Автор Тема: Какво сънувате?  (Прочетена 30254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
Отговор на: Какво сънувате?
« Отговор #60 -: 2008-04-06, 11:36 »
Аз пък сънувам егати сънищата.Сънувам , че някакви ЗЕЛЕНИ канибали ще ядат мен и една моя приятелка. И чак ни викат да приготвим скарата и аз се паникьосвам и започвам да мисля начин да избягаме, но моята приятелка казва ,че няма смисъл и дори  ми вика "Е сега , Миме,ти за един живот ли си?"После ни водят горе у нас и викат:"Сега ще ви напием , за да ви боли по-малко като ви колим"И аз се паникьосах и май на никой не му пукаше дори се вдигаха тостове с изцепки от типа:"Наздраве за живота". ;D
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
« Отговор #61 -: 2008-04-06, 12:15 »
писнаааа ми! не искам да спя повече...всяка вече,ВСЯКА вечер от месец и нещо насам сънувам бившия!!! писна ми,аз няа спя повече ; (
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен BreathingSilence

• зарибен/а
  • потребител/ка
  • Публикации: 85
  • Somewhere over the rainbow
    • Профил
« Отговор #62 -: 2008-04-09, 09:27 »
Аз пак сънувах, че съм елфка и се бия с орки... Too much WoW ;D
И както винаги сънувам(или поне помня) само бойните сцени... Имах неква пръчка и ту с нея ту магийки им каствах... Също и бях облечена супер готино и имах зелена коса ;D Странното е че WoW играя само с хордета - ъндети или блъд елфи и попринцип са роуг или пала, ако е блъд елф... А пък в сънищата си винаги бия наще хора - орките :D Аз съм хорде канибал явно ;D
"Но тя не дойде. Защото тя не съществува. За мен тя няма име, няма форми и черти. Оставих да изчезне и нейното видение и тя се стопи, както последната вечерна сянка се разтапя в обркъжаващата нощ. "

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 251
    • Профил
« Отговор #63 -: 2008-04-09, 11:16 »
Аз все сънувам некви си несвързани неща и после не мога да свържа нищо помня само, че съм сънувал ама кво убийме не мога да кажа
Не ме интересува дали ме харесвате или
мразите, важното е, че мислите за мен!!!

Рано или късно всички ще си отидем от този свят

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #64 -: 2008-07-02, 00:04 »
Писна ми да си сънувам бившата, макар че е нормално- просто откак се разделихме (шибани четири години!) не съм попадал на нищо по-добро  :-X, но от друга страна чувството ми за чест и накърнено достойнство не ми позволява да я издиря и да й се обадя, въобще пълна гадост...пффф
Caralho Voador

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #65 -: 2008-07-02, 13:32 »
Е*ати, аз сънувам всяка вечер разни шуротии... Плъхове, говорещи кучета, ходещи меденки....... Вече съжалявам, че започнах да спя!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #66 -: 2008-07-02, 17:03 »
Е*ати, аз сънувам всяка вечер разни шуротии... Плъхове, говорещи кучета, ходещи меденки....... Вече съжалявам, че започнах да спя!
Не знам , но аз съм сънувала как гоня едно печено пиле.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
« Отговор #67 -: 2008-07-03, 13:11 »
Сънувах, че живеем с баба ми и леля ми, и изобщо цялото семейство в нашия апартамент, който беше голяма къща... Те ремонтираха нещо и говореха някакви щуротии и тогава падна балкона и се пльосна долу, където принципно се разхожда една улична котка, която храним... И аз се разревах, че са я убили, и че сега е сплескана и тн... и помня, че изпих приспивателно, защото ме накраха ( за да се успокоя  :: ) Ама аз не исках, защото и без това бездействам и спя до късно, но в крайна сметка го глътнах и всичко ми се замая, но прдължих да бръщолевя. В следващият момент излезнах на балкона и ... започна да се чува супер страшен звук и аз се паникьосах и погледнах в далечината, където имаше някакви къщички и от там се взривиха два контеинера, които уж бяха наши... И тогава разбрахме,че са фойерверки и няма голямо значение, че гърмят, защото е нова година...
 Междувременно бях в една гардинка, където имаше един тип, който продаваше понички на Дънкин Донатс... Беше като елф и аз само се навъртах, за да разбера кава им е тайната. Зад него, помещението представляваше голяма територия, оградена от стъкло ( като Биодом) иии тоя нищо не казваше, а аз само се навъртах там с някакво кабрио ( Което, междудругото движеше страшно яко и лесно). После се опитах да вляза, но неуспешно... и започнах да правя разни куестове...  :o :o Иииии после пак се върнах при фойерверките и семейството ми беше някфо различно, но знаех ,че трябва да живея там, но нямаме роднинска връзка...
 Имах си някъф доведен брат, на моите години, който беше голям надувко... Бяхме супер богати, а тоя лайнар ме сваляше ( което ми напомня малко на филмчето "Секс игри")  и се правеше на голямата работа през цялото време, докато внезапно не се оказахме в летящата ни яхта, в близкото езеро, където се намираха всички  тарикатчета и богати какички... Та там те постянно се надпреварваха, с някфи брейк танци... ама супер криви ( невъзможни) и яки ^^ После осъзнах, че на яхтата ни, са някакви персонажи от всичките комедиини сериали , които гледам и от тея лигавите... ииии моя човек всъщност не е дупето, за което се представя, а е бъзлио с талнт, който от срам не може да разкрие.... иии после се събудих...

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #68 -: 2008-07-03, 23:32 »
Бъни, приятелко, и аз искам от същото... Две големи... Каквото и да си пила и аз искам!
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #69 -: 2008-07-21, 19:46 »
Когато спя в чуждо легло(хотелски стаи и т.н.) винаги, ама винаги сънувам кошмари в началото(първите два-три дни).
Снощи сънувах, че ме замерят с шам фъстък. И после един рояк пчели ме изпожили цялата. И се събудих към 4 и повече не заспах.
« Последна редакция: 2008-07-21, 20:07 от ???? »

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #70 -: 2008-07-21, 19:51 »
В последно време сънувам пророчески сънища... Кавги, които в последствие се случват на яве и то точно по сценария на сънищата ми... Дежа вю?! Чушки...
Control is an illusion.

Неактивен SheAndHerDarkness

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 118
  • Psycho-Logic
    • Профил
« Отговор #71 -: 2008-07-28, 12:48 »
Вече трети ден сънувам един и същи сън - летя си аз със самолет,и сме няколко човека,които ще скачаме с парашут. Приготвяме се и един по един скачаме, и точно когато скачам от самолета, осъзнавам,че съм без екипировка,летя си по пижама надолу  :o Почвам да пищя и да викам за помощ, но всички са изчезнали и аз си летя сама надолу...и тогава се събуждам  ::)
What is our flesh for,
if not to feel our mortal shell!
What is our soul for,
if not to know we never die!

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #72 -: 2008-07-31, 09:03 »
Тази, тъкмо преди няколко часа приключила, нощ имах изключително странни, дори и за моите разбирания, сънища.
Първо сънувах майка си вкъщи, докато в съседната стая бащата и жена му си викаха нещо. Страшно дълъг разговор проведах с нея, после сънувах сума ти много лични приятели. Тътрехме се на някъде в Москвича. След това някаква смесица от разрушител от ВСВ, линеен кораб от ПСВ и подводница (от неизяснен тип, произход и национална принадлежност). На края (май) сънувах, че пускам няк'ви линии...

Още ми е шашнато и страшно дискомфортно. Парадоксален е даже самият факт, че си помня конкретния сън изключително точно и в детайли - обстановка, прическата на майка ми, детайли... Луда работа! Даже сега се препотявам, като пиша.

И идея си нямам защо изобщо споделям това...
Control is an illusion.

• FREAK
  • зарибен/а
  • Psycho-Logic
    • Профил
« Отговор #73 -: 2008-08-16, 01:38 »
До преди малко бях задрямала и сънувах някакъв много странен сън. Сънувах, че се събуждам на хълма на старото гробище и лежа до големия кръст там  :o И съм с някаква бяла нощница и много дълга бяла коса...Около мен са всички важни за мен хора и само стоят и ме гледат. Тогава чувам кучешки лай и при мен идва старото ми куче. Същият е, какъвто го помня, само дето сега е с дори по-бяла козина отпреди. Той тръгва напред и сякаш иска да го последвам,но върви точно към пропастта...Искам да го повикам при мен, но той само стои на ръба и ме гледа с тъжните си очи  :(  Тогава тръгвам към него, но той ме подбутва леко и почвам да падам надолу...пропастта става алено червена и почва да звучи някаква музика, докато аз и кучето ми падаме надолу... А всичките хора отгоре стоят и ни гледат и само повтарят: "Усмихни се, ще ти хареса!" А през цялото време си мисля как да спася милото ми куче, не искам да го губя за втори път и почвам да плача заради него, дори не се сещам,че и аз падам с него...
В момента, в който виждам как той изчезва в пропастта, се събуждам   :-X  :o  :(

Отдавна не бях сънувала такива ужасни сънища, сега цяла вечер ще ме е страх да заспя  :-X
What is our flesh for,
What is our soul for,

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #74 -: 2008-08-16, 18:16 »
До преди малко бях задрямала и сънувах някакъв много странен сън. Сънувах, че се събуждам на хълма на старото гробище и лежа до големия кръст там  :o И съм с някаква бяла нощница и много дълга бяла коса...Около мен са всички важни за мен хора и само стоят и ме гледат. Тогава чувам кучешки лай и при мен идва старото ми куче. Същият е, какъвто го помня, само дето сега е с дори по-бяла козина отпреди. Той тръгва напред и сякаш иска да го последвам,но върви точно към пропастта...Искам да го повикам при мен, но той само стои на ръба и ме гледа с тъжните си очи  :(  Тогава тръгвам към него, но той ме подбутва леко и почвам да падам надолу...пропастта става алено червена и почва да звучи някаква музика, докато аз и кучето ми падаме надолу... А всичките хора отгоре стоят и ни гледат и само повтарят: "Усмихни се, ще ти хареса!" А през цялото време си мисля как да спася милото ми куче, не искам да го губя за втори път и почвам да плача заради него, дори не се сещам,че и аз падам с него...
В момента, в който виждам как той изчезва в пропастта, се събуждам   :-X  :o  :(

Отдавна не бях сънувала такива ужасни сънища, сега цяла вечер ще ме е страх да заспя  :-X
Леле, бебе, бахти готическия сън! Като нек'ъв сценарий на Тим Бъртън е  8)
Caralho Voador

• FREAK
  • зарибен/а
  • Psycho-Logic
    • Профил
« Отговор #75 -: 2008-08-16, 19:10 »
В момента, в който виждам как той изчезва в пропастта, се събуждам   :-X  :o  :(

Леле, бебе, бахти готическия сън! Като нек'ъв сценарий на Тим Бъртън е  8)

Ахам, пък после какви сънища още го последваха   ::) Нещо почвам да изперквам  :o
What is our flesh for,
What is our soul for,

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #76 -: 2008-08-22, 16:48 »
 Напоследък сънувам само някакви странни сънища и като се събудя винаги се чувствам уплашена. Започвам да размишлявам над варианта да си купя капан за сънища.
« Последна редакция: 2008-08-22, 17:08 от Stardust »
Inside all of us there si hope...

Неактивен EAutumn

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 70
  • Some Kind Of Stranger
    • Профил
« Отговор #77 -: 2008-08-22, 16:58 »
Аз много често сънувам че съм в асансьор на една много,много,много висока сграда.Когато асансьора стига до последния етаж и започва да пада надолу с бясна скорост..много е гаден съня защото когато падам корема ме свива,изтръпват ми краката и се задушавам.  :-X А преди няколко дни сънувах,че карам автобус в насрещното по магистрала.  :o ;D

Неактивен azot4o

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
    • zoom/azot4o
« Отговор #78 -: 2008-08-22, 23:31 »
аз си спомням само две неща по-ясно. едното е че преди години като бях по-малък няколко пъти съм сънувал едно и също - едно огромно, ама много огромно дърво, на което живеят хора ли не знам какво, и както спя и усещам как падам надолу и падам и падам и накрая преди да стигна земята изведнъж се забавям и се събуждам изпотен...но наистина усещах в леглото как падам... другото го сънувах преди 2-3 дена но вече забравих подробностите. някаква малка къща с две стаи, нещо такова беше, и следващото което помня е че къщата беше толкова нависоко (аз всъщност не виждах цялата къща а така да се каже само едната стена с по една врата към стаите) че отдолу нищо не се виждаше освен бяло (да приемем че са облаци) и след това помня как най-добрата ми приятелка и също съученичка е на ръба на "платформата" където е къщата и се държи едва едва а аз се мъча да и помогна, а зад мен двама от може би най-добрите ми приятели стоя и се смеят. в този момент бях ужасен от този факт и от това че може да изпусна моя човек. накрая успях да я издърпам и много дълго се прегръщахме. и това беше. като се събудих първата ми мисъл беше за нея и цял ден бях неспокоен и дори и писах да видя дали е добре...
Foxconn TP-544 / Fortron Epsilon 700W / Asus P5Q PRO / Intel C2D E8300 2.83@3.9GHz / 2x1GB A-DATA Extreme 1066@1105MHz / inno3D GF8800GT / Hitachi 320GB SATA 16MB
Най-добрата подправка => Любовта!

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #79 -: 2008-08-22, 23:44 »
Снощи сънувах няква шизофрения. Куче кон с око на корема.....Бях в джунгла, а сестра ми се забиваше със съседите. Някой да ме избави от тия кретенщини, моооля ::)

Неактивен azot4o

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
    • zoom/azot4o
« Отговор #80 -: 2008-08-22, 23:53 »
Снощи сънувах няква шизофрения. Куче кон с око на корема.....Бях в джунгла, а сестра ми се забиваше със съседите. Някой да ме избави от тия кретенщини, моооля ::)
oO това е доста гадно :(

(офф: с риск да прозвуча като неандерталец: кое е бутончето за редакция на коментар?)
Foxconn TP-544 / Fortron Epsilon 700W / Asus P5Q PRO / Intel C2D E8300 2.83@3.9GHz / 2x1GB A-DATA Extreme 1066@1105MHz / inno3D GF8800GT / Hitachi 320GB SATA 16MB
Най-добрата подправка => Любовта!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #81 -: 2008-08-30, 18:42 »
Прас! Поредното бъдещо Deja view...

Ще участваме в групов секс. За пръв път се виждаме, не знам нищо един за друг (уговорили сме се в сайт примерно). Не почваме още, защото чакаме още хора. На голямо бяло поразхвърлено легло лежи по корем някаква девойка на 20-25, и аз отчасти върху нея също по корем. На половин метър от нас друга гола двойка на по около 30 се гушка с лице към нас. Знам че около нас има още голи хора. Знам че съм с няколко години по-възрастен, отколкото в момента, усещам го.
  Прозорците от двете страни на стаята (всъщност целия апартамент е едно голямо помещение с обособени зони) са големи витрини до пода. Виждаме дърветата наблизо, а мързеливо утринно слънце огрява паркета. Мирише на зеленина, дърво и хубаво кафе. Всичко е много светло, всички са ужасно добронамерени, спокойни и се усмихваме приветливо.
  Знам си че би трябвало да се притеснявам (то аз все ще се притеснявам за нещо), как ли ще се представя, дали трябва изрично да обяснявам че не съм би- и кога. Но не мога, чувствам се толкова щастлив, че няма начин да се притесня за нищо.

Трия се леко в девойката под мен. Жената от другата двойка се усмихва и пита "Отзад ли ще си свършваш". Поглеждаме ги в очите и се гушваме малко по-силно "Ха :), не."

--------------------
Cut

След подобни плътни сънища обикновено ме оставят доста ошашавен. Особено откакто почнах да си ги припомням когато ги преживея наиситина .
...странно нали... даже ситуация, която може да се случи само на преподавател в моя университет, само дето тогава не бях чува за съществуването му, бе бях влизал в който и да е ВУЗ и естествено не бях чувал за хората които сънувах и които сега познавам доста добре.
« Последна редакция: 2008-08-30, 18:55 от tech_noir »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #82 -: 2008-09-02, 22:07 »
Ебати, писна ми вече... Всяка шибана вечер от две седмици насам сънувам как ме вкарват в лудница и ме дупчат с някакви инжекции... И ме боли, ама боли... И само аз знам, че съм нормална... Скапват ми настроението тия сънища...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #83 -: 2008-09-16, 13:24 »
Откакто кучето ми умря (преди почти 40 дена) го сънувам почти всяка нощ..  :(
Най-честият сън е доста странен и съм чувала, че не е на хубаво да съуваш такова нещо.. Вие да знаете нещо подобно?
Та сънувам, че кучето ми е живо.. че накарвам наще да разровим гроба му и да го извадим. След което наистина се оказва, че е жив.. и започваме пак да го водим по лекари, той започва да се възстановява и отново да ходи нормално..  ???  :-X

Мамка му, липсва ми  :(
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #84 -: 2008-09-16, 13:31 »
....

Когато умря един много близък за мен човек, го сънувах с месеци... Обясняваше ми, че всичко е било шега и че не е умирал и ще бъде до мене винаги. И аз се събуждах вярваща, че е жив...

Просто кучето ти липсва страшно много... Но ще мине и споменът ще избледнее.

Аз сънувах кошмари. Напоследък често се случва да направя някоя глупост в съня си и точно когато идва моментът да понясям последиците осъзнавам, че всичко е сън...

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #85 -: 2009-01-05, 09:11 »
Аз сънувам летящи пингвини. Ама не летят, като птиците (с разперени криле), а като вертолети, ей така, въртейки се... Как да ви обясня... Супер странно. И свиват гнезда по тополите... Супер настроение ми дават тези сънища. Направо ми се ще и аз да се разлетя на някъде. Ама в тоз студ... Мани, по-добре зарежи...
Control is an illusion.

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Re:Какво сънувате?
« Отговор #86 -: 2009-10-15, 13:56 »
 Аз много често сънувам, че виждам как се разбива самолет. Понякога го виждам в далечината как се разбира в земята, друг път, че тръгва да пада близко до мястото където съм аз и как почвам да бягам. Много гадни сънища и като се събудя се чувствам ужасно.
« Последна редакция: 2009-10-15, 15:55 от Stardust »
Inside all of us there si hope...

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #87 -: 2009-10-15, 15:43 »
снощи явно съм била доста жадна, щото сънувах как постоянно пия вода, а не мога да си утоля жаждата..

• FREAK
  • зарибен/а
  • Psycho-Logic
    • Профил
« Отговор #88 -: 2009-10-17, 11:51 »
Аз пък цяла вечер сънувах как се давя, първо в басейн, след това се пренесох в море, накрая в океан  :o Потъвах все по-надолу и не можех да дишам  :-X
What is our flesh for,
What is our soul for,

Неактивен zombie

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
« Отговор #89 -: 2009-10-20, 13:41 »
моите сънища винаго са много странни.. но понякога ми се е случвало да ми се сбъдват..
.......тая нощ сънувах че глътнах тел и нищо ми нямаше и така почнах да се храня с медна тел  :D
''I'm pAin. I'm HoPe. I'm sUfFer..''