Автор Тема: Рубриката "Ще повърна" от Ева  (Прочетена 55730 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

egoist

• Гост
Рубриката "Ще повърна" от Ева
« Отговор #60 -: 2005-09-23, 11:47 »
Направо съм възмутена!
Как може да сте станали на 15,16,17 и.т.н години и да правите ЕЛЕМЕНТАРНИ правописни грешки!?
Мани ги запетайките,мани го точките в края на всяко изречение,мани го т'ва "И кратко", дето не се знае кога се слага,мани ги тия въпросителни и удивителни...
И то какво остана!?
Тук не говорим просто случайно да "изядеш" някоя буква...
Неграмотни сте!!!
Как може!?
Млади момичета и момчета ,които скоро ще завършат ,а някои вече са завършили!?
 :angry:
« Последна редакция: 2005-09-23, 11:48 от egoist »

Eva

• Гост
« Отговор #61 -: 2005-09-28, 17:49 »
В днешната рубрика ще оплювам доверието- то е недостатък, според някои е вътрешната красота на човек, но това го споделят само хора, които отдавна забравили, че живеем в 21-и век.
Аз например се доверих на мъж, на първия си мъж в йивота. Дадох цялата си любов на този човек и накрая той злоупотреби, удрял ме е неведнъж. Многократно ме е карал да се чувствам жалка, да се страхувам дори за живота
 си. Всичко това се разви в рамките на месец, не повече. Чувствам се зле. Той съжалява, казва, че ме обича, не ми позволява да се изнеса. Живота ми може би най-сетне ме сблъска с най-суровата действителност.
Доверявайте се и ще стигнете до там, до където връщане назад няма.

кирилизирах
« Последна редакция: 2005-09-28, 20:27 от Metalcho »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #62 -: 2005-09-28, 22:20 »
Доверието си е кофти нещо. Никога не бива безрезервно да се доверяваш на НИКОГО. Просто му тегли една "майна", стани и си тръгни. Изход винаги има.

Неактивен kokendar

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
« Отговор #63 -: 2005-09-30, 01:58 »
Хм, аз по принцип не повръщам, дори когато се напоркам, обаче познавам един, от който май вече ми се повдига и ако не му е.а м.....а в най-скоро време, ще трябва да се издрайфам върху муцуната му. Не може аз да съм в Пловдив на лекар с жената, а той да настройва колегите ми, казвайки им, че съм си взел ден почивка, за да си пусна рапорт за мисия в Ирак :angry: На това момченце в най-скоро време ще му извадя едното око, за да се наспива по-добре, а после ще му затворя и другото.
Да повръщам ли, да храча ли, не зная...
АКО ГЛУПОСТТА МОЖЕШЕ ДА ЛЕТИ, НЯКОИ ОТ НАС ЩЯХА ДА БЪДАТ СВРЪХЗВУКОВИ САМОЛЕТИ.

Eva

• Гост
« Отговор #64 -: 2005-10-24, 15:58 »
В днешната рубрика ще ви споделя едно искрено притеснение отностно парите-
валути, хартийки,монети перфектно изработи и по важни от човешки живот понякога. Те са тази неделима формалност от живота и най "очарователния" белег по които различаваме хората в днешно време. Но, дали това е желанието на болшинството...? Честно казано не мисля така. Парите ме превърнаха мен и вруската ми в провал и то не поради факта че липсваха...а поради непостоянното им присъствие. Тука има тука нема. И съзнавам факта че цял живот може би ще бъда така, освен ако не взема и аз да се отличавам от другите нормални хора които при скромната наличност на тези формалности си знаят мястото точно там където може би трябва да бъде. Желанието ми далеч не е това. Аз не възнамерявам да ставам меркантилно същество търсещо единствено доброто материялно положение сред приятели и близки.Защо не се отървем от това...
защо всичко трябва да е толкова трудно...
не това не е въпрос а безкрайност.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #65 -: 2005-10-24, 16:08 »
Буахах, а аз кво да кажа като безпаричието съсипва не само връзките ми, а и целият ми шибан живот! И все се надявам да срещна някой, който не отдава чак такова значение на това...ама нема
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #66 -: 2005-10-24, 18:59 »
Ами моята схема е яко работа > осигуряване на битието така че да не ми се налага да мисля за битовизми (в момента на този етап) с още яко работа > натрупване на няккаъв буфер и наместването му так че да капят достатъчно дивиденти като в предишнато точка без да си мърдам пръста > не се притеснявам за биртовизми и не ми се налага да работя и да мисля за пари, сбогом на комерсиите, ще си правя само неща за кеф. Ако на някого му потрябвам ще му струва мноого скъпо.

Не обичам парите и да мисля за тях. Никога не броя ресто в магазина и не броя колко точно ми плащат (сигурен съм че е колкото съм поискал). Всичко е относително, ама ведно си мисля за идеята да се заселя някой ден под някоя палма в югоизточна азия или да си купя островче (със сателитен нет, разира се). Да не се чува думата "пари" наоколо. Малко като в "плажът" ама мястото да си е мое за да не може да ме пипне никой и да няма толкова народ чак. Егоистично разбра се, може с тия сртедства да се помогне на бая сирачета или бедстващи.

Другото което ама много сериозно се замислям като се изнервя тука е да се пиша "синя каска" с десетгодишен договор или да замина на хуманитарна мися на ООН в Руанда примрно. Поне да знам че живота ми е послужил за нещо реално.
« Последна редакция: 2005-10-24, 19:03 от tech_noir »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #67 -: 2005-10-24, 22:17 »
Цитат
Не обичам парите и да мисля за тях. Никога не броя ресто в магазина и не броя колко точно ми плащат (сигурен съм че е колкото съм поискал). Всичко е относително, ама ведно си мисля за идеята да се заселя някой ден под някоя палма в югоизточна азия или да си купя островче (със сателитен нет, разира се). Да не се чува думата "пари" наоколо. Малко като в "плажът" ама мястото да си е мое за да не може да ме пипне никой и да няма толкова народ чак. Егоистично разбра се, може с тия сртедства да се помогне на бая сирачета или бедстващи.

Защо всички казват,че не обичат парите и,че не им робуват,а в същото време когато ги хване липсата всички се сдухват...явно защото не можете без тях,което е нормално за днешно време,просто света е така устроен и без пари за съжаление си нищо...всичко се купува с тях.
Защо никой не си сложи ръката на сърцето и не каже,че му харесва да има пари...нямам предвид да става алчен и да е готов да продаде и майка си и баща си за пари,да живее само за тях...но в крайна сметка вече е съвсем нормално да имаш пари...какво значи не обичам парите...няма човек,който да не ги обича,по-скоро има хора,които не обичат да нямат такива!
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:38 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #68 -: 2005-10-24, 22:24 »
ми аз не ги обичам, просто мразя последствията от липсата им.
Обичаш ли въздуха?
« Последна редакция: 2005-10-24, 22:25 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #69 -: 2005-10-25, 01:18 »
И аз мразя парите, мразя факта, че завися от тях, не мразя парите като хартийки, а като начин за разделение на хората! Просто ми се драйфа като се замисля колко хубави хора си седят някъде забити, защото нямат възможност да излязат от дупките си, колко красиви и мили жени не могат да се разминат с мен по Витошка и да пофлиртуваме с поглед, защото нямат пари за билет до София, колко талантливи деца играят на полето с парцалени топки, защото нямат пари да тренират при глезените богаташчета в ПФК, и така мога да продължа до утре.. И в същото време гнусни фльорци се размятат из центъра с изкуствените си цици и разглезени педалчета се котират като "звезди" в отборите ни, а всъщност тия всички хора не представляват нищо пред "селянчетата".
Еми не мога да харесвам парите, те са нещо мръсно! Зависим си от тях и не можеш да се насладиш и на 10% от живота ако ги нямаш... Ако нямах пари дори нямаше да се запозная с Ива, примерно, не, че заради парите сме били заедно, ама пък без тях съвсем нямаше да се получи между нас, гадно е! И не само с нас е така- с всички! Фрашкано е с меркантилни хора и жени  Колкото и да е гадно, не може да се получи нищо между двама души, ако нямат контакт- контакта = пари, виждате се, навън е -10 градуса, не може в парка, в най-близкия бар кафето е 2 лв... Ще ги дадеш 1-2-3 пъти, ама не може вечно, просто не всеки може да си позволи това, и кво!?!? Който не може- не заслужава да се вижда с момичето? Е от тва ме втриса!
« Последна редакция: 2005-10-25, 01:20 от Metalcho »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #70 -: 2005-10-25, 23:59 »
Аз днес ще повърна в чест на тъпите жени по света  
Особено тея дето пишат СМС-и "Злато, още не съм се прибрала, извинявай ,че така закъснявам" и като звъннеш в тях ти дава заето хаха....
« Последна редакция: 2005-10-26, 00:03 от Vrashkov »

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #71 -: 2005-11-05, 14:35 »
Хахахаха ебати му и тъпотията  Еми какво да ти кажа има и такива хора на този свят....ама наистина е голяма глупост от тяхна страна
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #72 -: 2005-11-05, 20:27 »
Цитат
Аз днес ще повърна в чест на тъпите жени по света   
Особено тея дето пишат СМС-и "Злато, още не съм се прибрала, извинявай ,че така закъснявам" и като звъннеш в тях ти дава заето хаха....

А какво да кажем за мъжете:Милоо,задържаха ме в работата,много съжалявам,ще закъснея"  ,а се наливат някъде по кръчмите с приятели и въобще не им дреме,че ги чакат  :angry:
« Последна редакция: 2014-12-14, 19:30 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #73 -: 2005-11-05, 22:18 »
ако им беше по-приятно в къщи, щяха да се прибират. Човек се опитва да релклаксира по възможно най-приятния за него начин. Просто това е истината.
 И аз съм имал периоди, в които знейки че в къщи ме чака някое кисело Мрънмрънмрън, съм предпочитал да поиграем наякоя игричка в мрежа, пък дано да си е легнала като се прибера и да не се чуди за какво да е недоволна.

Доло-грое същото го позват в Университета ми. Пуши се. Доста. Пепелници има по площадките на стълбичката и в кафентата на сградите. Стаите са климатизирани. Сравнително меки, тапицирани и удобни офисни столове. В кафенетата има само вентилатори. Столовете са само дърво и желязо ис лед първите пет минути се схващаш. По-приятно ти е да си идеш на лекция , вместо да я пропуснеш, гледайки телевизия в кафето или джиткайки сайтове (което нямаш проблем да го правиш и в стаята, пък дано чуеш нещо и от лекцията).

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #74 -: 2005-11-05, 23:29 »
Цитат
ако им беше по-приятно в къщи, щяха да се прибират. Човек се опитва да релклаксира по възможно най-приятния за него начин. Просто това е истината. И аз съм имал периоди, в които знейки че в къщи ме чака някое кисело Мрънмрънмрън, съм предпочитал да поиграем наякоя игричка в мрежа, пък дано да си е легнала като се прибера и да не се чуди за какво да е недоволна.

Същото и при дамите,просто предпочитат да поразтегнат малко клюки по телефона,не виждам къде е проблема  :huh:

Eva

• Гост
« Отговор #75 -: 2005-11-06, 19:09 »
Блак рам блак рам ти превърна вечерта ми в срам....

Покошение, покошение!!!!!!!!!!! Защото изобщо сме толкова безсилни когато се напием? Моята вечер например се преобърна от едно нищожно шишенце...не че не го правя всеки четвъртък и петък по дискотеките ама до сега никога не съм била такава с хората около себе си. Имам предвид....агресивна. Всеки от вас има различно пиянство и все пак предполагам, че преди съня всеки е неадекватен. Дали това не е една малка характерна черта изтръгната от отробата на дяволкското изчадие, което е създало изкушенията?
Въпросите са много, тезите също, но истината е някъде там далеч от тази реалност и колкото и да питам няма да достигна до нея, за това обаче се надявам да ви сплотя още малко като ви помоля да дадете мненията си.
благодаря ви
Ева

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #76 -: 2005-11-06, 19:22 »
Ами... не знам. Избягвам да се напивам. Т.е. веднъж си спомям да съм бил наистина пиян и това беше като бях на 13, със шампанско, с майка ми бяхме на едни рожден ден на неин познат в Калофер.

Идеше ми да потъна в земята от срам на сутринта и от тогава май не съм се напивал сериозно.
Тъй де на времето има периоди да изпивам по 750 водка + 2 литра бира на вечер, ама не съм изпускал положението от контрол, пък и редуването на пиене > пого > пиене > главата в снега > пиене > пого, ако правиш достатъчно енергично те държи. Колкото и да пиеш от погото се изпотява и изкарваш алкохола, после резкия студ те отрезвява и айде обратно за нова доза. Ако стане и някой въргал по плевенски с участието на 50-ина човека във всякакви съотношения, даже и фън имаше, пък и после се мацахме и рисувахме с кръв. ефекта е... абе сори Боги ама твоя грим ряпа да яде
Е и веднъж се отрових с фалшива водка в Стара Загора. Ама даже не успях да е напия -две малки и после щотта драйфайки в банята.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #77 -: 2005-11-06, 23:27 »
Цитат
въргал по плевенски с участието на 50-ина човека във всякакви съотношения
Tва ми напомня за последния концерт на Хиподил в Плевен      Такава касапница и на KoRn не е имало сигурно       

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #78 -: 2005-11-07, 00:06 »
мхм, именнно. Вечерните забавленя (тогава в рок-клуба в бившия младежки дом, погото вътре, въргалите - наоколо). Е, по-забявно е от пиърсинга   (до момента в който не скиваш някой да млати гаджето ти с G-образен винкел по главата, докато и е стъпил на врата де, точно там престава да е забавно)
« Последна редакция: 2005-11-07, 00:08 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #79 -: 2005-11-24, 12:03 »
Защо? Аз лично исключително много ще се забавлявам ако видя някой едър, космат и смрадлив рокер да млати бившата ми съпруга с винкел по главата, даже бих си записал тази гледка на домашно видео - та да си пускам касетата при тържествени и празднични обстоятелства!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Eva

• Гост
« Отговор #80 -: 2006-01-12, 21:26 »
Кога ще махнат скапания имунитет на оня там всевишния плевел!?

и кога витошка ще се превърне в красива централна улица а не крайградски път с цигански витрини!

Дали ни е забавно, когато мамините син4ета на новозабогателите селяни слязат от некадърно паркираните си автомобили с по-силен имунитет към паяци, от колкото има любен дилов син в парламента и се спрат точно там, където минават всички хора, разперят кривите си, като на влечуги пръсти и започнат:
"ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ брато кво стаа брато кога ще го гърмим
 оня ти знаеш кой дето не мога да се сета кой братооооооо! аре братоооо скии кви курви тука има брато довече коооо ша прайш уе братооооо?????????????"
предполагам всички се натъкваме на това ежедневно! Може би ,ако някои главните хлебарки нямат имунитет някои по -дребни, но все пак угоени от новооткрите си плячки насекоми хищни поддали зов към меркантилния си кичозно просташки маниер, ще спрат с тия глупости и няма да са толкова велики, а витошка е тя е просто едно последствие на промените, които според мен трябва не само да се приемат, но и да се наложат!
вие как мислите!?

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
« Отговор #81 -: 2006-07-24, 17:44 »
Слънцето грее, пчелите жужат навън е топло и калинки се ...множат.
В общи линии денят беше перфектен, ноща се очаква да му подръжава и за какво ли може да се оплаче човек? Да видим, лични проблеми, семейни драми, промяна в бюджета...при мен е всичко накуп и все пак трябва ли да си щракам с пръсти. През последните няколко месеца, не знам колко ме нямаше във форума, осъзнах много неща. Като например това, че света не се върти около мен, а аз около него още по-малко, когато хвърлиш чаша по някого, тя обикновено се чупи, че мравките с крила са нещо като сумото в япония за мравките и такива разни простотии. Но до днес не бях осъзнала, че трябва да гледам наистина напред, сега и до края. Преживях трагедия преди близо 2 месеца, един от най-скъпите хора,около мен почина внезапно, не знаех на кой свят съм в  продължение на седмици. Сега обаче взех да се приземявам с гръм и трясък и реших да се отнеса по обичайния за мен начин към проблемите с упорство емоционална стабилизация и много разсъждения по въпроса. Стигнах до извода- "квото и да става, докато дишаш ще се бориш". Реших да не променям предишния си начин на живот и ще съм все така изтрещяла. Защо тази рубрика е за тук ли? Ами защото по дяволите все научавам нещата по най-трудния начин! Ще повърна вече!
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #82 -: 2006-07-27, 10:07 »
Напоследък съм на някакви страхотни нива на стрес. Боли ме перманентно главата, но ограничавам аспирините, защото почва да ми тече кръв от носа. Гледам да не ползвам тежки алтернативни болкоупокояващи, зашото ме отнасят, а мозъка си ми трябва и то на бързи обороти. Сутрин ми отнема около два часа за да зацепя. Ступор. Нощем бачкам поне до два. Като си обърна по-рязко лгавата ми става лошо. Сещам се да ям рядко и обикновено е нещо от сорта на две вафлички на крак.

И каква подкрепа получавам... Прибира се тя "здрасти" -"здрасти" и се пльосва да гледа телевизя. От време на време "мрънмрън, не ми обръщаш внимание". Да ама както и обърна има две-три минути общи приказки и се почват въпросите за работа, какво правя точно в момента, как, с кого... ОК, ама на другата вечер се почва сърдито дуднене. Прецакал съм се, можело да извлека и повче дивиденти, все ме били лъжели. Както цяло съм изключително глупав и смотан. Това човека, който се предпокага да ми помага поне за малко да се отпусна. Или поне д аме остави на мира. Да играя накоя игричка пимерно, поне за малко да се откъсна от моята си лична лудница. Поне да имаше някакъв опит, а цял живот е била в някой офис на заплатка и на позиции невключващи контакти с други оргазнизации или вземане на ръководни или стратегически решения.
Няколко пъти я послушах. Естествено проектите се издъниха напълно. Знаех че е така ще стане, ама да види колко са адекватни вечните и мрънкания.

На моменти ми се ще да тегля една майна на всико и да се запиша "синя каска" с десетгодишен договор и да разнасям примерно кашони с помощи за дечица в африка. Да си хвеана багажа, да се заселя в колибка насред джунглата в югоизточна азия и света да забрави за мен и аз за него. Почна много жестоко да ми писва от всичко. Всъщност ако ме блъсне камион в последните си секунди съзнание едва ли ще съм ядосан или тъжен.

Когато бячкаме усилено някоя поредна нощ с комшията и жена му го пита какво става, отговаря нещо от сорта на "ааа, нищо миличко, цъкаме си тука едни картинчици". Почвам да мисля че много правилно постъпва.

По-гадно е през уикендите. "Ама никъде не излизаш, следобед ставаме и отиваме да се разгодим". Ок, ама в момента в който излезем от квартала, нали има нужда да говоря с някого и се почва човъркането за работа, само че нямам слушалки с които бих могъл да се изолирам. Ако не е това ще е накакъв друг проблем, за който знае че ме тормози, ама точно в момента не мога да направя нищо. И нещо дето тъкмо съм успял да позабрявя за момент. Все едно да разтвориш зарастваща рана и да я натъркаш хубавичко със сол и пипер.
« Последна редакция: 2006-08-13, 13:34 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #83 -: 2006-07-27, 12:49 »
Цитат на: tech_noir
Напоследък съм на някакви страхотни нива на стрес. Боли ме перманентно главата, но ограничавам аспирините, защото почва да ми тече кръв от носа. Гледам да не ползвам тежки алтернативни болкоупокояващи, зашото ме отнасят, а мозъка си ми трябва и то на бързи обороти. Сутрин ми отнема около два часа за да зацепя. Ступор. Нощем бачкам поне до два. Като си обърна по-рязко лгавата ми става лошо. Сещам се да ям рядко и обикновено е нещо от сорта на две вафлички на крак.

И каква подкрепа получавам... Прибира се тя "здрасти" -"здрасти" и се пльосва да гледа телевизя. От време на време "мрънмрън, не ми обръщаш внимание". Да ама както и обърна има две-три минути общи приказки и се почват въпросите за работа, какво правя точно в момента, как, с кого... ОК, ама на другата вечер се почва сърдито дуднене. Прецакал съм се, можело да извлека и повче дивиденти, все ме били лъжели. Както цяло съм изключително глупав и смотан. Това човека, който се предпокага да ми помага поне за малко да се отпусна. Или поне д аме остави на мира.

По-гадно е през уикендите. "Ама никъде не излизаш, следобед ставаме и отиваме да се разгодим". Ок, ама в момента в който излезем от квартала, нали има нужда да говоря с някого и се почва човъркането за работа, само че нямам слушалки с които бих могъл да се изолирам. Ако не е това ще е накакъв друг проблем, за който знае че ме тормози, ама точно в момента не мога да направя нищо. И нещо дето тъкмо съм успял да позабрявя за момент. Все едно да разтвориш зарастваща рана и да я натъркаш хубавичко със сол и пипер.

сам знаеш и без да го казвам че ако три дни недоспиваш на четвъртия трябва да си дадеш малко повече сън...защитната реакция на организма ти веднага включва алармата и вместо да работиш на пълна пара ти изнемогваш ...както се казва работата да свърши...и като се замислиш че през това време живота ти просто изтича...толкова бързо...

ти си мъж и имаш нужда от храна...слагай си на бюрото за да не забравяш /аз редовно забравям ама имам нужда   / имаш нужда от някой който да те поглези в това отношение ...и в други де...

и последно... все се чудя защо си така търпелив в личен план /защото принципно не си твърде търпелив към дразнителите.../ верно е че компромиси трябва да се правят но от двете страни нали? щото иначе си е просто скърцане със зъби и ниво на търпимост ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #84 -: 2006-07-27, 13:15 »
Знам къде е хладилника, просто обикновено леко ми се гади.

В момента правя едно доста сложно прехвърляне в професионален план откъм начин на работа и тък както нещата още не са си дошли на мястото и нямам необходимата оргазнизация се опитвам да свърша работа, обичайна за 5-10 човека с различни специалности. а са едни 5-6-цифрени бюджети и при гаф става зловещо.
« Последна редакция: 2006-07-27, 13:19 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #85 -: 2006-07-27, 13:51 »
Цитат на: tech_noir
Знам къде е хладилника, просто обикновено леко ми се гади.

и аз знам къде се крие гадината   ама често избягвам умишлено контакта с него ...пък ако имам мтого работа дори забрамяв и чак към 5/7ч вече не се търпи

гаденето идва от преумора ...системно недоспиване, нездравословна храна ...компенсирай с витамини и малко сън /от това по хранително няма/

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #86 -: 2006-07-27, 13:56 »
Цитат на: Diva Orxideia
гаденето идва от преумора ...системно недоспиване, нездравословна храна
Може и да е от притеснение  Или от недохранване, поне аз ако не ям много време и нали минава вече периода като съм гладна, минава периода, в който "умирам" от глад, и в един момент имам чувството, че ако хапна нещо ще се издрайфам  

egoist

• Гост
« Отговор #87 -: 2006-07-28, 11:06 »
Напоследък съм на някакви страхотни нива на стрес. Боли ме перманентно главата, но ограничавам аспирините, защото почва да ми тече кръв от носа...

При хипертония избива обикновенно кръв от носа.По-добре от там, отколкото да те прасне това налягане в главата.Повече обяснения май не са ти нужни, за да разбереш какво ти говоря!?Никак не е удачно да пиеш аспирин в такъв случай!Мерил ли си си наскоро кръвното?
Почивка.
Нямам какво повече да ти кажа г-н Работохолик.
« Последна редакция: 2006-07-28, 11:07 от egoist »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #88 -: 2006-07-28, 11:26 »
На мен от малък си ми тече кръв от носа, слаби капилярчета. после през пубертета тъкмо се оправи и се почнаха дзукита и мавашита и пак почна да шурва както си седя.

Кръвното... от време на време събирам границите и се скофтвам доста.

Работохолик... ама трябва да се папка (каквото и да разправят по принцип за мамините гъзарчета от НБУ/Лозенец), това е живота. It's a rough world, baby
« Последна редакция: 2006-07-28, 11:28 от tech_noir »

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #89 -: 2006-07-28, 11:38 »
Не мислиш ли,че здравето ти е по-важно от работата?
Поне не се напрягай толкова.Разтоварвай по малко всеки ден и ше се подобрят нещата.
« Последна редакция: 2006-07-28, 11:39 от Punkass »