Автор Тема: Защо обичам този,когото не трябва?  (Прочетена 16468 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Защо обичам този,когото не трябва?
« Отговор #60 -: 2006-02-02, 22:40 »
хехе, да.. Както казват хората - не е важно как е от вънка(външен вид), а от вътре  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Eva

• Гост
« Отговор #61 -: 2006-02-02, 23:28 »
е да не е някой уруд все пак.... сега...имаме вкус имаме и стил...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #62 -: 2006-02-02, 23:32 »
Цитат
хехе, да.. Както казват хората - не е важно как е от вънка(външен вид), а от вътре 
[div align=\"right\"][snapback]28632[/snapback][/div]

Напротив ....Единственото важно нещо е баланса м/у двете!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #63 -: 2006-02-03, 01:18 »
Е, добре де, разбира се,че трябва да има баланс. Хъх, някое чудовище колкото и да е добро отвътре не може да ме привлече    
Така го казах по-горе, имах впредвид, че не външността е най-важното, въпреки че тя е водеща при избирането на партньора ни..
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #64 -: 2006-08-18, 00:29 »
Цитат на: Immortality_
&%/)"·$?%($"&$((% АААААААААААА.... :censored:
та значи... недейте да съжелявате за това, кето сте изпитвали към който и да е било... [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Защо обичам този,когото не трябва?
... а кой трябва ???
мен много са ме наранявали... но, с ръка на сърцето бих казала, че не съжелявам за нищо... не съжелявам, че съм се запознала с човекът, който отлкова ме наранява...[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]За6то се влюбваме в неподходящите хора, в неподходящо време,неподходящо място...[/quote]щом си се влюбила (ако наистина си била влюбена) значи е било в най-точния момент и на най- подходящото място
аз не съжелявам за това, че съм го обичала... и това че нещата не завършват така, както си ги представяме, не значи, че всичко е било грешка...[/b][/color]
[/quote]

баси!кефиш ме!
и аз съм на това мнение  
и не забравяйте-"Живеят само влюбените!останалите просто съществуват!"
Лесно е да се влюбиш, по трудно е да се влюбят в теб.
Не е нещастно момичето, загубило любовта на един глупак. Нещастен е глупакът, загубил последния шанс да стане човек.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
Аз винаги съм така. Първо си харесвах женкар ,а после момчето, което го бях загледала си имаше сериозна приятелка.А последният ми приятел беше надут и нагъл.Може би аз ги привличам такива,нямам представа.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен ObichamMaikaTi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
почти финаги е така финаги се флюбфаме точно ф този когото не трябфа...на мене ми се е случфало няколко пъти... не мога да си обясня защо е така но е факт.. :'(

gyzi

• Гост
Re: Защо обичам този,когото не трябва?
« Отговор #67 -: 2012-02-10, 23:16 »
в нелогичното няма логика .. такава книга няма , няма и да има

не можеш да прилагаш извод, основан на логиката, за нещо което по дефиниция е "нелогично".