Автор Тема: Защо обичам този,когото не трябва?  (Прочетена 16473 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Diva Orxideia

• Гост
Защо обичам този,когото не трябва?
« Отговор #30 -: 2005-11-23, 22:08 »
Цитат
Ами като нищо не си усетил и си чувствал че всичко е ОК и после ти се изредад някви странни причини КВО И КАК ДА ОПРАВЯМ БРАТЧЕ  :unsure:  :unsure:  :unsure:
[div align=\"right\"][snapback]21454[/snapback][/div]

обикновено когато един проблем се заформя като такъв една от страните не усеща това особено ако нивото на общуване между тях е сведено до ежедневните грижи ...дори и да не си усетил че има проблем би трябвало да усетиш нея /напрежението , негодуванието , несъгласието , съпротивата , честите разправии или обратния вариант затваряне в себе си , депресия , потайност , понякога сякаш се разминаваш с друг човек по скоро призрак ходещ по инерция .../ забележиш ли това да се случва по често проблем има и той расте /дори тя да го отрича / въпрос на време е да достигне точката на кипене и да избухне ...

ако тя не може да сподели проблема с теб, то това според мен е втория проблем от който всъщност започват всички останали...защо не може да го направи? колко често говорите за проблемите си открито? и ти изслушваш ли страховете и? знаеш ли какво тя не харесва и какво я дразни? а опита ли се да разбереш и да промениш нещо ?

мисля че ти дадох някой неща за които да помислиш /не ми отговаряй веднага ...върни се назад във времето и си спомни какво ви е събрало...кога сте били най щастливи.../

MaxStorm

• Гост
« Отговор #31 -: 2005-11-23, 23:35 »
По принцип в всяка връзка има трудни моменти и проблеми...
Да кажем че много добре познавам човека и съм наясно кога има някакъв проблем
Винаги когато съм усещал че нещо не е наред съм гледал да поговорим най-малкото в повечето случай даже е нямало нищо съществено.

Не съм някой сноб...винаги съм се интересувал от чувствата настроението и състоянието на въпросния човек....Има нещо друго което определено ми обягва.

MaxStorm

• Гост
« Отговор #32 -: 2005-11-23, 23:40 »
Цитат
Цитат
Ами като нищо не си усетил и си чувствал че всичко е ОК и после ти се изредад някви странни причини КВО И КАК ДА ОПРАВЯМ БРАТЧЕ  :unsure:  :unsure:  :unsure:
[div align=\"right\"][snapback]21454[/snapback][/div]
и ти изслушваш ли страховете и? знаеш ли какво тя не харесва и какво я дразни? а опита ли се да разбереш и да промениш нещо ?

мисля че ти дадох някой неща за които да помислиш /не ми отговаряй веднага ...върни се назад във времето и си спомни какво ви е събрало...кога сте били най щастливи.../
[div align=\"right\"][snapback]21463[/snapback][/div]

Да ... май избурзах с отговора си  
Мисля че се досетих кое ми се губи.
10x Орхидейке

Последните въппосчета направо ме разбиха.
Ако някога излезе някаква книга на тема "Женска логика" бих си я купил

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #33 -: 2005-11-24, 11:19 »
Цитат

[div align=\"right\"][snapback]21473[/snapback][/div]
Ше си купиш дръжки! Едва ли някога класиците в жанра (за фантастиката става дума, де ) ще се хванат с нещо толкова съмнително, то тва не е явно като извънземните и загадките на вселената  

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #34 -: 2005-11-24, 13:47 »
Цитат
Цитат

[div align=\"right\"][snapback]21473[/snapback][/div]
Ше си купиш дръжки! Едва ли някога класиците в жанра (за фантастиката става дума, де ) ще се хванат с нещо толкова съмнително, то тва не е явно като извънземните и загадките на вселената  
[div align=\"right\"][snapback]21502[/snapback][/div]

еее хайде сега ...чак пък толкова   не ме амбицирай да правя нещо което ще ми отнаме толкова години  

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #35 -: 2005-11-25, 10:42 »
в нелогичното няма логика .. такава книга няма , няма и да има
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #36 -: 2005-11-25, 16:42 »
Цитат
Книгата се нарича "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". Причтно четене на всички!
[div align=\"right\"][snapback]21658[/snapback][/div]

:blink: дай повече инфо моля че нещо ...се омазах  

Eva

• Гост
« Отговор #37 -: 2005-11-25, 20:07 »
еми и аз се влюбих в най-красивия мъж в бг който съм видяла от както съм тук ама учи здраво и няма време за мене много не че се оплаквам и все пак го виждам ама не е същото ... ще ми се да е друго времето и да е по лесно да съм с него

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #38 -: 2005-11-25, 21:12 »
добре е да знаете ,че можете да бъдете с всеки когото пожелаете...Просто невожете да имате това което искате в повечето случаи.
Ева, пожелават ти да го изядеш

MaxStorm

• Гост
« Отговор #39 -: 2005-11-26, 00:07 »
Цитат
http://www.books.bg/book.php3?ISBN=9546492272
Тук можете да видите как изглежда, за да знаете какво търсите, ако решите да си я купувате... Макс Сторм вече обеща, че ще го направи!
[div align=\"right\"][snapback]21673[/snapback][/div]

Тези дни ще ходя и без това по магазините та ще отскоча до някоя книжарница

10x      

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #40 -: 2005-11-26, 00:26 »
Ива я има тая книжка... ама аз малко скиптично подхождам към нея, не мисля, че ще пише кой знае какво... Де да знам, може да и в заема нкой ден

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
« Отговор #41 -: 2005-12-02, 18:00 »
Цитат
Защо в живота се случва така,4е винаги нещата се объркват или решават да минат по трудния път.За6то се влюбваме в неподходящите хора, в неподходящо време,неподходящо място...
Наистина  много боли,когато човек се подиграе с 4уствата ти,когато не му пука особено за теб.....
Слагат ти просто именце"теен"и казват,4е си лекомислен,мислиш че най-явното е у4илището и уроците, и не разбираш нищо...
Незнам дали човекът,който ме нарани ще про4ете това....
но искам да знаеш...4е наистина много те обичам,и направих голяма глупост ..за която ве4е много съжелявам...именно от любовта си към теб!
 Бях заслепена,колкото и банално и травиално да звучи...не мислех, а просто чувствах...следвах сърцето си....
СЪЖЕЛЯВАМ...!!!СЪЖЕЛЯВАМ СЕБЕ СИ..ЧЕ СЕ ОКАЗАХ ТОЛКОВА ГЛУПАВА!
Дано намериш това,което търсиш..и да ти се сбъдне вси4ко ,
за което се бориш и работиш!
[div align=\"right\"][snapback]16303[/snapback][/div]
защо се случва ли? доста често съм си го задавала тоя въпрос в интерес на истината и единствения отговор до който съм стигнала е : ми да ти е гадно и да не си мислиш че светът се върти около теб [/font].Трудния път се вписва идеално в съдбата на всички нас и ако някой си мисли че ще има лек и безоблачен живот-много се лъже   Създадени сме за да страдаме и това ще си бъде така докато съществува човека!  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #42 -: 2005-12-05, 16:15 »
~Хм,първия път когато се влюбих истински,наистина беше в най-неподходящия човек... И обикновенно хлътвам винаги по погрешните...,ноо... и на мен ми се усмихна съдбата (най-после  ) тааа... Доста неща съм преживяла с 1вата ми любов,....Тоо не беше реване,не беше молене,прощаване и кви ли не лъжи от негова страна... В крайна сметка му теглих една защото ми писна да ме прави на парцал и до няква степен пораснах ... е когато се влюбих бях на 14... не знам дали наистина е било влюбване,обаче аз като такова си го чувствах,много го обичах тоя човек въпреки,че и грам не заслужаваше и все още не заслужава... Все същия помияр си е,докато аз вече израснах на едно много по-горно ниво от тва да му се връзвам на простотиите...
Не знам дали някой е разбрал за кво аджеба плямпам,ама караййй  

Живота продължава с или без някой...

Неактивен x_tina_

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #43 -: 2005-12-05, 22:01 »
~Хм,първия път когато се влюбих истински,наистина беше в най-неподходящия човек... И обикновенно хлътвам винаги по погрешните...,ноо... и на мен ми се усмихна съдбата (най-после  ) тааа... Доста неща съм преживяла с 1вата ми любов,....Тоо не беше реване,не беше молене,прощаване и кви ли не лъжи от негова страна... В крайна сметка му теглих една защото ми писна да ме прави на парцал и до няква степен пораснах ... е когато се влюбих бях на 14... не знам дали наистина е било влюбване,обаче аз като такова си го чувствах,много го обичах тоя човек въпреки,че и грам не заслужаваше и все още не заслужава... Все същия помияр си е,докато аз вече израснах на едно много по-горно ниво от тва да му се връзвам на простотиите...

амии явно все още го обичаш,ноо не зная

MaxStorm

• Гост
« Отговор #44 -: 2005-12-05, 22:13 »
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]22716[/snapback][/div]

Няма незаменими хора  

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #45 -: 2005-12-06, 10:10 »
Цитат
Цитат

Няма незаменими хора  
[div align=\"right\"][snapback]22719[/snapback][/div]

но има незабравими
« Последна редакция: 2005-12-06, 10:10 от LorD DemoniC »
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #46 -: 2005-12-06, 13:27 »
Цитат
~Хм,първия път когато се влюбих истински,наистина беше в най-неподходящия човек... И обикновенно хлътвам винаги по погрешните...,ноо... и на мен ми се усмихна съдбата (най-после  ) тааа... Доста неща съм преживяла с 1вата ми любов,....Тоо не беше реване,не беше молене,прощаване и кви ли не лъжи от негова страна... В крайна сметка му теглих една защото ми писна да ме прави на парцал и до няква степен пораснах ... е когато се влюбих бях на 14... не знам дали наистина е било влюбване,обаче аз като такова си го чувствах,много го обичах тоя човек въпреки,че и грам не заслужаваше и все още не заслужава... Все същия помияр си е,докато аз вече израснах на едно много по-горно ниво от тва да му се връзвам на простотиите...

амии явно все още го обичаш,ноо не зная

~Аз не мисля,че го обичам... не го мразя,но ме нерви в опитите си да ме върне при себе си... Сега много искал да е с мен,защото `съм се дърпала` и съм била `недостъпна`  

egoist

• Гост
« Отговор #47 -: 2005-12-06, 20:43 »
Цитат
Цитат
Няма незаменими хора  
но има незабравими [div align=\"right\"][snapback]22769[/snapback][/div]
[br
 /]
Чекай сега!
Аз вложих толкова труд да убеждавам Марто...(е, не чак толкова де, но се постарах...), а ти разби трудът ми на парченца.
Какво значи незабравими!?
Живях с един 3-години и вече доста неща съм позабравила...
Споко бе.
Ще се намери и "...този , в който трябва..."
« Последна редакция: 2005-12-06, 21:15 от egoist »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #48 -: 2005-12-06, 21:22 »
Цитат
Цитат
Цитат
Няма незаменими хора 
но има незабравими [div align=\"right\"][snapback]22769[/snapback][/div]

Чекай сега!
Аз вложих толкова труд да убеждавам Марто...(е, не чак толкова де, но се постарах...), а ти разби трудът ми на парченца.
Какво значи незабравими!?
Живях с един 3-години и вече доста неща съм позабравила...
Споко бе.
Ще се намери и "...този , в който трябва..."
[div align=\"right\"][snapback]22826[/snapback][/div]
Дали наистина всеки е заменим и може да бъде забравен...Не мисля така....Виж,даден човек може да ти е причинил мъка и да заслужава да бъде отхвърлен,забравен и намразен дори,но това не може да заличи чувствата,които си изпитвал/а към него...Поне аз така си мисля.Мисля,че всеки,който сме срещнали по един или друг начин и който е нахлул в живота ни,малко или много играе голяма роля в развоя на събитията.Или иначе казано,не можем да забравим хората,които сме обичали.Може да ги запомним и с мъката,която са ни причинили,но все пак пазим спомените,отломките от чувствата си...
Супер много се октлоних от темата,но все пак исках да кажа мнението си по този въпрос
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

MaxStorm

• Гост
« Отговор #49 -: 2005-12-11, 18:44 »
Цитат
Дали наистина всеки е заменим и може да бъде забравен...Не мисля така....Виж,даден човек може да ти е причинил мъка и да заслужава да бъде отхвърлен,забравен и намразен дори,но това не може да заличи чувствата,които си изпитвал/а към него...Поне аз така си мисля.Мисля,че всеки,който сме срещнали по един или друг начин и който е нахлул в живота ни,малко или много играе голяма роля в развоя на събитията.Или иначе казано,не можем да забравим хората,които сме обичали.Може да ги запомним и с мъката,която са ни причинили,но все пак пазим спомените,отломките от чувствата си...
[div align=\"right\"][snapback]22828[/snapback][/div]

човек с действията си може да те накара не само да го намразиш , но и да почнеш да забравяш начина по който те е карал да се чувстваш... При мене е така.
Любовта и омразата вървят ръка за ръка ....
А и не искам да запазвам никви спомени само ми става кофти.....
Искам НОВИ СПОМЕНИ....

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
« Отговор #50 -: 2005-12-11, 23:15 »
Цитат

мисля, че си абсолютно права. колкото и да иска човек неможе да забрави някой, който е обичал, дори и да е бил много наранен от него. но наистина всяко нещо, което ни се случва... било то лошо или добро е с определена цел,ние учим по нещо, променяме мисленето си, действията си...
а да се влюбиищш в неподходящия/щата- нещо савсем нормално. човек неможе да контроира и заповядва на чувствата си и.от тук идва целия проблем  :unsure:
но ако не беше така- тогава любовта сигорно нямаше да баде толкова хубаво чувсво, защото щеше всичко да е под наш контрол и красотата на това да обичаш и да бадеш обичан щеше да се изгуби.
« Последна редакция: 2007-02-06, 19:57 от ethereala »
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #51 -: 2005-12-12, 11:27 »
Цитат
Сега много искал да е с мен,защото `съм се дърпала` и съм била `недостъпна` 
[div align=\"right\"][snapback]22787[/snapback][/div]

ммм да точно днес писах за неписания закон на любовта /ако не е споделена изцяло/ "гонят ли те бягаш , бягаш ли гонят те"  

защото сме ловци по природа и когато жертвата вече е изцяло твоя и загубите тръпката , огъня и влезете в релсите на сивото ежедневие то неизбежно настпва края и тогава един от двама ви ще се впусне несъзнателно или съзнателно пак да лови...т.е. да почувства онова което е загубил в сегашната си връзка ...
другия вариант е по кофти /бройкането/ жертва след жертва ...т.е. ловиш защото това ти харесва без да те интересува че жертвата ти все пак има сърце ... след като усетиш че е напълно твоя търсиш следващата...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #52 -: 2005-12-12, 14:08 »
Цитат
Цитат

мисля, че си абсолютно права. колкото и да иска човек неможе да забрави някой, който е обичал, дори и да е бил много наранен от него. но наистина всяко нещо, което ни се случва... било то лошо или добро е с определена цел,ние учим по нещо, променяме мисленето си, действията си...
а да се влюбиищш в неподходящия/щата- нещо савсем нормално. човек неможе да контроира и заповядва на чувствата си и.от тук идва целия проблем  :unsure:
но ако не беше така- тогава любовта сигорно нямаше да баде толкова хубаво чувсво, защото щеше всичко да е под наш контрол и красотата на това да обичаш и да бадеш обичан щеше да се изгуби.
[div align=\"right\"][snapback]23440[/snapback][/div]

И аз съм донякъде съгласен. Единственото , което според мен не е така е ,че никога не може да бъде заменен или забравен този човек.
С времето чувствата се заменят с навици, а новите хора ,които заемат мястото на въпросния, когото неможеш да забравиш малко по малко заличават спомена за него. Идва момнт в който виждаш след година -две този човек, когото не си можел да замениш и забелязваш ,че само спомена за него е незаменим , защото на живо ти вече си абсолютно безразличен към него.
От друга страна , аз смятам и това си е само мое мнение разбира се, чи ниподходящи хора няма. Света не е устроен със заложени подходящи и неподходящи неща. Всичко е въпрос на обществено мнение и наложени от обществото норми.
Реално погледнато неща като брак,норма при възрастова разлика,та дори и норма относно привличнето м/у хора от еднакъв  пол има , само защото е наложена от обществото и неговите разбирания.
До колкото човек не е вълк единак , а част от обществото което го заобикаля, точно толкова уникален е и този човек. Двама еднакви на този свят няма.
Това е парадокса , аз лично залагам на второто за сметка на социялните норми и възприятия. За това имам това мнение.
« Последна редакция: 2005-12-12, 14:14 от Vrashkov »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #53 -: 2005-12-12, 15:43 »
Цитат
И аз съм донякъде съгласен. Единственото , което според мен не е така е ,че никога не може да бъде заменен или забравен този човек.

От друга страна , аз смятам и това си е само мое мнение разбира се, чи ниподходящи хора няма. [div align=\"right\"][snapback]23503[/snapback][/div]

за замяната и забравата съм съгласна...замяната може да е много по добра а забравата идва с времето /е никога не е пълна но достатъчна/ освен ако не сме преживели силни емоции които трудно се забравят естествено...

за мен неподходящи хора има ...зависи какъв смисъл влагаш в думата неподходящи...и за мен това не са различните хора като визия или ориентация ...

когато сестра ми се хвана с един мухъл аз откачих как ли не се опитах да и отворя очите ама тя като магаре на лед...е реши че ще се жени казах и недей пак не ме чу ...въпросния мухъл е ТУРЧИН от класа който и съкрати живота поне с 5г и я изостави с 2деца /дори не звъни по тел за да ги чуе...за издръжка дума да не става/ ама малко и беше мен ако питаш щото след развода се мята от един на друг : от лайно на горе т.е. тя за мен е мазохистка която освен че не се уважава но явно не се интересува от мнението на собствените си деца които и казват че не харесват нито единия нито другия нито третия ....е кво да говорим аз дигнах ръце и и казах че тя не може да живее ако някой такъв мухъл не я тъпче системно  ...а заради кефа на единия направи аборт <_< и след всичко случило се между нас тези дни мога да кажа само "АЙДЕ АКО ОБИЧАШ САМО ДА НЕ МЕ ЗАНИМАВАШ"  

MaxStorm

• Гост
« Отговор #54 -: 2005-12-13, 19:43 »
Странно е как след всичко което е преживяла  все още не се осъзнава един вид...Но едно мога да кажа със сигурност...Колкото и да ти се иска понякога да отвориш очите на някой...не става...
Човек трябва вътрешно в себе си да почувства промяна....

Тва мисля...

А и със сигурност има неподходящи хора във всяко едно отношение и област

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #55 -: 2005-12-13, 23:31 »
Ами Мило, аз друго имам пред вид.
Я помисли - От друга страна ти можеш ли да кажеш, че този турчин , арабин , ако ще и еврейн да е /Хората не се делят на раси каквото и да си говорим....Въпреки,че знаем ,че и аз съм расист.../  е неподходящ изобщо да има семейство?
Неможеш, кое ти гарантира ,че следващата му жена няма да бъде удостоена с цялата му любов и внимание. Децата от нея също?
Мисълта ми е ,че недоходящи хора в този смисал няма. Един човек не е по default или добър ,или лош и това е. Холата просто се напасват, чувстват се различно с различни партньори , искат различни неща в различни ситуации и реално ти никога неможеш да кажеш дали перфектните ти отношения с мъжа ти днес, няма да се превърнат в ад утре.
Човек е осъзнат като неподходящ чак след като нещо се е случило вече. Разбира се и след като последствията са на лице.
Но ако толкова твърдо има подходящи и неподходящи хора , представи си ,че до сестра ти , мило, сега сложиш например една жена, която той прави щастлива и от която има деца също, а и те са щастливи?!
Тогава твърдо ли можеш да кажеш за един човек ,че той е неподходящ?

Да , неподходящ е излязъл спрямо твоята сестра /Искам да сме наясно- аз не оправдавам поведението му на ПУТЬО , както и факта,че можеш без грам мисъл да направиш дете и после да си вееш гъза както прави в момента зет ми.../ ,но за тази жена тоъй може да е перфектен.
В интерес на истината , сам аз съм бил много пъти в положението на неподходящ. Кога е било заради възрастта ми /знаеш сама/  , кога поради факта,че родителите на момичето са били от други етноси...Пък и раси!
И до колкото всичко това са пълни групости и донякъде- чисто издребняване / според мен / , не го взимам под внимание.
Но има и момент в който аз наистина мога да бъда най-подходящия. Най-най. Не защото съм специялен ,особен ,или много интересен / хубав / ,или каквото и да било - не съм, а защото зная ,че искам наистина. Имало е и такива случки и тогава изведнъж нещо се променя. Партньора ти почва да се държи различно, пряко свързани с личния ти живот хора започват да си въобразяват ,че по някакъв начин тяхното пряко контролиране на нещата е нужно, желано ,или въобще - че е позволено.
Нататък всичко е низ от защитни реакции имащи веднъж за цел да те запазят каквото си , втори път - да държат нещата в този установен ред, в който си/сте ги установил/и  далеч преди външните фактори да ги променят.
Това променя всичко . Сама знаеш колко бързо отношенията минават от болезнената липса на човека до теб, до болката от факта,че въобще присъства.

Това разбира се , е примерен фактор. Примерен низ. А всъщност всичко се случва и мисълта ми е ,че днес може аз да бъда най - доброто за теб, а утре да съжеляваш,че си е срещнала.

А иначе - да , майната му и турчин, ама и сетра ти акъл няма.... Но дано всичко се развие добре за нея.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #56 -: 2005-12-14, 10:46 »
Ами Мило, аз друго имам пред вид.   ей ще смачкам   с голям кеф при това  

Я помисли - От друга страна ти можеш ли да кажеш, че този турчин ...турчин в кавички бе злато ...то ако беше натурален да знам що е такъв гъз   български задник си е   с турски маниери

Неможеш, кое ти гарантира ,че следващата му жена няма да бъде удостоена с цялата му любов и внимание. Децата от нея също? да може и да се случи ...в някой друг живот   /не съди по себе си ...има неспасяеми случаи ...такива дето и най търпеливото говедо няма да ги изтрае /

Мисълта ми е ,че недоходящи хора в този смисал няма. да

реално ти никога неможеш да кажеш дали перфектните ти отношения с мъжа ти днес, няма да се превърнат в ад утре.   да /минах от там...имам имунитет  другия път по лесно ще се оправя /

Тогава твърдо ли можеш да кажеш за един човек ,че той е неподходящ?
Да , неподходящ е излязъл спрямо твоята сестра да    неподходящ е за много жени и точно това исках да кажа "не си вземайте такова животно в къщи   /инъче съм съгласна ...с теб ...сме подходящи     /

В интерес на истината , сам аз съм бил много пъти в положението на неподходящ. Кога е било заради възрастта ми /знаеш сама/  , кога поради факта,че родителите на момичето са били от други етноси...Пък и раси!
И до колкото всичко това са пълни групости и донякъде- чисто издребняване / според мен / , не го взимам под внимание. знам че за теб тези неща са маловажни и може би си прав ...незнам всъщност дали аз бих била толкова смела като теб ...защото ти правиш точно онова което искаш и не те интересува кой какво ще каже примерно ако те види с мулатка или туркиня ...

Но има и момент в който аз наистина мога да бъда най-подходящия. Най-най. Не защото съм специялен ,особен ,или много интересен / хубав / ,или каквото и да било - не съм, а защото зная ,че искам наистина. Имало е и такива случки и тогава изведнъж нещо се променя. Партньора ти почва да се държи различно, пряко свързани с личния ти живот хора започват да си въобразяват ,че по някакъв начин тяхното пряко контролиране на нещата е нужно, желано ,или въобще - че е позволено.Нататък всичко е низ от защитни реакции имащи веднъж за цел да те запазят каквото си , втори път - да държат нещата в този установен ред, в който си/сте ги установил/и  далеч преди външните фактори да ги променят.
Това променя всичко . Сама знаеш колко бързо отношенията минават от болезнената липса на човека до теб, до болката от факта,че въобще присъства. знам ...самата аз не обичам да ми се казва какво трябва и не трябва ...контрола е нещо което не го ли искаш няма да го постигнеш ...тук много зависи какви са ви отношенията и ако от самото начало те са били чисто сексуални то нито тя нито ти имате право да контролирате каквото и да е /освен ако не решите да мините в друга фаза на отношенията си/ но и там контрола трябва да е премерен защото е ужасно да живееш докато някой се опитва да те души...

и мисълта ми е ,че днес може аз да бъда най - доброто за теб, а утре да съжеляваш,че си е срещнала.  ти винаги ще си ми слабост ...и си страхотен...надявам се някой ден да запълниш онази празнина в себе си и да си много много щастлив     :yu:  :yu:     и не се надявай някога да съжаля че съм те срещнала ...това просто няма да се случи      

ама и сетра ти акъл няма  което си е така ....немога да го отрека ...  

леле кво мачкане те чака    

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #57 -: 2005-12-14, 21:08 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Ами Мило, аз друго имам пред вид.  ей ще смачкам  с голям кеф при това   [/quote]

Мисла,че чакам това от около година....  

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Неможеш, кое ти гарантира ,че следващата му жена няма да бъде удостоена с цялата му любов и внимание. Децата от нея също? да може и да се случи ...в някой друг живот  /не съди по себе си ...има неспасяеми случаи ...такива дето и най търпеливото говедо няма да ги изтрае /[/quote]

Ти упорито отказваш да разбереш какво лайно съм аз, но мерси за комплимента ,мило    

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Тогава твърдо ли можеш да кажеш за един човек ,че той е неподходящ?
Да , неподходящ е излязъл спрямо твоята сестра да  неподходящ е за много жени и точно това исках да кажа "не си вземайте такова животно в къщи  /инъче съм съгласна ...с теб ...сме подходящи   / [/quote]

Малей....Ти май вярна си решила да ме смачкаш...  

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]В интерес на истината , сам аз съм бил много пъти в положението на неподходящ. Кога е било заради възрастта ми /знаеш сама/ , кога поради факта,че родителите на момичето са били от други етноси...Пък и раси!
И до колкото всичко това са пълни групости и донякъде- чисто издребняване / според мен / , не го взимам под внимание. знам че за теб тези неща са маловажни и може би си прав ...незнам всъщност дали аз бих била толкова смела като теб ...защото ти правиш точно онова което искаш и не те интересува кой какво ще каже примерно ако те види с мулатка или туркиня ...[/quote]

Именно...Ти знаеш историята много добре  

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]ти винаги ще си ми слабост ...и си страхотен...надявам се някой ден да запълниш онази празнина в себе си и да си много много щастлив       и не се надявай някога да съжаля че съм те срещнала ...това просто няма да се случи   [/quote]

Бонбоната сладкя тя, Мани недей ,че ще се разчуствам.  

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]леле кво мачкане те чака[/quote]

Куче с кокъл ще ми плаши тя
« Последна редакция: 2005-12-14, 21:10 от Vrashkov »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #58 -: 2006-01-25, 14:51 »
Ето, че се случи. Влюбих се !    Естествено човекът явно не е този, в който трябваше. Ходим от 1 месец и няколко дни, виждаме се рядко и все за малко. Никога не сме си споделяли какво чувстваме и мислиме , в което май ни беше грешката. Той също БЕШЕ влюбен и то много или поне така разправяше на всичките си приятели , но не и на мен    Но започнаха караници за глупости, вече не си говорим около 5 дена, като направя опит- безуспешен. Краят се вижда, а мен ме боли. Не мога ад повярвам, не ми се беше случвало да страдам заради някое момче. Но на всеки си му идва времето.......... Мислих,че той е перфектния, момчето, за което винаги съм мечтала, ама не..    Нз какво мога да направя
 , за да спася връзката. Всичко е загубено !  

Съжалявам, че тръгнах с него. Преди бяхме приятели, кефех му се много, но поне не бях влюбена. Не беше любов от пръв поглед. След като тръгнахме започнах много да го харесвам.. Кофти стана. Сега и приятели сиурно не можем да останем  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Eva

• Гост
« Отговор #59 -: 2006-02-02, 22:17 »
лимонка ти си ми една от двете любимки от тука...нз що най много теб и егоист харесвам ...за тва ще бъда откровена с теб...
аз имах абсолютно същия случай пича учи за адвокат...адски красив див умен е богат е също с един пропуск- значи мойто напиване е цветенце пред него (тук и фанатик ще се изуми) той ми звънеше от дискотеките да го прибирам аз...и не може да ме познае като отида да го взема от диско...после го качвам права му масаж ...целувам го той ми е бие главичко щото не си чувства врата...все едно гледаш смъртник... и тва ни бяха вижданията с него по дискотеките като се напиваше ...почти не се виждахме ...чукане ....не знам дали изобщо знаеше кво е това...иначе да (на смси много искаше да е с мен)
не знаеше всъшност кво иска...и аз мислех че е перфектния мъж ...аз в бг друг толкова красив мъж не бях виждала честно ти казвам на мен ми останаха очите и всичко...но ето на...явно имаше прекалено голям недостатък (който както обичам да казвам аз -понякога се превръща в достойнство) но не и в неговия случай.
)