Автор Тема: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути  (Прочетена 2818 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

На къде отива света...?!
Да се събудим!

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Кака, съжалявам, ама като съм легнала снощи в 4 и половина, няма как да ме събудиш толко лесно....

тва е патетично... и адски старо - 94 ли е снимано, кога? Тая малката вече е майка с тенденции скоро да стане баба...
и мене не ме трогва... не знам за света, ма аз не мълчах 6 минути, даже го спрях на около третата.

А съм разочарована ако  не от целия свят, то поне от заобикалящите ме хора - пускат тва клипче  у фейсбук, у форуми и т.н. и aфишират някаква криворазбрана природозащитническа позиция... Ама след като са се 'замислили' за свършека на света за тия 7 минути(6 докато трае клипчето и още една, за да го копират и публикуват нейде си), забравят това, от което са били така силно покъртени! Оу ... патетично!
щото да те питам у вас сЪС енергоспестяващи крушки ли сте? Спряла ли си да използваш  найлонови торбички? И гледаш ли, като си купуваш обувки, да не са  са от естествена кожа? И спряла ли си да ядеш месо? И да се возиш на градски транспорт или да си караш колата? А?
Ти 'будна' ли си?, та ше будиш света?

А той ше свърши много скоро, което не знам доколко е лошо! във всички случаи е заслужено :)

Неактивен kkaalina

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Ще кажа само едно нещо..Света отново е замълчал и нищичко не е направил.От 92 е клипа , и какво ?! Голямо подобрение. Хората от година на година ставаме все по-първични ,гледаме личните си интереси ,както и да се справим и оцелеем в едно "безмилосто" общество. Първо трябва да се заемем с проблеми от сорта на "баща изнасилвал системно дъщеря си в продължение на 10 години" и тогава да защитаваме лисиците и змиите от одиране.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Клипчето е старо, но интересно е друго, как ли им се е развил живота на тези нахални истърсачета? Толкова високопарност и наодутост, не е присъщо за 12 годишно момиче или момче. Правят си реклама малките копеленца, ама ми е интересно дали са преуспели или всичко е свършило с една разходка? Въпреки че щом това древно клипче пак е исплувало от забвението има голяма вероятност, малката кучка да се е набутала в някой фонд или организация и сега да си прави реклама.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен plamena_ivanova

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Трябва да се засрамят всички тези които слушаха това смело и умно дете, Трябва да има повече такива будни хора и да защитават себе си и мнението си.