Автор Тема: Какъв тип жени харесвате?  (Прочетена 13634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Какъв тип жени харесвате?
« Отговор #30 -: 2006-05-17, 16:49 »
Цитат на: Voodoo_girl
Не харесвам жените, които на всяка 2-ра твоя дума ти се цупят и се сърдят. Не харесвам и захаросаните жени от типа "Аууууу падна ми розавото пухче на химикалчето? Сега ще плачкам" или "Аууу счупих си нокатят !!!   " (Ауууу каква трагедия   )
Аммм всъщност да кажа направо, кои жени харесвам. Харесвам жени със силен характер, със собствен стил, жени без задръжки (Ама да знаят и кога да спрат!). Тези, от които хората ги е малко страх и ги имат за луда глава. Авее екшън да има.  

Същата работа  

Неактивен Strang3r

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #31 -: 2006-05-26, 22:14 »
В момента в България не може да ме впечатли нито една жена.Причината - до една са алчни !
Харесвам високите жени ( до 1,80 ), дълга черна коса ( когато върви през дена по улицата и се  загледаш в косата и да ти се стори сякаш косата и е море а кичурите и вълни - случвало ми се е ), цвят на очите - претенции никакви, кожа - както с цвета на очите, дупе - ако може да е малко по пълничка - не обичам манекенки....глувапо, но обичам пред мен да стои жена а не торбичка с кокалчета, гърди - не ме интересуват ( бил съм както с жена която може да те убие с бюста си така и с жена без никакви гърди - и двете са страхотни в секса ).Това е като външност.Като характер - ДА Е ЧОВЕЧНА.Не ми трябва някоя да се мазни, искам да си изразява мнението и да си говори с мен за всяко нещо което я притеснява.Да е по-честно усмихната ( Ако е възможно.Ако не е ще я разбера - аз съм намусен през повечето време ).Да е жизнерадостна....да е като малко детенце.Да не е наивна, ала и да не е използвачка.Да не е ЛИЦЕМЕРКА ( писна ми на ... да гледам как се смеят една срещу друга и когато се обърнат да се надпреварват коя ще плюе по другата повече ).САМО ИСКАМ ДА КАЖА - ТАКОВА МОМОИЧЕ ИМА !Познавам я лично  ( говоря за характера  )

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #32 -: 2006-05-26, 23:04 »
Цитат на: Strang3r
дълга черна коса ( когато върви през дена по улицата и се  загледаш в косата и да ти се стори сякаш косата и е море а кичурите и вълни - случвало ми се е ), цвят на очите - претенции никакви, кожа - както с цвета на очите, дупе - ако може да е малко по пълничка - не обичам манекенки....глувапо, но обичам пред мен да стои жена а не торбичка с кокалчета, гърди - не ме интересуват ( бил съм както с жена която може да те убие с бюста си така и с жена без никакви гърди - и двете са страхотни в секса ).Това е като външност.Като характер - ДА Е ЧОВЕЧНА.Не ми трябва някоя да се мазни, искам да си изразява мнението и да си говори с мен за всяко нещо което я притеснява.Да е по-честно усмихната ( Ако е възможно.Ако не е ще я разбера - аз съм намусен през повечето време ).Да е жизнерадостна....да е като малко детенце.Да не е наивна, ала и да не е използвачка.Да не е ЛИЦЕМЕРКА .
Братле, това е точно жената, която бих описал и аз, говоря и за външност и за характер с едно изключение, от всичко, което  си изброил- височината, тя е нисичка като мен и е гаджето ми  Определено такава жена има, аз поне за мойта мога да гарантирам!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #33 -: 2006-05-26, 23:40 »
В момента в България не може да ме впечатли нито една жена.Причината -
 до една са алчни !
Това че поставяш с гръм и трясък общия знаменател не те прави герой от комиксите. Ако всички жени бяха еднакви, щях да умра девствен. Вярно, скоро може да не намеря 'подходящата', но продължавам да стоя зад мнението на Алеко Константинов: "Разни хора, разни идеали". За щастие не всички жени са израснали в света на поп- дивите, където мутрата е финансова мярка и същевременно мерна единица за количество истински мъж. Вече в книгата на изчезващите видове, но има останали жени с малко гордост (тук вече идва мястото за отговор по темата), нон- конформизъм (мразя жени, които се влияят само, напълно и единствено от мнението на приятел(к)ите си, които често я манипулират умишлено. Имам една забавна случка от миналото, ако някой се интересува- да пише ЛС), жив, енергичен език на тялото, възбуждащ поглед и увереност. Забавна и неограничена ментално девойка, с която да мога да се забавлявам и да общувам свободно и като приятелка, и като сексуална партньорка.
« Последна редакция: 2006-05-27, 00:28 от rock_ur_body »
Signature.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #34 -: 2006-05-26, 23:54 »
Хах като видиш такава, copy-paste и насам моля  

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #35 -: 2006-05-27, 00:01 »
Цитат на: gfw_cyclone
Хах като видиш такава, copy-paste и насам моля  
->

Цитат на: NoFeaRInc
Вярно, скоро може да не намеря 'подходящата', но продължавам да стоя зад мнението на Алеко Константинов: "Разни хора, разни идеали".
Не съм казал, че може лесно да се намери такава. Аз също почти съм загубил надежда. Но пък ако можеше, нямаше да е интересно и щеше да е просто една от многото, а в такъв случай навярно щяхме да търсим други ценности. Такъв е човекът- винаги недоволства от това, което му се предлага. Ако имаше 2 жени на планетата, сигурно щяхме да се задоволяваме от всичко, което ни предлагаха. Но пък кой знае?
Signature.

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #36 -: 2006-05-27, 01:42 »
NoFeaRInc братле нещо напоследък яко ме кефи начинът ти на изказване, сори за офтопика ама ...  

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #37 -: 2006-05-27, 09:47 »
В момента в България не може да ме впечатли нито една жена.Причината - до една са алчни !
Харесвам високите жени ( до 1,80 ), дълга черна коса ( когато върви през дена по улицата и се  загледаш в косата и да ти се стори сякаш косата и е море а кичурите и вълни - случвало ми се е ), цвят на очите - претенции никакви, кожа - както с цвета на очите, дупе - ако може да е малко по пълничка - не обичам манекенки....глувапо, но обичам пред мен да стои жена а не торбичка с кокалчета, гърди - не ме интересуват ( бил съм както с жена която може да те убие с бюста си така и с жена без никакви гърди - и двете са страхотни в секса ).Това е като външност.Като характер - ДА Е ЧОВЕЧНА.Не ми трябва някоя да се мазни, искам да си изразява мнението и да си говори с мен за всяко нещо което я притеснява.Да е по-честно усмихната ( Ако е възможно.Ако не е ще я разбера - аз съм намусен през повечето време ).Да е жизнерадостна....да е като малко детенце.Да не е наивна, ала и да не е използвачка.Да не е ЛИЦЕМЕРКА ( писна ми на ... да гледам как се смеят една срещу друга и когато се обърнат да се надпреварват коя ще плюе по другата повече ).САМО ИСКАМ ДА КАЖА - ТАКОВА МОМОИЧЕ ИМА !Познавам я лично  ( говоря за характера  )

много си прав такова моми4е има и аз го познавам и о6те по хубавото е 4е съм с него (знам 4е 6те си помислите 4е го казвам просто за6тото съм с нея но не е така неиният характер и наистина това което описа а дори и на вън6ен вид е по4ти съ6тата    
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Strang3r

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #38 -: 2006-05-27, 11:33 »
Цитат на: NoFeaRInc
Това че поставяш с гръм и трясък общия знаменател не те прави герой от комиксите. Ако всички жени бяха еднакви, щях да умра девствен. Вярно, скоро може да не намеря 'подходящата', но продължавам да стоя зад мнението на Алеко Константинов: "Разни хора, разни идеали". За щастие не всички жени са израснали в света на поп- дивите, където мутрата е финансова мярка и същевременно мерна единица за количество истински мъж. Вече в книгата на изчезващите видове, но има останали жени с малко гордост (тук вече идва мястото за отговор по темата), нон- конформизъм (мразя жени, които се влияят само, напълно и единствено от мнението на приятел(к)ите си, които често я манипулират умишлено. Имам една забавна случка от миналото, ако някой се интересува- да пише ЛС), жив, енергичен език на тялото, възбуждащ поглед и увереност. Забавна и неограничена ментално девойка, с която да мога да се забавлявам и да общувам свободно и като приятелка, и като сексуална партньорка.

Щом сме започнали да цитираме - има още едно произведение чието заглавие казва :"Пази боже сляпо да прогледа".Не мога да кажа в кой е проблема, ала ако едно моомиченце живее бедно и по някакъв начин с външния си вид успее да пробие е напълно нормално да и хареса това, което ще получи в замяна на това да е с някой тъпунгер, който се отнася с нея като с поредната си нова кола или златен ланец.В България всичко е много объркано...ценностите на хората са съвсем други  .Преди много се впечатлявах от това, ала дойде и момента когато вече не ме интересува този факт.Някак си се изморих да търся ХОРА.NoFeaRInc свястни момиченца има, ала някой замислял ли се е над нещо друго.Когато срещна такова момиче на мен ми е по-лесно да съм му приятел отколкото гадже или интимен партньор.Случвало ли ви се е нещо подобно !?Ако сте гаджета накрая всичко винаги свършва и някак си когато намеря добро по душа момиче започвам да мисля за това и накрая винаги се оказваме като брат и сестра.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #39 -: 2006-05-27, 12:31 »
Щом сме започнали да цитираме - има още едно произведение чието заглавие казва :"Пази боже сляпо да прогледа".Не мога да кажа в кой е проблема, ала ако едно моомиченце живее бедно и по някакъв начин с външния си вид успее да пробие е напълно нормално да и хареса това, което ще получи в замяна на това да е с някой тъпунгер, който се отнася с нея като с поредната си нова кола или златен ланец.
Чел съм го, по принцип си прав, но не забравяй, че всичко е въпрос на манталитет. Ако едно девойче си има достатъчно гордост, дори да живее с левче на ден, то тя няма да се повлияе от надувките, които и предлагат секс за пари. Това ми напомня на един случай, когато си проверявах акаунта от Aha.bg за нови съобщения, случайно попаднах девойка с описание тип "Моля богати мамини синчета, мутри или други хора, които се опитват да ме купуват, да не ми пишат". Аз й драснах кратко съобщение, заговорихме се и се оказа, че девойката е от този тип жени, които си имат всичко материално и се нуждаят единствено от емоции, духовни ценности и сходни интереси. За съжаление има много, които отговарят на твоето описание, но пък не може да поставяме всички под общ знаменател. Всъщност основният проблем е, че се видоизменят някои основни ценности на МАСАТА, според които едно средностатистическо момиче се оглежда, вижда света около нея и нормално казва: "Да, всичките ми приятелки имат съпрузи с много пари, хубави коли и живеят в скъпи апартаменти. Всяка неделя те палят личното порше и спират в групичка при Витошка, за да си търсят бижута, парфюми и обувки. В свободното време използват услугите на салона за красота "La Femme", където непрестанно поддържат прическите и ноктите в салона, както и кожата в солариума си. Ето как живеят всички, така трябва да живея и аз".

Всички взимат пример от околните. Ако щеш обърни внимание на това, че ако сватбата не е приета от обществото, то всички щяха да живеят заедно без брак. Тъй като това не е така, повечето двойки, които имат възможност, просто минават през църквата за църковен или през общината за граждански брак. Примери - бол.

А произведенията на са 1 или 2, всеки включва малко или много този модел на поведение в съвременната и не толкова съвременна литература. Първосигнално се сещам за Балзак и "Дядо Горио".

В България всичко е много объркано...ценностите на хората са съвсем други  .Преди много се впечатлявах от това, ала дойде и момента когато вече не ме интересува този факт.
Хах, България е поредният малък манипулиран обект от света. По- горе дадох пример за момичето от малкото село (или от града, все тая), което взаимства от околната среда. Пренеси същата ситуация в по- голям мащаб, където бедното и малко девойче е България (народът, страната), а приятелките са Щатите, Франция, Германия, Испания... Всъщност само САЩ, там е най- силно влиянието, популизма и какво ли още не.

Някак си се изморих да търся ХОРА.NoFeaRInc свястни момиченца има, ала някой замислял ли се е над нещо друго.Когато срещна такова момиче на мен ми е по-лесно да съм му приятел отколкото гадже или интимен партньор.Случвало ли ви се е нещо подобно !?Ако сте гаджета накрая всичко винаги свършва и някак си когато намеря добро по душа момиче започвам да мисля за това и накрая винаги се оказваме като брат и сестра.
Случвало ми се е, да. Но все още не съм в тази зряла възраст, в която съм достатъчно уверен в уменията си и мога да се грижа изцяло за себе си, за да мога да поема цяло семейство. Иначе казано, сега връзката е едно, но след 1, 2, 5 години навярно ще е нещо съвсем друго. А и може още да не съм срещнал подходящата жена. А може... А мо... А... Може би.

На колко години си? Чисто информативно, няма голяма връзка с поста. Всъщност има, но няма да повлияе на отговорите.
Каква е идеята ми ли? Направи ми малка услуга... Няма да боли, просто малко отпускане на душата и развихряне на въображението. Настани се удобно на стола, отпусни рамене, облегни главата си назад, затвори плавно очи и се пренеси в един собствен свят, в твоята реалност, светът, където ти решаваш кои ценности ще вземат връх над обществото и кои- не... Ти си просто един човек като всички останали, както си и в земния свят, тук, но там просто можеш да решаваш как да се живее. Тогава си представи картината на идеалната среща- в зависимост от характера ти една пищна природна картина, пикник в парка на спокойствие, слънчицето грее, птичките чуруликат, вие сте си постлали едно одеялце и се радвате един на друг. Ако си по- авантюристичен тип, виж как слагаш екипировката си, гушваш половинката и скачате заедно от хиляди метри над земята с парашут, бънджи, делтапланер или без значение... Пренеси се там, където би искал да бъдеш и където ти е най- приятно и с жената, която би искал да споделиш живота си. Вгледай се дълбоко в очите на дамата на мечтите ти... Чуваш ли? Те говорят... Колко интересно, досега винаги си виждал очите като един от елементите на красивото й лице, но сега ги чуваш как те ти шептят... Знаеш ли, очите са огледалото на душата. Кажи ми каква е нейната душа, с какво е по- необикновена от останалите жени, какво има ТЯ, което ТИ желаеш ТЯ да притежава, за да бъде ТВОЯТА любов до края на живота ти. Ето това ме интересува. Ако срещнеш идеалното момиче, не желаеш ли да бъде тя и твоя любов в живота или искаш да останете приятели завинаги? Понякога двете неща се сливат, понякога ги делят само броени елементи... Понякога любовта се описва със секс. Всеки решава за себе си, кажи ми ти от кой тип си и какво виждаш в сърцето й.
« Последна редакция: 2006-05-27, 12:33 от NoFeaRInc »
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #40 -: 2006-05-27, 14:32 »
Цитат
Щом сме започнали да цитираме - има още едно произведение чието заглавие казва :"Пази боже сляпо да прогледа".

израстнала съм на село /после се преместихме в града.../...нямахме много, но баща ми е упорит и постигна много /в града почти всички го познават.../ въпреки това не съм се променила...случайно мъжа ми е от София, но противно на повечето провинциалистки аз категорично отказах да живея там...така че има и нормални хора ...

Цитат
Не мога да кажа в кой е проблема, ала ако едно моомиченце живее бедно и по някакъв начин с външния си вид успее да пробие е напълно нормално да и хареса това, което ще получи в замяна на това да е с някой тъпунгер, който се отнася с нея като с поредната си нова кола или златен ланец.В

ммм да...ама знаеш ли, че по някога и собствения ти мъж може да те накара да се чувстваш, като мебелировка...сигурната придобивка...е повярвай по кофти е щото ако съм поредната кола и на мен няма да ми пука /просто тези неща са ясни.../

Цитат
България всичко е много объркано...ценностите на хората са съвсем други  .Преди много се впечатлявах от това, ала дойде и момента когато вече не ме интересува този факт.Някак си се изморих да търся ХОРА.

не ги търси...не очаквай нищо от никой /така ще си спестиш много разочарования.../

рано или късно всеки намира щастието си /в това съм сигурна/ въпроса е да го задържиш и да не забравяш колко трудно си го намерил ...времето е жестоко и ако се носиш по течението ще се загубиш...а тръпката е нещо порменливо и нетрайно...

Цитат
NoFeaRInc свястни момиченца има, ала някой замислял ли се е над нещо друго.Когато срещна такова момиче на мен ми е по-лесно да съм му приятел отколкото гадже или интимен партньор.Случвало ли ви се е нещо подобно !?Ако сте гаджета накрая всичко винаги свършва и някак си когато намеря добро по душа момиче започвам да мисля за това и накрая винаги се оказваме като брат и сестра.

защо? тук нещо не те разбрах ...

PS: надявам се цитатите да излезнат добре /ако не много се извинявам /
« Последна редакция: 2014-12-08, 10:59 от tech_noir »

Неактивен Strang3r

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #41 -: 2006-05-28, 20:35 »
Не ми се пише.Толкова много неща могат да се кажат, че само като си помисля и ми се отщява да правя каквото и да е.Именно поради тази причина оставям темата на вас.Аз мисля да деградирам, изгния и умра от мързел. ( Съжалявам за офтопика )

Неактивен kidman

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
    • http://????? - ????? ??
« Отговор #42 -: 2006-07-23, 03:20 »
отдавна не е писано ама мисля да добавя и аз нещо - в жената най-напред гледам излъчването! може да не е няква нацка с големи цици и яко дупе но ако има излъчване всичко е ок! излъчването е това което прави впечатление най-напред! естествено после гледам и характера но ако е само за една две вечери естествено правя и изключения!:)
« Последна редакция: 2006-07-27, 08:34 от tech_noir »

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
« Отговор #43 -: 2007-06-27, 12:22 »
Ми характера трябва да е сходен с моя(което ще е бая трудно,щото съм хипериндивидуалист),искам да се радва на живота и да  изживява всеки миг сякаш и е последен,да не се оплаква за глупости,щото има хора в много по-тежко положение.И да е тъмнокоса  

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #44 -: 2007-07-15, 02:08 »
Не ми пука за характера им. Изобщо. Трябва да е слаба, наистина много слаба, по възможност със светли очи и остро носле. Предпочитам малки, стегнати гърди с твърди зърна. Задължително трябва да има красиви крака, изпъкнали таз и ключица. Никога къси и дебели пръсти
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
« Отговор #45 -: 2007-07-15, 06:23 »
Цитат на: Coma Red
Не ми пука за характера им. Изобщо. Трябва да е слаба, наистина много слаба, по възможност със светли очи и остро носле. Предпочитам малки, стегнати гърди с твърди зърна. Задължително трябва да има красиви крака, изпъкнали таз и ключица. Никога къси и дебели пръсти
Мога да прибавя още само,че отдолу трябва да е по-гладка от бебешко дупе и да задника и трябва да не е някакъв плосък например.Трябва да има дупе...малко,стегнато,закръглено и при това да се вижда отдалече.Останаха само тръпчинките на бузите и тва е!!!
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #46 -: 2007-07-15, 07:24 »
Бижо, аре да си търсим гадже заедно   Ще бъде на общо ползване, няма да я ревнувам

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #47 -: 2007-07-15, 17:23 »
Бижо, аре да си търсим гадже заедно   Ще бъде на общо ползване, няма да я ревнувам
За мен е късно,но се надявам ти да я намериш  Аз ако я видя,ще я свържа някак си с теб.

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #48 -: 2007-07-16, 00:34 »
Цитат на: Target_Audience
За мен е късно,но се надявам ти да я намериш  Аз ако я видя,ще я свържа някак си с теб.
Това прозвуча сякъш ще умиргаш...    
...Докато те открия...

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #49 -: 2007-07-16, 10:23 »
Цитат на: *dark and twisty*
Цитат на: Target_Audience
Това прозвуча сякъш ще умиргаш...    
 така е,не се бях замислил,че наистина звучи брутално.Въпреки,че никой не знае какво го чака...

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Отговор на: Какъв тип жени харесвате?
« Отговор #50 -: 2007-09-04, 21:48 »
Какъв тип жени харесвам... амии... ако трябва да съчетая всичко като външност в една жена мога да я посоча....харесвам жени като Coma Red.. :P
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Отговор на: Какъв тип жени харесвате?
« Отговор #51 -: 2008-01-26, 12:07 »
Говори ми, говори  :-[ :-[ :-[  :D
 :-*

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Re: Какъв тип жени харесвате?
« Отговор #52 -: 2014-12-13, 11:41 »
За вкусовете и кой какви жени намира за физически привлекателни си имаме Хубавата жена за теб  ;)
« Последна редакция: 2014-12-13, 15:45 от tech_noir »