Анкета

Зад кой заставате?

Гаджето
1 (5.6%)
Най-добрият приятел
2 (11.1%)
Никой от тях няма правото да ме заставя да избирам
11 (61.1%)
Гаджето е най-добрият ми приятел
3 (16.7%)
Ко беши туй гажйе?
1 (5.6%)

Общ брой гласове: 18

Автор Тема: Най-добрия приятел или Гаджето  (Прочетена 23199 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Неска ми се наложи да избирам.. Беше кофти. Разбира се винаги съм казвала ПРИЯТЕЛИТЕ над всичко и това ми помогна да реша днес. Все пак избирането не беше на живот и смърт    или с други думи казано, от решението ми не значеше край с едното или другото СЛАВА БОГУ.

В моя случай беше за Нова година - дали да съм с най-добрата ми приятелка или с гаджето си, с което ходя от 1 седмица    .. За жалост е невъзможно да стане така, че и двамата да са с мен. Та, предполагам, че взех правилното решение- приятелката ми. Но пък ми е кофти, че няма да съм с Него. На него естествено му стана супер кофти, уж се направи , че ме разбира, за което му благодаря, ама .. му е криво 100%. Както и да е , това ме накара да се замисля, в такива ситуации кого бихте избрали вие.. ?

Дали сте попадали в подобни ситуации, как сте регирали ? Кой за вас е по-скъп? И ако ви се случи(дано не се) да избирате - да запазите най-добрия/ата си приятел/ка или да останете с гаджето си, в което сте яко влюбени, но не се знае до кога така, какво бихте избрали ??

Надявам се, че стана ясно какво имам впредвид...
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
Най-добрия приятел или Гаджето
« Отговор #1 -: 2005-12-28, 01:54 »
ти сега какво ? Искаш  да си представиме че сме и ние в такава ситуация и да се измъчваме както ти си се измъчвала ? Хм...нека помисля....Отговорът е....зависи на кой съм обещал първи

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #2 -: 2005-12-28, 10:36 »
Добавих анкетка
Направих го преди да прочета за какво става дума, ама мисля, че не трябва да ограничаваме темата само спрямо тази ситуация  Наистина е превъзходна тема!
Иначе предвид ситуацията ми в момента, може би гаджето ми се явява в голяма степен най-добрият ми приятел... или поне човекът, който не бих пренебрегнал пред който и да е приятел. Мисля, че никой няма право да ти се меси, колкото и добър приятел ти е или колкото и сериозно гадже, в работите и да те кара да избираш между двете неща... Ставам, че на майка ми и се чати   Като си дойда в София утре ще продължа

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-12-28, 11:32 »
Най-добрия приятел. Сигурно хиляда пъти съм се замисляла ако трябва да избирам кой ще е и винаги стигам накрая до това заключение, че най-добрия приятел е над всичко

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
« Отговор #4 -: 2005-12-28, 11:32 »
Уф по-гадно няма от тва да избираш на мен ми се наложи преди няколко месеца по простата причина че гаджето ми ме ревнуваше адски от най-добрия ми приятел.И така скандали,сценки,изречения от рода :Знам че ти нямаш нищо към него ама той 100% има ...блеее глупости до пръсване....стана тъй,че заради тва  скасахме .....  Тъпо е да избираш точно между тея двама души нооо ако се налага вече си зависи какви са отношенията с единия и с другия ,смисъл кой чувстваш по близък .
А за момента мога да кажа,че гаджето ми е и  най-добрия приятел,няма неща които да не мога да му кажа,което много ме радва    

За твоя случай съм съгласна с eLec7R!c,зависи на кой си обещала първо .
Death Is Certain

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #5 -: 2005-12-28, 11:37 »
Аз трудно бих казала,4е имам много приятели...Даже трудно бих казала,че имам истински приятели.Много хора,на които съм споделяла и за които съм била готова на всичко ,са ми забивали нож в гърба.Затова отдавна си имам едно на ум и внимавам повече.Имам само една приятелка,с която сме заедно отдавна и с която сме минали през много трудности.Но и с нея сме имали много караници.Но мога да кажа,че тя ми е единствената истинска приятелка,за която бих влязла и в огъня ако се наложи...А с гажето ми сме заедно отдавна и той е супер важен за мен и не мисля,че бих го пренебргнала по гаден начин заради моя приятелка.Просто защото той беше до мен,когато други мои приятелки ми правиха мръсно.Той ми даде подкрепата,която трябваше да получа от приятелите си и той ми стана не само гадже ,но и най-добър приятел.НО!Най-добрата си приятелка в беда никога не бих я оставила сама и ако по някакъв повод се наложи да го пренебрегна,за да и помогна или пък да изляза с нея,когато той иска да изляза с него,то аз ще изляза с този,на когото бърво съм обещала.Винаги ще има разсърдени,но трудно се угажда на всички.Още повече,че аз държа и на двамата много и че и двамата са важни за мен.Ще избирам с кого да съм според ситуацията.
Относително е,затова не гласувах
« Последна редакция: 2005-12-28, 11:37 от SHEMETNA »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
« Отговор #6 -: 2005-12-28, 12:29 »
Направо отивам с гаджето си и не се замислям!
Приятелката ми нали ми е най-добрата френдка!?
Тя ще ме разбере...
Виж, гаджето едва ли ще ми влезне в положение...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-12-28, 12:35 »
Цитат
Направо отивам с гаджето си и не се замислям!
Приятелката ми нали ми е най-добрата френдка!?
Тя ще ме разбере...
Виж, гаджето едва ли ще ми влезне в положение...
 :вуб:
Право си,егоистче
« Последна редакция: 2016-08-05, 11:45 от tech_noir »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
« Отговор #8 -: 2005-12-28, 12:52 »
Честно казано преди 2 години не бих се замислил дори какво да избера.. тогава си виках: "Приятелите остават за цял живот, а гаджето - неска едно утре друго", но не е баш така.. Тогавашните ми приятели, вече не са ми приятели, сегашното ми гадже е много повече от гадже.. тя е единственият ми приятел, всички останали са познати. Та ако сега ми се налoжи да избирам, няма да има какво да избирам.. и в двата случая ще съм с нея.
« Последна редакция: 2006-01-02, 16:39 от Franky »
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-12-28, 14:39 »
Цитат
Честно казано преди 2 години не бих се замислил дори какво да избера.. тогава си виках: "Приятелите остават за цял живот, а гаджето - неска едно утре друго", но не е баш така.. Тогавашните ми приятели, вече не са ми приятели, сегашното ми гадже е много повече от гадже.. тя е единственият ми приятел, всички останали са познати. Та ако сега ми се налижи да избирам, няма да има какво да избирам.. и в двата случая ще съм с нея.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #10 -: 2006-01-01, 14:02 »
Много е трудно наистина,особено ако най-добрият ти приятел не е такъв просто формално,а и в същото време държиш и на гаджето.
Аз тази година избрах да съм с гаджето и с други мои приятели,но не и с най-добрата ми приятелка...и не съжалявам (за това,че не бях с нея) ,защото се скарахме точно преди нова година..и дори и на беше такъв повода сигурно пак щеше да стане така,просто вече взех да се замислям за някои неща   но си извадих и друг извод...може би вече няма да взимам и гаджето!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #11 -: 2006-01-02, 23:19 »
никой няма право да ме застява да избирам...скоро бях бясна точно заради това ...чувството е ужасно ...избора ужасно труден...чувството за вина ме изяждаше ...в крайна сметка не можеш да угодиш на всички ... а мен някой пита ли ме какво искам? не ! тогава трябва да го направя сама ....на този принцип направих избора си ...егоистично и не в мой стил но...всичко свърши добре  избрах това което исках да направя , а в последствие се оказа че мога да направя и второто и бях ужасно щастлива

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #12 -: 2006-01-25, 21:57 »
Аве убеждавам се, че приятелите са над всичко. Чак като си намеря някое гадже, с което да сме неразделни и който вече да ми стане и най-добър приятел, чак тогава мога да пренебрегна някой път приятел, иначе не! Заради някакъв си току що появил се в живота ми , без да се знае какъв точно ми е и колко време ще издържим заедно, да прецакам приятелка, НЕ! Приятелите , поне на този етап са най-важни за мен и ако зависи от нас - ще са ми вечни(грубо казано) , а гаджето не се знае дали и месец ще се задържи.  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #13 -: 2006-02-06, 22:46 »
Цитат
...ще изляза с този,на когото бърво съм обещала.Винаги ще има разсърдени,но трудно се угажда на всички.Още повече,че аз държа и на двамата много и че и двамата са важни за мен.Ще избирам с кого да съм според ситуацията.
Относително е,затова не гласувах

~:Мдааамзз... за пореден път сме на едно мнение...   

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #14 -: 2006-02-10, 19:02 »
Цитат
А за момента мога да кажа,че гаджето ми е и  най-добрия приятел,няма неща които да не мога да му кажа,което много ме радва    

мен също {}

иначе ако най добрия ми приятел беше друг човек , то нямат право да ме заставят да избирам !!!
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Eva

• Гост
« Отговор #15 -: 2006-02-16, 10:08 »
ако най-добрия ми прятел и гаджето ми вземат да се карат- диагнозата ще бъде шизофрения за приятеля ми... ше го мъкна по болници да му оправят раздвояването на личността  така че...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #16 -: 2006-02-20, 17:11 »
Сега се замислям, че ако трябва да се слагат нещата точно по този начин - да трябва да сеи направи избор, то хората под 25 год. са по - склонни дза си изберат приятелството , докато тези над 25 год. възраст са по - склонни да запазят гаджето.

Това е нормално. Все пак в единия случай се чудиш само с кого да си го сложиш и после да кажеш ,че ти е гадже , докато след време мислиш за общо бъдеще с този човек...

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #17 -: 2006-02-21, 23:09 »
Гадже или приятел на това не трябва да се обръшта толкова зна4ение най-важното е на самия теб да ти е готино и да си прекара6 добре,защото в крайна сметка няма нищо ве4ко.
Но ако трябва да се избира човек трябжа да прецени кой от двамата (гадже или приятел/ка) са били до теб и на кои можеш да разчита6 когато ти потрябва човек до тебе.
Всеки прави своят избор
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
« Отговор #18 -: 2006-02-22, 00:47 »
и така, ще го напиша удебелено за да ви се набие в очите;

"ГАДЖЕТАТА" ИДВАТ И СИ ОТИВАТ, НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ СА ВЕЧНИ! на тях винаги може да се разчита, докато връзката е моментна и не се знае точно до кога можеш да разчиташ на въпросния човек с който си в момента.
« Последна редакция: 2006-02-22, 00:50 от FLiNT »

Неактивен ^??????^?????^GirL^

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
    • http://levski.bg
« Отговор #19 -: 2006-02-22, 15:52 »
Определено ще избера най-добрия си приятел!!!
FLiNT го каза много ясно!
Бий се за ЛЕВСКИ!
Победи за ЛЕВСКИ!
Умри за ЛЕВСКИ!
[/color]
Винаги се цели в луната, дори да не уцелиш поне ще си сред звездите!   

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #20 -: 2006-02-22, 16:32 »
Цитат
Сега се замислям, че ако трябва да се слагат нещата точно по този начин - да трябва да сеи направи избор, то хората под 25 год. са по - склонни дза си изберат приятелството , докато тези над 25 год. възраст са по - склонни да запазят гаджето.

Това е нормално. Все пак в единия случай се чудиш само с кого да си го сложиш и после да кажеш ,че ти е гадже , докато след време мислиш за общо бъдеще с този човек...
напълно си прав
засега бих излязла с този, на когото съм обещала първо. ако става въпрос на кого да вярвам - на най-добър приятел или гадже, бих избрала приятеля.
« Последна редакция: 2016-08-05, 11:46 от tech_noir »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #21 -: 2006-03-07, 17:33 »
Е и аз бих излязла с този, на когото съм обещала първо..поне за сега съм на това мнение
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

egoist

• Гост
« Отговор #22 -: 2006-03-26, 13:12 »
Цитат на: FLiNT
и така, ще го напиша удебелено за да ви се набие в очите;

"ГАДЖЕТАТА" ИДВАТ И СИ ОТИВАТ, НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ СА ВЕЧНИ! на тях винаги може да се разчита, докато връзката е моментна и не се знае точно до кога можеш да разчиташ на въпросния човек с който си в момента.
Заеби...Направо се просълзих и ти повярвах.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #23 -: 2006-03-26, 13:25 »
Хахахахаха колко си брутална!
В интерес на истината вечни приятели няма  Даже е лошо да си мислиш нещо такова- колкото по-дълго време си приятел с някого, толкова по-болезнено ще ти е после, когато ти забие нож в гърба, щото все в някой момент ще го направи... ако не той на теб- ти на него  В краен случай може да се получи така, че след 20-ина години да си мислите, че сте страхотни приятели, а скришом да си въртите номера  Тогава той ше ти е най-добрия приятел, щото не се усеща кви мръсотии му правиш

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #24 -: 2006-03-26, 14:43 »
Избирам гаджето си без да му мисля много много... Имам една приятелка или поне такава се пише. Сега само ми плямпа как не съм излизала почти с нея и непрекъснато ме кара да се чувствам виновна от избора си... Преди се сещаше за мен само когато не можеше да е с гаджето и следователно и ставаше скучно. Тяхната връзка е сериозна, но и моята с приятеля ми същто е толкова сериозна... Тъй че аз се ръководя само по едно: Не прави това, което знаеш, че няма да направят за теб!!! Пък и толкова пъти са ме предавали баш тея "вечни приятелства" , че сега не си и го помислям и им тегля една. Знам, че ако приятелят ми трябва да избира- ще ме избере мен и това ми стига...  

п.с. от тооооооооолкова много време не бях писала тук... фърнах са  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #25 -: 2006-05-02, 12:27 »
Ако ми се наложи да избирам,между гаджето ми и наи-добрият/ата ми приятел/ка бих избрала този човек,които не иска да избирам.  Ако гаджето ми ми каже да избирам,ще го оставя и ще направя така че да осъзнае какво е направил,защото приятелите ми са хората на които наи-много държа.Но ако някои ме накара да избирам между него и
 гаджето ми ще му кажа да си гледа работата.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #26 -: 2006-05-03, 11:45 »
Много зависи от двамата...Никога не поставям хората на кантар
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Arha

• Гост
« Отговор #27 -: 2006-05-11, 15:06 »
Цитат на: The_black_rose
Ако ми се наложи да избирам,между гаджето ми и наи-добрият/ата ми приятел/ка бих избрала този човек,които не иска да избирам.  Ако гаджето ми ми каже да избирам,ще го оставя и ще направя така че да осъзнае какво е направил,защото приятелите ми са хората на които наи-много държа.Но ако някои ме накара да избирам между него и гаджето ми ще му кажа да си гледа работата.

Нямам какво да добавя. Мноо си права Монка  

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #28 -: 2006-12-02, 22:16 »
Мии, някак си с приятелите съм преживяла толкова много..та значи избирам приятелката  

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
« Отговор #29 -: 2006-12-03, 00:43 »
еми всъщност никой от двамата няма правото да ме кара да избирам...но ако наистина се наложи да избирам ако е некво спешно ще избера според ситуацията....
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~