Автор Тема: За или Против Him?  (Прочетена 11207 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 226
    • Профил
Отговор на: За или Против Him?
« Отговор #30 -: 2008-05-09, 10:54 »
Въх, аз пък не ги 'аресвам :/ Май и аз съм от тия,дет правят физиономия на умряла кокошка кат чуят за тях ;D
Имам ужасното свойство да преценявам на първо място по имиджа,който една група/изпълнител изкарва и след това по песните. ХИМ са... кхъ-кхъ(тва е покашляне о.О ) абе, да речем,че Виле Вало твърде много ми прилича на жена,а останалите са не само грозни, ми и допълнително се гримират и стават още по-нелицеприятни! И фенките на Виле кат се разпищят, умирам от ужас! Те тряа да са лесбийки ;)
Иначе имат няколко симпатични песни, но ако чуя повече от 3 техни песни за ден,сигурно ще заспя непробудно. К'вото и да си говорим,песните им твърде много си приличат. По някое време нормалният човек се пренасища от толкова голяма доза "лов траджеди" наведнъж.
Аз и Т.А.Т.У. мразя и никога няма да си купя техен албум или да си ги пусна да ги слушам,не защото песните им са лоши, а защото не ме кефи имиджа,с който ги пробутаха. И Азис пее хубаво, ама се праи на педало-травестит (и от двете наполовина). За мен щом човек си измисля малоумен имидж,за да си продаде музиката,значи той не разчита наистина на музиката си. Вярно,че идеята с имида бачка, но това не пречи да ме дразни :)
Иначе винаги обичам да давам за пример Линкин Парк, когато те започнаха да "изгряват". Младежите правеха много добра музика, не се гримираха и въпреки това правеха стойностни клипове, без да лежат по легла голи до кръста като Виле Вало. Песните им бяха много различни една от друга, най-малкото защото има 2-ма вокали в различен стил и си разменяха видовете "пеене". И ако в едната песен има едно израпирано редче, в другата има цели 2 оди, а само припев изпят. А текстовете им бяха едно от възможно най-добрите неща. Голям техен плюс. Не се разправяха единствено за любов. Нито за това,че са лесбийки и майка им и баща им не ги искат. Нито за това, че искат да се чукат един друг о.О Макар че вече изпедерастяха (разбирай, правят смотани песни) в последния си албум, щото се изчерпаха, предишните им не могат да се отрекат.
After all, what's the point?
Cаuse levitation is possible,
if you're a fly; achieved and gone
Theres time for this and so much more.
It's typical - create a world
A special place of my design
To never cope or never care just use the key.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен chernoto21kote

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #31 -: 2009-01-31, 11:52 »
za :)
Jivo7 be3 muzika e kato lubov be3 celuvka :)

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #32 -: 2009-01-31, 18:04 »
Цитат на:  link=topic=1158.msg45024#msg45024 date=1159500879
Не давайте китари на гейове, жени и деца
Ти си тъп, брат ми. :-*

Ам може и да съм писала по тая тема, ама не помня. Едно време ( :D ) им се кефех на две три песни, но нищо повече. Стига фенките им да не претендират че Хим са рок/метъл банда номер едно, както правят, няам нищо против. Като цяло съм фен на по-тежичките неща :)

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #33 -: 2009-02-02, 13:38 »
Хубаво че му мина модата на хим :D
Все пак не съм чул нещо добро или запомнящо се от тях.
Напълно излишно е да се обсъжда...
Иначе пентаграма сърце - много ме дразни това нещо!!!
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен shadow_s_

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #34 -: 2009-05-26, 17:56 »
Не мога да разбера защо толкова ги плюят.Нежни песни,кръв,нещастна любов...и кво толкова лошо има ? Харесвам ги,да,но ми е писнало щом някой чуе,че ги слушам да ми прави физиономия на умряла кокошка.

И аз мисля така...групата си е доста добра пък и те са си за определено настраение...аз съм "за"
Мечтател е онзи, който намира пътя си при лунна светлина. А наказанието му е, че съзира зората преди останалите хора.

Неактивен Zombie Doll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #35 -: 2009-06-14, 00:05 »
Елисавета каза: "Аз исках да се оженя за Вало, когато бях малка"
Zombie sl.t f.ck Doll!!!

Неактивен zombie

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
Re:За или Против Him?
« Отговор #36 -: 2009-10-20, 13:48 »
не съм им много голяма фенка.. ама ми харесва някой друга тяхна песен - За ! :)
''I'm pAin. I'm HoPe. I'm sUfFer..''

Неактивен LosTGiRL

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 26
    • Профил
« Отговор #37 -: 2010-03-19, 13:52 »
това според мен е най-оригиналната,с най-красиви текстове метъл група-винаги ще бъда ЗА ,въпреки че последният им албум ме разочарова
Those who go beneath the surface do so at their peril. Those who read only the distinct do so at their peril

http://damnedanddivineiam.blogspot.com/ блога ми :)

Неактивен scienza

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #38 -: 2010-05-21, 09:27 »
За и Против, сякаш от тва зависи икономиката на света или нещо друго. Тва е просто музика. Щом на някой не му харесва, не означава, че трябва да събира хора против и да ги забрани и да отнеме кефа на милиони фенове. За тва има толкова много стилове музика и толкова много групи, всеки да си има своя избор и да не се пречка в чуждия.
Аз много ги харесвам. С тях свързвам пубера си, по цял ден ги слушах и се сдухвах заради песните им и бях няква мрачна. И не съжалявам де... 
I love my mum, my dad and my dildo

Неактивен dilaila1

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #39 -: 2010-07-23, 15:40 »
Имат хубави песни ;)

Неактивен puddleofmudd

• потребител/ка
  • *