Автор Тема: Имам спешен въпрос  (Прочетена 2464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен The_Warrior

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Имам спешен въпрос
« -: 2008-12-14, 21:38 »
Здравейте,ще разкаjа моя случай накратко и ако моjе някой да ми отговори ще му бъда много задълjен!Имам ясновидски способности,гледам на карти,на кафе,изготвям хороскопи от много време и досега винаги съм го правил безплатно,но това ми отнема доста време,а jелаещите са прекалено много.Налоjи ми се да пътувам в чуjбина,в момента съм в Испания,където съм практикувал отново безплатно,колкото да помогна и едновременно работех.Случи се така,че ме съкратиха от работа и мои познати испанци,мои клиенти ме посъветваха да правя това,което мога наи-добре,да се занимавам с моята дарба срещу определено заплащане.Обаче аз нямам представа как става това чрез Интернет,в смисъл как се прави сайт,и дали ще имам проблеми с властите ако предлагам платени услуги и как ще се извършва плащането също не ми е ясно много!Ако моjе някой да ми обясни как се прави такъв сайт и по какъв път се извършва заплащането на услугата ще съм изклuчително благодарен!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Отговор на: Имам спешен въпрос
« Отговор #1 -: 2008-12-14, 22:09 »
Тва ми напомня един виц.. отива Георги Първанов при неква врачка да му гледа. Застава човека, чука на вратата и от вътре се чува "Кой е?"! Той махнал с ръка, казал си "Е*ати врачката" и си заминал.

Аз лично вярвам, че има хора, които притежават или са придобили подобни способности, но предпочитам да се дистанцирам от тях, по причини, които няма да разяснявам сега!

Относно твойта маркетингова стратегия.. ми щом като има толкова много желаещи около тебе - не виждам причина да си правиш интернет страница или да се рекламираш по някакъв друг начин. Просто нека тия, на които им извършваш някаква услуга да ти оставят пари.. не неква твърда тарифа, а "колкот обичат", дет се вика! Ако те са доволни и разкажат на свои близки - ето ти още... клиенти или пациенти, незнам как да ги нарека.. и така от уста на уста ше се носи мълвата за тебе! Между другото тва е и много силна реклама пред хората, търсещи такъв вид помощ. Казват си "Тоя е от истинските.. не е от ония шарлатани, дето искат пари... при него е.. колкот му оставиш! А и не се рекламира никъде! То те хората знаят за него!"
« Последна редакция: 2008-12-14, 22:11 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
« Отговор #2 -: 2008-12-15, 12:21 »
Зависи къде искаш да го правиш - в Испания или в България. Има си законодателство и такъв ... тип дейност най-вероятно трябва да се регистрира пред данъчните. Има си и тарифи, ценоразписи и т.н. За реклама също се плаща и т.н.  :P

Неактивен The_Warrior

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #3 -: 2008-12-15, 17:23 »
Значи,първо да отговоря на Мutaka!Да естествено,това е добър варiaнт,и точно по този начин съм процедирал в България,но без заплащане,правил съм го защото го мога,и няма да си правя реклама какви случаи съм имал,значи тyк първо не мога да приемам хора в моята квартира,тъй като не jивея сам,второ тук има много българи които научиха за мен и ми досаjдат непрекъснато,което ми отнема цялото време ,като естествено не хващам нищо от цялата работа и ето останах и без работа накрая.И трето предпочаm да се занимавам с испанци,но не само от моя квартал а и от цял Мадрид!Затова ми е нуjен този сайт,мисля ме разбираш.Също така естествено съм на свободна тарифа,който е доволен от мен да даде колкото иска,но ми писна да губя време и нерви за нищо.Не знам защо се дистанцираш от хора като мен,аз съм сaвсем нормален човек,обичам да си пиивам в компания,да ходя по купони,не ми пише на челото че имам дарба а и я исползвам само при jелание от отсрещната страна,така че не виjдам какво те притеснява.Да,и аз мисля че трябва да се консултирам с някои инстанция Егоист,проблема е че наистина нямам хабер от сайтове и такива майни,не съм се занимавал никога с това и затова питам като последния балама,не знам просто към кого да се обърна да ми обясни тези стъпки. :-\

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #4 -: 2008-12-16, 12:11 »
Няма такъв лекар  :-\
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...