Автор Тема: Как да накарам жена да получи оргазъм! и да крещи  (Прочетена 62435 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Кои вътрешни мускули..? Я дай по-подробно описание, стана ми доста любопитно :Р
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
О, аз съм бил свидетел на изумителни постижения в тая сфера :)
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Кои вътрешни мускули..? Я дай по-подробно описание, стана ми доста любопитно :Р
Ами тя вагината не е изградена от съединителна тъкан, подлежи на тренировка също като и коремните или дупето примерно.  http://woman.hotnews.bg/n/vumbilding-ili-trenirovka-za-vaginata.6445.html

Напоследък май става модерно да тренират с топчета (включително на работното място).

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Хм... малко ми е съмнителна идеята за "безфрикционен полов акт". Искам да ви кажа, че тези упражнения далеч не са от най приятните и не знам как биха могли да ми доставят удоволствие по време на полов акт о.0 Аз лично постоянно имам чувството, че ще ми се изтърсят вътрешностите, а като има нещо вътре, усещането е адски дискомфорт. Ама може и аз да съм някакво странно изключение =)

п.с. проведох кратка анкета току-що, не само аз мисля така :D за нас (нераждалите, не знам после дали нещо се променя) си е гадничко
« Последна редакция: 2012-06-26, 12:52 от erdbeermund »
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен freakout

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Тук наистина се срещат доста глуповати изказвания - в частност, това, че влагалището се разширява от секс. По-голяма глупост едва ли има на света и също толкова разпространена. Това е отвор с голяма еластичност и при нормални обстоятелства разширение е невъзможно. Случва се предимно след естествено раждане, но и за това си има решение http://sextoys.bg/krem-styagane-vaginata-quot-joy-drops-quot-100-p-24906.html.

Иначе по темата - няма универсална рецепта, затова не се хабете. Питайте, опитвайте - всеки случай е индивидуален. Някои свършват, докато гледат хипопотами, знам ли... :)