Автор Тема: Какво сънувате?  (Прочетена 30204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Какво сънувате?
« -: 2005-11-20, 12:32 »
Първо - Добро утро на всички неделници...Аз се събудих точно преди 8 минути.
Значи , идеята на тази тема е всеки от вас да разкаже за най-реалистичните сънища които е запомнил. Аз имах един такъв тази нощ и той беше толкова реалистичен, че даже имам чувството ,че продължавам физически да изпитвам продължението му....С други думи - Държи ми влага. Сънувам изключително рядко и най - често е свързано с проблеми или след силни емоции през изминалия ден.
Този нощ сънувах,че съм в някаква модна агенция за някакъв ангажимент. Беше някак си ужасно подтискаща обстановка. Нямаше офис , а само едно студио с тъмно зелени ,биещи към черно стени. Нямаше женски модели , бяхме само мъже. Странното беше ,че някак си получавахме някакав инструктаж относно някакви снимки, но едновременно с това течеше и кастинга за въпросните снимки и имаше един мъж /всъщност беше собственика на сегашната агенция с която работя/  и една жена. Тя беше някак си неуписуемо красива! Въпреки това , за разлика от предишните ми сънища ,в които при наличието на такъв човек /до колкото помня,де/ аз винаги съм си мислел ,че е страхотна и съм се опитвал или да се добера до нея ,или съм усещал някаква несигурност в себе си...Този път не обръщах никакво внимание на въпросната жена. Кастинга изглежда е минал в някакъв момент , но това не ми стана особено ясно - все пак в моите сънища всичко което се случва в момента изглежда изключително обикновено и нормално...Но всъщност когато се събудя не е...Та явно е минал кастинга и дойде още някакъв мъж, докато всички още бяхме там. Той попита кои са избраните, аз пък бях измежду тях.  Огледа всички ни , но измъмри нещо , че аз съм трябвало нещо си да направя ,
 след което жената в сънят ми и шефа на агенцията ме помолиха да се съблека за да ми направят 2 -3 снимки по бельо. Спомням си ,че се притесних много от жената, бях с едни боксерки които имам наистина, но като ги нося един ден и по принцип вечерта вече са се разпуснали ластиците и изглеждат много грозно.
Пък по някаква причина аз незнаех ,че съм с тези боксерки преди да тръгна да се събувам и да видя сам. Мислех си ,че съм с едни черни прашки , с които всъщност съм наистина в момента , и може би това и повлияло.Незнам.  Затова когато тръгнах да се събувам аз бях точно до жената и видях бельото си и се изчервих в съня си. Свалих обаче панталоните си , махнах блузата си и застанах където трябваше. Накараха ме да се обърна 1-2 пъти , да се завъртя и някак си да застана  , след което мъжът който беше дошъл по - късно /демек вероятно продуцента/  каза "Ок!" и се обърна на обратно да говори с шефа на агенцията. В този мтя каза "Ела седни тук де , къде ще се буташ там?!" ,което звучеше така ,всякаш да ти го каже много добър приятел. Наистина - тя беше много красива , но в този сън аз не исках дори да я докосвам - някак си се възхищавах на визията и усмивката й...И нямаше нужда дори да я докосвам за да се чувствувам спокоен и добре. В момента в който седнах до нея  изведнъж всичко в стаята някак си ...размаза се... Изведнъж се оказа ,че останалите модели , които седяха практически на един метър от мен и нея пак бяха в студиото , но на различно място... Шефа и продуцента говореха  ,но не ни забелязваха. Моделите също.
Тогава тя се объна към мен ,сложи ръка на вратлето ми и ме погледна. Аз също я гледах на по скоро с неразбиране , а не както по принцип бих гледал жена в този момент - с очакване. Тя ми каза "Супер си , де!~ Да не се притесни май нещо??" И аз измърморих нещо от типа на " Ами неееее, ама..." при което тя ме прекъдна и ми каза "Е то трябва да мине малко време да се отпуснеш, те какво искат - веднага скок-подскок и пред камерата да си адски естестветн..." ...В този момент , заедно с последното което каза , а то беше "Спокойно" тя тръгна да ме целува по бузката. Едва си беше допряла устните  и аз съвсем автоматизирано си подадх и устата. Тя блокира , аз блокирах и се спогледахме за около секунда. След това си спомням ,че може би дори и на живо няма да се почувствам така никога. Допря устните си до моите , но не плътно...Не ме целуна ,а само за секунда-две ги потърка в моите и се усмихна , а аз ...леле май се сгуших като бебе в нея и извадих оня поглед ,дето е като от рекламата Бамбуча на Фанта /мацката дето бие шамарите както гледа/. Спомням си ,че веднага след  това  се усаферих и я погледнах пак....Някак си на челото ми всякаш е беше изпсано абсолютното ми удивление , многото въпросителни и страхотния шок който изпитах....в сънят си...
В този вовент тя зяпачна да се усмихва, повдигна рамене , а аз започнах да разбирам ,че сънувам. Това беше доста...Неприятно. А и не ми се беше случвало до сега да разбирам ,че сънувам докато самия сън продължава.  Усещах ,че много исках да не се събудя , с което пък имах чевството ,че наистина удължавам този сън.... Но всичко се размиваше и започваше да изглежда много нереално вече , с което разбрах,че сънувам. Незнаех какво да направя - беше все едно се прехвърлих от един живот в друг. А тя си ме гледаше и се усмихваше точно така , все едно занеше ,че аз се събуждам и ми пожелаваше някакви хубави емоции и неща с погледа си. Отворих си очите , а устните ми горяха буквално. Така , както горят когато имаш температура. Бяха и така изсъхнали... А образът на жената така усмихната беше все още пред очите ми... веднага станах....А тялото ми - Ръцете , корема , гърдите , краката...Абсолютно всичко /без оная ми работа , което пък незная що днес не беше станало/ ми беше настръхнало...Кожата ми беше буквално станала кокоша... Пипнах си устните понеже пареха...
Бяха сухи и лека разранени и подути....Точно все едно някой леко те е захапал и после бързо си е поигал с тях....

Ужас...Неможе ли да не се бях събудил.... :huh:  :huh:

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #1 -: 2006-10-29, 23:00 »
дааа и аз съм имала такива сънища...преди няколко вечери сънувах нешо мноо странооо беше свързано с едни мои приятели абе не помна точно съня но знам че беше толкова реален че после като се видяхме аз само сдна и ги разпитвам дали наистина им се е случило това...или пък има един сън който помна от 3-4 годишна толкова е дебилен но не знам що ама го помна т.е помна една малка част от него...знам че беше в Белград(докъто оше живеехме там) и забележете БАТМАН гонеше брат ми по стълбището в блока ни       не знам що но този толкова дебилен но същевремено реален сън ми се е забил така в главата...
« Последна редакция: 2006-10-29, 23:01 от rosi:) »
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Какво сънувате?
« Отговор #2 -: 2006-10-30, 01:01 »
Почти всичките ми сънища са направо ужасяващо реални, е като изключим онези, в които сънувам плючени зайци които искат да ме задушат и т. н.  
Вчера например сънувах нещо на пръв поглед ...де да занм..некой дори не би му обърналвнимание, но на мен ми направи огромно впечатление...
Аз имам черен котарам, много красив и доста голям на размери... сънувах, че от съседите през терасата(терасите ни да долепение една до друга и двете не са остъклени) прескочи друг черен котарак, но по-голям, по-дългокосмест, с много лъскава козина и  с червена козина на задните два крака - изключително красиво животно ... влезе в нас всякаш търсеше нещо, все едно мен ме нямаше там, дори не се впечатли от опита ми да го погаля, докато в един миг не видя моя котарак ...тогава замръзна на място и вдата котарака се гледаха просто...все едно,че времето спря...после ме събуди будилника....
 а иначе имала съм много по-запомнящи се сънища с подобен ефект, като този на Врашков, но сега ми се спи...утре ще пиша
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #3 -: 2006-10-30, 12:47 »
днес се сетих за много сънища през ноща(нали е всепризнат факта,че всяка нощ сънуваме)
единият беше много гаден-сънувах,че съм прокажена  
голям рев беше...
проверих в съновника-означаваше хубаво ама не чак...(богатство придобито по нечестен,труден път  )
другия сън...хмммм...той беше хубав

egoist

• Гост
Какво сънувате?
« Отговор #4 -: 2006-11-24, 13:15 »
Само секс!!!
Е, т'ва е!!!
Гладна кокошка просо сънува....

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #5 -: 2006-11-25, 08:14 »
и аз принципно не си помня сънищата
дори напоследък вобще
но днес като за първи път от много време го запомних
бях на накаква вила и останалите пиеха бира в някаква супер гъста гора
кофтито е 4е вси4ки купонясваха а само аз стоях като пукел
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #6 -: 2007-02-07, 12:31 »
Нз защо, но сънувам доста често едни и същи сънища..  

Или сънувам как бягам и се крия от лавина    
Или как не мога да излезна от морето, където има огромни вълни и течението ме дърпа навътре..  
Или как се местя в друга къща - няква огромна с един фонтан по средата  

Тези три сънища ги сънувам честичко от доста време насам, от както се помня.. Странно е  
« Последна редакция: 2007-02-07, 12:32 от Cuddles »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Какво сънувате?
« Отговор #7 -: 2007-02-07, 23:53 »
Сънувам някакво непознато момиче, с което сме в едни..отношения...странно е, че се повтаря много често, особено тия дни...реших да споделя с приятелката, ама тя ми се нацупи....сънища  
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #8 -: 2007-02-09, 00:02 »
Бе напоследък все секс , все целуване...и все с малолетни дето не ги познавам...
страх ме е да отварям тълковника направо.

Неактивен techCandy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
    • http://
Какво сънувате?
« Отговор #9 -: 2007-02-15, 16:39 »
Наскоро сънувах, че съм болна от СПИН  беше ужасно. След това
избягх с някъв дирижабъл, не знам от какво, е то не беше точно дирижабъл, или по- точно аз не влезнах с него, а само се хванах за една дръжка, която висеше от него, но си беше точно за мене предназначена, де   Първата ми мисъл, когато се събудих, разбира се с безчувствено, сковано тяло беше....трябва да се регистрирам, че съм болна....Гадост...А след това, на следващата вечер сънувах как един много хубаво голям дог ми разкъсва якето, както си е върху мен, без да ме хапе, направи го на парчета....и после като отидох на работа, докато си събличах якето направо ми се доплака   ....дори не знам защо точно...
“Има осъществими (и обикновено по-добри) алтернативи на това да се употребяват животни за храна, спорт, облекла и експерименти." Moby

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #10 -: 2007-02-15, 21:18 »
Ами санувах че пием в парка и се запознавам с някакво момиче.
На другия ден тръгваме. Минават няколко дни и накрая се сабуждам.
И първото нещо което направих е че отидох да и звънна да се разберем нещо.
В момента в който се сетих че не и знам номера ми стана много кофти.
И цяк ден ми беше сдухано заради момичето което съм санувал...
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

????

• Гост
Какво сънувате?
« Отговор #11 -: 2007-04-01, 01:43 »
Това със сънищата много шантава работа. Обичам в почивните дни като се разбудя сутринта да не стана от леглото,а  да продължа да дремя. По този начин сънувам няколко съня за около час, а и ги помня по добре после докато тези дето съм ги сънувал точно преди да се разбудя не ги помня в повечето случаи. Често сънувам едни и същи места, които в същност незнам къде са, все едноп че има последователност в сънищата ми. Това последното ми е най-необяснимо.?!
   Един от последните, интересни, сънища които имах беше падането на един огромен метеор на Земята. Та значи карам си колело, нищо че не съм го пипал от година, по една улица от моя град Балчик и изведнъж притъмнява и гледам в небето много като падащи звезди и един голям оранжево-жълт метеор с дълга опашка, който се скри зад хоризонта и падна някъде доста далеко предполагам но се видя силна бяла светлина, но самото падане не го видях. Първата ми мисъл беше (това докато сънувам) " Мале загинахме всичките. Къде да се скрия сега от зривната вълна? Трябва да се скрия в някой блок."
   Гарантирам че това което съм написал не си го измислям в момента това го сънувах следобед преди 4 дена.

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
Какво сънувате?
« Отговор #12 -: 2007-04-19, 14:26 »
Не съм материалист, но винаги сънувам материални блага и изгоди: ценни предмети и пари които крада, получавам даром, намирам и т.н.
Защо почти всичките ми сънища са такива?
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Какво сънувате?
« Отговор #13 -: 2007-04-20, 00:57 »
Все нещо с моята приятелка. Най-странното е, че всяка вечер ми пожелава да я сънувам и така и става. Не се сещам да съм я пропускал в някой сън.
« Последна редакция: 2007-04-20, 00:57 от Eye-of-every-storm »
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #14 -: 2007-04-22, 19:49 »
Продължавам да сънувам котки... нон стоп ... когато не сънувам котки, сънувам секс... и то все с хора, с които не ми е минавало през акъла,че бих могла да бъда... странна работа са това сънищата...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Какво сънувате?
« Отговор #15 -: 2007-04-22, 23:39 »
Цитат на: KpaTyHkA
Продължавам да сънувам котки... нон стоп ... когато не сънувам котки, сънувам секс... и то все с хора, с които не ми е минавало през акъла,че бих могла да бъда... странна работа са това сънищата...

Котки и секс? Интересна комбинация   Аз сънувам странни неща...Сънувам, че си карам колата по някаква магистрала, която ми се струва безкрайна, от едната и страна има голяма пропаст, а от другата - бетонна стена... вървя напред, без да имам някаква цел, зад мен пътят се затваря на всеки 100 метра, а пред мен - някакъв странен залез, все едно залязващото слънце е червен гигант... странното е, че не мога да избягам по никакъв начин, каквото и да правя, трябва да карам, докато не намеря изход, но изход няма, а бензинът ми, колкото и много да е - свършва....
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #16 -: 2007-04-23, 13:57 »
Моите сънища са нещо, като филм режисиран едновременно от Хичкок и Кустурица, ама без оркестъра.

Ако щете вервайте, но снощи цяла вечер сънувах подводници... Яко съм се сдухал покрай дипломната...

Особено странно ми беше, когато преди два дена присъствах на самолетна катастрофа в съня си... Ад ви казвам... Ад!
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

D?ja vu ?

• Гост
Какво сънувате?
« Отговор #17 -: 2007-04-23, 15:56 »

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #18 -: 2007-04-26, 12:08 »
D?ja vu ? полезен линк даваш но се уплаших от тълкованията на сънищата си...

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 174
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #19 -: 2007-04-26, 17:24 »
as soon as u are afraid of it, the link is not useful...
A wordless thing a thingless word...
Lightborn malformation......

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #20 -: 2007-04-28, 18:04 »
Това само лоши тълкувания ли дава? Ако е вярно аз май ще умирам - вкички неща които ми изписа ако ми се изсипят на куп нема да го преживея  

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #21 -: 2007-04-30, 23:59 »
аз напоследък санувам някаква къша която никога през живота си не сън виждал а се чувствам супер юютно вътре като мой собствен дом
SUPER COOL
« Последна редакция: 2007-05-01, 00:00 от hellloo »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Какво сънувате?
« Отговор #22 -: 2007-05-01, 04:27 »
по едно време само секс сънувах. Все това. Денем това, нощем пак.
« Последна редакция: 2007-05-01, 04:27 от Eye-of-every-storm »
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #23 -: 2007-05-01, 11:38 »
КРАДЕЦ, КРАЖБА, КРАДЕШ ли насън, наяве ще страдаш или ще тъгуваш. Друг ако е крадец, предстои ти любовно приключение.
хахаха мен само някакви любови ми излизат
« Последна редакция: 2007-05-01, 11:39 от hellloo »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #24 -: 2007-05-02, 11:17 »
Цитат
РОКЛЯ   ако купуваш, шиеш или обличаш насън, значи ще се опитваш да завоюваш симпатиите на важен човек. Ако носиш къса рокля, пази се от недискретност и прибързаност. Ако е дълга до земята - успехите ти ще са дълготрайни. Ако скъсаш или изцапаш роклята си, ще пострадаш от нехайството и лекомислието си или от злословията на колеги и познати.

ЧЕРВЕН   цвят в съня е знак за бурни страсти и любовни завоевания. Ако носиш червени дрехи, ще научиш истина.

Значи ще се опитвам да завоювам симпатиите на важен човек и ще имам дълготрайни успехи, и истина ще научавам,че и любовни завоевания... най-сетне нещо хубаво  А какво ще да значи важен човек никой не знае 
« Последна редакция: 2008-08-30, 18:26 от tech_noir »

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
Какво сънувате?
« Отговор #25 -: 2007-05-02, 16:47 »
Аз напоследък се учудвам от себе си.. наскоро сънувах как ме обират, но не само мен..бяха ни сгащили мен и още няколко човека пред стария ми блок и ни пребъркваха...някво мноу странно..В същото време аз приказвах на "шефа на глудницата", че имам 2 лева, телефона ми е смотан и въобще не мога да проумея как ставам "жертва" на грабеж... събудих се от смях..след това пак заспах и следващите "кадри" бяха на съвсем различна тематика... нещо като ниско бюджетно немско порно, с главни действащи лица аз и един френд...да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли...не издържам вече
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #26 -: 2007-05-03, 11:11 »
Бъррр.... сънувах как в рейса едно малко момиченце просеше и му дадох някакви пари... момиченцето беше мн разговорливо и симпатично...

Цитат
ПРОСЕНЕ, ПРОСИЯ, ПРОСЯК, ПРОСИШ   ли насън, е лош знак: чака те сиромашия. Друг ако проси, ще се отдадеш на скрита страст или ще търсиш нови, неразкрити еротични удоволствия. . Ако дадеш милостиня на просяк в съня си, ще живееш дълго.

« Последна редакция: 2008-08-30, 18:26 от tech_noir »

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #27 -: 2007-05-04, 09:28 »
МЕЧКА ако видиш насън, ще се задомиш. Ако сънуваш мечка в клетка или на синджир, предстои ти успех. Мечка в гората предсказва печалба.

ТОАЛЕТНА ако насън си в тоалетна, ще придобиеш някакво богатство.  

Неактивен karma

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #28 -: 2007-05-16, 01:35 »
ами... не знам, принципно не си спомням какво сънувам, обаче тия дни... само кошмари, все някакви глупости.. при мен нещата от този тип са на серии 2-3 нощи си сънувам една история с продължение. последното беше.. кофти чувство, а именно, че съм безсилна. смисъл ставаше каквото ставаше, аз, майка ми и сестра ми не можехме да излезем от една къща, защото отпред имаше една бяла вълчица. по някаква причина не можехме да се обадим на баща ми и седяхме вътре. по едно време се чу някакво чукане и пред другата врата (беше стъклена) имаше една кукла, която се движеше сама. ходеше. и аз я пуснах вътре, в тоя момент майка ми ми се развика "ти луда ли си, как можеш да я пускаш, оня ненормалник я е пратил" и аз в тоя момент се сещам за ненормалникът от прешния ми сън, който се изживяваше като mastermind и ние трябваше да играем по неговите правила. и после се събудих с писък.   с една дума, сънища тип "you can run, but you cannot hide". откачена работа.  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #29 -: 2007-06-06, 11:13 »
Темата беше започната зради реалните сънища, нали така? Тези сънища,които са толкова истински, че докато не се събудиш не можеш да разбереш,че е сън.
Е тази нощ сънувах такъв. Един от най-ужасните сънища, които съм сънувала. СЪбудих се с подпухнали от рев очи и ми отне време докато се успокоя.
Бях с приятеля ми и с хората, с които излизаме напоследък на кафе - кафе, в което сравнително често ходим, навън валеше. Всичко съвсем реално. Говорехме си, смеехме се, правихме обичайните простотии. Стъмни се, платихме сметката. И аз обяснявах на приятеля ми, че брат ми е  в същия ден е заминал на лагер, а нашите ще са на гости и няма да спят у нас. Абе офертирах си го да си дойде при мен. Разделихме се с другите и тръгнахме към нас. На дъжда, пеша - нямаше как да закъснеем. Усещах всяка капка дъжд върху кожата си!
Тъй като си бяхме тръгнали рано стигнахме вкъщи към 11 и нещо, погледнах си часовника на телефона преди да посегна да отключа, но не помня точно колко беше. През целия път се смееш и обяснявах колко е хубаво, че брат ми го няма, ако може никога да не се връща, защото постоянно намира с нещо да ме дразни и какви ли не такива - колко ще е хубаво да нямам брат, ще си имам собствена стая и т.н.
Пъхнах ключа в ключалката и щом го завъртях тя се отвори. Стомахът ми се сви - нашите си бяха вкъщи и сега трябваше да измислям защо приятелят ми е с мен. Дошъл е да ме изпрати, нещо такова. Влязохме двамата, целите мокри. Сабухме се, свалихме якетата и тръгнахме към кухнята - там светеше. При което влизам там с огромна усмивка и виждам как майка ми плаче, а баща ми я прегръща. направо ми се зави свят. Попитах какво е станало и баща ми просто пусна извънредните новини по Нова телевизия - автобуса, в който беше брат ми се беше разбил. Даваха как вадят момчетата и някои от тях пъхаха в чували (малко като по американските филми) направо там... видях как затвориха брат ми в такъв, цялата му глава беше в кръв! Причерня ми... сълзите сами започнаха да се стичат и топлината им усещах по бузите си и вкуса им. Паднах в краката на баща ми плаках като малко дете. Приятелят ми ме прегърна, но нямаше значение - братчето ми го нямаше вече, а аз изпитвах ужасната вина, защото цяла вечер разправях как искам да го няма!
Иведнъж се събудих (за щастие), мама ме беше прегърнала и ме успокояваше. Ужасно - не искам да сънувам повече! Не и такива неща!
Поне в съновника пише,че било на хубаво.