Автор Тема: 9 неща, които не знаеш за мен  (Прочетена 48686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
9 неща, които не знаеш за мен
« Отговор #30 -: 2005-06-20, 18:40 »
1. Имам силно повишени стойности по скалите на шизофренията и шизоидията, както и слабо повишение по скалата на параноята. (не се ебавам.. това е заключението на комисия от психолози и психиатри във ВМА)

2. Мразя се.. мразя се за това, което съм и за това че не съм това, което бих искал да съм (безскрупулен, студен, егоист..).. много се мразя!

3. За разлика от повечето, писали преди мене, аз не се влюбвам лесно... изобщо не се влюбвам лесно... страшно трудно е, но когато се влюбя е много, много силно и истинско... и винаги го духам.. до сега няма момиче, в което да съм бил влюбен и тя да ми е отговорила ако не със същото, то поне с нещо подобно...

4. От горната точка следва че мразя любовта... вярвам в нея, защото съм я изпитвал, но я мразя! Предпочитам бизнес партньорствата... там сичко е ясно и лесно за предвиждане (неизвестността ме плаши и страшно много ме мъчи).

5. До месец април миналата година не близвах алкохол и не бях пушил.. бях в националните отбори по джудо, самбо и джу-джицу.. тренирах много...
От тогава насам само затъвам. (заради жена) Почнах да се напивам като глиган сека вечер, пуша по близо 2 кутии цигари на ден, а на тренировка не съм стъпвал от около 7-8 месеца...  

6. Свръх интелигентен съм.. повечето хора, които ме познават добре го знаят... пред непознати и не добре познати никога не се разкривам.

7. Яд ме е че спрях да ходя на училище след десети клас.. тогава започнах работа, на която все още съм, и мисля че страшно много изпуснах от това че не ходих на училище (не че щях да науча нещо... преживяването, компанията, купоните... вместо със свежи тинейджърки контактувам само с космати адвокатки).

8. Мисля да си наваксам в университета, в който ще кандидатствам след малко по-малко от месец (15.07.2005)... дано ме приемат... мисля че е крайно време да седна да уча за тоя изпит... ше кандидатствам с математика, а още не съм решил нито една задача... (20.06.2005).

9. ... някой изобщо чете ли ги тия глупости?!?
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #31 -: 2005-06-20, 19:01 »
.. интересен..? странни интереси имаш аз като го чета се ми се струва като гадна депресираща драма... на мене в общи линии ми е такъв живота (до сега поне.. дано се промени в бъдеще, ма едва ли) - като тъп филм.. по телевизията редовно дават такива филми... гледам ги и не знам защо ги гледам... всъщност са толко тъпи че чак ми е интересно как ше свършат...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Guest

• Гост
« Отговор #32 -: 2005-06-20, 22:18 »
Цитат
гледам ги и не знам защо ги гледам... всъщност са толко тъпи че чак ми е интересно как ше свършат...

Именно. Много добре го каза. Ще ти кажа защо аз ги гледам - психология , това е единственото заради което си заслужава да гледаш подобен род филми но само ако целта ти е да погледнеш нещата от живота под друг ъгъл и да ги разбереш. Инъче си е безмисленно както казва един познат ти като зациклиш на тея тъпи филми немога да те разбера , казвам това са житейски драми и ако искаш да разбереш как се чустват хората минавайки по този път и сблъсквайки се точно с този проблем ми това е начина да го усетиш и да влезеш поне малко в главите им , да усетиш страховете им , как се борят с тях и успяват ли .

Инъче всичко зависи от теб спри да се самосъжеляваш и вземи нещата в свои ръце. Време е да си върнеш контрола . Тренирай , учи насочи правилно енергията си . Като се самоунищожаваш и самобичуваш затъвайки все повече няма да се получи. Може да ти звучи банално знам че си го знаеш тогава защо не правиш нищо ? До къде мислиш да стигнеш и заслужава ли си да губиш ценно време ? Скоро мислил ли си колко е кратък живота и как го пропиляваме ?
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:35 от tech_noir »

?????

• Гост
« Отговор #33 -: 2005-06-21, 09:48 »
Мразя супер много лужата !!!
когато оби4ам , давам вси4ко от себе си !!!
държа много на приятелите
немога да мразя ! просто незнам какво е това 4уство ...
не вярвам в господ !! аз слу6ам само себе си ..  
понякога се кефа на болката... зна4и си падам малко .. мазохизъм  :blush:
оби4ам натурални сок4ета ..
много ме е страх от паяци и всякакви си такива животинки ..
хорааа... искрено казвам 4е ви оби4ам много !!!  

п.п лелеее хорааа колко много се измь4их докато го напи6а този пост  мойе би около 20 мин ми е отнело .. наистина много ми е трудно да пи6а на този език  супер гадно е ...    незнам каде е бъкжата "4" незнам каде е ж-то .. за да го напи6а тряба да го смена на Бг .. и 4ак тогава и после пак сменям за да пи6а на БР .... както и да е 6те се му4а тука са ...  :unsure:
[/color]
« Последна редакция: 2005-06-22, 08:33 от FANatic »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #34 -: 2005-06-21, 10:11 »
offtopic:
Цитат
незнам каде е бъкжата "4" незнам каде е ж-то ..
"ч" е най-горе до единицата, а "ж" e "V"... "ю" е ей тая наклонена черта "\"
« Последна редакция: 2005-06-21, 11:33 от MuTaKa »
... и побеждават.

Неактивен AXL_Rose

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #35 -: 2005-06-21, 10:30 »
LOL! SAME HERE!И аз трудно ги оправям тия буквоци!най трудно бе6е да намеря ю-то но след дълго 6тракане като 6импанзе по клавиатурата успяхВ БГ пове4ето хора са не6тастни няма 2 мнения-кофти е живота тукаа..А ина4е Митака е супер пи4-бравос кефи6 ме не знам 6то(не съм педал ей!).Само едно въпрос4е мъни4ко-как след като си спрял даскалото след 10 клас кандидатства6 в университет.Не 4е съм специалист некав ама не ти ли трябва диплома за завър6ен 12-ти клас а?А ина4е по темата(това 6те да е лесно,никой ни6то не знае за мен)

1.Леле 4уя ли Slipknot се променям тотално-приятелите ми не могат да ме познаят!Не6то в мене 6траква и ставам такъв тотален изрод и извратеняк 4е 4ак е стра6но.Мога да викам с си4ка сила и да 4упя наред!Има не6то мисти4но в тая група!
2.Катато 4уя Don't Cry пла4а ама сигурно не съм само аз...
3.Аррр мразя богомолки тва е пани4ески страх гадините проклети...
4.Ям като прасе много а не ка4вам и кило-обре4ен съм на перфектна фигура
5.Гледам Ю-Ги-О-СРААААМ!
6.Ох тва с Ю-Ги бе6е достатъ4но унижение стига толкоз...
7.След 1 година 6те потро6а главите на си4ките си съу4еници-достатъ4но дълго ги трая тия лигави селяндур4ета.няма ве4е да си
 затварям о4ите.PAYBACKTIME BASTARDS!
Hell was full,so I came back...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #36 -: 2005-06-21, 11:36 »
единнайсти и дванайсти клас бях на самостоятелно... само на изпити ходех... имам диплома)
... и побеждават.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #37 -: 2005-06-24, 12:29 »
Цитат
много ме е страх от паяци и всякакви си такива животинки ..
  :unsure:

Хахахаххаааа аз паяците не ги понасям! Много гадни животни... Пазя се от паяци, определено! :ninja:   

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #38 -: 2005-06-24, 23:37 »
Че какво са ви направили паяците?
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

?????

• Гост
« Отговор #39 -: 2005-06-25, 14:24 »
Цитат
Че какво са ви направили паяците?

много гадни крака имат !! когато те лазят чуството е ужасно ...

когато ме гледат и аз пища като лудаа.. те само седят и ме гледат и нищо не правят ... место да се махнат да се успокоя малко ...  :diablo:

нахалнисааа ... няколко пъти се самопоканват в нас !! дори и през вратата не влизат .... влизат си от там дето им падне ... басиии и глупавите паяциии ..

като ги плеснеш с нещо те пак движат ... зоррр значи и да живеят .. абеее не ми се говори вече за тия ...       

Неактивен t_eli

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #40 -: 2005-06-26, 17:07 »
аз мразя всички бубулечки и бубумечки    ма мнооо ме е страх  мн ме е страх някой ден да не ме глътне някоя бубулечка      
« Последна редакция: 2005-06-26, 17:08 от tvoita_eli »
Ne za vrajda, za obi4 sum rodena!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #41 -: 2005-06-26, 23:17 »
ХАХАХахахах,ще ме скъсате от смях.Сваляте чехлата или обувката или квот има под ръка,фляяяяяяяяяяяяяясссссссс и после обирате с една салфетка.Голямата философия!Ххаха....въпреки,че хлебарките са си гадни!Добре,че при мен няма.Иначеее щях да си купя едни обувки само за тва! )

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #42 -: 2005-06-29, 10:34 »
Хаххаха и аз мразя хлебарки... История:
Като живеех на общежитие преди и с мойто гадже все си спяхме заедно в нейната стая (нямаше хлебарки...) И една сутрин се събуждам... рядко ставах на време за даскало, ама тогава имах контролна.. няма как! И ставам аз, хипер неадекватен, лепвам и една целувка, обувам гащетата, чорапхите и понеже трябваше да слезна до мойта стая да си взема учебници, реших да не се обувам съвсем, а само да си мушна маратонките (подпетих ги  ) Докато слизах усетих как ми се е набрал чорапа отпред  Слизам си долу, отключвам си стаята и започвам да се оправям... В момента, в който си събувам обувката разбирам, че "набраният ми чорап" е гнусна хлебарка, при тва доста мазна и тлъста  оттгогава ги мразя адски много!!!
« Последна редакция: 2005-06-29, 10:34 от Metalcho »

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #43 -: 2005-06-29, 20:56 »
Хахахахаха аз не ги мразq хлебарките ама са ми много противни.. ина4е с голqм кеф ги трепия :П
А 10 мне6та за мен.. еми ето :
1. Падам си стра6но много по skate
2.Супер романти4на съм ( караи 4е не го показвам 4есто)
3.Казвам винаги това което мился
4.Никога не са ми харесвали сяните мом4ета.. . падам си само по freaks като мене :П
5.4есто се карам с маика ми за музиката дето слу6ам и за страня ми вън6ен вид
6.Обожавам 4ерните котки ( даже си имам 2 у нас)
7.Като малка исках да стана вампир ( много филми съм гледала) ама о6те ми е ме4та това
8.Мразя да ме карат да правя не6та които не искам и не ми допадат
9.Искам wils sex с Vile Valo
10 И последно влюбена съм в Боги  
« Последна редакция: 2005-07-01, 02:28 от gothic_bitch »
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 306
    • Профил
    • http://www.myspace.com/dyingillusion
« Отговор #44 -: 2005-06-29, 21:09 »
Цитат
5.4esto se karam s maika mi za muzikata deto slu6am i za se stania mi vun6en vid
7.Kato malka iskah da stana vampir ( mnogo film sum gledala) ama o6te mi e me4ta tova
8.Mrazq da me karat da pravq ne6ta koito ne iskam i ne mi dopadat
Тук и аз съм така
Цитат
10 I posledno vlubena sum v Bogi   
Хахахаха   
Around her neck burns the saviours cross .
The icon of sacrificial love ...
A strand of moonlight catches her throat
and lights the symbol of everlasting joy ...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #45 -: 2005-06-29, 21:18 »
Цитат
Хаххаха и аз мразя хлебарки... История:
Като живеех на общежитие преди и с мойто гадже все си спяхме заедно в нейната стая (нямаше хлебарки...) И една сутрин се събуждам... рядко ставах на време за даскало, ама тогава имах контролна.. няма как! И ставам аз, хипер неадекватен, лепвам и една целувка, обувам гащетата, чорапхите и понеже трябваше да слезна до мойта стая да си взема учебници, реших да не се обувам съвсем, а само да си мушна маратонките (подпетих ги  ) Докато слизах усетих как ми се е набрал чорапа отпред  Слизам си долу, отключвам си стаята и започвам да се оправям... В момента, в който си събувам обувката разбирам, че "набраният ми чорап" е гнусна хлебарка, при тва доста мазна и тлъста  оттгогава ги мразя адски много!!!
[div align=\"right\"][snapback]3546[/snapback][/div]

Ааааа, тва е било брутално, ако ми се случи някога, напраоо ще полудея и няма да успея да се освестя    Аз пък никога няма да забравя една нощ ставам и отиам до тоалетната, светкам лампата и една хлебарка(мазна, гнусна, тлъста ) пред краката ми...  :ninja:  Тя мина точно до босото ми краче, беше страчно бърза и се запътила към стаята ми..    Аз обаче я изпреварих.. Влезнах в стаята и сложих книги отдолу под вратата, за да запуша дупката    Беше си гадничко.. Събудих брат ми и го накарах той да я убие.. Той е удари с една от книгите и тя умря. HAPPY END  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #46 -: 2005-06-29, 22:15 »
Цитат на: FANatic,Jun 29 2005, 09:09 PM
нали ти обясних как да пишеш на кирилица!
 аве ти ми обqсни ама аз не знам каде се слага я каде й и така на татак.. аиде не ме му4и де.... смили си над мен :Д
« Последна редакция: 2005-06-29, 22:19 от tech_noir »
I F**king love you!!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #47 -: 2005-06-29, 22:20 »
Правилата са за да се спазват! Щом ние можем и ти можеш! Аз не съм мод тука, така че сорка... Айдеееее оправете я тая каша!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #48 -: 2005-06-29, 22:31 »
Намесих се

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #49 -: 2005-06-29, 22:48 »
Еми ок щe пиша на български ама няма да ми се смеете .... еми вие можете да си пи6ете на bg щото  знаете ама аз не съм писала от 5 клас на bg
« Последна редакция: 2005-07-01, 09:17 от helfireup »
I F**king love you!!!!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #50 -: 2005-06-30, 03:52 »
OFF:ахаха аз от както имам пц не бях писала на кирилица,ама се научих скоро  след известно време се свиква  Ще се справиш! А за музиката и аз съм така =/ Майка ми само ми разправя как ще изтрещи вече хахаха

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #51 -: 2005-06-30, 23:18 »
Е  мерси  много ама да видим кога ще свикна  все пак благодаря  
« Последна редакция: 2005-07-01, 09:18 от helfireup »
I F**king love you!!!!

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #52 -: 2005-07-01, 02:31 »
Hey това за Боги да не го вземете на сериозно   Майтап си правя ама иначе на истина ме кефи Боги

кое те кефи ??
« Последна редакция: 2005-07-01, 15:41 от gothic_bitch »
I F**king love you!!!!

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #53 -: 2005-07-01, 15:05 »

*оптимистка [в повечето случаи]

*не обичам да влизам в банята когато някой е влизал там малко преди мен...задушно ми е и понякога мисля,че ще умра  :huh:

*влюбвала съм се истински само 1 път... нещо нямам желание да се повтаря пак...

*обичам да стоя на тъмно

*обичам да лягам късно [или изобщо да не лягам]

*лицемерите са кофти работа...

*баща ми не знае,че обицата на носа ми е истинска  :ninja:

*на моменти съм... примерно -понякога обичам всичко да е изрядно подредено,друг път дори да не мога да се видя от разпиляни дрехи по земята - не ми пука,нали аз съм си в стаята...

*приятелите ми са най-важното нещо в живота ми (заедно с майка ми и баща ми )

« Последна редакция: 2008-03-12, 14:36 от tech_noir »

Неактивен irritable

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
« Отговор #54 -: 2005-07-08, 15:21 »
1)Много лесно се нервирам  
2) По някой път прекалявам с говоренето и не си затварям устата  
3)Най много ме е страх от самотата  :unsure:
4)Мразя егоистите и лицемерите  
5)Обичам много да танцувам  
6)Лесно казвам че съм влюбена , но бързо разбирам че не съм :aggressive:
7)Никога не мога да преценя колко ще ям ...сипвам,сипвам и накрая оставам  всичко  :sick:  
8)Обичам да казвам ''НЕ''  
9)Мразя метала  :punk: , оби4ам си много приятелката    
I’d give my all to have just one more night with you
I’d risk my life to feel your body next to mine cause
I can’t go on living in the memory of our song
I’d give my all for your love tonight...........

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #55 -: 2005-07-08, 21:26 »
Цитат
3.мразя лесбийки и педали
8.мразя Къци
9.мразя фасул

Евала!!!!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #56 -: 2005-07-08, 21:47 »
хахахахха тва чак сега го видях! Аз пък се кефя на фасула!   Фасулец с ребърца ммммм!!! сори за офтопика!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #57 -: 2005-07-29, 19:36 »
Цитат
обаче ЕВАЛА Александр ти си първия индивид от мъжки пол който мрази лесбийки 
Не е верно- и аз ги мразя :aggressive: И тези също -  :feminist:
Caralho Voador

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 64
    • Профил
« Отговор #58 -: 2005-07-29, 22:21 »
1.Страх ме е от смъртта и за това толкова обичам филмите с кръв-просто филми са!
2.Обожавам животните,в частност кучетата и НЕНАВИЖДАМ хората,които ги нараняват!
3.Семейството ми е най-важно за мен!
4.Ревнувам приятелите си.
5.Пристрастена съм към Фанта Портокал и купуването на всевъзможна козметика.
6.Страх ме е от високо.
7.Като малка откраднах една играчка от приятелка,но после я върнах.
8.Прекалено съм доверчива.
9.Понякога искам да съм друг човек.

Comme tout le monde j'ai mes d?fauts
J'ai pas toujours les mots qu'il faut
Mais si tu lis entre les lignes
Tu trouveras dans mes chansons
Tout c'que je n'ai pas su te dire!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #59 -: 2005-07-30, 09:41 »
Даа!! И аз ще си призная тоя смъртен грях! като малък откраднах от на братовчед ми колекцията няколко картинки от дъвки Турбо... просто ги нямах тогава онези 4-5 коли  Ама не му ги върнах, само едната после ми се падна от една дъвка и му я сложих при неговите