Анкета

Зад кой заставате?

Гаджето
1 (5.6%)
Най-добрият приятел
2 (11.1%)
Никой от тях няма правото да ме заставя да избирам
11 (61.1%)
Гаджето е най-добрият ми приятел
3 (16.7%)
Ко беши туй гажйе?
1 (5.6%)

Общ брой гласове: 18

Автор Тема: Най-добрия приятел или Гаджето  (Прочетена 23198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Re: Най-добрия приятел или Гаджето
« Отговор #60 -: 2010-10-30, 02:05 »
Най-добрият ми приятел го няма вече, всъщност от много време, а струваше 1000 пъти повече от всички останали. RIP!
Caralho Voador

Lttle Lady

• Гост
« Отговор #61 -: 2011-01-31, 04:11 »
mmm.....az mislq 4e horata koito kazvat az sam ti priqtel lujat kakto se polu4i pri men edno momi4e mi be6e priqtelka i nakraq me predade znae6e 4e haresvam edno mom4e i vupreki tova trugna s nego az plakah no te skusaha i toi mi stana gadje na neq i prostih no tq me kara da izbiram i az 6te izbera gadjeto si za6toto ako tq mi be6e istinska  priqtelka nqma6e da me kara da izbiram...Tq otli4no znae 4e za mene i dvamata sa vajni nosega tq we4e ne e ni6ty za men

Lttle Lady

• Гост
« Отговор #62 -: 2011-01-31, 04:26 »
az bih izbrala gadjeto ako momi4eto ili  mom4eto mi bqha priqteli nqma6e da me karat da izbiram

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #63 -: 2011-01-31, 14:16 »
УоУ ;D

като цяло съм силно разочарована от младото поколение.
иначе тва някой да те постави в ситуация на избор - ''Мене или гаджето ти'' или ''Мене или най-добрия ти приятел'' е бая незряла, детинска постъпка...   
друг е въпросът, че понякога несъзнателно или съвсем преднамерено, започвайки нова връзка, изместваме позициите на приятелите си на по-заден план в живота си... но това не означава, че ги изтриваме от там съвсем ;)

kati_grig0r0wa

• Гост
« Отговор #64 -: 2011-06-10, 19:28 »
.. za tazii anketa ZAD KoI DA ZASTupiSH otg0w0rih : Никой от тях няма правото да ме заставя да избирам ! gadjet0o e d0wreme .. priqtelq e m0je bi zawinagii.. zawisi ot mislenet0o na 40weka d0o teb .. a i ak0o imash istinski priqtell ne bi te karall da izbirashh .. a d0o gadjet0o s neg0o ste p0o blizkii izcql0o ..  w wsqkfii otn0sheniqq ;pp n0o ne napuln0o m0je da mu kajeshh wsi4k0o ! a i kato se zamislite e malk0o tup0o da sl0jii nqk0ii optimat0m na lii t0ii shte izg0riii ;dd

musiccGirl

• Гост
« Отговор #65 -: 2011-07-06, 10:51 »
Незнам кой от двамата да избера? Момчето което харесвам ми каза повече да не излизам с най-добрата си приятелка, защото много го дразнела..! От два дена той не ми обръща внимание..! Прави сичко това сигурно за да ни скара :( , ако избера него рано или късно ще се скараме.., защо трябва да избирам между него и най-добрата ми приятелка...! Моля помогнете ми!!!

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #66 -: 2011-07-07, 21:15 »
Ако най-добрата ти приятелка не е наистина много тъпо парче, избери нея. :)
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен ivanpetrov1987

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #67 -: 2011-08-23, 12:04 »
Може би бих избрал гаджето. Все пак това е човекът, който би трябвало да обичаш и да подкрепяш най-много. Но никога не трябва да забравяме приятелите си. Те са важна част от нашия живот, и за да ни бъдат истински приятели, трябва да подкрепяме и тях в трудните моменти, дори и да се наложи да пренебрегнеш за един момент гаджето си.

Неактивен dool

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #68 -: 2011-09-30, 22:58 »
Направо отивам с гаджето си и не се замислям!
Приятелката ми нали ми е най-добрата френдка!?
Тя ще ме разбере...
Виж, гаджето едва ли ще ми влезне в положение...
напълно съм съгласна

aleksлллл

• Гост
« Отговор #69 -: 2012-08-20, 12:34 »
 ;)Знаете ли какво.. Всичко е въпрос на свобода както аз няма да спра приятеля си да излезе само с неговите приятели ,така и той ще постъпи с мен , така че думи от сорта ДНЕСКА СИ С ЕДИН УТРЕ С ДРУГ при мен не важа... Нали знаете ако пуснеш една птичка на свобода и тя се върне значи и ТВОЯ !!! Това е от мен сладури ;*ОБИЧАЙТЕ СЕ !!! ;) :-* :-*