Автор Тема: Марихуаната  (Прочетена 26315 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Марихуаната
« -: 2005-08-28, 17:48 »
Въпроса е за или против сте употребяването легализирането на марихуаната и вашта гледна точка като цяло
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #1 -: 2005-08-28, 18:36 »
Ми моя отговор е ясен - твърдо ЗА. Смятам че няма нищо лошо понякога да си оправиш настроението по тоя начин. Е разбира се не трябва да се прекалява!      Не мисля че тревата е по вредна от цигарите или алкохола, така че или да ги забранят сичките или да ги легализират  :nfair:
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #2 -: 2005-08-28, 18:52 »
Ми аз ко да ви кажа, мойта позиция е от ясна по ясна  , неведнъж съм обяснявал защо- марихуаната е много по- малко вредна от алкохола и цигарите. Към нея не можеш да се пристрастиш (ето- аз не съм пафкал от 5 дена и нищо ми няма  ), не можеш да умреш от свръхдоза, нямаш абстиненция, ефектите й са готини- повишен апетит, желание за секс, отваря ти дробовете- полезна е при астматични заболявания, глаукома...
Забраняват я политиците, на които им плаща мафията, за да прави пари от продажбата...като се сетя само за Севлиевски и ми иде да взема някоя базука...
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Марихуаната
« Отговор #3 -: 2005-08-28, 19:04 »
Цитат
Забраняват я политиците, на които им плаща мафията, за да прави пари от продажбата...като се сетя само за Севлиевски и ми иде да взема някоя базука...

никога не съм пробвала ...принципно не искам ...и от тази гледна точка съм против ...но...

немога да кажа ЗА или ПРОТИВ  съм поне не твърдо ...не искам да я има изобщо...но...

а инъче съм много съгласна че ако се легализира поне това ще са приходи за държавата не само за НЯКОЙ хора...и погледнато от тази страна съм ЗА легализацията и...така или инъче няма как да изчезне трева винаги е имало и ще има...по добре да е легална ...
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:03 от tech_noir »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Марихуаната
« Отговор #4 -: 2005-08-28, 19:16 »
аз аааа... миии.... маммо sorry aма ще гласувам... ааа таковатааа    а да дееее ----> за зааааааа
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #5 -: 2005-08-28, 21:04 »
Боги, грешен форум за такава тема. За да има дискусия, трябва да има разлини мнения

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #6 -: 2005-08-28, 17:56 »
Aaa, има един против- да си каже кой е веднага  !
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Марихуаната
« Отговор #7 -: 2005-08-29, 00:26 »
Цитат
Aaa, има един против- да си каже кой е веднага  !

ааа двама са   ама аз не съм гласувала още 

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #8 -: 2005-08-29, 00:34 »
Цитат
Aaa, има един против- да си каже кой е веднага  !
Някаквъв суперзравословно живеещ сигурно. Е, ясно че бира не пие (то си е абсурдно) ама да земат да му спрат и секса - така де вреден е колкото Тетрахидрокарабинол-а. (стига да не е е объркал "против" с "не харесвам" - тогава му е простено - всеки си има вкусове)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #9 -: 2005-08-29, 00:59 »
Ммм , я да си казва този който е против!  

Аз както се досещате съм за легализацията.. Не случайно мисля като Дон Дада.. Кой знае защо.. Просто тревата не е нещо опасно, просто те разтоварва, отпуска  

Не виждам абсолютно нищо лошо в легализацията й или изобщо в употребата й. Тва за мозъчните клетки    , еми ако прекаляваш много може и да има нещо вярно , но така като гледате Дон Дада - има ли нещо вярно в това?!
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #10 -: 2005-08-29, 10:42 »
Гласувах за легализирането на тревата, но не защото бих я ползвал или защото е уважавам, просто едно нещо когато е легално - то по лесно се КОНТРОЛИРА!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #11 -: 2005-08-29, 11:06 »
Цитат
еми ако прекаляваш много може и да има нещо вярно , но така като гледате Дон Дада - има ли нещо вярно в това?!
Има. Ама се случва ако прекалиш с каквото и да е.
Като се вманичиш по трева, ядене, филмова звезда, дрехи... без нзачение все се дебилизираш.
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:04 от tech_noir »

Lucifer

• Гост
Марихуаната
« Отговор #12 -: 2005-08-30, 01:03 »
доста съм пушил едно време и даже и сега се изкушавам да дърпам по разни партита но попринцип съм против заради една гледна точка.
Тук няма да говоря за вреда като всеки знае че наистина е по безвредна от сигарите и алкохола.Пък и аз съм последния който може да говори на здравни теми при положение че пуша между 4 и 5 кутии цигари на ден...както и да е тва е друга тема обаче. Когато употребява марихуана човек не е свеж.Аз лично държа винаги да съм свеж и в кондиция...а тревата те прави да изглеждаш като някъв бавноразвиващ се парцал дето се хили и гледа неадекватно и не знае за какво става въпрос около него.Гледката наистина е грозна и липсва всякъв стил. Много по вредно е но ако ми трябва настроение и не мога сам да си го създам което рядко се случва предпочитам да прибягвам до амфетки или екстази...хаха да не говорим какъв секс се прави след екс  

Diva Orxideia

• Гост
Марихуаната
« Отговор #13 -: 2005-08-30, 01:20 »
Цитат
при положение че пуша между 4 и 5 кутии цигари на ден...[div align=\"right\"][snapback]11525[/snapback][/div]

:huh: аз също пуша доста но ти ме уби...ако направя 2 кутии едвам дишам на другия ден ...

и немисля че цигарите са една друга тема..все си е трева ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #14 -: 2005-08-30, 01:25 »
Трявбва да призная че и аз заради това пафкам изключително рядко. Кондицията ми рязко пада, което е хубаво, но рядко мога да си го позволя. Чувствам се изключително пиятелски настроен (което си е самоубийство в живота - трябва си агресия) и разсеян (отнбово пагубно). Което е още по-лошо - на другия ден също съм леко отвеян и каквато съм сии шматка по трирода съм в състояние да сътворя доста гафове. Алкохола е много по-гаден разбира се, май пия бира само на срещите на BGfreaks, евентуално около 20 грама водка в чая преди лягане.

Ако знам че ми предстои нещо, което ще ме изстика, а после мога да релаксирам, имам навика да свивам цигари 8/2 тютюн и марихуана. После, когато срещата е минала, отивам в офиса, застопорявам се в кухнята и пълен размаз.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #15 -: 2005-08-30, 21:57 »
Интересно инфо, но са пропуснати доста дати от най- ранната нарко- история  Примерно това за вожда на древните хуни или скити, намерен погребан в долината на р. Пазирик в Алтай. Пичът е умрял преди около 2300 години, но би се чувствал доста добре в някоя съвременна "ъндърграунд"
 компания. Защо?- Ами целият е бил покрит с татуси (тялото му се било мумифицирало в леда) и е пафкал коз като луд- погребан е с пълен комплект принадлежности за пушене- мангал, огниво, кремък и две торби маракуя (останали са само семките  ). А най- старите лули за пафкане на опиум са открити в Кипър и датират отпреди около 3400 години
Caralho Voador

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #16 -: 2005-08-31, 10:41 »
Цитат
неведнъж съм обяснявал защо- марихуаната е много по- малко вредна от алкохола и цигарите. Към нея не можеш да се пристрастиш (ето- аз не съм пафкал от 5 дена и нищо ми няма  ), не можеш да умреш от свръхдоза, нямаш абстиненция, ефектите й са готини- повишен апетит, желание за секс, отваря ти дробовете- полезна е при астматични заболявания, глаукома...
Мдааам колко спорове съм водила за това, че тревата не е наркотик и не е вредна...ама никой не иска и да чуе....накрая ще взема да напиша книга
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:04 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #17 -: 2005-08-31, 14:11 »
И с книгата никой няма да се съгласи!

Тревата си е жив наркотик и отрова, а дали е по безвредна и по-вредна от други отрови - това не променя факта че си остава отрова!
Не мога да гледам спокойно как тровят в Българи цели поколения, как ги пристрастяват с цел печалба към наркотиците!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Марихуаната
« Отговор #18 -: 2005-08-31, 14:28 »
Не.. против съм аз... пробвал съм ВСИЧКО, освен течно LSD и хероин помпа-венозно... за последно се нашмърках като изруд в събота... цялата вечер не спах, не спах и в неделя... легнах си в понеделник рано сутринта и малко по-късно в понеделник станах, за да отида на работа...

И пак съм против... това са глупости "ма то е по-малко вредно от цигарите и алкохола".. по-малко вредно е друг път...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #19 -: 2005-09-02, 18:43 »
Цитат
Не мога да гледам спокойно как тровят в Българи цели поколения, как ги пристрастяват с цел печалба към наркотиците!
Признах си- АЗ СЪМ АГЕНТ НА МАФИЯТА И УчАСТИЕТО МИ В ТОЗИ ФОРУМ Е ЕДИНСТВЕНО С ЦЕЛ ЗАРИБЯВАНЕ И ПРИСТРАСТЯВАНЕ КЪМ ТРЕВАТА НА ПОДРАСТВАщИТЕ  !

Помежду другото Тех Ноар ми е шеф в медийния отдел на "Коза Ностра" (не е случайно това име, шъ знаете  ) и затова и той защитава моите изкуствени тези, които всъщност са измислени единствено с цел зарибявка на малолетни...

Не четете горните постове в защита на този страшен наркотик - ТРЕВАТА- аз вече се разкаях и не искам повече невинни души да тежат на съвестта ми  !
Истината е една- ДОРИ ЕДНО ДРЪПВАНЕ ОТ ЦИГАРА С МАРИХУАНА ВОДИ ДО СИГУРНА СМЪРТ!!!

ПП: Митак, спри амфетите  !
« Последна редакция: 2008-03-23, 17:02 от tech_noir »
Caralho Voador

egoist

• Гост
Марихуаната
« Отговор #20 -: 2005-09-02, 19:39 »
Вива Мери Джейн!!!
Отдавна не съм пафкала.
Трябва да опитам пак ,че ще забравя какво е...

Неактивен Jussi_69_eyeS

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #21 -: 2005-10-17, 19:10 »
ЗА

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Марихуаната
« Отговор #22 -: 2005-10-17, 21:53 »
За легализация съм щото тва е право на личен избор и никой няма право да те ограничава - тва си е твоя живот, можеш да си правиш с него квото искаш!

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #23 -: 2005-10-18, 19:03 »
Гласувах с отрицателен вот.
Мисля,че нито Марихуаната , нито алкохола би следвало да съществуват и ,че използването им с цел изкуствено приповдигане на настроението е пълна глупост. Също така  не съм сагласен, че няма нищо лошо в тях дори и когато говорим за личен избор. Не съм съгласен ,че не води до зависимост - смятам съдейки по себе си ,че тя води до психическа зависимост. Не физическа. Също така съм абсолютно несъгласен с всички тези за безвредността и. Както и сравняването и като цяло с нормална цигара тютюн. Двете съдържат различни съставки. Също така е малко известен факта ,че се засилва възможността за проява на шизофрения.
Още - В голям процент от случаите употрубяващите скоро пробват и други опиати , защото след като си направил първата крачка е по-лесно .
Радвам се ,че приключих и с тревата и с всички други глупости ....
А иначе...всеки си избира сам.

Неактивен alienware

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 105
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #24 -: 2005-12-16, 14:14 »
Марихуамата за вас е?
забавление на4ин да распусне6 с приятели и да ти стане готино
или  гаден вид наркотик и пълна глъпост би4 за дне6ното време?
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #25 -: 2005-12-16, 14:57 »
хаха, тези темички ....    Много ги обичам !

За мен е начин да разпусна, да престана да мисля за някакви си глупости! Напоследък го рпавя по-рядко, само на купони  Ефектът ме радва, става ми смешно, всички ми се струват странни и смешни    По някое време става циклеж, който погледнато от една страна също е много яко. Усещането, че не мислиш за нищо, абсолютно нищо е чудесно! Просто гледаш в някоя точка и пълен реееееееелакс  

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #26 -: 2005-12-16, 18:22 »
100% e имало темичка , свързана с марихуаната или може би твърдите наркотици... Но както и да е. Вече има доста нови потребители, които не са изказали мнението си по въпроса

Неактивен Bussa

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 221
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #27 -: 2005-12-17, 06:37 »
Е да ма ти сам си го казал в подписа си  
3.Помни да караш всеки ден и да се напиваш (напушваш) в Неделята , и не само тогава!
Както и да е...за мен пушенето е нещо готино ама да не е мн често че имам чувстсото че затъпявам   ма се тая кефи ме като има компания която не се здухва кат се напуши

BTW: Цецо глей да пускаш темите там кадето им е мястото,а не на произволно избрани места !!!
« Последна редакция: 2005-12-17, 06:38 от Bussa »
Понякога правиш грешки за които съжаляваш и не знаеш как да поправиш,
понякога дори не ти пука за тях и се опитваш да се скриеш в сенките.
По-добре късно отколкото никога!

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #28 -: 2005-12-17, 11:52 »
аз ако тръгна да изпълнявам всичките заповеди ... ехееее  просто казвам че има 2837648768347568376587236487263462846 начина
 да си весел и да се забавляваш вместо да пушиш трева .. много изкуствено се получава

Неактивен alienware

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 105
    • Профил
Марихуаната
« Отговор #29 -: 2005-12-17, 20:42 »
а ве аз сам нов и кат свикана 6е мине време  
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.