Автор Тема: как да започнем разговор  (Прочетена 27407 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Diva Orxideia

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #30 -: 2006-08-01, 20:42 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]аз примерно /зимайте пример от кака шуг, дето даже гадже няма, ама и знае устата/

дам, спъвам хората и се усмихвам
питам /момчета!/ дали се казват боряна /това тръгна от един бъзик....дълга история/
дам.. и за спирт питам
спираш някого и му искаш от закуската

и някви такива... по-шантави...
определено имаш по-голям шанс изобщо да те запомни, пък ако те помисли за тъпак, значи не ВАЖИ!
[/quote]

кефиш

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #31 -: 2006-08-11, 22:23 »
едно покойно бившо гадже ме свали ето така:

-Извинете имате ли огънче?
-Не...
- Чудесно и аз не пуша, мога ли да седна при вас и да се запознаем?
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
как да започнем разговор
« Отговор #32 -: 2006-08-14, 01:51 »
"Теб съм те виждал някъде"
"Да бе сериозно?!"(с лека ирония)
"Да вчера те сънувах и цял ден мисля за теб.... аз съм... а ти хубавице как се казваш?"

Да и такива неща се случват ако те хареса някой по-изобретателен ум
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Murderdoll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
    • http://piercing-bg.com
как да започнем разговор
« Отговор #33 -: 2006-08-14, 12:30 »
Цитат на: KpaTyHkA
"Да вчера те сънувах и цял ден мисля за теб.... аз съм... а ти хубавице как се казваш?"

тфа съм го виждала поне в три сайта      

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #34 -: 2006-08-14, 12:57 »
Цитат на: tech_noir
мен последно ме утепаха с
"Извинете, искате ли свирчица?" (с някаква много мила усмивка)
"  "
"Духане бе! Чукане?"
(оглеждам я от главата до петите) "Ам не..."
(продължава да се усмихва страшно мило) "Ехх... да ти имам косицата бе сладур..."
(и аз и се сумихвам мило)

Определено я запомних.
Диалога на "Лъвов мост" или площад "Македония" става?
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #35 -: 2006-08-15, 21:08 »
Цитат на: Murderdoll
Цитат на: KpaTyHkA

тфа съм го виждала поне в три сайта      

I az... za tova go napisah tuk  qvno e populqrno  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #36 -: 2006-08-15, 21:26 »
Цитат на: Александр
Диалога на "Лъвов мост" или площад "Македония" става?
Плевен, до бившата Астория

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #37 -: 2006-09-06, 21:14 »
на мен ми беше писнало по едно време от смотани запознанства по пътя...бях стигнала до момент в който някой ако ме заговори на пътя и му видя че мутрата му е мазна ...отварях си телефона и почвах да викам "Ще извикам полиция или сама ще си свърша работата и се пипах за джобовете"  и ръмжах и припадах и крещях като обезумяла и всекви изродщини......ся вече ми е перфе....никой не ме заговаря никъде...сигурно се е разчуло из софия..пък може и да ми е разпространен вида сред лунатиците в софия...
не знам - знам само че тва ващо с улицата е тъпо според мен и ако някоя върже- трябва да е луда...
всяка жена си представя крадец извратеняк изнасилвач и т.н..или пък може да си го представя като мене в 204 автобусчето - изцепките са подобни ...и реакцията е такава!
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Lucifer

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #38 -: 2006-09-07, 15:53 »
За мен няма по добро нещо от това :
"Здравей , казвам се Християн . Извинявай ако те притеснявам но би ми било приятно да се запознем."
Тва е ! Без глупости , без чекиджииски истории като с огънчета . Просто звуча искрен и уверен и най-вече възпитан.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
как да започнем разговор
« Отговор #39 -: 2006-09-07, 23:22 »
Цитат на: Lucifer
"Здравей , казвам се Християн . Извинявай ако те притеснявам но би ми било приятно да се запознем."
Тва е ! Без глупости , без чекиджииски истории като с огънчета . Просто звуча искрен и уверен и най-вече възпитан.
Според мене е добре.. поне би трябвало да е добре! Ако е хубаво момиче и я свалят по 10 глупака на ден се предполага, че й е писнало от комплексари с големи мускули, оригинални лафове и бързи коли... но.. виж какво се получава на практика  --> http://bgfreaks.org/index.php?s=&showtopic...indpost&p=16758
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
как да започнем разговор
« Отговор #40 -: 2006-09-07, 23:40 »
Цитат на: Lucifer
Това съм го пробвал 20-тина пъти, в 15 от случаите следва нещо като:

"Хахаха. Смешник"
"Ти вярваш ли си?"
"Оофффффффф досадник"
"Ако бях мъж, щеше да ме е срам да говоря така"
"Маминото синче е много културно"

Това са по спомен реални отговори, затова никога не се запознавам директно. Има точно определени случаи, в които може да стане, и те обикновено не са свързани с неща, които сам можеш да промениш.
Signature.

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 72
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #41 -: 2006-09-13, 18:26 »
Един път беше много забвно даже като си го припомня ми става веселко.Сядаме си ние на едно кафе-аз 1 приятелка и приятеля и и си гоеорим.По едно време едно момче помаха на приятеля и и той отиде при него  като се върна ми каза,че това момче си ме било хареса искало да се запознаем а-у каза ми името му и така...от тук натаъй е смешното идва въпросното момче и вместо да каже "здрасти" или нещо от сорта той изцепва 1 мега глупост!!!:"Кажи нещо повече за себе си." Чакай бе момче....какво знаеш за мен ,че да ти казвам нещо повече хихихи и такива хора имало      
Не е важно колко пъти ще паднеш,важното е след всяко падане да намериш сили-да станеш и да продължиш.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #42 -: 2006-09-14, 23:46 »
хах е в последния ми работен ден един клиент просто си написа тела на сметката... не е зле като подход  стига пича да е мега готин

Lucifer

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #43 -: 2006-09-19, 16:24 »
Аз като бачках като барман си оставях телефона на късметчетата...или пък вместо късметче слагах презерчативче !   На майтап всико но отвреме на време от играчка ставаше плачка хаха  

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
как да започнем разговор
« Отговор #44 -: 2006-09-19, 17:16 »
Според мен зависи кой започва разговора.Дали момиче или момче.
Ако мъж се опитва да свали жена той трябва по доста и зиг заг начини да я склони да седне поне на едно кафе с него.А жените сме лесни - можем просто да отидем при желания обект и да му предложим една чашка кафе в близкото заведение.Тфа е щото мъжете обичат директните момичета,които знаят кфо искат и как да го постигнат  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #45 -: 2006-10-09, 19:55 »
Ох не помня какво бях писала, но предполагам, че няма да се размина много с казаното преди
    Та за това, че мъжете обичали директните момичета... ами не мисля, че е чак така.. ако отидеш при някой убавец и му подшушнеш "Айде да пием по едно кафе" той всъщност чува " Айде след кафето да ходим у нас" ... На тях това си им е в природата ... така, че не мисля, че трябва да сме толкова директни... но виж аз обичам директни момчета.. стига да ме привлекат с някаква визия ( при условие, че на момента се запознаваме и ме кани на кафе ) и обноски, с удоволствие бих отишла на кафе с него на момента стига да нямам друг ангажимент, но не мисля, че бих си оставила телефона на непознат освен ако не искам да го използвам само за секс, а това не ми се е случвало  

Та правилен подход няма според мен.. всеки е с индивидуалността си и не можеш да се харесаш на всеки/всяка ...има различни предпочитания

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #46 -: 2007-02-27, 15:23 »
Аз не заговарям много често, но понякога нещо ми става...
Заставам пред нея и ако след 5,10 секунди се усмихне казвам "Здравей. Как си?Може ли да се запознаем..."и тн.
А ха мен най-често ме питат как съм.
А на 31декември като си пазарувахме и една "овца" както си седеше в магазина извади един лист, взе химикал от магазинера, написа си номера и името, връчи го на един приятел и избяга...  
« Последна редакция: 2007-02-27, 15:24 от hybridtar »
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #47 -: 2007-02-27, 15:34 »
На мен не ми се е случвало да заговарям някого... Освен Боги, де  
Обикновено когато искам някой да ме заговори, гледам продължително в неговата посока и когато ме види му се усмихвам, бавно си обръщам главата и продължавам да се занимавам с каквото съм правила^^ Винаги действа на 100%.
 А Богдан... Го заговорих много смешно, вследствие на което произтече една забавна изцепка... И двамата се бяхме озовали на парти по случай св.Валентин и видях, че ме зяпа доста... хм... смешно. После забелязах, че е с някаква супер светла блуза в/у една черна, отидох до него и го попитах: "Извинявай, мога ли да ти сваля блузата?"      
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
как да започнем разговор
« Отговор #48 -: 2007-02-27, 17:36 »
Цитат на: FANatic
да и аз така съм чувал, че във Варна са най-големите кучки и почти никога не позволяват да се запознаеш с тях на улицата, освен ако не си доста гениален  :unsure:

Протестирам!!!...ще изразя негодуванието си с публичен протест...ще заговарям хората по улиците и ще ги рекетирам..хахаххаха
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен revoliution

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/revoliution
как да започнем разговор
« Отговор #49 -: 2007-04-23, 20:54 »
Няма какво да си говорим просто , повечето биха избягали , побесняли , изсмяли и т.н  , ако някой ги заговори с нещо съвсем обикновен , като например да се представи и учтиво да отправи покана за по кафе (пример) , но пък са по спокойни да си слагат адреса имената и т.н в интернет сайтове за запознанства и като им предложат в и-нет пространството среща да се съгласяват и да ходят . Определено има "прогрес" в начина ни на общуване , много сме се издигнали от : "Здравей , моето име е ....... и ще ми е приятно да се запознаем , ако нямаш нищо против " до : "hi  asl ? pic ?"
f.cked up press
And f.cked up lies
While Lethal's in the back
With f.cked up eyes

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #50 -: 2007-05-02, 17:16 »
Последният път когато заговорих някого на улицата беше със сленото сложно и гениялно изречение:
"Опа!" ....  

След това се оказа че сме в една посока, а сега сме големи дружки...      редовно пием бира и си лафим...  
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #51 -: 2007-05-03, 11:43 »
Един приятел така се беше напил веднъж, че направо не помнеше името си... И си набеляза една мацка и реши да я заговори... След известно криволичене по алеята успя да стигне до пейката на която седеше момичето, седна до нея и блъвна:
"Ти си момиче!"            

Следващата му реплика беше крайно нецензорирана и последва шамар...  
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #52 -: 2007-05-03, 23:39 »
Цитат на: nooa
"Ти си момиче!"  

Между другото, ако някой изтрещял трезвен и ненадрусан напознат ми каже подобно нещо, без да го последват нецензурни реплики, ще ме накара да се търкалям от смях и най-вероятно бих завързала разговор с него стига с това да не е целял да ме обиди
« Последна редакция: 2007-05-03, 23:42 от KpaTyHkA »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
как да започнем разговор
« Отговор #53 -: 2007-05-08, 08:49 »
Колко романтично  
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен chefo

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
    • http://myspace.com/chefo1989
как да започнем разговор
« Отговор #54 -: 2007-05-13, 14:55 »
еми то зависи от човека с който искаме да започнем разговора :Р примерно аз с някакви смъкнати момичета съм се запознавал с фрази като "извинявай само да те попитам какво ти е мнението за леките наркотици ... лук и чесън" при което от там на татъка разговора става лесен ама сами се сещате че при някой по-огреаничен чалгар (примерно) ефекта няма да е такъв   просто трябва да прецениш хората и да знаеш с какво можеш да се бъзнеш да ги накараш да се усмихнат и от там вече да завържеш разговора :Р е са тъпи клишета от тип "абе ние с тебе познаваме ли се?" вече са малко истъркани :Р или поне на мене така ми се струват

Неактивен chefo

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
    • http://myspace.com/chefo1989
как да започнем разговор
« Отговор #55 -: 2007-05-14, 23:37 »
хах ела ми така до нас ще да е някво яко такова  аз един път така съседката от доло ми звъни да търси наще а аз само по някви боксерки отварям и викам кажи ? и тя Ъъъ Твойте тука ли са и аз ми не  и тя няква такава си глътна граматиката изчерви се каза само една кажи им че съм ги търсила и избяга а тя няква на мойте години горе доло :Д хаха ама беше яко изчервена нз що

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #56 -: 2007-05-16, 01:04 »
хаха като стана въпрос за акива ситуации  леле миналата година идват да отчитат топломерите, ама на мен никой не ми е казал и аз сънена.. току-що ставам някаква рошава такава по късата нищничка...
звъни се на врата и аз някъв абсолютен непукист, гледам през шпионката - две момчета ... викам си "тия са някви приятели на брат ми" (на мен не ми пука мн от приятелите му и отварям такава. "кой търсите?" и те "ам.. ааамиии ние трябва да засичаме топломерите" хаха и аз " еми добре влизайте'    погледнаха ме някво странно ама влязоха ... ся като се замисля голям смях ще да е било  

А иначе наскоро един младеж в рейса ми разправяше колко ми е готина шапката, после искаше да я мери и аз му я дадох, огледа се, пита как изглежда (отиваше му) .. и най - накрая "ами на теб ти отива повече" и слезе.. странна работа
« Последна редакция: 2007-05-16, 01:05 от KpaTyHkA »

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #57 -: 2007-05-19, 19:40 »
Абе не знам кой от 2-та пола по-трудно може да завърже някакъв разговор, но ми се е случвало да съм с един приятел и някакви момичета да започнат да ни викат неща от рода на "кво гледате бе, тъпанари?!", при което когато отидеме при тях да ги питаме какъв им е проблема те "ам.. не искаме да се караме 'щото сте ни симпатични.. не е ли по-добре да се запознаеме?"  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #58 -: 2007-05-20, 01:52 »
Цитат на: DaReDeViL
Абе не знам кой от 2-та пола по-трудно може да завърже някакъв разговор, но ми се е случвало да съм с един приятел и някакви момичета да започнат да ни викат неща от рода на "кво гледате бе, тъпанари?!", при което когато отидеме при тях да ги питаме какъв им е проблема те "ам.. не искаме да се караме 'щото сте ни симпатични.. не е ли по-добре да се запознаеме?"  

Еми ето на това му се вика ТЪПИ П*ТКИ... какво повече мога да кажа... детската градина...

Неактивен elms

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 166
    • Профил
Отговор на: как да започнем разговор
« Отговор #59 -: 2007-10-25, 22:07 »
Каквото и да казвате, започнете го с усмивка (сектаааа)  :)
Да бъдем хора докато науката не е открила, че сме нещо друго