката работа.
Но има и непървобитен вид, който си щука свободно из улиците на градовете. Обикновено това са хора, които преценяват кой какво да върши по способностите си в дадена област. Но да не пропускаме, че ако работодател потупа по рамото някоя от подчинените си, тя може да го съди за сексуален тормоз. Докато кой би повярвал на един мъж, че са упражнили сексуален тормоз върху него жени? Даже и в това отношение не сме равни. Защото много хора си остават с убеждението, че \"жена не може да надцака мъж в секса\", че жените не могат да направят общо взето нищо на мъжете и пр. Е, аз имам пресен пример как една моя много добра приятелка преби един младеж, защото се избъзика малко по-грубичко с нея... И като имаме предвид, че той се отбраняваше, тя беше с разтегнат мускул, а той - със счупена глава и раздробена бедрена кост
« Последна редакция: 2007-02-23, 09:42 от erdbeermund »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #27 -: 2007-02-23, 10:30 »
Цитат на: gfw_cyclone
Еми да  жената е нещо специално ,тя трябва да има всички права които има и мъжа ,но все пак трябва да се има и в предвид крехката и природа  
Хаха добре де малко се олях
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #28 -: 2007-02-23, 14:47 »
Цитат на: erdbeermund
Е, аз имам пресен пример как една моя много добра приятелка преби един младеж, защото се избъзика малко по-грубичко с нея... И като имаме предвид, че той се отбраняваше, тя беше с разтегнат мускул, а той - със счупена глава и раздробена бедрена кост
В такъв случай да не се е избъзикал с колосалните й чудовишщни размери?    

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #29 -: 2007-02-23, 15:05 »
Тряа ти кажа, че девойката изобщо не е с колосални размери (аз трябва да съм й пускала снимката нейде из форума, ама сега търся къде)