Автор Тема: Изневерявате ли?  (Прочетена 89999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #60 -: 2005-06-28, 22:44 »
Нямах това предвид и ти много добре го знаеш
Не съм плескала нищо за цвят,щом съм го написала значи го мисля!
Всичко се случва и никой не е застрахован от такова нещо....може да е под влиянието на алкохол,наркотици или диво желание,това няма зна4ение,за6тото всичкото това са оправдания...факта си е факт и е налице,случило се е...въпроса е дали ще съумееш да го преодолееш,стига да осъзнаеш наистина какво си направил и какво си причинил на половинката си и на себе си след време.... в краийна сметка в една връзка не всичко е букет от рози...ако човек се предава пред всеки проблем,тогава всичко губи смисъл....не говорим за системна изневяра разбира се,зашото тогава нещата придобиват друго лице

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #61 -: 2005-06-28, 22:55 »
Ааааа значи говорим за еднократна изневяра... Добре, ще кажа, че на почти всеки може да се случи... ОК! Съгласен, обаче нагоре имаше едно мнение, че няма такова нещо като 'еднократно", щом се е случило, значи ще се повтори. Оправдания много! За да не се налагат оправдания- просто не го правиш! Толкова просто и ефективно е!!! Наркотици, пияндурски изпълнения... добри оправдания (за момиче особено) обаче тва пак си е до разум..
 колкото и да съм пиян, аз знам какво имам в главата... То е начин на мислене... не се променя под въздействието на каквото и да е било, тва не е като да кажеш, че не играеш кючек като се напиеш! Изневярата си е сериозно нещо, Желанието или отхвърлятето й са на много дълбого място в съзнанието...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #62 -: 2005-06-29, 09:10 »
Хммм, защо жените винаги са настроени да разсъждават за такива неща като края на връзката им, проверки на доверието, изневери и т.н. ? Аз като съм влюбен въобще не мисля за такива работи...винаги почвам със светлата и неопетнена идея, че току виж и целия си живот може да прекараме заедно  ...ако подхождаме към всеки предубедени, как ще открием истинското щастие?
Изневярата ме обижда, защото я приемам като лична обида. Щом аз мога да не изневерявам даже и да съм яко пиян и да се контролирам, защо и тя да не може?!? Верно е, че се ебаваме, че "мъжът е човек, а жената не е мъж"  , но аз все се надявам, че не е така...
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #63 -: 2005-07-09, 18:17 »
Цитат
Единственият начин да преудолееш изкушението е да му се отдадеш...
Човек трябва да опита от всичко и може би това е начина. Трябва да си изневерил или на теб да са ти изневерили, за да знаеш наистина какво е... Е тук става въпрос, разбира се, за принципи, а най-големият гряхе да изневериш на принципите си... Но всички сме човешки същества и съм обедена, че всеки е изневерявал поне веднъж или завбъдеще това ще се случи. Винаги ще се намери нещо или някой, който да те изкуши и то става просто за момент... Но не смятам, че човек после трябва да съжалява... В крайна сметка се мисли преди да направиш дадено нещо!

пак кирилизирах...

съгласна съм с всичко друго   но не и с това "Единственият начин да преудолееш изкушението е да му се отдадеш..." кажи ми какво си имала в предвид защото хващам нещо но не съм сигурна дали това си искала да кажеш 
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:32 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #64 -: 2005-07-09, 19:23 »
Цитат
Хммм, защо жените винаги са настроени да разсъждават за такива неща като края на връзката им, проверки на доверието, изневери и т.н. ? Аз като съм влюбен въобще не мисля за такива работи...винаги почвам със светлата и неопетнена идея, че току виж и целия си живот може да прекараме заедно  ...ако подхождаме към всеки предубедени, как ще открием истинското щастие?
Изневярата ме обижда, защото я приемам като лична обида. Щом аз мога да не изневерявам даже и да съм яко пиян и да се контролирам, защо и тя да не може?!? Верно е, че се ебаваме, че "мъжът е човек, а жената не е мъж"  , но аз все се надявам, че не е така...

аха ...колко е била най дългата ти връзка ??и стига с тея глупости за това кой е ЧОВЕК и кой мъж     че ми е писнало от тея тъпни 

вижте ако ще си говорим за изневяра в която продължителноста на връзката е била 3месеца ми срамота бе хора  :huh: това значи че не сте обичали достатъчно човека до вас ...АЗ ТАЗИ ИЗНЕВЯРА НЕ Я КОМЕНТИРАМ ИЗОБЩО  защото никога не се е случвала при мен ...

ако говорим за връзка над 5/6г тогава изневярата я приемам и разбирам ...ми защото просто идва и този момент явно никой не е застрахован ...

аз скоро разбрах че мъжа ми си има друга ...не ме заболя от самия "акт" т.е.  секс ...не ме заболя и от предадено доверие аз знаех че това предстои да се случи въпрос на време беше....заболя ме първо защото аз не усещам че има мъж до мен аз съм мама аз съм тати аз се оправям с всички проблеми сама ...и до някъде се разочаровах от свалянето на изискванията му за жената ...ТЯ е много под нивото ми...дори за едното чукане не си заслужава но...мъже...

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #65 -: 2005-07-10, 15:04 »
Хех,Орхидейке, спокойно.Мъжете са си мъже.Баща ми поиска развод на майка ми след 10 години брак,заради една адски грозна и тъпа уФсЪ,така че спокойно...Поне при теб е само секс,при нас не беше

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #66 -: 2005-07-10, 15:43 »
Цитат
Хех,Орхидейке, спокойно.Мъжете са си мъже.Баща ми поиска развод на майка ми след 10 години брак,заради една адски грозна и тъпа уФсЪ,така че спокойно...Поне при теб е само секс,при нас не беше

ако знаеш колко си права ...оффф оправям си зъбите при едно семейство зъболекари преди бях при мъжа но той стана груб и се приместих при жена му...изпъната кукла на 35г просто невероятна жена за мен красива запазена абе...а той е надут самовлюбен простак пълен комплексар за мен...имат две деца ...остави ги заради една раздърпана и грозна жена...   

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #67 -: 2005-07-10, 19:15 »
Дам,мъже,какво да се прави,такива случаи колкото щеш....Много е гадно

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #68 -: 2005-07-17, 01:48 »
Цитат
Каквото и да си говорим мисля,че с времето единици от вас няма да са изневерявали или пък няма да са им изневерявали...
Нещата от живота...
Както се казава...

да пак до тук стигнахме нали 
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:33 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #69 -: 2005-07-18, 21:50 »
ще копирам част от субтитрите на един филм...в колата пътуват мъж жена и семейство ...омъжената жената е с разкъсана рокля...мъжа и е ядосан...а другия мъж и казва...

{60045}{60079}Не се покривай.
{60154}{60202}Искам да те гледам.
{60261}{60310}Това е, което искаш, нали  Хана ,а не това което се случи?
{60489}{60560}Имаш прекрасна кожа.
{60560}{60626}Страхотен бюст.
{60704}{60792}Имаш хубав, твърд и плосък корем, като при плувците.
{60868}{60930}Нямате деца, нали?
{61124}{61165}Така ли е, Ото.
{61200}{61233}Погледнете вашата жена.
{61296}{61358}Тя е красива. Енергична.
{61476}{61568}Какво е станало, откъде този яд?
{61640}{61707}Да не би да сте я сварили с друг мъж?
{61806}{61937}Да не би да сте я "натикали" в неговите ръце и това да й е харесало?
{62005}{62038}Това ли беше?
{62110}{62201}Вие я наказвате за това, че й е хубаво?
{62446}{62498}Заварили сте я ...с неговата ръка...на нейните бедра?
{62776}{62823}И на нея това й харесва?
{62894}{62925}Това ли беше?
{62998}{63042}Или неговите ръце...върху нейните гърди?
{63203}{63238}И на нея това й харесва?
{63311}{63390}Това ли е, което се случи, Ото?
{63391}{63425}Това ли е?

тук мъжа открива отново жена си ...събужда се усещането... и те започват да се любят....

{65468}{65504}Кажи му да спре. /другата жена/
{65609}{65651}Бих искал, ако можех.
{65692}{65721}Но аз не мога.
{65919}{65978}Никога ли не сте се чувствали така?
{66008}{66057}Първична?
{66133}{66203}Ненаситна и гладна?
{66548}{66601}Погледнете ги, Емили.
{66759}{66796}Кажете ми, какво виждате.
{67071}{67142}Виждам двама души, които правят секс
{67222}{67266}Любят се.
{67369}{67408}Има разлика.

Неактивен irritable

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #70 -: 2005-07-18, 22:36 »
Не , не изневерявам  . Когато много ми харесва някой и съм с него никой друг не ме интерерусава    ... А мнението ми за изневярата е че е гадно когато някой ти има доверие и истински те обича и иска да е с теб да го предадеш  
I’d give my all to have just one more night with you
I’d risk my life to feel your body next to mine cause
I can’t go on living in the memory of our song
I’d give my all for your love tonight...........

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #71 -: 2005-07-18, 23:59 »
Цитат
Орхидейке не мога да повярвам, гледал съм го този филм и от него помня единствено и само този момент който копира  мъжа беше Мики Руни нали  еее да, много интересен момент щом ми се е запечатал така

да филма е "Дива Орхидея" само че артиста е Мики Рурк

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Изневерявате ли?
« Отговор #72 -: 2005-07-23, 22:51 »
ухх... голям зор, докато прочета всичко...  аз не съм изневерявала, тъй като мисля, че ако си омръзнем и почнем да мислим за други хора- единствениото нещо, което може да се направи е да се прекрати връзката... а не да се наранява другия човек и да се губи доверието... :butcher:
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #73 -: 2005-07-28, 19:36 »
Цитат
ухх... голям зор, докато прочета всичко...  аз не съм изневерявала, тъй като мисля, че ако си омръзнем и почнем да мислим за други хора- единствениото нещо, което може да се направи е да се прекрати връзката... а не да се наранява другия човек и да се губи доверието... :butcher:

аха ...принципно си права смисъл няма но кажи ми ако си омъжена...тогава дали така лесно ще кажеш прекратявам връзката ...защото аз не говоря за детски изпълнения обичам те не те обичам...искам те не те искам...ходим не ходим...тук говорим за отговорност ...

незнам защо сега не виждате по далече от носа си ...т.е. не гледате глобално на проблема ...виждате само собствената си връзка и за вас всичко е ясно и ок...е да ама не...ще дойде време в което и вие ще се сблъскате с по глобалния проблем ...защото всъщност когато хората не са обвързани и тяхната връзка е по скоро как да кажа тинейджърска ,несигурна и нетрайна то тогава смисъл да изневеряваш няма да просто слагаш край и продължаваш напред ...но ако си омъжена? дали ще зачеркнеш брака си и ще кажеш на мъжа си не ме кефиш вече...

а ако имаш и дете?? хайде де помислете и ми кажете кво вие сте безгрешни или застраховани ...на вас няма да се случи нали...

винаги се сещам за това как плачех и молех баща ми да спре да пуши ...мразех цигари гадеше ми се от тях...той каза ще дойде време ти ще криеш твоите под възглавницата...е така е...прав беше ...пуша при това доста ...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #74 -: 2005-07-28, 20:03 »
Честно да си кажа, покрай теб започнах да го разбирам  Не го удобрявам.. но явно има ситуации, в които е неизбежно  Не... всъщност винаги имаш право на избор и можеш да решиш "да" или "не" обаче понякога да жертваш пеинцип може би е по-оправданото нещо. Специално за жена говоря, защото за мъж още не го намирам за оправдано по никаква причина... Всеки за да изневери явно има някакъв проблем с партньора... И наистина.. понакога да смениш партньора не е лесно и е доста отговорно. Верно е, че човек сам отговаря пред себе си и хората около него за действията си, един вид като избереш да си с него, къв е проблема... Видях проблема... Хората се променят  И явно някои се променят към лошо... Аз не бих изневерил, продължавам да го твърдя, но определено ще направя всичко, за да не оставя оправдателна причина на човека
 до мен да ми изневери.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #75 -: 2005-07-28, 20:46 »
Никога не казвай никога.
Може пък като изневериш да осъзнаеш,че човека с когото си,не си заслужава.Така ще разбереш какво може да ти даде някой друг,какво всъщност търсиш и от какво се нуждаеш!
« Последна редакция: 2005-07-28, 20:47 от ivi6te »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #76 -: 2005-07-28, 20:48 »
Аз ако не си заслужава, ще се разделя с него още преди да му изневеря  Трудно един секс в повече ще ми промени мнението или отношението към някого... А от какво се нуждая и сега знам  И като го намеря в някой, няма да го пусна вече

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #77 -: 2005-07-28, 20:51 »
Не винаги ще си сигурен дали си заслужава или не,винаги ще се съмняваш поне малко,докато нещо не се появи и не ти даде точна представа за нещата...и не е нужно да има секс,мисля,че по-нагоре обсъдихме типовете изневяри.

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #78 -: 2005-07-29, 00:27 »
Цитат
Цитат
аха ...принципно си права смисъл няма но кажи ми ако си омъжена...тогава дали така лесно ще кажеш прекратявам връзката ...
Дотук виждам само аргумент против брака като институция, но не и в полза на изневярата...
Апропо, има и разводи...

5. Абсолютно вярно и според мен причината е, че не са си установили ясни правила. Няма, обаче, да напиша обяснението си защо смятам така... вече май си развалих отношенията с един човек от форума заради това обяснение, написано по Ай Си кю, стига ми толкова!

опа нека да се разберем аз тук не агитирам хората да изневеряват ...ако някой ме е разбрал така нека сега кажа защо аз пиша изобщо в темата...защото това се случва , защото никой не е застрахован но излагайки проблема аз казвам защо го правя и кое ме е накарало да го направя а от тук мъжете и жените виждащи част от себе си в мен и в моите проблеми могат по лесно да си отговорят на много въпроси но най вече го правя за да накарам мъжете да се замислят и ако искат да имат вярни половинки да знаят че това зависи и от тях ...не пренебрегвайте жената до себе си не забравяйте че именно нея сте избрали не спирайте да виждате човека в който сте се влюбили и ...не спирайте да се прегръщате да си говорите да споделяте...не забравяйте за малките радости за нежността ...правете си малки изненади /каквито и да са/ ...усмихвайте се...ценете тези моменти защото един ден те ще ви липсват повече от всичко...

не си търся оправдание за това да го направя /не съм изневерявала никога на никой мъж ..на този бях 10г вярна .../ не се чувствам виновна ...вина ще усещам само ако мъжа прави всичко за мен а аз не го ценя...понякога се чувствам зле защото бих искала нещата да са много по различни...но не са...

аз съм човек на двете крайности ...мога да съм много дива и много нежна ...мога да съм дивачка която ще се опитваш цял живот да опитомиш ...мога да бъда и най кроткото същество стига да знаеш как ...мога да бъда много неща и от мъжа до мен зависи каква ще съм ...най странното е че и двете крайности ме правят щастлива ...обичам да ходя по ръба но обичам и да потъвам в една топла прегръдка...размазващо е...

а всичко може да бъде толкова лесно....и не се изисква много ...само разбиране ...

"Умна жена и ревнива жена са две съвсем различни неща" Достоевски
"Веригите на брака са толкова тежки че се налага да се носят от двама понякога от трима" А. Дюма-син
"Измамата в любовта е като въображението в поезията : това е нереално но то дава живот на реалното" Ст. Михайловски
"На света има много повече любовници от колкото влюбени" М. Сафир

за ICQ няма да коментирам ...не и тук...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #79 -: 2005-07-29, 11:00 »
Цитат
1. Никога не е оправдано да жертваш принципите си... после винаги съжаляваш, рано или късно. Поне при мен винаги се случва така...
2. Айде глупости, а равенството на половете къде остана?   Без да споменавам, че може еднакво лесно да се обоснове и обратното разсъждение-че за жена е неоправдано (не, няма да го обоснова-виж по-долу защо).
3. Не-някои изневеряват, защото другият има проблем с тях...
4. По принцип не би трябвало да е лесно или да се решава безотговорно! Ако е лесно, значи ти си част от проблема, който другият трябва да решава...
5. Абсолютно вярно и според мен причината е, че не са си установили ясни правила. Няма, обаче, да напиша обяснението си защо смятам така... вече май си развалих отношенията с един човек от форума заради това обяснение, написано по Ай Си Кю, стига ми толкова!
6. Метълчо, ей това е отговорна позиция и мога само да те поздравя за заемането й! 
А. 
1. Разбира се! Аз се опитах да мисля като жена, затва така се получи   Аз съм изключително принципен и никога не бих нарушил собствените си такива!
2. Аз не приемам, че между половете има равенство ,няма как да има равенство между два коренно различни индивида и като физиология, и като мислене, и като поведение.
3. Да- тука си много прав...
4. Тука си още по-прав
5. Аз мисля, че знам какво имаш предвид... другите да се оправят   А причината смятам, че е същата... поне една от причините
6. Е... Такъв съм си аз 
Цитат
Не винаги ще си сигурен дали си заслужава или не,винаги ще се съмняваш поне малко,докато нещо не се появи и не ти даде точна представа за нещата
Самото съмнение дали си струва или не  (да му изневеря) вече е достатъчно, за да знам, че нямам право да съм с този човек, да го лъжа и да измъчвам и двама ни

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #80 -: 2005-07-29, 11:42 »
Цитат
2. По твоята логика не може да е равно теглото на един килограм памук и един килограм желязо, щом се използват за различни цели и имат ралично устройство, молвкулярна маса и твърдост... така ли?  И за да не се окаже, че някой не е разбрал-това е литературният похват "добронамерена ирония"  .
По мойта логика не е редно да сравняваш памука с желязото, това е  Съжалявам за офтопика, дано сега разбираш какво имам предвид

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #81 -: 2005-07-29, 12:01 »
Цитат
1. Аз например точно така те разбирам.
2. С това съм съгласен-никой не е застрахован. Но поправи ме, ако пак не съм те разбрал, ти смяташ, че никой не е застрахован да му се "наложи" да изневери. Аз смятам, че никой не е застрахован да му/й изневери "половинката", но за собствените си действия носиш отговорност.
3. Съгласен. Обратното също е вярно-не зависи само от едната страна. Както казах, някои изневеряват, защото, както съм писал, са част от проблема, а не от решението...
4. Прекрасно! Не мога да не се съглася с казаното. Но след като ти обясни защо пишеш, сега нека обясня и аз. Пиша, защото съм виждал човек, който не е спрял да се държи мило след началото на връзката си-и въпреки това (или точно заради това, може би) приятелката му му изневеряваше. След като я хвана, тя каза, че "то си е нормално"...
Странно защо ли, аз не бях съгласен с нея тогава, не съм съгласен и сега.
5. За теб не съм писал нищо. Обаче има други, които използват същите доводи, за да си намират оправдания. Ти  говориш за твоя случай. Аз говоря по принцип.[br
 /]6. Добре, съгласен съм с теб-няма за какво да усещаш вина. А за тези, които не ценят мъжа (или жената) до себе си, впъреки че той/тя прави всичко за тях, някакъв коментар ще направиш ли?
7. Може с разбиране-ако срещнеш насрещно разбиране. Иначе става с обяснения...
8. Не разбрах какво искаш да ми кажеш с тези цитати, които между другото са ми известни от гимназията?
9. Ами добре... аз не съм писал, че имам предвид теб...
А.

1. Надявам се вече да си ме разбрал правилно...не агитирам за изневяра ...дори в съда имаш право да се защитиш и да кажеш защо преди да те осъдят ...е ние хората сме свикнали да съдим и тогава да питаме защо...не всеки избор е лесен ...

2.Аз смятам че никой не е застрахован както да изневери /да му се наложи или да го пожелае/ така и да му изневерят ...всеки би трябвало да носи отговорност както за действията така и за бездействието си ...защото именно бездействието води до действие ...

4.Аз мога да говоря само за себе си..ако един мъж дава и прави всичко за връзката или брака аз не бих му изневерила ...това не значи че ще съдя тези които го правят защото за тях е нормално да изневеряват...хора и хора...това си е техния живот ...ще питаш ами ако имаш такъв до себе си...ок ще ти кажа мисля че не бих го спирала ...ако ще си играем на котка и мишка и ще се следим да не би да е по добре...да го прави щом това му харесва ...за мен е важно отношението т.е. ако се държи добре с мен и си гледа семейството проблем не би трябвало да има...знам пак ще кажеш че е грешно...не и ще ти кажа защо...знаеш приказката за птичката и клетката нали...е същото е не налагай на този който обичаш собствените си разбирания не го ограничавай в своите си рамки не искай от него да живее така както на теб ти харесва и да прави еща които само теб те правят щастлив...
още едно уточнение да направя ...ако мъжа е умен и има до себе си жена която му дава свобода /т.е.да прави всичко което го прави щастлив/той ще я цени уважава и обича ...
подтискайки щастието на един човек рано или късно той усеща че е нещастен ...ако той е нещастен как да съм щастлива и аз...

6.Аз не бих го направила но ако той го направи аз няма да го осъдя... реакцията ми ще зависи от отношението му към мен...

8.Ами прочети ги пак /нищо че ги знаеш от гимназията/...те сами говорят трябва ли да ги коментирам ...мисля че са ясни...при това са написани от мъже...
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:34 от tech_noir »

Неактивен ^I don't give a fuck^

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
    • http://
Изневерявате ли?
« Отговор #82 -: 2005-07-29, 21:25 »
Не.Никога и не смятам да го правя  
[span style=\'color:orange\']
laisse encore mon coeur te parler d'amour,
l aisse moi te dire je t'aime pour toujours,Yonp!!!"

Превод ?Ни казвам :P

[/span]

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #83 -: 2005-07-30, 14:09 »
Е въпроса е дали изневерявате..принципно!То е нормално,че никой не го прави при всеки удобен случай,иначе защо ще си хваща гадже?!
Но за всяко нещо си има първи път и е напълно възможно да ти се случи да изневериш,но не е задължително да ти стане навик,има и еднократни изневяри,друг е въпроса от какво са продиктувани,но важното е,че се случва,особено на хора,които се заричат,че никога не биха го направили!
Забранените плодове са най-сладки...

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 64
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #84 -: 2005-07-30, 15:47 »
Според мен малко или много зависи от това с какъв човек си и защо си с него.Ако имаш връзка с някого на когото държиш,който обичаш - дори помосълът за друг е изневяра!Има връзки в които "по договаряне" партниори изневеряват,излизат с други,целуват се,правят секс.Но когато си се отдал на един човек не само на сексуално равнище,а и емоционално - изневярата разваля всичко.Струва ли си да пожертваш една красива любов за мимолетно увлечение?
Comme tout le monde j'ai mes d?fauts
J'ai pas toujours les mots qu'il faut
Mais si tu lis entre les lignes
Tu trouveras dans mes chansons
Tout c'que je n'ai pas su te dire!!!

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #85 -: 2005-08-03, 16:25 »
зависи до каква степен обичам някой... обикновенно не изневерявам  обаче ако ми е дотегнало от `половинката ми` много скоро тя става екс-половинка и бива заместена от този с който съм изневерила

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #86 -: 2005-08-03, 18:16 »
Не разбирам каква е логиката и смисълът от това да имаш половинка,тя да ти дотегне,после да й изневериш и тя да ти стане екс-половинка???Не може ли просто да прекратиш отношенията си с този,който ти е омръзнал и тогава да започнеш връзка с някой друг???Защо въобще трябва да се стига до изневяра като явно ти знаеш какво точно искаш?

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #87 -: 2005-08-04, 09:10 »
Еееее РЕСПЕКТ! Най-накрая някой да каже нещо логично тука! Стефи, евала  Много бих искал най-после и някой да даде отговор на този въпрос, който между другото и аз съм задавал няколко пъти, но никой не ми дава оправдан отговор.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #88 -: 2005-08-04, 10:52 »
Цитат
Не разбирам каква е логиката и смисълът от това да имаш половинка,тя да ти дотегне,после да й изневериш и тя да ти стане екс-половинка???Не може ли просто да прекратиш отношенията си с този,който ти е омръзнал и тогава да започнеш връзка с някой друг???Защо въобще трябва да се стига до изневяра като явно ти знаеш какво точно искаш?
Права си 
Само,че някои "индивиди" предпочитат да си стоят с половинката,а междувременно да пробват и нещо"друго"...В смисъл обичат си половинката,но се поддават на изкушението.Това също е тъпо!Абе изневярата винаги е тъпа :huh:
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:34 от tech_noir »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #89 -: 2005-08-05, 14:45 »
Мое мнение е че хората които имат постоянен партниор,когото обичат,се "поддават" на изкушение,за да докажат на себе си че още са желани.Искат да си докажат,че не са за изхвърляне и че и друг ги оценява освен тяхната половинка.Малко странно е човешкото мислене