Автор Тема: Отговор на: Емотата ?!  (Прочетена 22358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 226
    • Профил
Отговор на: Емотата ?!
« Отговор #60 -: 2008-03-30, 20:52 »
Тоя е един умник от Нощен труд, големи простотии пише от време на време. Именно за такива статии говоря, когато казвам, че ме дразнят,кат пишат за нещо,което не разбират. И мен веднъж ме накараха да пиша за политически неща и обурках министрите! Всяка жаба да си знае гьола просто.
After all, what's the point?
Cаuse levitation is possible,
if you're a fly; achieved and gone
Theres time for this and so much more.
It's typical - create a world
A special place of my design
To never cope or never care just use the key.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

egoist

• Гост
« Отговор #61 -: 2008-04-02, 13:32 »
Две седмокласнички си прерязаха вените заради секта
WTF?!
'Бахти! Сектанти ли станаха емотата вече?!
"Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!" - мале, че сме прост народ! Тия днешните тийнейджъри са изтрещели яко, бе!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #62 -: 2008-04-02, 13:35 »
WTF?!
'Бахти! Сектанти ли станаха емотата вече?!
"Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!" - мале, че сме прост народ! Тия днешните тийнейджъри са изтрещели яко, бе!
Бих казал, че са прости до безобразие... Ама нали и аз ще имам деца някой ден, мамка му...
Signature.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #63 -: 2008-04-03, 00:13 »
Шамари и тупаници за тях ;) И връзване в мазето и по една седмица на хляб и вода.
Caralho Voador

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #64 -: 2008-04-04, 00:11 »
Дразнят ме поради простата причина, че тия хора не знаят за к'во живеят.Нямат никаква идеология.Слушат тъпа музика и се обличат дебилно.Актуално е много при 10-15 годишните.Аз по-големи емовци рядко съм виждала.Абе злета големи.
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #65 -: 2008-04-04, 00:36 »
И аз не съм забелязала някой над 15 години да претендира,че е емо. Явно при 10-15 годишните е тенденция. :-X
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #66 -: 2008-04-04, 10:06 »
От мен - един Емо на 17 и един на 18 в късен пубертет...
Signature.

egoist

• Гост
« Отговор #67 -: 2008-04-04, 18:37 »
От мен - един Емо на 17 и един на 18 в късен пубертет...
Аууу! И как са? Яко депресета ли са?

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #68 -: 2008-04-04, 19:15 »
Не знам, аз на всичко отговарям с: "Майната му", "Карай да върви" и "Здраве да е", така че не съумявам да възприема двуседмично мрънкане за едно и също нещо, което съм забравил секунди след споменаването. :)
Signature.

ripkata

• Гост
« Отговор #69 -: 2008-04-05, 15:36 »
Още бисери от 1 вестник относно ЕМО-тата:
"Момичетата спазвали ритуала на култовото младежко общество ЕМО ('' емоционално малтретиран обект ")  ;D
Девиза на Емо-движението е: ''Нож по вените - край на проблемите!"
Това се случва предимно в по-елитните училища тъй като ЕМО-движението засяга интелигентните и чувствителни деца в по-големите градове.
И като завършек: Децата са повлияни главно от музиката на фрупата "Ембрейс" ,както и от Мерилин Менсън;D >:(

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #70 -: 2008-05-19, 10:23 »
Caralho Voador

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #71 -: 2008-05-19, 17:54 »
Леле, леле, леле...

Тия са за хоспитализация... сичките!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен zebra_66

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Весела
« Отговор #72 -: 2008-06-24, 17:37 »
Емотата -гаддддддд,пълна глупост ще се убиват и незнам си кви глупости.
 тъъъъъъъъъъъъъъъъпооооооооооооо

Неактивен different

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 71
    • Профил
« Отговор #73 -: 2008-08-19, 11:18 »
Напълно са ми безразлични, ако искат да се бесят,това  не се отнася само за имотата  - не ме интересува, да правят каквото намерят за добре...

Неактивен Tempest

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
    • Myspace
« Отговор #74 -: 2008-10-23, 20:38 »
Съвсем наскоро имах разговор с една моя приятелка фризьорка, която се оплакваше от дъщеря си (тя е на 35, а аз на 26). Разговорът ни беше много култов, така че ще го повторя тук.

(Тя): Криси се връща вкъщи и казва, че иска да си реже вените, защото била емо.
(Аз): Ама тя не е ли на 10?
(Тя): На 10 е. Вика че била емо. Аз й казвам, това са травматизирани деца с проблеми. Аз бия ли те? Баща ти бие ли те? Майка ти те обича, а баща ти те е разглезил до безобразие, от къде ти хрумна, че си емо? Така правели приятелите им, режели си вените.
(Аз): Това ми напомня за ония виц. Татееее, не смеех да ти кажа, но най-сетне се осмелих. Аз съм гей! И бащата: чакай, чакай сега. Не може да си гей! Имаш ли 100 000 в банката? Нямаш? А ферари? Нямаш. А вила на Хаваите? Нямаш. Никакъв гей не си ти, сине. Ти си ш*бан п*дал.

Колкото до емотата, който наистина обмисля да се самоубива и да умре, да потърси помощ. Останалите също да потърсят помощ, че не са наред с главата и им трябва си намерят живот.
Procul profani

Неактивен Blondelle

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://myspace.com/gadprokleta
« Отговор #75 -: 2008-10-23, 23:45 »
Emo because homosexuality was not gay enough! :))))))
Сто души атакуват вакуума, сто идиота си подават ръка, сто миража потъват в бездната, а някакъв тип си мели кайма.

Неактивен jmoclio

• Животът е такъв какъвто си го направиш!!!!!
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
  • ???????? ?? ?? ???? ????????? ? ?? ????? :) :)
    • Профил
« Отговор #76 -: 2009-01-11, 13:38 »
Мнението ми за емотата е хахаххаха да мръъъъът  :-X не бе стилът на обличане на емотата  ддз доближава чалгата ама по някав мн странен начин хах всеки се облича както иска....прическите и то момчетата-емо са си баш педе...... като да минеш п/з детската дискотека в Амор и като влезнеш не може да се разбере кое е мъжко и кое женско  ;D ама пак емо и чалга някви близки са .....
Но тези глупости с резане на вени и тем подобни по-добре си вземи херца поне ще имаш причина а не да се казва хах живота ми е жалък дай да се сабереме на емо купон и да си нарежеме вените .... и после родителите се чудят кво се случва......не знам но не съм виждала над 20 годишно емо всичко е м/ъ 6 и 12 клас хах

Неактивен shadow_s_

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #77 -: 2009-05-26, 18:01 »
ами мога да кажа че в момента да си "емо" се превърна в мода...което е доста тъпо и ограничено като се има на предвид че всъщност "ЕМО"  не е стил на обличане (както много хора си мислят).И твърдо казвам че в днешно време съм против това защото се е превърнало в някакъв скапан стил...
Мечтател е онзи, който намира пътя си при лунна светлина. А наказанието му е, че съзира зората преди останалите хора.

Неактивен Firog

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re:Отговор на: Емотата ?!
« Отговор #78 -: 2010-03-30, 23:28 »
Е*ах ги и нещастниците! Като ви е "Love=Sux or Life=Sux", отивайте да се бесите. Хипер НЕГАТИВНИ сте ми!!! Аре нема нужда да ви търпя "черните облаци".
П.П.Ъъъъъ... И смятам, че сте хипер комплексари. :)
П.П.П.Как може да съществува музикален стил "emo core"??  :o WTF is that?!?!?!?!  :o

Просто искат да привличат внимание...99,999% не са наистина депресирани, а просто си мислят че депресията, черното облеколо и странната коса са на мода.
Наскоро един от моето училище се самоуби наистина. Емо беше, но не наистина депресиран. Родителите му бяха(и още са) много богати и всъщност живота му е бил рай. Просто се е опитал да привлече внимание и да се направи на интересен като си сложи торба на главата и се задуши със гас. Станало е без да има намерение наистина да умира, но все пак това да си режиш веинте и да се душиш (дори и на шега) е опасно.

Иначе съм напълно съгласен с всички! ЕМО=SUX

Неактивен dead_muffin

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Re:Отговор на: Емотата ?!
« Отговор #79 -: 2010-03-31, 05:09 »
Лично ми харесва някои от групите дето се водят емо и стила не е лош но до там това с резането на вени и депресята е пълна тъпотия..а най много се дразня на хора които не различават различните стилове и като видят бритон и черни дънки веднага те определят емо пффф омръзнало ми е от такива нещасници...иначе за емо кво да кажа всеки си има собствен живот и си го прави както си иска...мода е и всичко ще се забрави скоро време...някаде прочетох че те се опитват да привличат внимание...съгласна съм с това ..точно това са за мен комплексирани тиинс дето искат всичко да се върти около тях и да се правят на интересни!!!
We're all pretty bizarre...Some of us are just better at hiding it!!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Re: Отговор на: Емотата ?!
« Отговор #80 -: 2010-08-21, 23:38 »
- Мама, мы с Лешей решили пожениться!
- Мм..доча, а где вы жить будете?
- Мама, Лёша эмо, он жить не хочет

;D

Неактивен narcis

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #81 -: 2010-11-18, 20:54 »
Тежко им е на Емотата, не ги разбират хората, смеят им се. Вие как мислите? Лесно ли се живее така??  От друга страна ми е страшно, че да си посегнеш на живота се превръща в мода и то сред деца, който не са видели нищо и понятие си нямат още що е то живот!! Все пак да се режеш, не е като да си боядисаш косата лилава или да си пробиеш носа на 5 места... Абе.... Разни хора-разни идиоти, както се казва!

Неактивен v_antonova1986

• потребител/ка
  • *
    • Профил
    • www.lipovon-bg.com
« Отговор #82 -: 2010-11-19, 12:03 »
Малко са ми лигави, а и депресията е нещо, което се старая да избягвам, защото живота е твърде кратък за да го живея сдухана. Като искат да се депресират да си режат вените, все тая, само по-далеч от доброто ми настроение.

Неактивен georgiperov80

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #83 -: 2010-12-15, 13:52 »
Само се чудя... кога стана модерно да си депресиран...
От както станаха модерни екстазитата. След като мине действието в човешкото съзнание нахлуват Емо-мисли.

Неактивен Dark_

• Билкарка
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
    • блог
« Отговор #84 -: 2012-10-28, 21:21 »
  Не е лесно да си различен в обществото. Това, че репутацията на този стил е омърсена от онези "истински емо-та" е друг въпрос.
  Иначе по-голямата част от песните е с наистина добри лирики, това като гледам никой не го отрече досега.. Май само въпроса с крещенето не ви се понрави особено, но пък има наистина много банди извън емокор-а, които звучат по много подобен начин.
  Въпроса с депресията.. Аз споделям мнението си (базирам го на наблюденията над мои съученици), че в последно време на по-голямата част от хората им пука единствено кога ще пият, на колко години ще изгубят девствеността си, дали са им избръснати половите органи и подобни глупости или пък са наистина незапознати с реалността и живеят в свой собствен свят.. Когато действително отделиш време и внимание да огледаш всичко от реалната страна осъзнаваш, че не е толкова "розово".
P.S. Благодарско, ако някой все пак е решил да ми изчете цялото мнение :)
I'm the ghost with the most, babe