Автор Тема: Изневерявате ли?  (Прочетена 90000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #90 -: 2005-08-09, 14:46 »
Цитат
Всъщност точно там е работата...
Ние не знаем какво искаме ,мила!
С времето ще се убедиш сама в това.
Така или иначе всеки ще ти омръзва след някакъв определен период от време!
Всеки път ли ще изоставяш партньора си ,за да не му изневериш!?
А ,когато подпишеш?
40 години брак.
Само с един партньор...
Едва ли ще устоиш!?
Хахаха ето го любимият ми опонент по темата
Цитат
Е ,оправдан ли е отговора!?
Не, отговорът не е оправдан  От мен никога никой няма да получи оправдание за изневярата- може би съжаление, съчувствие, но никога оправдание... Това, че не знаеш какво искаш не е проблем на човека отсреща, който трябва да страда за твоята неориентираност (извинявай, че говоря във второ лице, не визирам теб, просто така ми е по-лесно  ) Е да, ти си егоист, кво те интересува, че човека срещу теб е наранен, ама не е правилно така!
Ами... всичко омръзва! На мен примерно може секса да ми омръзне преди да ми омръзне съпругата ми. Плюс това като реша да се зажена смятам, че няма да е спонтанно, а добре премислено решение с осъзнати плюсове и минуси. Като се ожена на 28-30, примерно, кво значение, че брака ми ще е 40 години? Секса ще ми е готин още има-няма 10-15 години... Е не би трябвало да ми омръзне за 10 години секса с жена ми, след като съм си я избрал, трябва да си "сърбам попарата"... Ако все пак ми мине мисълта за друга жена, какво от това? Секса няма да е приоритет пред семейството и децата ми! Ще го преглътна някак си... Абе явно няма да се разберем- хора всякакви- аз казвам как мисля аз. Е да де, да, хората евентуално се променят, но дотогава ще продължавам да се отвращавам от изневярата.
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:34 от tech_noir »

Lucifer

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #91 -: 2005-08-17, 00:47 »
Имаше един тъп но понякога много точен виц :
Аз обичам жена си и за това и изневерявам рядко !  

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #92 -: 2005-08-17, 01:35 »
ако отношенията са наред изневяра няма да има...но винаги идва ден в който "отношенията вече не са това което бяха"...

а ако изневярата е начин на индивида за вдигане на егото , спорт и вид забавление... тя е неизбежна ...

когато бях на морето и си лежах на плажа покрай мен имаше доста възрастни хора...докато ги наблюдавах и си мислех какви са били като млади ...мислите ми станаха тъжни и сиви...все едно гледах залеза на един живот...мислех си за залеза на моя ...за мечтите и желанията си...за това как има много неща които ТРЯБВА да правиш и малко които ИСКАШ а не правиш ...мислех си какво ще стане ако поне аз правя това което искам...и отговора беше "ще съм много по свободна и щастлива"...тогава защо защо не го правя ...по дяволите всичките стени, етикети и прегради ...един ден всички те ще са дълбоко заровени в ковчег ...

защо пиша всичко това ли...не защото агитирам за изневярата...а защото живота е толкова ценен и кратък ...мъжа ми бил изневерил ...е и? да го убия ли ? по леко ли ще ми стане? не...тогава ? да го линчувам ...да го соча с пръст и да му сложа етикет курвар , женкар ? не ...не това е решението ...а отношението и разбирането...
« Последна редакция: 2005-08-17, 01:36 от Diva Orxideia »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #93 -: 2005-08-26, 00:22 »
Амммне , никога не изневерявам... Щото винаги го правя да изглежда, все едно не е изневяра    
Дани , кфо прайш ,бе мило  ?

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #94 -: 2005-08-26, 00:37 »
Цитат
Амммне , никога не изневерявам... Щото винаги го правя да изглежда, все едно не е изневяра   
Дани , кфо прайш ,бе мило  ?

да да ...    и аз така и аззззз ...     

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #95 -: 2005-08-27, 06:41 »
Може ли тези диалогчета "Кво правиш,как си" да си ги провеждате на лична?
И не може да направиш изневярата да изглежда различна,така заблуждаваш може би човека, с когото си и себе си...но си е само заблуда.Аз не съм от вярните,ама поне си го признавам,не извъртам нещата. Е,не пред другите,но пред себе си поне =)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #96 -: 2005-08-27, 10:08 »
Цитат
Може ли тези диалогчета "Кво правиш,как си" да си ги провеждате на лична?
И не може да направиш изневярата да изглежда различна,така заблуждаваш може би човека, с когото си и себе си...но си е само заблуда.Аз не съм от вярните,ама поне си го признавам,не извъртам нещата. Е,не пред другите,но пред себе си поне =)

еее Юле тук има толкова офффф топици във форума ти точно за два поста се хвана  :huh:

а инъче  това повечето го правим нали? оставаше сами себе си да лъжем 

egoist

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #97 -: 2005-08-27, 20:23 »
Боги...
"Няма да се дебнем ,за да не се хванем!"

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #98 -: 2005-08-28, 07:43 »
Никво преставане! Изневярата е лайнарщина!! Гадна, долна, гнусна, подла! Аз ще си го наливам тва докато някой не ме убеди, че може да изневеря и да ми стане кеф от това (нали се сещате кога ще стане тва... никога!)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #99 -: 2005-08-28, 08:12 »
Цитат
Никво преставане! Изневярата е лайнарщина!! Гадна, долна, гнусна, подла! Аз ще си го наливам тва докато някой не ме убеди, че може да изневеря и да ми стане кеф от това (нали се сещате кога ще стане тва... никога!)

« Последна редакция: 2008-03-17, 13:35 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #100 -: 2005-08-31, 11:38 »
Цитат
Да бе
[div align=\"right\"][snapback]11731[/snapback][/div]

казвам за последен път и мисля да спра да пиша по темата...ако говорим за мимолетни връзки които рано или късно са обречени не съм изневерявала никога /макар че моите винаги са били по дълги/

Боги знам че те боли но сега не мислиш само чустваш болката...не ми се ще точно тук да ти напомням че самия ти преди време направи една две грешки...нали? ми дай да поговорим за тях ако искаш да сме честни до край ...или на мъжете всичко им е простено ...

и на мен ми се ще понякога нещата да са други но не са...това е живота ...

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #101 -: 2005-08-31, 12:54 »
Цитат
обаче разликата е в това че аз нямах чувства към това момиче, просто се случи освен това заради тая случка кати не е разбрала и никога и нямаше да разбере, което значи че не съм я наранил,

грешка!!!...твърдеше че я обичаш...

то просто се случи!!! хммм Асене очаквам да коментираш ...Метълчо ти също ..

не е разбрала?? ...всъщност тя ви е хванала на място нали така беше ...чудя се какво ли би направил ти в случея...жертва щеше да има в това съм сигурна..

не си я наранил? и защо мислиш така...до колкото помня тя беше крайно разочарована ...но пак се върна при теб нали...

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #102 -: 2005-08-31, 13:11 »
Цитат
чакай малко говорим за два съвсем различни случая и за две различни момичета. това за което ти говориш да.... беше гадно и... незнам не помна вече но тогава май исках да съм с това другото момиче, което вече си беше много голяма грешка щото изкарахме 1 седмица и скъсахме, съжалявам за тия мои грешки, за секса кати не беше разбрала и въпреки това винаги съм съжалявал

така така...някой неща започват да излизат ...нали момчета...като ще си говорим нека го направим като казваме истината ама не само когато нас ни боли...

аз казвам да изнаверих ...казах и защо го направих ...

сега излизам и се надявам като се върна да прочета коментарите ви...

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #103 -: 2005-08-31, 13:19 »
а и още нещо..лесно е да хапеш умряло куче...но не е лесно да видиш собствените си грешки ...и да седнеш на подсадимата скамейка нали...

PS: не защитавам Кати не ме разбирайте погрешно ...само че не ми се ще тук да коментираме само нейната изневяра...

това в което  я обвиняваш самия ти вече си направил ...та ще ми се да разгледаме нещата и от тази им страна ...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #104 -: 2005-08-31, 13:20 »
Цитат
аз казвам да изнаверих ...казах и защо го направих ...
Аз пък казвам не- не изневерих  
Казах много пъти и защо не го правя
Цитат
то просто се случи!!! хммм Асене очаквам да коментираш ...Метълчо ти също ..
Боги- не са различни нещата- изневярата си е изневяра  Ситуации, гледни точки много, ама резултата е един!- станал си една точка по-жалък  Не говоря за теб а по принцип
« Последна редакция: 2005-08-31, 13:38 от Metalcho »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #105 -: 2005-08-31, 13:24 »
Цитат
ама орхидейке защо така ме нападаш  :huh: всичко ше си кажа нема кво ад крия

не те нападам   такава е истината нали...ще ми се просто да се замислиш ...казваш че тя е гадна че е подло да изневериш...а това че ти го направи май леко минава в страни...защо...

понеже нападаш хората които изневеряват а самия ти си го правил но нищо не каза ...затова

Боги     не коментирам с лоши чуства ...дано си ме разбрал правилно...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #106 -: 2005-08-31, 13:39 »
Много съм съгласен с Асен по отношеине на тва за боя...
малко едит-нах предния си пост

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #107 -: 2005-08-31, 15:39 »
Цитат
Боги- не са различни нещата- изневярата си е изневяра  Ситуации, гледни точки много, ама резултата е един!- станал си една точка по-жалък  Не говоря за теб а по принцип

тва си беше гадно...

Цитат
Ами бих коментирал специално за теб, но нямам идея за какво говорите... което малко ме затруднява, защото не обичам да се изказвам неподготвен. Ако Фанатика е изневерявал на Кати, да отбележа, че това въобще не ме засяга, проблемът си е негов.

нямаш идея...темата е за изневярата...да изневерил е ...и дори да не те засяга нали затова сме тук за да коментираме...е направи го ...нали чете предните му постове ...какво още е нужно да се обеснява мисля че там има доста неща които имат нужда от "корекция" защото неможеш да съдиш а сам ти да правиш това за което виниш другия ...нима на нас са ни простени собствените ни грешки /визирам грешките на Боги /

Цитат
А за "жертвите", отбелязвам специално за Богдан и останалите на неговия акъл-нелогично е да се биеш за жена!

темата е за изневярата ..боя в бойните изкуства ...

Цитат
ехххх никога няма да спрем да обсъждаме Боги и Кати, просто

защото обръщаш нещата така че да става въпрос за вас двамата...а аз всъщност исках да обсъдим нещата принципно...

ти казваш изневярата е гадна и подла ...а си изневерявал ...

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #108 -: 2005-08-31, 16:06 »
Да, съгласен съм с Асен Г - напълно нелогично е да се биеш за жена!

По въпроса за изневярата, знаетели колко е гот да чукаш женена жена в семейната спалня, след това да си вземеш един душ и да облечеш халата на мъжа и? Душевния оргазъм е несравним с телесния!

Както и да е - майтап да става ... ама честно, баш така си е!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #109 -: 2005-08-31, 16:13 »
Цитат
Цитат
Боги- не са различни нещата- изневярата си е изневяра  Ситуации, гледни точки много, ама резултата е един!- станал си една точка по-жалък  Не говоря за теб а по принцип
тва си беше гадно...
Такова ми е отношението към всички изневерници  Просто казвам това, което мисля...  :unsure: съжалявам, че не ви харесва

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #110 -: 2005-08-31, 16:22 »
Що? На мен ми хареса...
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #111 -: 2005-08-31, 18:34 »
Цитат
Цитат
Цитат
Боги- не са различни нещата- изневярата си е изневяра  Ситуации, гледни точки много, ама резултата е един!- станал си една точка по-жалък Не говоря за теб а по принцип

тва си беше гадно...
Това си беше точно! Ако на някой не му харесва, да си погледне последният абзац- "нима на нас са ни простени собствените ни грешки /визирам грешките на Боги "... Отговарям веднага-не, не са! Кодексът на поведение има смисъл, ако и когато го  прилагаш без изменения към себе си и към останалите!

точно това казах и аз ...щом осъждаш изнавярата на друг осъди и собствената си...

но не съм съгласна с думите на Метълчо "станал си една точка по-жалък"

моето отношение към изневярата е всеизвестно ...

всеки решава сам как да живее...
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:36 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #112 -: 2005-08-31, 18:53 »
Цитат
междудругото аз затова никога не съм му казвал на Стеф, че съм и изневерявал защото знаех че ще му падна в очите

чуствам се много виновна ....  силно се надявам Стеф да не приеме нещата така...

но след последния ти пост който ме провокира неможах да се сдържа ...

egoist

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #113 -: 2005-09-02, 04:15 »
Цитат
...и ми каза че през тая седмица едвам дишала не яла не спала и некви такива...

Не всичко, което хвърчи се яде.
« Последна редакция: 2007-08-30, 18:18 от egoist »

Неактивен irritable

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #114 -: 2005-09-02, 20:35 »
Не ..не изневерявам .....
Когато съм с някой държа на него и просто не правя това което не искам да ми направят  
I’d give my all to have just one more night with you
I’d risk my life to feel your body next to mine cause
I can’t go on living in the memory of our song
I’d give my all for your love tonight...........

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #115 -: 2005-09-14, 13:39 »
еми случи ми се да си отида в Тополовград и с моя приятел не се бяхме виждали 20 дена ...та във града имаше един симпатичен младеж който доста ми се натискаше ...имаше някакво физическо привличано но не съм изневерявала което си беше добре щото после щеше да ми е много гузно ..
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #116 -: 2005-09-15, 00:53 »
В момента не желая да изневерявам, идпитвам съвсем малък ,много лесно преудолим сексуален недостиг,така,че не мисля да го правя.
Вероятно въпреки това ще стане, понеже половинката ми никак не ме кара да се чуствам сигурен - точно обратното...Може би ще го направя на пук, имам чуството ,че няма да направя глупост, а по - скоро ще станем квит...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #117 -: 2005-09-15, 22:57 »
Цитат
Цитат
Вероятно въпреки това ще стане, понеже половинката ми никак не ме кара да се чуствам сигурен - точно обратното...Може би ще го направя на пук, имам чуството ,че няма да направя глупост, а по - скоро ще станем квит...
Само да те питам- сигурен
 ли си, че това е правилното решение? Ти си знаеш, на мен просто ми е интересно какво мислиш...
А. 
Квит?
Не ти се бъркам,но не мисля,че е уместно...В смисъл защо ако на теб ти правят гадно,ти задължително трябва да си го върнеш??Да отмъщава и да прави на пук може всеки,по-трудно е въпреки всичко да си останеш верен на принципите си,да преглътнеш това,което те мъчи и да продължиш напред,с гордо вдигната глава,а не със злоба или пък някви номера...Тогава вече ще докажеш,че си истински човек
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Изневерявате ли?
« Отговор #118 -: 2005-09-15, 22:59 »
И кво да се остави с гордо вдигната глава тая да го върти на малкия си пръст? :blink:

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #119 -: 2005-09-15, 23:38 »
Цитат
И кво да се остави с гордо вдигната глава тая да го върти на малкия си пръст? :blink:
Мисълта ми е,че всеки може да парви на пук,но много по-малко хора могат да продължат напред без такива интриги...Ми изневерила-добре!Живи-здрави!
Айде сега като са ни правили на глупак,да покажеме ,че наистина сме такива,като направим същото,а?Просто слагаш край на всичко и дотам!За какво да изпадаш на нивото на другия като правиш същата грешка като него?
По-тарикатско
 е да си хванеш пътя,не таиш злоба,не правиш номера като някав сериал,"на пук"като маките деца...аз поне така го възприемам! А и отмъщението е гадно нещо.А и всичко се връща!Няма смисъл да съдим другите за грешките им-съдбата си знае работата!
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)