Анкета

За или против обезкосмяването на мъжете

За
13 (56.5%)
Против
10 (43.5%)

Общ брой гласове: 22

Автор Тема: Обезкосмените мъже  (Прочетена 40904 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Обезкосмените мъже
« Отговор #60 -: 2005-12-05, 20:41 »
Цитат
Kхм...Първо на първо - хомо сапиенс (лат. разумен човек)
 сме точно аз и вие. Прадедите ни са неандерталците и кроманьонците ама айде няма да издребнявам сега
мммм да си гледал едни такива научно популярни филмчета дет дават примерния образ на ХОМОСАПИЕНСИТЕ .....ако си гледал би трябвало да имаш представа за визията им и респективно от там и за окосмяването ...та правиш ли разликата между женските индивиди тогава и сега? а между мъжките ?ми вие грам нещете да еволюирате бе едно към едно сте си с хората от преди ехееее милиони години(говоря външно да не навлизаме в темата за интелекта ).....няма нищо лошо в новото не бойте се мъжлета козметичките не ядат човешко.
Цитат
Тва че ТИ харесваш обезкосмени гладки момченца си е лично твое предпочитание. Мноо мразя някой като ми каже "Мъжете ТРЯБВА да се обезкосмяват!" Като не ви харесва не се занимавайте бе. И на мене не ми харесват примерно жени с по 10 тона грим по тях ама не съм седнал да им кибича да не се мацат нали - не им обръщам внимание и тва е.
Изразявам лично мнение а лично ТЕБЕ не те познавам и малко ме вълнува дали се обезкосмяваш или не...твоя си работа.Но нали все пак форума е за това да се видят различните мнения и пак казвам повечето жени не ги кефи БУЙНАТА ВИ МЪЖЕСТВЕНОСТ туй си е факт       
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:28 от tech_noir »
Death Is Certain

rock_ur_body

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #61 -: 2005-12-05, 21:36 »
според мен един мъж би трябвало да си маха космите поне под мишниците. просто ми е някакаво отвратително като видя космати мишници :sick:
за "бикини зоната" аз бих предпочела да няма.
иначе няма нужда... веднъж една приятелка и един познат обсъждаха с каква кола маска си обезкосмяват краката това вече е прекалено!!! той мъж ли е или (с извиниение) пут*а... :blink:
« Последна редакция: 2005-12-05, 21:37 от rock_ur_body »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Обезкосмените мъже
« Отговор #62 -: 2005-12-05, 22:09 »
Цитат
ми вие грам нещете да еволюирате бе едно към едно сте си с хората от преди ехееее милиони години(говоря външно да не навлизаме в темата за интелекта )
Ахем...Открита полова дискриминация без обосновки. Ако бях мод в тая секция лично бих ти изтрил поста, ама както и да е. Колкото до теорията ти за Хомо Сапиенс, ето ти малко официална научна литература да видиш че не си измислям.

rock_ur_body restecpa!  Под мишниците и в тая "бикини зона" (хаха леле тоя израз стана патент на форума май    ) верно е добре да се регулира растежа на тропическата гора, ама иначе...Абе ти си го каза!

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #63 -: 2005-12-07, 17:18 »
аз не нося бикини (нормално) и нямам такава зона        

ся по сериозно :

под мишниците , гърба е по хубу да няма , иначе долу ако има то поне да е малко баси ...
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #64 -: 2005-12-07, 17:53 »
аз харесвам обезкосмени мъже... немисля че е гейско, напростив...много си е хубаво и хигиенично. краката, ръцете...не е задалжително, но под мишниците, долу...направо да си го кажем-много е гадно.за гърдите и гарба,ако са малко по-добре да не се пипат...ама ако е някои много космат- вярно не е виновен че е такв, но е хубаво да направи нещо по вапроса. мисля, че в днешно време са малко жените които намират това за много мъжествено и ги привлича, а май по-скоро ги отбласква.
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #65 -: 2005-12-07, 19:09 »
Цитат
аз харесвам обезкосмени мъже... немисля че е гейско, напростив...много си е хубаво и хигиенично. краката, ръцете...не е задалжително, но под мишниците, долу...направо да си го кажем-много е гадно.за гърдите и гарба,ако са малко по-добре да не се пипат...ама ако е някои много космат- вярно не е виновен че е такв, но е хубаво да направи нещо по вапроса. мисля, че в днешно време са малко жените които намират това за много мъжествено и ги привлича, а май по-скоро ги отбласква.

Напълно съм съгласна с тва менение ...само дет ми се струва че никога няма да стигнем до консенсус по тая теам с мъжката част от форума(пък и от света )     
Death Is Certain

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #66 -: 2005-12-07, 19:33 »
Цитат

Напълно съм съгласна с тва менение ...само дет ми се струва че никога няма да стигнем до консенсус по тая теам с мъжката част от форума(пък и от света )     
ххх ми аз съм в консенсос с женската аудитория откакто я има тая тема.... или понеже се обезкосмявам и не ме приемате за мъж    :huh: 
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #67 -: 2005-12-07, 20:42 »
АЗ ЛИЧНО не харесвам бръснати п...и, мое лично мнение, също така не бих се обезкосмил за по-малко от 80 000 евро. Това че от време на време си бръсна физиономията - правя го не от естетическа необходимост, а щот ме сърби брадата, а късо се подстригвам от толкоз много години - че еффекта е като при брадата. Т’ва е - да живее натуралния продукт - смърт на чипсовете и обезкосмените хора!!!!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #68 -: 2005-12-07, 22:03 »
Цитат
Цитат

ххх ми аз съм в консенсос с женската аудитория откакто я има тая тема.... или понеже се обезкосмявам и не ме приемате за мъж    :huh: 

E тва е момчето!!!! 
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #69 -: 2005-12-09, 00:52 »
Аз поне се обезкосмявам под мишниците редовно...за брадата няма да говора предполагам че не става дума за това...веднъж си махнах космите и на краката понеже се занимавам с Tattoos и реших да си направа временен...след това не съм се занимавал пак да ги обескосмявам...Случвало ми се е да права грешата да си обескосма оная работа заедно с ташаците и.......НЕ МИ СЕ ГОВОРИ.....ходех като наебан една седмица...не ме свърташе на едно място  
Интерестното бе че след секо следващо обескосмяване болката и неприятното чувство намаляваха...
Абе аз лично съм за обескосмяването поне за подмишниците...изглежда ми доста гнустно....О сетих се и за още едно място....Космите в носът  ....ммм някво грозно ми е да видя на някои да му стърчат космите от носа....Кофтито е че съм виждал и момиче със същият проблем....еми май е това за сега
« Последна редакция: 2005-12-09, 00:53 от BloodMortal »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #70 -: 2005-12-09, 16:16 »
Цитат
Космите в носът  ....ммм някво грозно ми е да видя на някои да му стърчат космите от носа....Кофтито е че съм виждал и момиче със същият проблем..
хахахахаа, бруталноооо!!! 

Aмм а за космите от ушите какво ще кажеш ??? (то само стари хора съм виждала с такъв вид окосмяване, ам много е гадно)!

Ам сетих се за една гледка също, която ми е доста неприятна... Някой красавец, сичко му на 6, обаче през якичката на ризката или тениската му да се подават дълги, черни косми :sick:
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #71 -: 2005-12-09, 16:23 »
Мда някой маже са с доста окусмени гърди...
Слава богу че аз нямам този проблем...имам си косми разибра се но не са чак толкова фрапиращи

Неактивен virussa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #72 -: 2005-12-09, 17:06 »
според мое ли4но мнение на някои места трябва да се бръсне един муж а също съм съгласен с ZAZO това ве4е си е ли4но предпо4итание!!!
ako se chudish kakvo da napravish na drugiq den,zashto ne se vlubish v men,az puk shtom te zurna,tupkano shte ti go vurna :)
 http://s4.bg.bitefight.org/c.php?uid=18053
http:/

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #73 -: 2005-12-09, 23:05 »
Че аз не виждам нищо лошо в това един мъж да се обезкосмява...както жените го правят,защо и мъжете да не го правят....е разбира се не навсякъде,но има местенца,където е необходимо да се пипне,по-добре е и от гледна точка на хигиената.
Плюс това както мъжете не харесват космати жени,така е и обратното..на никой не му е приятно да има маймуна до себе си!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #74 -: 2005-12-10, 00:12 »
Имам един приятел, та той като се замисли, за каквото и да  било - почва да се почесва по гърдите - такъв навик има, а гърдите са му юнашки - има повече коса по тях от колкото аз по цялото тяло ... а и мускули има така доста, абе един вид нещо като жив неандерталец ... но доста умен при това...
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #75 -: 2005-12-10, 12:28 »
Цитат
Имам един приятел, та той като се замисли, за каквото и да  било - почва да се почесва по гърдите - такъв навик има, а гърдите са му юнашки - има повече коса по тях от колкото аз по цялото тяло ... а и мускули има така доста, абе един вид нещо като жив неандерталец ... но доста умен при това...
Е че то никой не е казал че интелекта има нещо общо с окосмяването...ама я си представи че си жена е извинявай ама се съмнявам че дори ще ти мине да го целунеш тоя човек по гърдите .....някак ... :sick:
Death Is Certain

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #76 -: 2005-12-11, 12:41 »
Цитат
Е че то никой не е казал че интелекта има нещо общо с окосмяването...ама я си представи че си жена е извинявай ама се съмнявам че дори ще ти мине да го целунеш тоя човек по гърдите .....някак ... :sick:
Пффф, доколкото ми е известно, гърдите при мъжа не са ерогенна зона, освен ако няма някакъв проблем с хормоните и не му растат цици  . Аз лично нищо не усещам и ми е все тая дали ше ме целуват по гърдите или не!
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #77 -: 2005-12-11, 13:40 »
Цитат
Пффф, доколкото ми е известно, гърдите при мъжа не са ерогенна зона, освен ако няма някакъв проблем с хормоните и не му растат цици  . Аз лично нищо не усещам и ми е все тая дали ше ме целуват по гърдите или не!

да ама на мен не ми е все тая   слабост са ми     

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #78 -: 2005-12-11, 17:55 »
Цитат

хибаво де...дори и да е така...трябва ли да стърчат косми от всякаде...буууу  от гърдите от гърба...да се надигат и да се показват от блузата...виждала сам... :sick:
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:29 от tech_noir »
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #79 -: 2005-12-11, 21:21 »
Цитат
По принцип, винаги се кефя когато на едно грешно твърдение се отговори с грешно разсъждение, така че успяхте да ме зарадвате... 

Доне, виж какво изкопа Гугъл за мъжките еротични зони   .
http://az-jenata.com/display.php?show_arti...36329f47c63ba8f
Дани, на Дон_Дада може да не му е чувствителна тази област. Някак си не е правилно да искаш той да прави нещо, което не му е приятно, за да може ти да си задоволяваш прищавките!  Или поне кажи ти какво предлагаш в замяна...   всичко подлежи на договаряне!

ми слънце виж сега   да вярно че има общо валидни ерогенни зони, но те зависят и от начина по който се действа    та Дада може би не е случил на можеща жена или просто не са му ерогенни ...случва се   

и аз такова ...ама хич не го карам да прави нещо което не иска    само казвам че мен ме кефят мъжките гърди       аммм вкусноооо 

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #80 -: 2005-12-23, 09:48 »
Изобщо това с обезкосмяването е неква сравнително нова мода...допреди 5-6 години никой от познатите ми не го правеше, а сега ...не е истина просто! Бахти винаги съм мислил, че космите при мъжа са нещо готино, от векове една от най- бруталните подигравки и обиди по наште географски ширини е "кьосе", даже са ми били цифра смешни некви такива мъже дето нямат косми и бради. И сега кво; трябва да се срамувам, че имам по-голямо производство на тестостерон и затова имам косми по гърдите ли ?! , е няма пък!!!

Плюс това по силата на елементарната логика колкото един мъж е по-окосмен, толкова е по-потентен  .
« Последна редакция: 2005-12-24, 08:26 от Don Dada »
Caralho Voador

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #81 -: 2005-12-24, 21:51 »
да се обезскосмя ..ооо не зима е .. студено ми е хахахахахха
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен Traffic

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 32
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #82 -: 2005-12-25, 17:27 »
в цитатите горе мернах мнението: "мъж без косми - това е шегичка" и искам да го поправя: "мъж без косми - това е пичка"....

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Обезкосмените мъже
« Отговор #83 -: 2006-01-23, 00:47 »
Цитат
в цитатите горе мернах мнението: "мъж без косми - това е шегичка" и искам да го поправя: "мъж без косми - това е пичка"....
начи такова.... ми не съм съгласна с теб, колега   едно е ръчицата ми да погали гладка кожа, а друго да не може мъжа ми да ме усети, че го пипам поради "желязната завеса" на космарлъка    значи, разбирам, че за вас космите са нещо като символ на мъжество, но пък от наша гледна точка това не е чак толкова привлекателно.Наистина е така, примирете се  :unsure:
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Обезкосмените мъже
« Отговор #84 -: 2006-01-23, 09:17 »
ОК бе аз си ходя с космите не за да ги коментират жените а просто щото аз така си се харесвам  А иначе за тва кой кво усеща, мисля че не е особено компетентно мнението ти, взимайки предвид тва че нямаш косми по ръцете и краката и тн и тн

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #85 -: 2006-01-25, 02:29 »
Цитат
Плюс това по силата на елементарната логика колкото един мъж е по-окосмен, толкова е по-потентен  .

ти го каза... 

била съм с всякакви мъже ..не космите правят секса   но липсата им го прави по приятен 

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #86 -: 2006-01-25, 12:12 »
Цитат
Плюс това по силата на елементарната логика колкото един мъж е по-окосмен, толкова е по-потентен  .
Ти затова си гола глава   Ебавчица 

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #87 -: 2006-01-26, 03:55 »
Цитат
Цитат
Ти затова си гола глава   Ебавчица 

.... вече ти написа черна точка 

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #88 -: 2006-01-26, 14:06 »
Ама и аз се бъзикааааах  

Diva Orxideia