Анкета

За или против обезкосмяването на мъжете

За
13 (56.5%)
Против
10 (43.5%)

Общ брой гласове: 22

Автор Тема: Обезкосмените мъже  (Прочетена 37550 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Обезкосмените мъже
« -: 2005-09-21, 11:14 »
Айде стига, че омазахме "хубавия мъж за теб", продължаваме спора тука, до момента в първото полувреме, фром хел откри срещата с 3 снимки на окосмени мъже, но след неудобрението на рефера ФАНатик, агитката се застъпи за отбора на жените и започна да говори по адрес на рефера, цитирам
Цитат
Мъжът с косми или без косми винаги е харесван Боги!!!
Фром Хел..добър избор!!!
Силно засегнат рефера чак сега разбира, че няма нищо лошо в това да се обезкосмяваш, дори и в "бикини зоната", междувременно капитана на отбора на жените Фром хелл се завърна след нанесената и обида и продължи двубоя със следните думи
Цитат
благодаря

Боги на мен ми харесва,на теб като не ти,не го гледай
мъж без косми мъж ли е фе l тва беше шегичка
Тегли една силна майна на рефера както виждате, а междувременно мнението и почна да клони ту на едната ту на другата страна, бързо успя да се поправи като уточни че се шегува и за момента рефера е силно наранен а отбора на жените води в резултата. Дон дада успя да защити честа на небръснещите се мъже като извика силно и ясно
Цитат
Според мене - НЕ
леко постресна женския отбор и те трябваше да отвръщат на удара, положението ставаше много напечено, всички бяха поизнервени и ето какво стана в резултат на това
Цитат
маж без косми е много апетитна гледка, аз го предпочитам

инъче тези които си сложила са добри но наистина имат нужда от кола маска
ето че имаме дезертьор, дезертьор в отбора на жените, това е орхидеята, отначало много умело подлъга отбора на жените че харесва обезкосмени мъже, но веднага след това каза голата истина, а както сами виждате, тя не хареса окосмените мъже, жените започнаха да поизостават, но това няма значение, битката е добра, ще има и жертви, но това е нормално в една битка има и загубили и победени  (<--- Тва беше нарочно) Точно в този момент Луцифер даде силна преднина на мъжкия отбор с една много сексапилна снимка на един мъж който не се знае дали се обезкосмява но определено нямаше много косми по тялото си, за сметка на това беше понасъбрал доста в лицевата област... всички умряха от смях, нещо такова ---> "хаха" ... и мача продължи, жените вече трябва сериозно да се замислят за контра удар, но вместо това се оказа, че стратегията на Луцифер се оказва много добра и Фром Хелл е извън строя, тя повърна и се предаде бавно и мъчителна смърт беше, всички гледаха, НО това е стила на играта играта продължава, битката продължава, жените не се отказаха въпреки загубата на Фром хелл... Луцифер пусна много тънък бъзик за снимката която видяхме, жалко че фром хелл вече беше мъртва и не можа да чуе лафчето , много жалко, тя съжалява.... и дойде момента да ви покажеме отговора на току що включилата се в играта лимонка, която замени фромм хелл
Цитат
Много по-добре е мъжете да се обезкосмяват! Много по-чистоплътно изглежда.

Тези , които фром хел ги е сложила не са лоши, но наистина са си косматички!
А ве, в кой век живеем? Вече доста мъже се обезкосмяват навссякъде-крака, ръце, гърди, корем и т.н. Мисля , че тва е съвсем нормално и почти задължително
Отново защитава обезкосмените мъже но в следващия момент веднага не удобри снимките, никой не удобрява снимките незнам дали забелязахте, вече се виждаше че фронта ще се ъдуржи много трудно, любителките на мъжете от снимката намаляваха... и тук точн ов този момент циклона се опита да забие женския отбор с краткото и ясно
Цитат
Mдааа педалите are takin' over...
но веднага последва контра атака от страна на лимонка
Цитат
А ве ти луд ли си?Мани го тва, кой го разправя, все едно слушам баба ми е*ати. Страшно по-готино си е обезкосмено. Са тая година накарах брат ми да си направи кола маска на цялото тяло, стана много яко. Тва значи ли, че е гей? Не, просто се грижи за тялото си!
Точно така, точно така, много добра контра атака, разбрахме че който не се бръсне не е гей, разбрахме и че брата на лимонка не е гей а просто се грижи за тялото си, така приключи тази толкова оспорвана първа част, резултата е равен, една жертва, малко смях и до скоро уважаеми зрители до второто полувреме

всичко това по горе беше майтап, не искам да обидя никой, а сега плз пишете тука
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:22 от tech_noir »
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #1 -: 2005-09-21, 11:18 »
знаеш ли искам точно на вас дето казвате че мъж без косми не е мъж да се паднат едни къдрави *** с едни дълги косми че като я лижеш да ти се навият на езика и тогава пак ще те питам дали е готино да имат косми    

айде сега не ми развивай теория
 че говорим за мъжете ...след като на теб ти харесва гола пичка и на мен ми харесва гол ***  вие изисквате от нас това що и ние да не искаме аааааа  

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #2 -: 2005-09-21, 11:21 »
За подмишниците и к**а разбирам, ама защо трябва и на други места? Аре бе!
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Обезкосмените мъже
« Отговор #3 -: 2005-09-21, 11:23 »
Е верно е добре от време на време да се контролира гористата местност около въпросната "бикини зона" и подмишниците ама да си обезкосмя ръцете и краката и т.н. тва няма да стане просто...
« Последна редакция: 2005-09-21, 11:23 от gfw_cyclone »

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #4 -: 2005-09-21, 11:26 »
Цитат
За подмишниците и к**а разбирам, ама защо трябва и на други места? Аре бе!

щото като ти целувам циците ми се навъртат косми в устата ми не е приятно ...и не само друго е като погалиш да усетиш кожа мека и гладка не родопско одеало 
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:23 от tech_noir »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #5 -: 2005-09-21, 11:26 »
Както Орхидейката каза - както вие ни харесвате повече обезкосмени - по крака, ръце... (или поне така предполагам), така и ние харесваме когато мъжете си направят една кола маска на краката, гърдите, корема..

Какви са тези глупости, че космите придават мъжественост , глупости! Някои супер космати мъже - с дълги, къдрави черни косми ауу, отвратително е. След като е измислена колата маска, значи има защо    Много по-добре изглежда..
« Последна редакция: 2005-09-21, 11:27 от limonka »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Обезкосмените мъже
« Отговор #6 -: 2005-09-21, 11:43 »
"Гърди мъшки,
пълни с въшки,
по сто и осъм
на косъм..."    

Аз искам да тествам некоя космата мадама... били много страстни..
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #7 -: 2005-09-21, 11:54 »
Цитат
Е верно е добре от време на време да се контролира гористата местност около въпросната "бикини зона" и подмишниците ама да си обезкосмя ръцете и краката и т.н. тва няма да стане просто...

мм и умрялото да се обади сега
аз съм съгласна тук страшно много с теб...
Ръцете и краката аз не виждам смисъл да ги обезкосмява,за мъж е по-нормално...ама жена с космати крака... :sick: и още по-гадно ~бикини зоната~ :sick: :sick: :sick:
Харесвам мъже които се грижат за себе си,ама примерно космите по гърдите,ръцете и краката няма да ме отблъснат или нещо такова...

П.С.
С тия снимки на Крис Еванс аз не съм показала,че харесвам само космати (боже как звучи   ) мъже...
Просто Крис Еванс си ме кефи,красив е,мисля,че и за актьор го бива и му пуснах снимките...
кви войни,кви умрели,пък защитници пък нз си кво... бооже  :huh:
Иначе е яко,Боги,изкефи ме... 

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #8 -: 2005-09-21, 12:09 »
Може би трябва да си правим и маникюр, и педикюр, а? Аре стига бе, обезкосмяването на тялото просто не ми се връзва с представата за мъж; разбирам да си културист или нещо такова; да ти трябва в работата, ама ей така просто...
Всичко това е резултат на плъзналата като проказа педалска мода...Вече нито мъжете са мъже, нито жените- жени :sick:
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #9 -: 2005-09-21, 12:15 »
Цитат
Може би трябва да си правим и маникюр, и педикюр, а? Аре стига бе, обезкосмяването на тялото просто не ми се връзва с представата за мъж; разбирам да си културист или нещо такова; да ти трябва в работата, ама ей така просто...
Всичко това е резултат на плъзналата като проказа педалска мода...Вече нито мъжете са мъже, нито жените- жени :sick:

не се нерви толкова де

имам много познати мъже които ходят на педекюр и маникюр но определено са си мъже също така си правят кола маска ...много се подържат

а един познат ми разказва как комшиите му не приемали това че си прави маникюр и педекюр а после когато жените им проявили интерес мъжете им си признали че е красиво и естетично ... започнали да ходят и те

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Обезкосмените мъже
« Отговор #10 -: 2005-09-21, 12:27 »
хихихи... мен си ме кефят косматички... и с брада... да боцка !   космите по краката, ръцете, коремчето (пътечката на шастието дет му викат  ) там ме кефи да има...  
никога не съм му казвала- аре острижи се или нещо от сорта,   но, ако той реши да се обезкосми, където и да е, ще се смиря      
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

egoist

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #11 -: 2005-09-21, 12:32 »
Приемам обезкосмяването при спортисти и манекени...
За другите вече...
Не бих желала мъжът ми да е по-суетен от мен.

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #12 -: 2005-09-21, 12:40 »
Цитат

преди и моя не приемаше обезкосмяването , но повечето мъже покрай него правят кола маска и той реши да ги намали по цялото тяло с машинка за постригване лесно и безболезнено като ползваше най голямата приставка т.е. имаше си нормални косми /неговите не са много но са дълги/ после започна сам да слага по малка и по малка приставка и сега ги маха съвсем а когато станат по дълги сам се дразни ...а на мен това ми харесва 

когато не се е обръснал избягвам да го целувам ...обривам се ужасно 

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #13 -: 2005-09-21, 12:50 »
Цитат
Приемам обезкосмяването при спортисти и манекени...
За другите вече...
Цитат
хихихи... мен си ме кефят косматички... и с брада... да боцка !  космите по краката, ръцете, коремчето (пътечката на шастието дет му викат  ) там ме кефи да има... 
никога не съм му казвала- аре острижи се или нещо от сорта,  но, ако той реши да се обезкосми, където и да е, ще се смиря   
Ей, браво, и две жени да ме подкрепят,  явно не съм чак такъв "неандерталец"
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:24 от tech_noir »
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #14 -: 2005-09-21, 12:58 »
Цитат

не ти е нужна подкрепа щом на теб така ти харесва ...друг е въпроса дали и на половинката ти ще и харесва

както казва една приятелка която съм сложила в галерията "нека това е така за теб но не и за мен" 

защото на мен ми е все тая дали някой друг се подържа ..важното за мен е на моя мъж да му харесва и да го прави...но се заглеждам по такива мъже     удоволствие за очите ми

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #15 -: 2005-09-21, 22:35 »
Цитат

не ти е нужна подкрепа щом на теб така ти харесва ...друг е въпроса дали и на половинката ти ще и харесва
Ми те и двете ми харесват, не бих имал нищо против да са ми половинки, значи проблемьи- нет 
Тоест има и хубави съвременни жени, на които им харесват мъжете с косми
Caralho Voador

egoist

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #16 -: 2005-09-21, 22:41 »
ОффТопик:
Имам едно розово потниче...
На него пише на Инглиш:Внимание
 тази кучка хапе...
Приятелят ми я обожава и смята, че отговаря на истинското ми аз...
Така ,че Дада помисли си пак...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #17 -: 2005-09-21, 22:48 »
Винаги съм смятал, че имам талант в дресировката
Caralho Voador

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Обезкосмените мъже
« Отговор #18 -: 2005-09-21, 23:49 »
Веднъж на един купон играхме на подаръци и ми се падна един
 много КОСМАТ ! Ужас ! Трябваше да му оближа гърдите . Само се опитах и отидох да повръщам в кенефа ! Всички решиха че съм се напила от една чашка бира  
Гадно е да има косми по гърдите , под мишниците и "от долу"(бикини зоната) . На краката и на ръцете се търпи някак си (ако е умерено) . Имам навика ако видя ужадно много косми по краката на един "мъж" да му ги горя със запалка  

Аз попринцип съм ЗА обескосмяването на цялото тяло , все пак съм свикнала да гледам "голи охлюви" . А пък и нали тренирам плуване , а там момчетата задължително се обезкосмяват , което аз много оценявам. Явно от там съм свикнала със "гейчетата"

egoist

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #19 -: 2005-09-21, 23:57 »
Цитат
Винаги съм смятал, че имам талант в дресировката
Не поддавам...
При мен няма :Кучето и захарчето...
По-скоро ще умра от глад!!!

Има космати и КОСМАТИ мъже.
Моят френд си прави "прическа" само долу!(по подразбиране!)
Обожавам да лежим двамата гушнати и аз да си играя с космите по гърдите му...
Толкова са меки и нежни като коприна...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Обезкосмените мъже
« Отговор #20 -: 2005-09-25, 18:39 »
Всъщност въпроса е да се чувстваш комфортно- всеки за себе си си изгражда някакви граници кои косми го дразнят и кои- не. Ако жената иска от него нещо, което ще го накара да се чувства дискомфортно- майната и! В крайна сметка ако ми е кеф да имам косми на краката, няма да си ги махам и тва е, се ми е тая дали на нея и харесва или не! Аз лично не харесвам космите под мишниците или на гърдите... да не говорим за култовите косми на ГЪРБА, еми драйфа ми се като видя някой с космати мишници и "естетически" гушештите се между тях капки пот... кофти си е гледката! Гърдите не са чак толкова фрапиращи, но ако приличам на топка прежда определено ще ми е кофти! Поне едно елементарно подстригване може да се опита... за тия долу да не говорим... Аз лично не бих се чувствал добре ако лижа приятелката си и ми засядат косми между зъбите, та гледам да я лиша и аз от тва й "удоволствие", та и там ги поподстригвам... Иначе ръцете и краката не виждам смисъл да се бръснат, епилират или пърлят! Та така... лошо в обезкосмяването няма, хубаво е да ти е приятно и да се чувстваш добре ти... но все пак ако приятелката ти държи да се обезкосмиш и не ти е трудно да се лишиш с част от храсталака, що пък да не го направиш...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #21 -: 2005-09-25, 21:44 »
Абе бате!!!! Давай да има ,бе ...Косми искат...Даваи да ги извадиме едни такива ,че да не ни се виждат пи..ите от тях и да им остават по зъбките като га джвакат...Баси.
Направо откачам като видя хубава жена с някакав космясъл селяндур с навити ксоми  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Обезкосмените мъже
« Отговор #22 -: 2005-09-26, 00:47 »
Абсолютно! в такъв момент просто гледам да не си затварям очите, защото изникващата гледка пред лицето ми е как в момент на върховен екстаз вместо мацката да го драска, се вкопчва в кичур косми на иначе толкова еротичния му мускулест гръб или как в предварителната игра след целувките по лицето, с ясната идея в главата си да му направи забележително фелация започва бавно с езиче да се насочва към члена му, слаломираща между тилилейската гора на гърдите му и болонския лес на корема му, докато с ръка отбутва топката косми от оная му работа, за да може да го лапне, без да се налага после космясалият и Дон Жуан да пощи устната й кухина от заседналите вътре дебели черни космалаци... Та такива работи...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #23 -: 2005-09-26, 12:15 »
"за" правото на личен избор. За всеки влак си има пътници.

Lucifer

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #24 -: 2005-09-26, 12:22 »
Цитат
"за" правото на личен избор. За всеки влак си има пътници.

точно така   
и мисля че тва приключва всички спорове по темата.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Обезкосмените мъже
« Отговор #25 -: 2005-09-26, 12:45 »
Ми аз гласувах "за"... в смисъл това си е според мене... иначе ето историята на моите косми:
Като много малък бях на мнение че "космат" значи "пораснал". Бях чувал (от баба ми, лека и пръст) че като се бръснеш някъде и ти порастват по-големи косми там (бях чувал по повод че дядо ми, лека му пръст, се бръснеше в банята и аз исках и аз да се бръсна). Та така реших че е задължително да имам косми около пишлето. Купих една самобръсначка от магазина при нас (щото бях толко малък че не можах да стигна тая на баща ми в банята), като излъгах продавачката в магазина че е баща ми ме е пратил да му купя, и ФРААС! първата контра на мъхчето.. оказа се обаче че така ми харесва повече (гладко обръснат). След време (в пубертета вече) почнах да се окосмявам под мишниците, краката, гърдите и лицето. Беше ми вече втълпено обаче, нямам спомен от къде, че е педерастко да си махаш космите... беше ми втълпено и че е педерастко да си манекен, та за това сега съм си в София, а не в Милано с комшията, ма това е друг въпрос. Ходех с майка ми при една нейна приятелка - козметичка. Тя ме караше (приятелката на майка ми) да си направя кола маска на краката. Казваше че ше съм й благодарен и че сега е момента, докато още не са ми много.. ма аз НЕ! По-късно отидох да уча в спортното на ЦСКА и най-добрия ми приятел там беше плувец. Ходех с него на Червено знаме на басейна, плувах с тях и т.н. Той първи ме убеди че не е педерастко и аз се обръснах под мишниците... Ейй... родих се! После бях забелязал на тренировка че някой като ме хване за кимоното и ме хване и за космите на гърдите и дръпне и ми се ебава майката! Така почнах в началото да си ги намалявам с машинка. После започнах да ги бръсна, ма от многото тестостерон и стероиди дето ни джаскаха тогава на третия ден набождах. Тогава открих магията на кола маската! Първите пъти си я правих по два пъти на месец, щото само от една не можеха да ми махнат сичките косми. После постепенно почнах да ходя по веднъж в месеца. Като ти ги дръпнат два-три пъти с кола маска колкото и космат да си после е много по-лесно, щото не растат едновременно като след бръснене. Ръцете и краката си ги обезкосмих да видя как ше ми изглеждат просто без косми. (за релеф става въпрос  ).. и ми харесаха повече и от тогава и тях... А иначе трябва да знаете че като се обезкосмите два-три пъти, после си става въпрос на хигиена и си ги махате по инерция, щото ставате неприятни на себе си с косми.
Но сега в момента, както бях писал в една тема, съм се занемарил зверски и съм станал като Урко от "Планетата на маймуните"... и не ми дреме...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Diva Orxideia

• Гост
Обезкосмените мъже
« Отговор #26 -: 2005-09-26, 12:55 »
Цитат
Ми аз гласувах "за"... в смисъл това си е според мене...

А иначе трябва да знаете че като се обезкосмите два-три пъти, после си става въпрос на хигиена и си ги махате по инерция, щото ставате неприятни на себе си с косми.

аз принципно се обезкосмявах навсякъде от малка но първия ми мъж ме накара да си направя триъгълник /тогава не се правеше така масово/ много съм му задължена /но само за това / майка ми като разбра полудя каза че това било турско и съм приличала на гол охлюв   че било грозно   да бе тя за пръв път като си направи кола маска с триста зора /да е жива и здрава една нейна приятелка заради която го направи/ та понеже и бяха доста дълги и тя незнае почнала с епилатора   леле то боли ужасно като са дълги ама тя от къде да знае и влизам аз и я виждам   щях да падна викам защо не ги обръсна че тогава да ги скубеш а тя ааа няма да се отказваме сега направих дупка в гората продължавам     

после и хареса и сама се чудеше как ги е търпяла толкова години 
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:25 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Обезкосмените мъже
« Отговор #27 -: 2005-09-26, 12:56 »
И пак при мене в момента е същата работа .

Отопик:
Да ви има проблемите с кимоната... При нас по-драстично те беше като те хванат за яката и почнат да ти млатят носа от 20 санта дистанция (дигат се едно 6-8 дзуките в секунда) - после - грим ДзукиФлейм. Другото интересно беше да ти докопат ръкава и мавашита в тила - най безболезнения вариат е да се пльоснеш по нос на мозайката и да пробваш бързи ритници в бъбреците му.
Разбира се и женсия номер, да ти хване крачола високо и да те срита в топките (гррррр).
« Последна редакция: 2005-09-26, 13:03 от tech_noir »

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Обезкосмените мъже
« Отговор #28 -: 2005-09-27, 13:08 »
Боги , по-лесно ще ти е да си взимаш една обикновена самобръсначка за еднократна употреба и караш без пяна , в банята на мокра кожа. Точно 2 мин работа  Знам го от опит , все пак нали тренирам плуване и като нямам време с епилатора , карам със самобръсначка .
А сега майка ми е взела некаф крем който забавя растежа на космите . Истинско чудо е  Само тре'а да я питам каква марка е , че вече няма лепенки по него ...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Обезкосмените мъже
« Отговор #29 -: 2005-09-27, 13:32 »
Цитат
А сега майка ми е взела некаф крем който забавя растежа на космите . Истинско чудо е 
това не е верно... внушаваш си 
изобщо нищо не забавя...
« Последна редакция: 2010-08-21, 12:25 от tech_noir »
... и побеждават.