Автор Тема: Какво научихте от живота  (Прочетена 18939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
дойде ми една идея  всеки един да напише по едно две или колкото иска съобщения като се сети и да дава съвет на всички от форума вследствие от нещо което му се е случило в живота, последвано с разаз за конкретната случка  надявам се да сте разбрали идеята, ако не... питайте  
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #1 -: 2005-07-07, 23:54 »
Страхотна тема!!  Аз имам няколко неща да споделя с вас.Първото е за приятелите  Ми за жалост на няколко пъти се обедих,че много трудно се намират истински приятели и,че по-доверчивите като мен често могат да бъдат наранени.Една приятелка с която бяхме неразделни впоследствие ме накара да разбера,че невинаги може да разчиташ на хората.С нея се скарахме,спряхме да излизаме заедно.Не съм и правила никви мръсотии,просто се скарахме.С времето разбрах,че тя е говорила много зад гърба ми и то всякакви измислици.Чувствах се ужасно,та аз много държах на нея  След това стана друго нещо,което ме накара да си мисля,че приятелството често пъти е лъжливо.Е,от моя клас сме 4 момичета,които си се водим заедно постоянно,споделяме си,излизаме си,абе като голямата комбина ....но на едно контролно по английски ,което щяхме да правим,едната от тази наша компания отишла в друг град заедно с друго момиче от класа и намерили учебника от който ще има контролното,заедно с отговорите разбира се!Е,бяхме планували,че ако ги намерят,ще кажем на целия клас.А какво стана??Тя едната казала само на 2 други от класа,които уж не и бяха приятели,а на мен и другите и приятелки не казаха,за да не се разчувало из класа....И дори дойдоха и с цялата си наглост ме излъгаха,че учебниците били свършили и че затва не намерили отговорите ....Тва случайно го разбрах от едно момиче,което не ми беше уж толкова добра приятелка като тях.И кво се оказва?!Както една от "приятелките ми"си призна"Всеки дърпа чергата към себе си!"  Е,нека да си ги дърпат!Аз голям скандал им вдигнах,спрях да им бъда приятелка
 и не  заради тъпата оценка,а заради лъжата,лижемерието и предатвлството!Както и да е.Те разбраха,че знам от други хора и се почувстаха гузни.На самото контролно едната ми подхвърли листа с отговорите и каза:"Аре,не ми се прави на важна,преписвай!"При което още повече ми изпадна в очите,каза го така все едно е добър жест,че все пак е склонила.Е,аз не разгърнах листчето с отговорите,а го хвърлих под чина и не писах нищо от него,но все пак със собствени услия си изкарах 5.Ми ето,искам да кажа,че не бива да се доверяваме сляпо на другите,че трябва много да внимаваме на кого имаме доверие,защото боли когато те наранят.
« Последна редакция: 2005-07-08, 19:18 от Metalcho »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Какво научихте от живота
« Отговор #2 -: 2005-07-08, 19:22 »
Абсолютно! Винаги ползвайте проверката като висша форма на доверие  много правилно изразче

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #3 -: 2005-07-08, 20:12 »
Приятелите ми винаги са ме предавали, когоато са имали финансова изгода от това.
Имаше един пич. Като брат ни беше - постоянно с мен и съквартиранта - спеше при нас, всичко уж споделяхме, преживавания, мисли, емоции, подслон, храна, пари (нашите, когато закъса). В един момент почнахме да работим заедно. И аз и саквартиранта и той и сестра му си направихме мънички студия (сайтове правехме). Ние набарахме един клиент. Не беше кой-знае какво, но имаше редовни поръчни, точно толкова пари колкото да се издържаме без излишни притеснения и да работим по една седмица месечно. И нали сме свикнали да си делим всичко, а всяко нали е трудно му "подарихме" половината поръчки - ние една, той една. Да му помогнем. И налис и вярваме - въобще не се съмняваме в него. След 2 месеца той направи маък трк в своя полза - резултат всичко за него. Ние се чъдим що спряха да ни се обаждат - той тайничко си направил офис на 5-те кьошета. Остави ни съвсем без доходи (клиента беше железен и не сме и търсили други), а трябваше да си плащаме наема и разноските. След 3-4 години същия пич ме помоли за помощ - и пак ми направи доста кофти номер.

Просто пример. За това и вече не смесвам приятелство, секс, и работа. Постепенно съм си изградил защитна стена и не допускам никого (освен "половинката") прекалено близо до себа си. Просот не е имало слъчай, някой да е можел да ме предаде за пари и да не се е възползвал. Като е обратно - от работата възникне приятелство или сексуална връзка пък е трудно да си обективен. Не ги правя тези неща.
« Последна редакция: 2014-01-11, 15:21 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #4 -: 2005-08-30, 22:30 »
"Не се бой то това което ти поднася живота. Всяка ситуация може да им и хубави страни. Не се шашкай и в най-абсурдната"

Писах в друга тема за живота си в Стара Загора. По съшото време карах още едно висше в София и през половината време бях тук (да и по това време почти никой нямаше GSM). Да ама си нямах квартира, а у роднини не ми беше удобно. Спях у една приателка от гимназията (седяхме на един чин, а и тя често преспиваше у нас - като брат и сестра си бяхме станали).
Ама легата в Студентски град теснии... Тя имяла съквартирантка - Светла. Ама светла си имала гадже (пак мацка) и някой нощи Светла при мацката, други мацката при Светла...

Става 2 през нощта. "Лягай в леглото на Светла, тя явно няма да се прибере". Събличаме се (много отдавна си нямаме притеснения с момиче с което години наред сме се гушкали без веднъж да се целунем или да правим секс). Лягам си в леглото на Светла. В един момет нещо ми се стоварва отгоре.
Светла се прибрала (мамка им и тесни легла). Тихичко влиза да не събуди приятелката ми. Съблича се (обича да спи гола, а и нали се ие "в къщи) и тиихичко си ляга върху мен.

Много шантав начин за запознаство. Отидохме да пием кафе, говорехме си с часове и доста време след това бяхме добри приятелчета, по сели нощи сме седели да си приказваме (стана адвокатка, отиде на практика и се ожени щастливо в Холандия).

Страно и конфузно, ама после много се радвахме че сме се запознали  

Happy End.

Неактивен SeS

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #5 -: 2005-08-30, 22:46 »
И мен ме кефи темата  Наистина пред какво ли не те иzправя живота,аz си го предстявям като някакви нива,трябва да иzживееш нещо zа да можеш и другото Голямо удоволствие ми е да стигна до някои иzвод zа живота сама,но някакси никога не съм напълно убедена в себе и няма как да няма нещо което да не съм вzела впредвид Трудно си е да кажеш нещо и то да е вярно Въпреки това zнам от много време вече,че само живота има zначение,това е най-важното
Това което не те убива те прави по-инвалид

egoist

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #6 -: 2005-09-21, 22:09 »
Умният пише, а глупавият помни!!!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #7 -: 2005-09-22, 00:14 »
Научих,че съм доста сложна за разбиране.
Научих,че 80% от "хората",които познавам НЕ СТРУВАТ за нищо.
Научих също,че да обичаш/родител,приятел,гадже/ е много по-тежка задача,отколкото си мислех преди.
Научих,че дори и да не искам да си призная с момче до себе си ми е по-добре.
Абе мн неща научих и тепърва уча...

egoist

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #8 -: 2005-09-22, 00:23 »
Научих - че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Научих - че без значение колко те е грижа, на някои хора просто не им пука.

Научих - че парите са калпав начин да си мериш успеха.
« Последна редакция: 2005-09-22, 00:24 от egoist »

egoist

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #9 -: 2005-09-28, 17:33 »
13 фрази за живота
1.    Обичам те, не затова какъв си ти, а за това какъв съм аз, когато съм до теб.

2.    Никой не заслужава да лееш сълзи за него, а този който заслужава това, никога няма да те разплаче.

3.    Само защото някой не те обича, както на теб ти се иска, не значи, че не те обича от все сърце.

4.    Истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти.

5.    Най-много ти липсва този, който е до теб, но ти знаеш, че никога няма да е твой.

6.    Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.

7.    За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.

8.    Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него..

9.    Може би Бог иска да срещнеш няколко неподходящи личности, преди да срещнеш човека за теб, за да бъдеш на ясно със себе си.

10.    Не плачи, когато всичко свърши, усмихни се, че нещо ти се е случило.

11.    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората.

12.    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти.

13.    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,  когато най-малко ги очакваш.

Габриел Гарсия Маркес

Eva

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #10 -: 2005-09-28, 17:40 »
живота показва ,че най истинските неща са пренебрегвани ,неоценени и накрая подритнати, а всичкия фалш върлува навсякъде по улиците в живота ,в къщи, в леглото дори до като спим...
когато да умра няма да сбъркам.

kuрuлu3uрaнo
« Последна редакция: 2005-11-08, 23:53 от SHEMETNA »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #11 -: 2005-09-29, 13:18 »
Аз пък нямам кого да цитирам...Понеже това е научил той от живота, не аз.
Аз научих само две неща...Мне повече са..
1. Нещата никога не ся такаякто ти изглеждат и ако имаш планове много често ще се случи обратното на тях.
2. Че няма съдба , нито вятърни мелници. Че примитивното устройство на човек е толкова егистично,че всяко добро сторено ти от даден човек е просто затишие пред бурята която те очаква той да ти стовари.
3. Можеш да вярвяш точно толкова на другите ,колкото и на себе си. Защото човек в този живат лъже най-много себе си.
4. Ако ти искаш нещо да стане много силно , то няма да се случи ако е наистина важно за теб. Но за да не се обезвериш тотално, след това ще се случи нещо маловажно , от нещага които ти искаш за да ти бъде вталпена максимата "Щом вярвам- мога".

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #12 -: 2005-09-29, 13:24 »
Кофти е да правиш някакви големи планове. Ако си постоянно взрян в далечината, рискуваш често да се спъваш и удряш. По добре да извоюващ систематично и вжедневно своите малки победи и да пазиш своята си крепост на принципи и ценности. Стигаш до целта чак след като извършиш пътя. А това става стъпка по стъпка.

"Водата дълбае камъка с честото си капане"

MaxStorm

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #13 -: 2005-10-27, 21:24 »
С риск да повторя мнението на някои  

Наистина е доста трудно да си намериш истински приятели Аз успях да намеря двама такива на които знам че винаги мога и ще мога да разчотам.

Никога не трябва да вярваш на една жена сляпо дори да я познажаш от 100 години
Казват "Тава което не ме убива ме прави по-силен" но не е съвсем така... просто ставаш малко повече непукист  

Родителите искат най-доброто за децата си но понякога изобщо не са наясно какво за тебе е ДОБРО.

Парите не са всичко въпреки че с тях можеш да задоволиш ПОЧТИ
всички капризи.

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #14 -: 2005-11-17, 11:20 »
Цитат
Наистина е доста трудно да си намериш истински приятели

хммм  аз си мисля че винаги има хора "от твойта порода" и запознаването с нови и нови хора увеличава шанса да имаш много приятели
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен Mysterious Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 33
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #15 -: 2005-11-18, 23:08 »
Не се доверявай на никого!!!!!!!!!тва научих от тоз живот
Животът е песен, чиито припев е смъртта!

MaxStorm

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #16 -: 2005-11-21, 19:46 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]хммм  аз си мисля че винаги има хора "от твойта порода" и запознаването с нови и нови хора увеличава шанса да имаш много приятели
[/quote]

Хора от моята порода има под път и над път обаче такива на който можеш без да се замисляш да разчиташ са много малко...В повечето случай става въпрос за играта
"Прее*и другарче"
А и времето не е кой знае какъв критерий защото ако някой е решил да ти го набие в повечето случай никой не гледа от колко време се познавате и т.н.

Абе всичко е една нечовешка пародия     
« Последна редакция: 2008-09-06, 20:20 от Don Dada »

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #17 -: 2005-11-21, 21:47 »
Цитат
Абе всичко е една нечовешка пародия     
[div align=\"right\"][snapback]21274[/snapback][/div]
Поправка:пародията си е чисто ЧоВеШкА!  
А аз кво ли съм научила...пффф....страшно мн неща,ноо така или иначе имат значение само за мен....  Общо взето научих доста кофти неща,а аз кофтиту си го пазя за мене си =))

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Какво научихте от живота
« Отговор #18 -: 2005-11-24, 21:28 »
Когато целия клас
 се лигави и когато даскалката по история пита "на кой му е най-смешно?" НИКОГА НЕ КАЗВАЙ "АЗ" , защото ще ти пише 2  

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #19 -: 2005-11-25, 10:44 »
Цитат
Не се доверявай на никого!!!!!!!!!тва научих от тоз живот
[div align=\"right\"][snapback]20941[/snapback][/div]

тогава ще научиш и самота какво е  <_<
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #20 -: 2005-11-25, 13:36 »
аз смятам, че човек трябва да продължава да вярва и да обича хората, колкото и да е нараняванр. Ако загубиш вярата си не просто оставаш сам, но и се лишаваш от всички хубави неща в свя живот така се губи смисъла му. ако си винаги щастлив и не познаваш нещастието, болката, предателството, то няма до можеш да се насладиш на щастието си, защото няма да го осъзнаваш. Животат според мен е именно поредица от хубави и лоши моменти. Най-нещастни са не хората които имат проблеми, а тези които са загубили вяра във всичко. щастето е моментно чувство, което трае много малко, но патят до неговото достигане е далаг, но когато човек е упорит и вярва в себе си и не е сам(разчита и вярва на приятелите си, а те се намират много рядко и трудно) патят е по-лек и много приатен.Колкото повече цели има човек толкова по- щастлив и весел ще живота му.  
смятам че е нормално да бадеш нараняван и да грешиш, но е мого важно да се стремиш да не повтаряш едни и сащи грешки
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #21 -: 2005-11-25, 15:30 »
Цитат
Наистина е доста трудно да си намериш истински приятели Аз успях да намеря двама такива на които знам че винаги мога и ще мога да разчотам.

[div align=\"right\"][snapback]17840[/snapback][/div]

Хубаво е че така мислиш, но обстоятелствата в живота биват разни, а да разчиташ на някого - не е добре, защото разочарованието може да бъде много жестоко, а в някои случаи и жизнено фатално!

По принцип е хубаво да имаш приятели за да излизаш с тях по кръчми, да ходиш на почивка с компения и въобще - за веселата част, но да се доверяваш на някого, който и да е той, без необходимост - не е добре, пък и няма нужда.

Със сигурност, 99%, можеш да разчиташ само на бизнес партьори - които ги държиш със нещо - ако те те издънят - заминават си заедно с тебе, а на приятели ... абе някой днеска ти е приятел, а утре конкурент!

Живота е такава курва че не трябва да имаш доверие абсолютно на никой и трябва много да внимаваш!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

MaxStorm

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #22 -: 2005-11-26, 00:40 »
Цитат
Цитат

egoist

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #23 -: 2005-11-26, 13:19 »
Най-добрата ми приятелка е зодия Риби...Вече 17-години сме "заедно". Случвало се е доста пъти да се караме, но винаги всичко отшумява. Напоследък се виждаме, само когато имаме нужда от нещо, но аз смятам, че точно това е приятелството...
Нали, Боги!?Приятел в нужда се познава.

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Какво научихте от живота
« Отговор #24 -: 2006-01-11, 09:08 »
че барбар с любовта са bee-yatcheZ...
« Последна редакция: 2006-01-11, 09:09 от FLiNT »

Eva

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #25 -: 2006-01-31, 16:04 »
Аз съм си разправяла част от живота и много от вас, които са от старото поколение форумци - тоест от свалки знаят за какво говоря.

НО ето нещо което е променило живота ми.

Представете си  един келеш, който не го свърта на едно място постоянно се чуди къде да се намести какво да направи за бъде свободен независим и на 16 хваща пътя от къщи за да придобие смисъл живота му. За да не живее болните фантазии на родителите си или пък да цени общество,което не му изнася...
Е тоя келеш си бях аз. Изпатих яко от всичко в големи дози. Влюбих се грешка номер 1. Реших, че ще последвам човека на край света. Давах му пари живях с него в канада върнах се за него в бг, продължих да го уважавам да го обичам да го искам само и единствено за себе си. Друг мъж не съществуваше отрекох се от семейството си в името на бъдеще с него. Оказа се, че в един момент бъдеще и преспектива с тоя човек нямах...озовах се в ебати филма преместих се на квартира и от там...мор!!!! Натъкнах се бабиер вампир за хазайка- скъса ми нервите мятах ножове по нея...не помогна. Не ми даваше да си водя мъже у нас (не че това ми попречи да го правя) влизаше ми в стаята докато са голи и ми крещеше ( ти без мъж не можеш ли да живееш бе!?) ей такива скитах безпризорна постоянно ходих на ляво надясно спах си по пътя, разболях се от синозит ...прекарах си коледата като куче едва ли не.... и накрая баща ми си дойде и се оказа, че част от живота ми вече не струваше аз го бях опропастила ...но въпреки тва продължавам да твърдя че мога да се оправя някак си в живота и без тях...просто не трябва да ги отебавам напълно...запомнете го от мен едиствено родителите ви ви мислят доброто ....понякога не изглежда така ...за мене беше ебати изродщината в канада мислех, че ги мразя до мозъка на костите си ...а сега се връщам назад ...и

може би има вероятност пърхането на криле на пеперудата да предизвика ураган в китай...ала не всяко съчетание на вятара придава тоя ефект ...  
цунки на всички маймунки

rock_ur_body

• Гост
Какво научихте от живота
« Отговор #26 -: 2006-04-09, 12:38 »
Цитат на: egoist
Научих - че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Научих - че без значение колко те е грижа, на някои хора просто не им пука.
определено  

научих се, че за всичко си има най-подходящ момент...  научих се да го изчаквам вместо да насилвам нещата както и да използвам обстоятелствата в моя полза, вместо да вървя напук на тях.  :read:

наскоро осъзнах колко много се радвам, че колкото и непокорна и инатеста да съм, било е добре, че съм се оставила на родителите ми да ми наливат поне малко мозък в главата. обаче осъзнах и друго... обичат ме прекалено много и затова се опитват да ме защитят от всичко и всички - по този начин главно ме предпазват от много опасности, но ако ги бях слушала за абсолютно всичко, то тогава щях да съм изпуснала някои важни възможности.... амм също научих, че е по-добре да подражавам на баща ми отколкото майка ми в повечето случаи, защото той първо мисли и тогава действа, докато тя се оставя емоциите да я водят за носа  

научих се че ИМА истински приятели...  просто трябва винаги да се държиш добре с хората, но да подбираш внимателно тези, на които да се довериш. ако си мнителен със всички може би ще се предпазиш от много разочарования, но и ще проспуснеш много възможности да общуваш със стойностни хора.

научих се да ценя всеки момент... защото веднъж отминал никога няма да се върне обратно. вече ценя дори и лошите моменти защото знам, че ако ги няма тях живота ми няма да е пълноценен.

научих се, че е най-добре да гледам на живота така, сякаш за всяко случило се нещо има причина... и все пак оптимистично където е възможно... за мене песимистите са коне с капаци  :ninja:

научих се, че за материалните неща е най-добре да разсъждавам така, защото винаги има потенциал нещата да се преобърнат:
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Когато печелиш всъщност губиш
Когато губиш всъщност печелиш
Когато печелиш или губиш всъщност не постигаш нищо
А когато мислиш, че си постигнал нещо всъщност печелиш или губиш[/quote]

открих моят смисъл на живтоа ми - да прогресирам във всички възможни и в някои видимо невъзможни аспекти.  
« Последна редакция: 2006-04-09, 12:39 от rock_ur_body »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Какво научихте от живота
« Отговор #27 -: 2006-04-09, 13:58 »
Разбрах, че се изискват наистина много усилия, труд, желание, търпение, вяра и време, за да постигнеш нещо значимо за себе си...

Няма смисъл да се съобразява човек с всички общоприети норми, защото когато цял живот си бил перфектен дори едно малко залитане в страни от "правия път" се забелязва и се приема наистина зле и унизително..

Наистина е трудно да намериш някой, на когото можеш да вярваш безрезервно и които не би се възползвал от слабостите ти, за да угоди на себе си...

Определено никой не може да ти направи това зло, което ти сам си правиш...

Наистина отдавна съм се научила да ценя малките неща, защото понякога те са по-важни от големите събития, без малките неща все пак нямаше да ги има големите... ежедневните мънички на пръв поглед дори нязабележими нещица, жестове, усмивки, постъпки дори погледи така могат да ти стоплят сърчицето...

Научих се да се уважавам, но за жалост все още се хващам в случаи, в които се подценявам...някой ден ще се науча да го преодолявам..

Има още толкова много въпроси, чиито отговори търся и не съм намерила..  
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #28 -: 2006-04-27, 23:02 »
1 бъди такъв какъвто си
2 дръж на своето мнение
3 никога не се доверявай напълно
4 никога не казвай никога
5 всичко се постига с упоритост
6 след първия път може да има втори но след втория винаги има трети
« Последна редакция: 2006-04-28, 10:40 от rock_ur_body »
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Какво научихте от живота
« Отговор #29 -: 2006-04-29, 00:39 »
1. Квото и да правиш ,все си крив на някого.
2. Колкото по съм крив на някого , толкова повече се пристрастявам и ми харесва да съм му крив.
3. Хората завиждат, дори когато нямат никаква причина за това.
4. Хората се делят на толерантни, комплексари, себеуважаващи се и тъпи по рождение.
5. Жените са змии
6. Аз обичам змии...
7. Няма такова нещо като вечен приятел, има вечни отношения приличащи на това при положение ,че има изгода и за двете страни.
8. Има любов, но тя не е вечна.
9. Ревността не е добродетел и този, който ревнува си хабе нервите за глупости /незаменими хора няма/.
10. Незаменими хора наистина няма.
11. Този, който ревнува адски много и само за това мисли е глупав.
12. Хората не се ебат с други хора , когато имат връзка с теб, асвен ако не си загубеняк.
13. Единственото за което мъжете спорят на кого му е по - малко са GSM-ите.
14. Мъжете често съжаряват за това,че са се правили на мъже когато е трябвало да мълчат. Въпреки това повтарят тази грешка постоянно.
15. Щастие не се купува с пари, но без пари пък съвсем не се купува.
16. Ако си облечен в бяло и си с пяна на косата и друхите ти не трябва да се мокрят...Ще завали!
17. Жените също не знаят кога да млъкнат. Полсе и те съжаляват.
18. Жените злословят и се сърдят , ако някоя получи това , което другата е искала.
19. Ако откажеш секс си гей. Ако не отказваш си ебати курваря. Средно няма.
20. Когато си правиш планове разсмиваш господ.
21. Врачките лъжат.
22. Където си нежелан се буташ най - много.
23. Ако нещо те дразни или го оставяш за да спре , или го спираш.
23. Никой не ти е виновен за собствената ти простотия. Ако си го помислиш, значи наистина си прост.
24. На всичко му идва времето. Принципно интересни неща се случват в най-неочакван момент. И лоши , и добри.
25. Не е възможно да засегнеш, обидиш или разсърдиш глупака. Комплексаря също. Но винаги можеш да събереш хората поне да му се посмеете.
26. Единственото ненормално в секса е липсата на такъв (От Луцифър)
27. И последно - Винаги можеш да направиш едно нещо още по - неприятно. Аз в частност - доста