Автор Тема: Към кой период от историята принадлежите?  (Прочетена 623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Къде и кога... 8)
Тест

Аз съм част от Френската революция!

You totally belong in Revolutionary France! That’s because you’re hip, brash, and a bit of a revolutionary. Freedom and expression are what matter to you, not having the coolest car or the biggest house. You’re a go-getter and would shine in the turmoil of Paris. Just watch out for the guillotines!

« Последна редакция: 2014-06-29, 17:55 от Simone »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Виж ти - и аз!

You hit 39 out of 72 on the History List!
You totally belong in Revolutionary France! That’s because you’re hip, brash, and a bit of a revolutionary. Freedom and expression are what matter to you, not having the coolest car or the biggest house. You’re a go-getter and would shine in the turmoil of Paris. Just watch out for the guillotines!

Watch out sista :P!
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Ъ... да... очакваше се, всъщност. Сигурно най-любимия период, ако се осланяме на стереотипите за него. На всичкото отгоре сигурно бих се справил добре.

Ренесанса и епидемията от сифилис  ;)  . Николо Макиавели, идвам  8)

You really belong in Renaissance Italy! You’re ambitious, creative, and a trendsetter who looks to the past to build toward the future. Michelangelo and da Vinci better watch out, because you are more than capable of giving them a run for their money!
« Последна редакция: 2014-06-25, 23:36 от tech_noir »