Автор Тема: Нет свалки  (Прочетена 14126 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Нет свалки
« -: 2005-09-09, 19:28 »
интересно ми е.... всички тук във форума имате някаква връзка с интернет общността, самия факт че пишете във форум ви прави част от интернет общноста, със сигурност много от вас чатят или пък са регистрирани в сайтове за запознанства, как подхождате и изобщо.... какво правите за да се видите с някое момиче от интернет първо и второ какво правите след като вече сте се видяли
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Нет свалки
« Отговор #1 -: 2005-09-09, 19:57 »
хмм.. преди яко циклех на някакви сайтове за запознанства , но сега вече не ме влече . Вече влизам само във отбрани форуми и канали във IRC . Никога не каня на срещи освен ако човека не ми е направил някакво много добро впечателение или не сме се сприятелили достатъчно . Естествено никога не отивам на 1ва среща сама . Винаги ще помъкна я брачеда , я най-добрата ми приятека и задължително някъде където имам много познати . Абе зор си е да ме завлекът на среща
А след като вече сме се видяли , много зависи какво впечатление ще ми направи човекът. Дали ще е възпитан , дали че е "изтупан" и тн. То обикновено аз се правя на говедо , защото повечето хора от интернет са някакви сдухани и ако ти не правиш купона - то няма кой друг . Изключително рядко си пасвам със някой от чата .
Тъйче обикновено проблема е в мене а не в другия "чатър"

Lucifer

• Гост
Нет свалки
« Отговор #2 -: 2005-09-11, 00:04 »
Цитат
интересно ми е.... всички тук във форума имате някаква връзка с интернет общността, самия факт че пишете във форум ви прави част от интернет общноста, със сигурност много от вас чатят или пък са регистрирани в сайтове за запознанства, как подхождате и изобщо.... какво правите за да се видите с някое момиче от интернет първо и второ какво правите след като вече сте се видяли

Моите впечатления по темата са следните :
каквото се прави и в реална среда само че малко по бавно....лафите си,намирате обши интереси и пускаш оферта да я почерпиш някъде...аз поне така правя...ако си грабнал момичето освен с външния си вид никога няма да ти откаже...в сайтове за запознанства освен гледане на снимки ако човек е малко по упорит и има време да се занимава може да се уреди със секс поне веднъж в седмицата....най-готиното е момиче да ти пусне оферта да се видите - тогава секса още същата вечер е гарантиран 
По едно време обаче писва зверски щото става еднообразно - едни и същи разговори,едни и същи прекарвания по заведения след тва секс няколко пъти и вече никога не се чувате и с всяка една нещата протичат така. Факт е обаче че ако е късметлич човек може да попадне на интерени момичета (като тези в този форум) с които наистина да си прекара готино и да не мисли само как да ги вкара в леглото...попадал съм на няколко такива и все още подържаме контакт с тях. Но в крайна сметка всеки влиза с една цел - турсене на поредната бройка в което няма нищо лошо разбира се 
« Последна редакция: 2008-08-07, 15:38 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #3 -: 2005-09-11, 07:59 »
Ами аз с половинката се запознах в чат и вече 4 години ще стават откак живеем заедно.

Иначе имах един съквартирант дето така адна хубава нощ се запознава с една варненка към 2 и дава стационарния ни телефон. Тя казва "чакай, идвам" и изчезва. Сутринта в 8 ни звъни на вратата и му се мята на колана
« Последна редакция: 2010-08-02, 10:56 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Нет свалки
« Отговор #4 -: 2005-09-11, 10:11 »
Цитат
каквото се прави и в реална среда само че малко по бавно....лафите си,намирате обши интереси

По едно време обаче писва зверски щото става еднообразно - едни и същи разговори

Но в крайна сметка всеки влиза с една цел - турсене на поредната бройка в което няма нищо лошо разбира се 

поправка...в нета става по бързо   а това за общите интереси...ако знаеш как писва разказването на биографията ...винаги съм се кефила когато някой влезе в кюто ми и каже нещо различно тогава разговора тръгва сам и е много по забавен от травиалното "здрасти... как си...на колко си от къде"...аххх полудявам и губя интерес изобщо да го правя и без друго списъка ми е доста дълъг за да имам нужда от още един на който да разказвам за живота си...

още една поправка...не всеки който влиза в нета търси поредната бройка...да има и много такива ...още с влизането и започва да ми говори за секс "знаеш ли какво изпускаш и колко съм надарен " и пак откачам и го игнорирам ...

Цитат
Ами аз с половинката се запознах в чат и вече 4 години ще стават откак живеем заедно.

и аз съм се запознала с много хубави хора в нета ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #5 -: 2005-09-11, 11:58 »
Обаче много изпростяват специално в сайтовете.

IQ-то на тълпата е равно на това на най-тъпия върху броя на хората. За съжаление е вярно и там.

Едно на ръка гейовете и "импулските". Следя аз тия сайтове. Появиха се тия дни няколко нови. Естествено веднага създавам акаунти там и тествам. В единия си харесвам едно девойче от Сливен (още почти няма хора) с описание "аз съм малко едра, но вероятно има момчета, които ще ме харесат и така". Изпращам бърза свалка, мислейки са че са обичайните глупости (няма превю или избор). Оказва се че съм и пратил "ще ми се да си врата, за да мога да те тръшкам по цял ден". Получавам отговор "Здрастиии! Имаш ли снимка на патката ти?"

::) ::) ::)

P.S. до скоро мислеш че между пенисите няма кой-знае каква разлика освен може би формата и размера, ама една приятелка ме убеди в противното след като се заговорихме за любими форми и вкусове на гениталиите на другия пол. Ама все пак мие приятелка, а на това девойче това му беше репликата за запознанство (то не че моята се оказа много интелектуална)
« Последна редакция: 2010-08-02, 10:56 от tech_noir »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Нет свалки
« Отговор #6 -: 2005-09-11, 12:06 »
аз ще ви свалям всичките ко кажете  ... бъзикът настрана...

със сегашното ми гадже се запознах в интернет... чатихме около 3 месеца... по цели нощи и можах да го опозная много добре... след това все казвахме, че ще се видим, но винаги ставаше нещо и се разминавахме... накрая се видяхме преди почти два месеца и от тогава сме неразделни.

интернета е хубаво място да се запознаеш с хората... ако са честни с теб можеш да направиш такива приятели... фактът, че не се виждат, се отпускат и освобождават всякакво мислене може да доведе до такива велики теми на разговор, че просто не е истина...   аз лично предпочитам да се запозная с някой чрез мессенгера примерно, отколкото в накой бар...  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #7 -: 2005-09-11, 12:14 »
И аз съм така.

Не си падам особено физически тип. Физическите дадености са ми последния възможен приоритет. Само че тялото понякога мисли друго. Предпочитам да вземам решенията си без... разсейващи фактори.

Последния случай беше като се запознах с едно девойче, случайно. Ходихме на пица, просто да се видим. Колкото и да съм имунизиран външния и вид направо ме побърка (добре че тя не го разбра, а не е стандартна красавица). Толкова се развълнувах че все едно нещо ме беше стиснало за гърлото, сложих си маска и потдържах разговотите на артопипот, докато умът ми беше пълен блокаж, добре че не беше от най-умните или опитни и не усети).  Дни наред само за това мислех. Иначе си говорехме на някакви неутрални теми.

Следващия път като ми се обади ме покани директно в стаята си. Отказах с някакво извинение. Изчаках още една седмица да ми мине, теглих чертата на действията и думите и и се оказа че момичето просто си търси спонсор. Популярната сделка - вагина срещи издръжка. През последнит няколко месеца се опитва да ми се обади или пише SMS-и. Ама нее, аз съм железен. Пък и се познавам. Докосна ли я физически ще се разтопя и ще се нахвърля. После собствените ми чувства за чест и отговорност няма да ми позволят да се дръпна и ще имам дълга, дълга драма с един в крайна сметка боклук.

Мне, предпочитам комуникацията да си остава писмена, до мометна в който много добре се познаваме вече и сме сигурно че отношенията ще си останат чисто приятелски. Искам да знам и отриателните качества на човека. Сколонен съм да идеализирам другия, знаейки недостатъците му, мога да си изградя бариера срещу глупости. Искам действията ми да са резултат от внимателен анализ, а не той да е в последствие.
« Последна редакция: 2010-08-02, 10:58 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #8 -: 2005-09-11, 12:39 »
Аз обикновено почвам разговора с "Господи, колко си грозна..." или "извинявай ти ядеш ли чесън.. или евентуално кромит..?" или "Тез две дълги шпаги.. как искам да препаша!!".. или им разказвам за кучето ми... дето се казва Балкан и беше доброволец в Ирак. Върна се с едно око и протеза на левия крак, вместо опашка има ремарке.. е такива работи..

Кво да се прави, непоправим романтик съм
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #9 -: 2005-09-11, 12:41 »
Евала, мноо добро сито

Аз пък принципно не заговарям никого, в профила ми има дзен коан и снимка с тъмните цайси.

Ако все пак ме заговори, може и да има смисъл и аз да си поговоря с нея.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #10 -: 2005-09-11, 13:50 »
Аз обичам да пиша във форумите,но по принцип досега не съм се виждала с хора от нета.
Само с едно момиче се видяхме един път,а с нея си пишем нон-стоп когато съм у дома.Иначе с момчета не съм се срещала.В смисъл ,че не съм писала в сайтове за интернет запознанства и не бих си уреждала срещи с хота от такива сайтове просто така.На среща на този форум бих дошла,ако имам тази възможност.Просто щото ви знам чат-пат що за хора сте,бих се накефила да се запозная с вас,но иначе избягвам в нета да търся нови запознанства.
Предимно чатя с познати и приятели
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #11 -: 2005-09-11, 16:36 »
Има един филм Serial Experiment Line. Дето третира едни подобни философски проблеми за връзката между реалния и виртуалния свят.

Всъщност както при свалките в дискотека така и онлайн истинаъта е просто да комуникираш малко по-дълго с човека за да разбереш що за типаж е и плюсовете и минусите си ги има. Посочих горе какво на мен ми харесва. Ако си падах по секс сам по себе си, щях да предпочитам запознанаства в дискотеки и "мирката"

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #12 -: 2005-09-12, 13:37 »
Абе преди време ме беше питал Тарантула дали съм смотан та само вися в нета в сайта му за запознанства... не съм ли имал познати и приятели дето да ме срещат с момичета... а аз му казах че той е по-смотан от мене, щом чака да го запознават с момичета близки и приятели.. аз поне се запознавам САМ с момичетата в сайтовете за запознанства. Както и да е.. два пъти съм се срещал с момичета от интернет и мисля че ми е достатъчно (лични съображения).. Просто вися си и се ебавам с тях, но до среща едва ли би се стигнало пак.. така съм решил просто.

Въпреки че така заприличвам на тия дето до скоро ги правех за 2 стотинки:

"Регистрирах се тук от любопитство. Аз не търся нищо, имам си човек до себе си, така че не си търся гадже!"

Е като не си търсиш гадже и си имаш човек дето много държиш на него КВО ТЪРСИШ В "СВАЛКИ.КОМ", да ти еб@ майката?!?
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #13 -: 2005-09-12, 13:40 »
Може да си търси приятелчета с които да си лафи. Аз поне това правя. За 5-6 години от 20-ина сайта завързах цели 3 запознаства, които потдържам.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #14 -: 2005-09-12, 13:41 »
Е какво като си имат гаджета,може би просто им е интересно...защо трябва да си търсят гаджета,за да пишат в сайта...
Все едно аз като си имам гадже и да не пиша тук :huh:
Търся приятели.Забавно ми е тука и така
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
Нет свалки
« Отговор #15 -: 2005-09-12, 13:58 »
Всъщност това не се става съзнателно:
"Ей,я да се регна тук ,за да си намеря нови френдчета!!!"
То става...:
"Хм..Я к'ъв е тоя сайт.Я да се регна ...,може пък и Мими да е регната тук!?"
И така...
Започва се виртуално запознанство ...
При някои връзва ,при други -не.
Забелязала съм ,че колкото и яко да си пиша с някой....2-3 седмици и после нямаме какво да си "кажем"...
Всеки иска да сме се видели и тем подобни.
Виж това вече знам със сигурност ,че не е моята цел за регистрацията ми в някой сайт за запознанства!
Никой не искам да виждам...
Виждала съм се веднъж-дваж...и т.н.
Стига ми!
Общо взето в Елма* се регнах ,защото доста от колегите ми са там,в С*алките се регнах случайно.
Някаква реклама постоянно ме преследваше из нет-а и аз взех ,че и обърнах внимание и се регнах.
В Бгде*т пък се регнах по принуда.
Една френдка ме изнуди.
Водехме разследване.
Дълга история...
« Последна редакция: 2005-09-12, 14:00 от egoist »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #16 -: 2005-09-12, 14:09 »
egoist:

Като не търсиш запознанство с някой и не искаш по принцип да се виждаш с него, защо му губиш 3 седмици, при положение че неговата логика да се регне в сайт с име СВАЛКИ или ФЛИРТЧЕ е точно да се запознае с момиче, да се срещне с него и т.н.???

Разбирам да се регнеш в бгфриикс, да си пишеш с различни хора на различни теми, без да има идея да се срещате (в смисъл като мъж с жена), но да се регнеш в сайт за запознанства, да си сложиш снимката, да си дадеш мерките, да кажеш от какво се интересуваш.. да допаднеш на някой, той да хареса и външността ти, да се заговорите и 3 седмици да е интересно... той е САМ и си търси приятелка, и после да му кажеш че не искаш да се срещаш с него, щото ти си тука "просто така" е малко нелепо, не мислиш ли?
« Последна редакция: 2005-09-12, 14:14 от MuTaKa »
... и побеждават.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #17 -: 2005-09-12, 15:29 »
Цитат
ние говорим за сайт за запознанства, едно е форум, друго е сайт за запознанства нали, от форумите можеш да научиш много неща, можеш да се посмееш и така нататъка, а в сайта за запознанства се регистрираш с цел да се запознаеш с някой и кво излиза имам си приятел всичко е точно и по цял ден виса по сайтове за запознанства без да искам да се запозная с никой, хм е ква ти е целта??? Социални контакти? Нямаш си приятели ли кво? Търсиш си приятели? Ми незнам нема логика
Е,щом става въпрос за сайтове за запознанства-да,тъпо е ако не искаш да се запознаеш с някой,но някои се регват от чисто любопитство,а не с някви сериозни намерения.Точно както каза Тех преди....
А аз не съм писала в сайтове за запознанства,обаче по форумчета си падам
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Нет свалки
« Отговор #18 -: 2005-09-12, 21:21 »
Цитат
каква е твоята обява?  :unsure: Моята е това отдолу  
Заглавие: Липсва ми мозъка
Описание: обичам красивите жени (Ру пол, Упи Голдбърг, Урсула), нестандартния секс, с лява ръка, с дясна ръка. Когато прочетох за вредата от алкохола, се отказах от четенето.  истинската жена трябва да може да си бърша гъза сама и да се казва Пенка

е ти ме разби   Пенка     леле ами ако е Станка   щото тя и Станка може да си бърше ***  абе не съм сигурна ама 

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #19 -: 2005-09-13, 16:11 »
Заглавие: Обява на деня!!!
Описание: Грозен, дебел, пъпчив, с ниско чело, плешив, голям нос и криви зъби (до колкото са останали),къси крака и дълъг торс, със завършен 4ти клас (едвам), професионален клушар с малка пишка.
Търси: Професионална манекенка с Нобелова награда по физика, финансово независима, с голяма къща в Симеоново/Драгалевци/Бояна (нямам претенции), скъпа кола, около 22 годишна със собствен бизнес.

... ше ме земете ли във вашия клан?  
« Последна редакция: 2005-09-13, 16:13 от MuTaKa »
... и побеждават.

rock_ur_body

• Гост
Нет свалки
« Отговор #20 -: 2005-09-13, 20:45 »
Цитат
Заглавие: Мама и тате са виновни...
Описание: Ами падам си по екстремните спортове(шах,тото, табла,белот).Кефя се на готина музика: само народна и траш.Не си падам много по момичетата,както и те по мен.Обикновено съм тъп и сдухан и гледам в тавана или в пода.Обичам пъча със свински крачка и чесън!

лелее колко се смях на това като го прочетох за първи път.... май намерих перфектното момче за мен   даже имаме нещо общо:"Не си падам много по момичетата,както и те по мен."
« Последна редакция: 2008-08-07, 16:43 от tech_noir »

egoist

• Гост
Нет свалки
« Отговор #21 -: 2005-09-16, 14:19 »
Цитат
е тва за 2-3 седмици няма кво да си кажете е относително, аз се бях запознал с едно момиче където всеки ден си говорихме по телефона докато не и падне батерията...
Боги тези неща с телефона съм ги миналаааааа...,когато съм била на годините на Кати!

Цитат
egoist:

Като не търсиш запознанство с някой и не искаш по принцип да се виждаш с него, защо му губиш 3 седмици, при положение че неговата логика да се регне в сайт с име СВАЛКИ или ФЛИРТЧЕ е точно да се запознае с момиче, да се срещне с него и т.н.???

... той е САМ и си търси приятелка, и после да му кажеш че не искаш да се срещаш с него, щото ти си тука "просто така" е малко нелепо, не мислиш ли?
Излизала съм с доста хора от нет-а Митак!!!
Какво ме интересува "он'я" ,че бил сам!?
Ако видиш някой мой профил ще видиш ,че ясно и категорично НАТЪРТВАМ ,че съм вътре само да си губя времето!!!
Това ,че някой Простаков е решил да ме гони до дупка си е лично негов проблем!!!
Избягвам темата за секс,когато си пиша с някой...
Ако той реши да я засегне аз съм откровенна и нищо няма да скрия...
Всъщност какво ли си губя времето да обяснявам!?
Относно С*алки....
Книга мога да напиша!
« Последна редакция: 2008-05-28, 12:03 от egoist »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #22 -: 2005-09-16, 14:23 »
яаасно, ясно... <_<
« Последна редакция: 2005-09-16, 17:40 от FANatic »
... и побеждават.

egoist

• Гост
Нет свалки
« Отговор #23 -: 2005-09-17, 02:07 »
Цитат
Аз обикновено почвам разговора с "Господи, колко си грозна..." или "извинявай ти ядеш ли чесън.. или евентуално кромит..?" или...
Не знам дали си бил ти ,но аз проведох с такъв "елемент" почти същия диалог!?
Той ми прати нещо подобно,аз му върнах със същата "монета"...
Получи се доста интересно писание...
Пожелахме си Лека нощ...
И не помня след това да сме си писали!?

А ТЕХ,относно формата...има значение...
« Последна редакция: 2005-09-17, 02:08 от egoist »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Нет свалки
« Отговор #24 -: 2005-09-17, 11:13 »
Цитат
Цитат
Аз обикновено почвам разговора с "Господи, колко си грозна..." или "извинявай ти ядеш ли чесън.. или евентуално кромит..?" или...
Не знам дали си бил ти ,но аз проведох с такъв "елемент" почти същия диалог!?
Той ми прати нещо подобно,аз му върнах със същата "монета"...
Получи се доста интересно писание...
Пожелахме си Лека нощ...
И не помня след това да сме си писали!?
Възможно е... ако като си ми казала "лека нощ", а аз съм казал "аре лека, гол да ме сънуваш" 100% съм бил аз..

инъче не можете да си представите какви РЕЗАЧКИ се кефат на такива разговори!! некви супер хубавици със супер философски описания и аз и кажа "ама... кво стаа.. има ли бизнес?".. толко се радват че са получили нещо различно от "хай.. а/с/л?" или "очитети са дълбоки като океана, а косата ти се лее като планински ручей".. и това от някой полугол "мачо" с премрежен поглед и цитат от Оскар Уайлд в инфото...
... и побеждават.

egoist

• Гост
Нет свалки
« Отговор #25 -: 2005-09-18, 23:16 »
Не помня дали е трябвало да сънувам някого...гол!?
Помня само ,че наистина ме впечатли!!!
« Последна редакция: 2005-09-18, 23:17 от egoist »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #26 -: 2005-09-19, 18:09 »
Аз съм с една ясна цел едновременно в Елмаз, Среща, Свалки , Сладур , МайСпейс, Адълт Френд Файндър, Ред Пърсанълс....
Секс.

Обаче това писна вече само по себе си и само то неми е достатачно . С други думи не го търся само него. И много се чудя дали да не изтрия всички глупави регистрации ,които по default носят бърз и лесен начин да правиш секс без да губиш време в опознаване , отрязване и свалка

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #27 -: 2005-09-19, 18:24 »
в повечето случаи просто не можеш да ги изтриеш...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Нет свалки
« Отговор #28 -: 2005-09-19, 18:35 »
Окс , де - збара ме    

Diva Orxideia

• Гост
Нет свалки
« Отговор #29 -: 2005-09-19, 18:56 »
Цитат
в повечето случаи просто не можеш да ги изтриеш...

защо ...аз бях регистрирана във флирта и на още едно място /не го помня/ и след месец ми писна и изтрих регистрациите си  без проблем   

а се регистрирах заради приятели ...никога не съм се чуствала на място и не ме кефи този начин на общуване ...