Анкета

Russia vs. Usa .. кои бихте подкрепили

Русия
14 (56%)
САЩ
5 (20%)
никои
6 (24%)

Общ брой гласове: 25

Автор Тема: Русия Срещу Usa  (Прочетена 28835 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Русия Срещу Usa
« -: 2005-09-24, 11:27 »
Russia vs. Usa .. кои бихте подкрепили
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #1 -: 2005-09-24, 11:42 »
Значи...
Американците...
Имат супер опростен начин на живот, спазват законите си, а и ги имат!!!
Ограничени и затлъстели.
Имат кукла Барби...
НАСА.
ЦРУ.
ФБР.
Лас Вегас.
Силиконова долина.
Индианци.
Пушат много марихуана.
На 16 години имат вече книжка и .... кола!
Холивуд.
Гангста...

Руснаците...
Москва.
Влакова линия.
Чеченци(слагам в кюпа ОНД)..
КГБ.
Магаданннн...
Сърп и чук.
Мафия.Яка мафия.
Матрьошки.
Водка.
Зима.Люта зима!!!
Путин.
Курникова.
"Бригада".

Избирам...ЮеСеЙ....

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Русия Срещу Usa
« Отговор #2 -: 2005-09-24, 12:15 »
Те всъщност доста одавна... веднага след края на Студената война, ако трябва да сме точни... си бачкат заедно... не виждам място за сблъсък че да подкрепям някой.. ако трябва да избирам къде да живея или по-точно кой модел на живот да избирам - USA!
Русия - не мерси.. аз мога да си мизерствам и в България...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #3 -: 2005-09-24, 16:08 »
Момчета, момчета...
Не знам за какво ви трябваше да копирате тези дълги постове!?
Лорд Вейдър явно иска да ходи на война!?
Ами отивай в Ирак...
И там има Калашников.

П.С.Мисля, че някой е гласувал за Русия, но е пропуснал да се обоснове!?
« Последна редакция: 2005-09-24, 16:10 от egoist »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #4 -: 2005-09-25, 00:50 »
Русия:

позитиви: по- близък до нашия език; (по- лессному общение с руссками девочки на Чьорнае море  ), дават ни евтино газ и нефт, както и туристи. говори се, че сме изгубили руския пазар за доста видове стоки, но според мен търговията все пак продължава да е стабилна. по- близки до нас като манталитет, битови условия, история. освободили са ни от турско робство, дават работа на пенсионираните ни естрадни певци.

негативи: русия е нашият истински "голям брат", който ни "напътства" къде с добро, къде с лошо при всеки удобен случай. лошото е, че държавните
 ни интереси рядко съвпадат с техните. руснаците пият прекалено много, прекалено големи националисти са и живеят по е*ати студените места(сигурно и затова й пият толкова).

САЩ:

позитиви: имат щати като калифорния и хаваите, където е слънчево през повечето време от годината. рапът, арендби-то и в по- малка степен рагата са сред популярните стилове музика. баскетболът им е върха  . имат яко кинти. правят нелоши коли. американци са хора като марк твен, джек лондон и нейт дог  

негативи: те са "световният полицай" в момента. заради войната им в сърбия българия загуби цифра пари, а българи умират в ирак, за да защитават американски интереси. повечето американци са тъпи като г*з, но надути като пуяк. кефят се на гадости като "макдоналдс" и кънтрито. държавата им е основана от сектанти, което все още си личи. прекалено са прагматични във всичко, коетор правят. строят военни бази в бургас, а не вкарват и цент в българската икономика.

Избирам Русия  !
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #5 -: 2005-09-25, 03:24 »
И това само май стига като довод.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #6 -: 2005-09-25, 03:34 »
Цитат
И това само май стига като довод.
Горките хорица  !  Кажете ми на кой нормален човек ще му хрумне това?! А чак пък и снимки да си правят- зле  ! Това са добрите и справедливи супермени- американци!
« Последна редакция: 2008-03-17, 15:32 от tech_noir »
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Русия Срещу Usa
« Отговор #7 -: 2005-09-25, 15:03 »
Руснаците просто можеш да ги разбереш като хора. Американците са ми много странни - по разни чатове като говоря с тях са СУПЕР ограничени хорица. Не знаят кво става извън тъпия им щат, да не говорим извън Америка. 90% от тях са с разведени родители и имат A.D.H.D. или A.D.D. или са хиперактивни и намкво си още. В интерес на истината почвам да се плаша вече от роботизирания им начин на живот...  
« Последна редакция: 2005-09-25, 15:03 от gfw_cyclone »

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #8 -: 2005-09-25, 15:23 »
Мммм дааа...
Разни хора, разни идеали.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #9 -: 2005-09-25, 15:28 »
Цитат
Мммм дааа...
Е, нема д'се сдухваш сега  ! Мене всъщност най- много ме кефят "европейците", предпочитам ги като велика сила пред руснаците и американците  !
« Последна редакция: 2008-03-17, 15:33 от tech_noir »
Caralho Voador

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #10 -: 2005-09-25, 15:36 »
Мне....
Не ги харесвам.
Скучни-сноби!!!
Харесвам себе си.
Ама какво като съм българка!?
Що не съм си аз, но да живея в Америка!?!?!?
Хан Аспарух щеше да се гръмне сам(с Макаров!?) ,ако ни види каква паплач сме сега!!!

Всъщност едва ли някъде другате бих се чувствала по-добре...
Не съм наясно със себе си.
И аз имам пресантимант към американците, но между Русия и ЮСА...избирам практичното.
Писна ми от тоя мизерен живот...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #11 -: 2005-09-25, 15:40 »
Ахам...Само за протокола - Макаров е руски патлак нали знаеш      

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #12 -: 2005-09-25, 15:43 »
Живота е какъвто си го направиш.
Защо мислиш че качеството на живота на американците или японците (дето имат няколко пъти по-висок стандарт от тях) е по-добро или че им е по-приятно?

Сещам се за една интеесна случка. След втората световна до скоро Япония не може да има флота. Вместо това американските самолетоносачеи "пазят" бреговете им. От време на време самолетоносачите акустират за провизии. На митинг един кандидат-депутат казва "Вижте ги! Какъв огромен кораб. Вътре има хиляди войничета. Имат 2 дена отпуск, но никой не слиза, защото един бургер на доковете струва колкото седмичната им заплата" .
По едно време проучвах за следване в Токоио. Чета си аз форуми да се ориентирам в обстановката. Оказа се че един от големите проблеми са им американските студенти. Богати американчето отиват там да следват. 2-3 месеца след началото са свършили парите и почват да спят по гари и метростанции докато тати прати за обратния билет.

Японците пък рядко си позволяват изобщо да излязат на семеен излет извън града, защото магистралните такси само не са по джоба на всеки. Ходят на организирани екскурзии, защото таксата за преминаване на автобуса по шосето се разпределя между пътниците и става по-поносимо.

Всичко е относително.
« Последна редакция: 2005-09-25, 15:45 от tech_noir »

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #13 -: 2005-09-25, 16:47 »
Тамата е Русия срещу ЮСА...
Не е Америка срещу Япония!!!

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #14 -: 2005-09-25, 16:49 »
Цитат
Ахам...Само за протокола - Макаров е руски патлак нали знаеш      
Разбира се бе слънце!!!
До скоро зет ми имаше Макаров...
Военна полиция даже идва в къщи...
Над 500 гилзи бяха намерени.

« Последна редакция: 2008-08-17, 11:35 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Русия Срещу Usa
« Отговор #15 -: 2005-09-26, 11:23 »
Цитат
Цитат
Мммм дааа...
Е, нема д'се сдухваш сега  ! Мене всъщност най- много ме кефят "европейците", предпочитам ги като велика сила пред руснаците и американците  !
Ми то ако става въпрос за избор и извън Русия и САЩ, аз бих избрал Франция, Холандия, а може би Испания или Италия... Въпреки че и САЩ си е оферта, ако е вярно това дето се случва в колежите и университетите им по филмите... мечтата ми е да уча физика в MIT, все пак 
А то като нощния живот в Амстердам, другаде по света НЕМА, вервайте ми...
Най-доброто си остава обаче къщичка на плажа, без значение къде, стига да има вечно лято и мадами по бански... обаче да има с кой да си живееш в къщичката... Пичко им матери и на Русия и на САЩ!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #16 -: 2005-09-26, 11:24 »
Канада,Ванкувър...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Русия Срещу Usa
« Отговор #17 -: 2005-09-26, 11:33 »
Цитат
Канада,Ванкувър...

ммне, мерси... Канада е най-толерантна в социално отношение страна, ма... не... един приятел се върна от там преди известно време (на eva гаджето  ) и от това дето той ми е разправял... не..
... и побеждават.

egoist

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #18 -: 2005-09-26, 11:41 »
Има значение как ще ти се развие живота...
Аз пък съм чувала друго...и все още чувам.
Въпрос на лично виждане.
Ванкувър.

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #19 -: 2005-09-29, 14:02 »
Русия-
Супер безразличен съм към тях..., но смятам, че просто цялата им прехваленост е малко пресилена...Не ги чувствам като братушки най-малкото заради пренебрежителното им поведение...Да не говорим че цяла русия е 2 или 3 града и останалото е тотална мизерия...Малко е тъпо некфи миризливи пикли дето цял живот са живеели в палатка и най-великото изобретение което са виждали било волга-та идват в БГ и имат някво самочувстие като на принцеси.

САЩ-
Нямам нищо против начинът им на живот или против самите хора...,но като се има в предвид че несъм имал контак с тях...дават добро образование и добре платена работа да не говорим за перфектна възможност за развитие. Супер тъпо е да се говори, че американците са защитникът на вселената и тн. надявам се че е пределно ясно, каквото и да правят американците го правят с причина...бтв същото важи за Русия и турското ни робство. Мислите ли че америка ще ходи да хаби ресурси и хора за някаква безмислена война просто така без прична...Въпреки всичко те имат много постижения, но едно от най-важните за тяхната история Атомната бомба е направена в благодарение на Германците...

Аз лично не гласувам за нито една от двете сили...ако тряаа да избирам казвам Германия или Япония...

Ако трябва да си избера място казвам една приятна
 къщичка някаде в Рила и една хубава пенсиика от 6-700 лв.(като се има в предвид че много искам да бачкам като военен и да се пенсионирам на 30-40 години)
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #20 -: 2005-09-29, 14:27 »
Цитат
Канада,Ванкувър...

Вуйчо ми и семейството му се иселиха в Торонто преди години. Тази година си идваха. Тръгнаха си когато съвсем им свършиха отпускте (т.е. на другия ден бяха на работа).
Брат'чедката пише макроси за ексел за някаква компания. Изгледа ме неразбиращо като се сгънах от смях. Там това минавало за добра, мощна и надеждна технология.
Брат'чеда заяви че го ебал у бачкането, да го духали и не щял да се прибира. Остана до началото на семестъра тук. Последната нощ гонихме последния възможен полет със спринт. Толкова държеше да остане тук "още само 5 минутки". Сега събира парички за ре-преселване обратно защото "абе същата работа, ако си умен и работлив живееш еднакво добре и тук и там, ако си тъп и мързел - еднакво зле. Ама мене повече ме кефи тука, не мога да ги дишам ония"

Весело ше да им е там...

Иначе на мене американците като ми разправяха че канадците са залупени не им вярвах - мислех че по-тъпо няма накъде.
« Последна редакция: 2008-08-17, 11:36 от tech_noir »

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #21 -: 2005-09-29, 14:38 »
Цитат
Цитат
една хубава пенсиика от 6-700 лв.
кво ще кажеш за 10 кинта пенсиика 

аааааамммммммммм нях...предпочитам 6-700:)
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #22 -: 2005-09-29, 14:44 »
Ами има малка разлика м-у това да работиш тук и някаде навън...навън ще те изгонят на вотиря ден... Българина е свикнал да не работи, да хитрува и да симулира работа....ама нестава...тук хората си клатят краката по цял ден, пият кафе и си говорят сладки приказки и им се плаща, а в чужбина ти скъсват гъзъ от работа и за това са по-добре, но мисля че ние там нямад а издържим така че да не се залъгваме, имаш крава пиеш мляко...сотйте си в България...да мързелуваме заедно...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #23 -: 2005-09-29, 14:49 »
И това е вярно http://bgfreaks.com/index.php?showtopic=60...=25&#entry15669

Сега като съм в българска компания ми е някакво странно. Всички мислят че сме ужасно бързи и динамични, а на мен ми се струва че всики са спрели и само си чешат трътките. И ме гледат странно като се нервя на забавянията и нещата дето не стават 100% така, както се очаква. "Ами какво толкова" и ме мислят за нещо средно между неуправляемо торпедо и гестаповец
« Последна редакция: 2005-09-29, 14:49 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Русия Срещу Usa
« Отговор #24 -: 2005-09-29, 17:13 »
Абе зависи... аз съм в изцяло българска корпорация... всъщност.. не изцяло... има и японско участие, ма с дръпнатите допирни точки нямам... напоследък некви англичани се навъртат, ма са толко заблУдени че неам думи.. обаче като ме надуши някой по-висш че си бием чикии докат работим и ме глобяват... а глобите не са малки.. изобщо!
« Последна редакция: 2005-09-29, 17:15 от MuTaKa »
... и побеждават.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Русия Срещу Usa
« Отговор #25 -: 2005-11-02, 16:45 »
- Как се нарича интелигентен човек в САЩ?
- Турист!

« Последна редакция: 2005-11-02, 16:45 от MuTaKa »
... и побеждават.

Guest

• Гост
Русия Срещу Usa
« Отговор #26 -: 2005-11-30, 11:18 »
ami nito us nito rusia bg si e nai-dobre

p.s. ina4e bih posetila i 2

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #27 -: 2005-12-01, 13:58 »
България е славянска държава, и единствения ни начин да запазим своя славянски манталитет и индивидуалност - тове е обединяване с Русия, само идеите на пан-славизма са способни да се противопоставят на западната цивилизация, съответно разбирайте - колонизацията на нашата и други подобни нам държави!
В момента България се явява колониална държава, а колониалното ни правителство - това е небезизвестния ни валутен борд.
Така че самата идея, да се избира между щатите и Русия - е глупава, та има ли смисъл да се избира между свобода и робство?
Единствено свободни може да бъдем в една гиганска, пан-славянска империя, която се простира от Варшава до Владивосток, от Белгард да Мурманск, която на исток граничи с Япония,
 на юг с Индия, а на запад излиза директно на Атлантическия океан! Мисля че ме разбирате, тогава ще се испълни заветната мечта на българина да има излаз на три морета, но излаза няма да е на три морета, а ще бъде на три океана! Единствено в рамките на Руската федерация - България ще бъде свободна и независима държава, защото руския народ никога не е бил колонизатор, а винаги е живял в мир с другите народи населяващи руската територия.
Единствения избор на България - това е Русия, само така ще може българина да оцелее като етнос!
Това е, благодаря за вниманието!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #28 -: 2005-12-02, 00:02 »
Цитат
Единствено в рамките на Руската федерация - България ще бъде свободна и независима държава
Добре де, съгласен, ама като ше е пан-славистка империя що точно Руска Федерация тряа да се казва? Не звучи ли по-добре примерно Интер-Славянски Съюз или нещо такова?...А тва че руснаците ше живеят мирно с нас не означава че няма и те да си въртят интересите тука - всяка голяма държава се опитва да се наложи над по-малките...Както и да е, идеята за пан-славистка федерация определено ми допада повече от "Удобна база за въздушни удари по Близкия Изток" на САЩ...

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Русия Срещу Usa
« Отговор #29 -: 2005-12-02, 10:19 »
Съгласен, но името няма значение, а по принцип Руските интереси са сходни с Българските, един вид имаме ОБЩИ интереси.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)