Автор Тема: Каквото и да казвам и правя..обичам ги!  (Прочетена 1725 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Малкия изедник отваря очи и след първата глъдка въздух наддава кански рев към небесата. Чуй ме ооо простосмъртний юроде... родих се, и от тук на сетне мира за теб няма да има!
Така рече свещеното цвъркало:
така и бе:
Нарекоха го Ева...защо и един Бог знае...може би е кръстено на Баба си Танка или дядо си Стефан, а може би събира всичката простотия на човечеството в себе си и като новородено дете на греха ...е способно на всички видове грешки и пакости, които може би дори не подозирате че съществуват, а на него му идват просто така отвътре... Като започнем от инцидента с първите буки...до инцидента с първия разбит нос на пътя и накрая стигнем до много по съкровени неща...секс наркотиц и рок 'н 'рол  извратения простотия, щуротия, лиготия, съчетано с малко талант при действията разни ненормални нощи, с непознати в една кола в 4 през нощта пияна до козирката, ножове, лирика, любов, трева, пак пиянства цигари непознати ярост ,побой, рев, влачене, бягане,автостоп към морето,спане по пейки, блъскана от кола няколко пъти, катерене по етажи и... най-вече на 10 000 км от тях... еми да тях... родителите..
Разкажете разни истории за вашите родители тук..и споделете колко и как ги обичате..
аз мойте има моменти в които креща и бягам и хващам първия тир на стоп и тръгвам на някъде (тва в канада) а тука като ми дойдат на гости понякога ме хващат бесните пак...но като си тръгват сърцето ми се свива...и знам колко много ги обичам...
« Последна редакция: 2006-02-04, 23:34 от Eva »

Неактивен Bussa

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 221
    • Профил
Каквото и да казвам и правя..обичам ги!
« Отговор #1 -: 2006-02-05, 12:37 »
Аз лияно мойте родители много ги обичам и честно казано не искам да се отделям от тях(в смисал да заминавам на далече завинаги).
Обичам ги защото те не са като обикновените родители,винаги се опитват да ме разберът,да си поговорят с мен за Важните неща,рядко се е случвало да ме бият,а ако са го правели то е защото аз бях тъпо дете(а може би още съм)....ето затова обичам родителите си,в моето семейство начело е Дипломацията,а не побоя.
Понякога правиш грешки за които съжаляваш и не знаеш как да поправиш,
понякога дори не ти пука за тях и се опитваш да се скриеш в сенките.
По-добре късно отколкото никога!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #2 -: 2006-04-22, 16:32 »
И аз много силно обичам родителите си...каквото и да казвам,колкото и жестоко да съм се карала с тях,те винаги са били в сърцето ми.
Направили са много за мен,много пъти са се лишавали от много неща,за да съм аз щастлива.Дано не ги разочаровам,би било ужасно за мен...
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #3 -: 2006-04-25, 13:10 »
И аз като и вас и като повечето хора - обожавам родителите си. Мисля, че те са перфектните родители и бих искала и аз някой ден да бъда точно като тях. Супер либерални, винаги(е почти винаги) ме пускат там, където искам да отида, позволяват ми страшно много неща и в същото време ме предпазват от други. Мога да разговарям и споделям с тях ВСИЧКО, дават ми съвети и ми помагат да се справя с някои трудности. Мога да седя с часове с тях на маса, да пием, да се веселим и говорим заедно както за глупости, така и за сериозни неща.
Има разбира се и много моменти, в които толкова са ме ядосали и сме се скарали жестоко, но ми минава много бързо и отново съм си тяхното дите    
Аве ОБИЧАМ ГИ страшно много и нз какво бих правила без тях.. Бих искала сички деца да имат такива прекрасни родители, защото няма нищо по-хубаво от това - от едно чудесно , задружно семейство  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Teerawut

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Харесва ми да прочета това много.