Автор Тема: Пречи ли разстоянието... ?  (Прочетена 25773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Пречи ли разстоянието... ?
« Отговор #60 -: 2007-07-01, 14:29 »
Цитат на: Fiorella
Разстоянието определено пречи на една връзка, независмо колко силни са чувствата. Знам го от личен опит. Първите 3 месеца е рев, сълзливи писма, обещания, НО идва момента, в който имаш нужда от реална прегръдка, а не виртуални обяснения в любов. Все пак сме хора, а близостта си е необходимост, зарежда те с позитивни емоции, иначе ставаш избухлив, напрегнат. Тогава си е напълно нормално да се огледаш за някой около теб, а ако ти и хареса, тогава всичко е ясно. И в такъв случай разстоянието определено е много коварно... "Очи, които не се виждат се забравят".  

Напълно съгласна... и това ми е минавало през главата... въпреки,че не мога да го определя точно като любов, ама чувствата си бяха силни известно време, за съжаление обаче разстоянието си каза думата...
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #61 -: 2007-07-01, 15:39 »
Пречи, особено на мързела ми...
« Последна редакция: 2007-07-01, 15:39 от DESOLATOR »
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #62 -: 2007-07-02, 11:10 »
Естествено,че пречи...извинявайте много амааа.....приятеля/ката ти да е на 400-500 километра от теб....(в най-добрия случай) ии да не я виждаш с месеци....ии да си водите тъпа интернет любов....Е Т"ВА Е СМЕШНО!ТЪПО!И БЕЗСМИСЛЕНО!....
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
« Отговор #63 -: 2007-07-02, 19:17 »
Ми пречи я,ако сте сериозни и истински се обичате няма да има разтояние,защото единият ще иде при другия.А е така да сте на по некви километри просто няма любов в случая.Има само ебане 2-3 пъти в месеца.
« Последна редакция: 2007-07-02, 19:18 от Target_Audience »
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #64 -: 2007-07-02, 22:15 »
Цитат на: Target_Audience
Ми пречи я,ако сте сериозни и истински се обичате няма да има разтояние,защото единият ще иде при другия.А е така да сте на по некви километри просто няма любов в случая.Има само ебане 2-3 пъти в месеца.
Ето един човек ,с който съм съгласна отностно тази тема..  
...Докато те открия...

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #65 -: 2007-07-02, 22:17 »
Цитат на: *dark and twisty*
Сигурно си съгласна с мен защото си се парила  

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #66 -: 2007-07-05, 00:52 »
Цитат на: *dark and twisty*
Сигурно си съгласна с мен защото си се парила
Мда определено...  
« Последна редакция: 2007-07-05, 00:53 от *dark and twisty* »
...Докато те открия...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #67 -: 2007-07-05, 16:10 »

Хм.. еми не съм съгласна пък!!! Ако единия учи в София, другия във Варна.. сети се! Ако единия учи в България, а другия в Англия? Все пак може да има любов - друг е въпроса колко бързо ще изстинат чувствата...

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #68 -: 2007-07-05, 16:14 »
Цитат на: KpaTyHkA

Хм.. еми не съм съгласна пък!!! Ако единия учи в София, другия във Варна.. сети се! Ако единия учи в България, а другия в Англия? Все пак може да има любов - друг е въпроса колко бързо ще изстинат чувствата...
Аз лично мисля,че и да не учат заедно могат да намерят начин да се съберат на едно място.Пък и става дума за по-големи хора,не ученици или студенти.Принципно има ли желание начини винаги се намират  

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #69 -: 2007-07-06, 14:04 »

Аз лично мисля,че и да не учат заедно могат да намерят начин да се съберат на едно място.Пък и става дума за по-големи хора,не ученици или студенти.Принципно има ли желание начини винаги се намират

Дам начини се намират при желание....но все пак...една такава връзка много трудно се поддържа....защото просто нищшо не е същото...лишен си от страшно много неща.... ии  търпиш търпиш....но идва един момент в който ти омръзва....да чакаш нещо, което няма да получиш от този човек(когото обичаш) ии започваш да го търсиш на друго място...тоггава всичко бавно започва да угасва....и накрая не остава нищо...може би само малкото уважение..
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #70 -: 2007-07-06, 14:33 »
Цитат на: wild-girl

Дам начини се намират при желание....но все пак...една такава връзка много трудно се поддържа....защото просто нищшо не е същото...лишен си от страшно много неща.... ии  търпиш търпиш....но идва един момент в който ти омръзва....да чакаш нещо, което няма да получиш от този човек(когото обичаш) ии започваш да го търсиш на друго място...тоггава всичко бавно започва да угасва....и накрая не остава нищо...може би само малкото уважение..

И спомените от хубавите прекарани моменти и въпросът - " какво щеше да е ако не бяхме на такова разстояние?"    
...Докато те открия...

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 693
    • Профил
« Отговор #71 -: 2007-07-06, 18:27 »
Чисто и ясно - ДА!

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #72 -: 2007-07-13, 01:47 »
Дали пречи разстоянието на една връзка,тава зависи от хората и от връзката им.
Но по скоро пречи, първо за да се изгради и запази любовта, трябва близост, която може да съществува от голямо разстояние.
« Последна редакция: 2007-07-13, 01:53 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #73 -: 2007-07-15, 01:50 »
Абсолютно съгласна съм с Target_Audience. Не в разстоянието е проблемът, а в типа на връзката. Ако е главно на физическо ниво - абсолютно невъзможно. Ревност, интриги, лъжи, оправдания... Хората се отчуждават. Но ако е нещо повече, нещо наистина истинско - нито времето, нито разстоянието могат да бъдат причина за раздяла... Не го вярвах, докато не го изпитах... Сега просто знам, че всичко е възможно =)
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #74 -: 2007-07-28, 22:49 »
Разстоянието винаги ме е плашило, но повече ме плаши дистанцията, която може да възникне между хората. Тя е по - трудна за преодоляване, отколкото километрите.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #75 -: 2007-07-29, 02:28 »
бах.. мнението ми започва да се променя... надявам се разстоянието да не е фактор за разпадането на връзка като сегшната ми... за сега проблеми няма ама... и раздялата още не е мн дълга... ще видм какво ще е след месец... ако всичко е наред ще знаете, че ако не друго кратката раздяла може би дори освежава една връзка ... дал господ

Неактивен relax

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 57
    • Профил
« Отговор #76 -: 2007-07-29, 07:44 »
Според мен връзките от разстояние са обречени на провал, освен ако не са за кратко, а връзката е дълга, тогава поже да се запазят нещата... но в повечето случай.... едва ли...

Разстоянието ми е съсипало точно две връзки, едната дълга при това.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #77 -: 2007-07-29, 10:43 »
Да, съгласна съм, че кратката раздяла доста може да освежи връзката. Случвало ми се е и то не един път. Но много зависи от това дали имаш доверие на човека до себе си, дали сте в добри отношения, когато замине. Ако се съмняваш в него или пък сте се скарали, преди да замине, може да се отдалечите доста докато го няма.

Имам една приятелка, която от 2-3 години й тръгна да се занимава все с момчета, които заминават на някъде. Много кофти, разстоянието все й пречи, но ако раздялата е за кратко, не е пагубна.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен gabzi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Отговор на: Пречи ли разстоянието... ?
« Отговор #78 -: 2007-08-24, 14:13 »
С моя сме заедно вече година и полувина.миналото лято той замина за чужбина да работи.нямаше го 3 месеца.в момента пак е там и пак за 3 месеца.и чуствата между нас стават все по-силни.ако бяхме заедо през всичкото време може би нямаше да е така.не си омръзваме....  :)
Всичко хубаво в живота е или незаконно и неморално,или те кара да надебеляваш.

Неактивен elms

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 166
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-10-13, 23:34 »
С бившия се запознахме в Париж (хах...колко романтично).После аз си се върнах тук, а той си остана там...Всичко беше перфектно - той идваше и си отиваше, пращаше ми писма и подаръци (не съм от "този тип") али бали..Така стана, че по едно време не се бяхме виждали 5 месеца.Когато се видяхме след това, просто се спогледахме и си стихнахме ръцете.И това беше...и двамата някякси знаехме, че това е края.Всичко беше умряло.
Въпреки това тоя тип връзки продължават перфектно да ме уреждат;]
Да бъдем хора докато науката не е открила, че сме нещо друго

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #80 -: 2007-10-13, 23:46 »
За да имаш истинска връзка,която според мен може да издържи за определен период (не завинаги) трябва тези двама души да са имали време,в което са били много близки и са били заедно.
Такава връзка мисля,че може да устои.
Но пак има едно "но",защото има значение и това дали двамата се виждат по начесто,примерно седмица,месец,най-много 3-4 месеца.А тези които не се виждат с години не мился,че имат шанс.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-10-15, 20:15 »
За да имаш истинска връзка,която според мен може да издържи за определен период (не завинаги) трябва тези двама души да са имали време,в което са били много близки и са били заедно.
Такава връзка мисля,че може да устои.
Но пак има едно "но",защото има значение и това дали двамата се виждат по начесто,примерно седмица,месец,най-много 3-4 месеца.А тези които не се виждат с години не мился,че имат шанс.
Наистина си е така.Не може да обичаш човек,който дори не виждаш.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #82 -: 2007-10-15, 20:36 »
Да, но е много трудно и е по-добре и двамата да си намерите друг/а.Все пак и е възможно чувствата да угаснат.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

ripkata

• Гост
« Отговор #83 -: 2007-10-15, 20:38 »
Ако чувствата са наистина силни,ако любовта е истинка може и да оцелее или поне според мен...

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #84 -: 2007-10-15, 20:43 »
Ако чувствата са наистина силни,ако любовта е истинка може и да оцелее или поне според мен...
На теб да ти се случвало?Не ,че на мен се е случило,но силно се съмнявам много зависи и от времето ,за което сте разделени.Но не е възможно да водиш сериозна връзка от разтояние.Все пак трябва да се поставят някакви основи ,за да има чувства.

ripkata

• Гост
« Отговор #85 -: 2007-10-15, 20:45 »
Еми всичко зависи от обстоятелствата :) иначе съм съгласна с теб!

Неактивен smily_girl

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #86 -: 2007-11-27, 14:08 »
да определено пречи и то много.но можеш да разбереш дали изпитваш силни чувства към човека до теб. Другото,което е липсвате си повече и като сте заедно не се карате, а отделяте време да си се нарадвате. Караниците остават за по телефона и обикновено се оправяте бързо.

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #87 -: 2008-01-06, 09:18 »
Според мен е важен фактор...казвам го от личен опит.С бившия ми имах този проблем и връзката ни приключи след 3 месеца.Значи и двамата живеем в Атина но аз съм на единия край а той на другия...беше невазможно да се виждаме всеки ден...та представи си да живееше още по далече :o
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен mindless

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 74
    • Профил
« Отговор #88 -: 2008-01-06, 23:33 »
...
« Последна редакция: 2008-01-07, 00:23 от mindless »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #89 -: 2008-01-07, 00:06 »
хм, това за фрийк теста е доста идейно, уви, едва ли ще може да бъде приложено на практика... но аз мисля, че едно граматическо тестче като за начало няма да ти се отрази зле :)
Dancing with the devil in the pale moonlight...