Автор Тема: Отговор на: Емотата ?!  (Прочетена 22304 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

egoist

• Гост
Отговор на: Емотата ?!
« -: 2007-10-04, 23:47 »
Е*ах ги и нещастниците! Като ви е "Love=Sux or Life=Sux", отивайте да се бесите. Хипер НЕГАТИВНИ сте ми!!! Аре нема нужда да ви търпя "черните облаци".
П.П.Ъъъъъ... И смятам, че сте хипер комплексари. :)
П.П.П.Как може да съществува музикален стил "emo core"??  :o WTF is that?!?!?!?!  :o

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #1 -: 2007-10-04, 23:52 »
Ми по-скоро ми е все тая. Тъпото е, че почнаха да се появяват много "емо"-та или по-скоро некви подобия на емота. Некви пози, дет са решили, че е много "куул" да се правиш на депресант и да носиш някви по-такива дрехи и прически. Тъпо е да се правиш на такъв какъвто не си, това е едно от нещата, които най-много мразя в масата хора.. нямам против емотата, живи и здрави да са, да правят квот искат. Не им обръщам внимание.  :P
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #2 -: 2007-10-04, 23:57 »
Само се чудя... кога стана модерно да си депресиран...
Inside all of us there si hope...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #3 -: 2007-10-05, 00:01 »
Емотата тука даже не са емота. Тия се казват haircore. И се носят така общо взето шото повечето са разлигавени богаташчета и се чудят кво да правят с безпроблемните си животчета. Така е то - като нямаш проблеми, за които да мрънкаш, правиш си ги. А най-важното е да си модерен и да имаш по 150 коментара на снимка в myspace. Тия хлапета нямат нищо общо с оригиналното емо. Оригиналното емо е свързано с музика и чувства, а сегашното "емо" е по скоро състезание тип "чия коса държи на най-мноог черна боя и лак"...

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #4 -: 2007-10-05, 00:17 »
Е*ах ги и нещастниците! Като ви е "Love=Sux or Life=Sux", отивайте да се бесите. Хипер НЕГАТИВНИ сте ми!!! Аре нема нужда да ви търпя "черните облаци".
П.П.Ъъъъъ... И смятам, че сте хипер комплексари. :)
П.П.П.Как може да съществува музикален стил "emo core"??  :o WTF is that?!?!?!?!  :o
"Освен Life=Sux" и "Love=Sux" има и "Love is Pain" и "Life is Pain" :D
А "emo core" се характеризира с "ревящи" или "все-едно-повръщащи" вокали и мелодични припеви.
Така поне мисля аз,но не съм много сигурна.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #5 -: 2007-10-05, 00:33 »
Трябва да ги има и да са повечко! Правят ти живота лесен. Така де, ако цялата ти конкуренция са някакви депресирани сдухльовци дето се предават пред първата трудност, много по-лесно ги размазваш както ти се окажат на пътя ;). Та по-добре да са такива, отколкото някакви адекватни. То си е далавера да си вълк сред овце  :D. Някак си изпъкваш на фона така да се каже.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #6 -: 2007-10-05, 03:22 »
Яко насилие над некви такива!
Caralho Voador

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #7 -: 2007-10-05, 09:29 »
Шефът ми е емо.. Емо се казва де, ама няма значение, трябваше да си кажа, че ми е неприятел и е Емо
:D
иначе за тия хорица... Гледната точка на Тех ми хареса, ама мен лично много ме дразнят... :(

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #8 -: 2007-10-05, 09:53 »
Бах мама му - никога не съм виждал такива, в "Горещия стол" ми ги показаха на снимка, ама никога не съм виждал туй чудо на живо... испуснал съм нещо важно в живота си, а не знаех... :o
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #9 -: 2007-10-05, 10:08 »
Ааааааааааааа, съкън, нидейти ги пипа! Нямате си и на идея колко ми повдигат настроението тез дичица. А колко смех на техен гръб има... Съкън не ги пипайте! Папагауите на умеуения куиматичен пояс!
« Последна редакция: 2007-10-05, 10:11 от Zago »
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

ripkata

• Гост
« Отговор #10 -: 2007-10-05, 15:44 »
Eмото като стил в музиката е алтърнатив рок с вложени доста емоции.По време на своите изпълнения групите изразяват много емоции,често плачат.Това всъщност поставя началото на емо стила в средата на 80-те и от там произлиза името емо (emotional).В малко по късен етап емото се разделя на емо и емокор като лично според мен разликата е че емокор-а е с по-hard звучене,самата дума emocore произлиза emotional hardcore.Групи:Saosin,Rites of Spring, Embrace, One Last Wish, Beefeater, Gray Matter, Fire Party,по-късно и Moss Icon,Мy Chemical Romance,Afi и много други.Относно бретона закриващ едното око-с това око те виждат лошите неша и лошия свят като цяло,за това и бретона го прикрива,а с другото око виждат добрия свят.Много хора смятат emoboys за гейове заради начина им на обличане-тесни дънки и тениски,често се среща и обица на устата.

egoist

• Гост
« Отговор #11 -: 2007-10-05, 15:54 »
По време на изпълненията са плакали?! :o ХАаххахахах! ;D Аре, стига бе! И т'ва някой може да го кефи?  :o
Т'ва с "доброто" и "лошото" око направо ме разби!!! Ъ-ъ-ъ-ъ... Глей с'а, то с гейове е пълно. Нищо чудно и някой "емо" момък да е гейасъл... ;D
П.П.Нито една от гореспоменатите групи не съм ги чувала дори по именно, камо ли песните им.
« Последна редакция: 2007-10-05, 15:56 от egoist »

ripkata

• Гост
« Отговор #12 -: 2007-10-05, 16:02 »
-ето това на My Chemical Romance е хубава песен

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #13 -: 2007-10-05, 16:19 »
Мда, не е лоша музиката... дали пък не съм емо?

...

В понеделник ще продължа - паля за прованса - ядене, пиене и др.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

ripkata

• Гост
« Отговор #14 -: 2007-10-05, 16:21 »
Хах наистина песента е хубава-тематика,музика,текст,изпълнение..etc.

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #15 -: 2007-10-05, 17:11 »
 Е и Mariah Carey, когато не е имала толкова пари като е изпяла в един бар Can't live if living is without you се е разплакала, ама не е емо...
 А за гейовете... точно сред момчетнцата емо е много модерно да са гейове и да парадират с това как се целуват с друго момче...
Inside all of us there si hope...

ripkata

• Гост
« Отговор #16 -: 2007-10-05, 17:24 »
Въпрос на избор...действително повечето са така но да не забравяме че освен гейовете мн малко мъже не се срамуват да плачат примерно и да го показват това,може би емо-то е за гейове,на мен лично ми харесва музиката.

egoist

• Гост
« Отговор #17 -: 2007-10-05, 18:15 »
Аре нема нужда мъжът ми да цинкя...  :P

П.П.Т'ва парче ми звучеше познато (вероятно съм го слушала по някоя радиостанция) и не е лошо, но ... това не значи, че приемам за нормално да си "емо".  ::)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #18 -: 2007-10-06, 01:54 »
Най мразим мъж да  ми реве на главата. Аз не си позволявам да плача, а някъф, дето претендира, че може да ме закриля да ми ревне - е тва е смешно...И ако не се разхиля на момента, то ще го сритам - тва заслужава...
А по темата: Аз съм емо, ако се съди по прическата ми в момента... Животът верно е гаден, ама няма да се режа, щото наш'те  са  ми скрили  ножовете...

Неактивен Atidisa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
« Отговор #19 -: 2007-10-06, 07:51 »
тез не бяха ли онея с многото грим дет си режат вените?
I have many names, but you'll remember ......only one!

ripkata

• Гост
« Отговор #20 -: 2007-10-06, 13:25 »
Не е задължително да са с много грим и не 100% от тях се режат,ама да същите са :D

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #21 -: 2007-10-06, 16:18 »
Шефът ми е емо.. Емо се казва де, ама няма значение, трябваше да си кажа, че ми е неприятел и е Емо
Какво съвпадение - да не сме колеги? :D

Малко разсейване по темата: http://www.tues-forum.com/forum/viewtopic.php?t=1140
Като наблягам на 'Из дневника на едно Емо' по- надолу в темата :D

Signature.

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #22 -: 2007-10-06, 16:31 »
Какво съвпадение - да не сме колеги?

Директорът ми се казва Емо=Sux :D
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
« Отговор #23 -: 2007-10-06, 17:22 »
Емо-то тва е просто един емоционален малолетен олигофрен :) вие предстааате ли си колко им е трудно на тия хораа...секи ден тряа си с различен проблем,2 тона повече грим... не им е лесно и на тях :D се ми е таа кво ше става с въпросните емота...баси за кво толко много се навъдиха нали са емота тряа се режат...
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #24 -: 2007-10-06, 17:24 »
Sex & Violence за емотата!
Caralho Voador

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #25 -: 2007-10-06, 18:20 »
Какво съвпадение - да не сме колеги?

Директорът ми се казва Емо=Sux :D
Явно е до името  :D :D :D
Е начи на 100% Емо-тата вонят ;D

ripkata

• Гост
« Отговор #26 -: 2007-10-06, 21:08 »
Има и такива хора за каквито говориш,но те или не определят себе си като емо-та или другите не ги приемат като такива,което според мен е жалко,защото все пак музиката е най-големият фактор който  ги свързва,а не това дали имаш бретон или не и дали носиш определен тип дрехи!

UndeRoaTh`

• Гост
« Отговор #27 -: 2007-10-06, 21:17 »
Пфф , само не моа да разбера кфо толко имате протиф тея хора... Тфа че емо момчетата са гейове и че емотата като цяло са депресирани и секи ден си режат вените изобщо не е вярно...но винаги всяко правило си има и изключения  :) Ето например Tokio Hotel са си чистокръвни гейове , но не всички са така .... Ето ви линк за мн яка Emocore песен http://zazz.bg/play:be102e04

ripkata

• Гост
« Отговор #28 -: 2007-10-07, 00:06 »
Евала за начинът ти на мислене тогава... :P

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #29 -: 2007-10-07, 00:20 »
БАХАХАХАХАХАХАХАХАХА който изкара AFI емо да фане една права лопата и да се закопа на момента да не го закопам азе! AFI се направиха на путки през последните 1-2 години. Преди тва беха едни от най-дивите пънкове. Доказателство.

Иначе верно по-скоро бих се заклал отколкото да им слушам новите самосъжалителни бози.

Колкото до плачещите мъже. Еми и аз съм плакал. Щото на няколко пъти "приятелите" ми ми разбиха мечтите на парченца! Правил съм го когато ми е било шит, а не когато най-много хора ме гледат! Емо педалчетата дебнат кога ше има най-голяма публика да пуснат 2 реда крокодилски сълзи за да могат сички да видят кооооолко са чувствителни. Тва не е емоция, тва е изгъзица. Нормално е човек да плаче. Ненормално е да го прави за да си изгражда скапан имидж!

Малко инструкции за всички начинаещи емота: