Автор Тема: 9те най-ценни неща за вас  (Прочетена 11309 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
Re:9те най-ценни неща за вас
« Отговор #30 -: 2009-11-05, 20:40 »
Не са степенувани по-важност.

Музика.
Литература.
Изкуство.
Природа.
Свобода.
Вяра.
Търсенето на отговори.
Хората, които са ме променили.
Този миг.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Re:9те най-ценни неща за вас
« Отговор #31 -: 2010-01-09, 12:29 »

1. Първата книга, която си купих сама. С посвещение от автора, луксозно издание... Направо умрях от кеф ;D ;D
2. Еднин пръстен, подарен ми по специален повод от бивш приятел. Много рядко го нося, понеже означава наистина много за мен. :)
3. Имам една патица или гъска, не знам точно, останала ми от времето, когато съм била бебе. Като поотраснах малко, я кръстих Матилда и й отрязах човката с една ножичка.  От сума години се боря с майка ми да не я изхвърли >:( . Това е единственият предмет, който имам от времето, когато съм била бебе.
4. Една книжка с приказката за Белоснежка и Червенорозка. Любимата ми книга - 12 страници, като преобладават картинките. Пак от ранното ми детство. Пазя си я много.
5. Паспортни снимки на мои близки хора - не на мама и на тате, а на приятели, които по една или друга причина не мога да виждам всеки ден :) - винаги ги нося с мен

6. една снимка на мен и сестра ми, която стои на етажерка в стаята ми... Като я погледна и се сещам, че има на кого да разчитам....
7. Едно магаре - плюшка... От известно време е в немилост и съм го закопчала в куфара да не го гледам постоянно
:o ;D Но това е временно...
;D
8. Една миниатюрна (1х2см) възглавничка, взета от един храм във Солун. Винаги е в чантата ми, да ме пази.
...

Неактивен goldbolm

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Zashto da si kupya Acer
Re: 9те най-ценни неща за вас
« Отговор #32 -: 2011-09-13, 09:56 »
precious  8)
здраве
ум