Анкета

За или против ромите

За
5 (12.5%)
Против
35 (87.5%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: За и Против циганите  (Прочетена 56210 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #30 -: 2005-12-05, 22:14 »
Цитат
и тва че са малцинство да ги оневинява..

А ве малцинство, малцинство, ама така като гледам бързо ще ни догонят.. Яко се размножават тия твари!
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:57 от tech_noir »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
За и Против циганите
« Отговор #31 -: 2005-12-06, 03:26 »
Мене хората не ми пречат, пречат ми гъзетата независимо дали ш са роми или българи или от некое друго малцинство! ... Безмислено е да разсъждавам над темата, щото мога да си пиша до утре...

Мисля, че съм минал възрастта с детинщината и омразата към всичко що не ми изнася на мене за добре и съм станал здраво и реално мислещ човек...
« Последна редакция: 2005-12-06, 03:28 от FLiNT »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
За и Против циганите
« Отговор #32 -: 2006-01-08, 19:18 »
Мама им... ААрр само като се сетя и откачам!!!!  :angry:  :angry:

99,9% от тези твари са дяволски изчадия - не мога да разбера как обществото е способно да ги търпи по един или друг начин! А както е тръгнало, скоро ще станат повече от нас  :angry:

Аз лично имам злощастни спомени от мангали - и бой съм ял, и са ме ограбвали, днес и вчера щяха да ме бият (забележете, и двата дни, две различни групички) - изобщо шибана циганска мършава раса! Почти 95% от мангалите са възпитани да крадат, което е абсолютно показателно! А най- тежкото е, че обществото ги толерира - ако българинът не си плати 2 пъти сметката на тока загива без ток, но мангалите правят по няколко хиляди лева сметки - е къде го има това! Днес на път за репетиционната в рейса някакъв мангал ми хвърляше разни погледи и се усъмних в него, отделно, че реши да слезе точно на моята спирка... Предвидливо слезнах с един скок и се обърнах и той се стъписа - определено очакваше да ме изненада в гръб... След това трябваше с повишено внимание да си продължа по пътя, докато не се отдалеча достатъчно. После на връщане още няколко джебчийски двойки по Сточна гара - там вече е уникално екстремно да си пътуваш и да се прибереш цял вкъщи. Много познати останаха без телефони в следствие от цигански групички по улицата. Днес и барабанистът разказа интересна история - прибира се към вкъщи и минава през един подлез за у дома към 7-8 вечерта. Там е празно - няма хора, само едно малко цигане първи или втори клас. Минавайки си, моят човек бива запитан "Имаш ли некой лев, телефон, ланец?" Той, тъй като вижда, че е малко лапе, отговаря "Имам си телефон и няк'ви
 пари в джоба" и си продължава. Мангалчето почва да търчи около него и да вика "Чакай, чакай, трябва да ми дадеш нещо, щото тате ше ме бие, дай си телефона" и такива подобни простотии. Е какво си говорим - мангалите не възпитавали такива неща у децата, а? Някой гледа ли и изданието на "Господари на ефира", в 4 поредни предавания имаше 30-ина минути за циганите-джебчии по Лъвов мост (държа да отбележа, че ежедневно минавам оттам).

Е, защитавайте ми циганите, аз нямам избор- добро не съм видял от такова животно.
Signature.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #33 -: 2006-01-09, 19:33 »
Еби му майката, днес видях около 200 човека и 1/3 от тях бяха мангали... В каква държава живеем, искам да емигрирам от тук миг по- скоро; НЕ ВЯРВАМ В РОДОЛЮБИЕТО И НЕ СЪМ ПАТРИОТ, ЗАЩОТО СТРАНАТА НИ ЗАСЛУЖАВА ДА СЕ ЗАТРИЕ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА!
МРазя мангалите и бих гласувал още 100 пъти против тях. И на капак на всичко, мисля да си продам телефона и плейъра, защото е силно вероятно скоро да нямам тази възможност  :angry:  
Signature.

Eva

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #34 -: 2006-02-22, 20:55 »
Някога в свалки форума бях пуснала такава тема...доста се беше разширила...

против съществуването им съм
за инзтребването им
и против интеграцията

НИЕ ДА БЛАГОДАРИМ НА БОГА ЧЕ НЕ СА ОБРАЗОВАНИ...АКО БЯХА....ДО СЯ....ДА СА НИ ПРЕВЗЕЛИ ТОТАЛНО...СЯ ОЩЕ ДЪРЖИМ ФРОНТА С 300 ЗОРА...

Lucifer

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #35 -: 2006-02-23, 15:21 »
Цитат
Мене хората не ми пречат, пречат ми гъзетата независимо дали ш са роми или българи или от некое друго малцинство! ... Безмислено е да разсъждавам над темата, щото мога да си пиша до утре...

Мисля, че съм минал възрастта с детинщината и омразата към всичко що не ми изнася на мене за добре и съм станал здраво и реално мислещ човек...

Един от малкото свестни отговора по темата   

По темата...само ще спомена че злото поражда зло. Всички които сте против тях според мен сте расистчета. Тва е като проблема с цветнокожите в щатите преди няколко десетилетия. Как очаквате хората да се докажат като нормални като не им се дава шанс. Голяма част от пишлеметата мразят мангали защото мама и татко са ги научили така и те си израстват с тази мисъл.А мам и татко що ги мразят ?! - най-бвроятно поради същата причина.
Друга част от тях ги мрасят щото другарчеатата ги мразят.
Други ги мразят защото са мърляви , миришещи и всякви такива.
Като запитам разни приятели "Защо ги мразите" голяма чяст от отговорите са "Защото са крадливи,бият,изнасилват". Да така е. Но не го ли праваят същото и останалите. Само че за тях не се раздува така във вестниците както се раздува навсякъде когато го направи мангал. Има и още една разлика която ни прави нас по лошо изглеждащи в цялата картинка. Докато те крадат за да се нахранят ние крадем в два три случая :
1 - за да натрупат някои хора повече кинти по по-лесния начин
2- за да се направим на готини или щото сме презадоволени със всичко и си търсим няква тръпка (лични познавам доста такива хора)
3- има и някои от нас които ги мързи да работат и така си изкарват прехраната.
Как мангалите да си изкарат прехраната като не им се дава шанс за работа.Като чистачи могат да работят или на строеж в най-добрия случай.
Не съм видял мангал да работи като охрана или продавач в магазин . Защо не може да работи като охрана някъде - еми кво ще си помислят околните като видят подобно нещо - отново предрасъдаци. И все пак споменавам скапани длъжности. Не споменавам длъжност за която се изисква някво образование да речем защото на този етап циганите са неграмотни (няма и да станат грамотни просто защото няма да им го позволим).
За да се разреши даден проблем трябва да се види от къде е почнал.
Представете си друга картинка на развите на нещата. Ако когато му е било времето циганите са били третирани както белите в момента нещата щаха да излеждат както картинката с негрите по света в момента. Почтни еднакви права има с белите (неофициално) и еднакви (официално).
Спирам да пиша щото трябва да излизам но мога да дам още безкрайно много доводи че за сегашното наше и тяхно положение вината си е изцяло наша. Представете си едно мангалче което решава да не е като другите мангалчета. Не краде , не пребива за разлика от сънарадниците си (може би и те са били като него едно време) . Почва си даже бачкане като чистач някъде. Всичко му е точно до момента в който не минава покрай няколко бели момченца които почват да викат "Шибан мангал" и да го плюят и подритват насред улицата. Ок. Циганчето забравя случката и продължава със нормалното си поведение в социлната среда. Друг слънчев ден обаче гупичка скинчета го трошат отното само заради цвета на кожата. Виждате накъде бия с тази тъпа историика.Колкото и да е решен да се държи добре човек по едно време като вижда че това което прави не бива оценено решава да тегли една майна на всико и да го кара полесния начин и като го бият и обвиняват че е крадец то поне да има защо.
Мислете по трезво бе хора ! Ок, набили са ви мангали и ги мразите...а ако ви бяха набили бели кво ?! Щяхте ли да викате "против съществуването им съм" .
А на изказвания като "за инзтребването им " едва се сдържам да не изръся нещо обидно.
Ае стига...
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:57 от tech_noir »

Eva

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #36 -: 2006-02-24, 00:55 »
когато изнасилят твоя приятелка или когато те оберат 3 4 пъти роми или като си довлачат мръсните коси около твоята по спирките...като започнат да носят зарази и т.н. тогава ще ви видя луци и флинт
ако нямаше деление щяхте да пукнете от скука бе алооооо
ако нямаше войни и изтребване щеше да има повече изнасилвачи от колкото жени бе!!!!!!!!!!!!!! всичко се чисти от бацили дори и земята! приемете го!!! щете или не те са мразени
 надраснали или не! те са отхвърляни!
мразя ги и аз! и дано има 3та световна скоро! аз още ся кат навърша 18 отивам да си взимам оръжие и курсове и всичко ...дойде ли 3та световна първа съм на фронта!
мама им мръсна ще се бие за бялата раса! вие ако щете им оближете гъ*****е на мангалите! ба*ти и тъпото да се правиш на либерален ! не е присъщо на българите! съвземете се малко ние сме умни хора!
« Последна редакция: 2006-02-24, 10:44 от Eva »

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
За и Против циганите
« Отговор #37 -: 2006-02-24, 14:39 »
Цитат
Голяма част от пишлеметата мразят мангали защото мама и татко са ги научили така и те си израстват с тази мисъл.А мам и татко що ги мразят ?! - най-бвроятно поради същата причина.
Друга част от тях ги мрасят щото другарчеатата ги мразят.
абе да ти кажа нито на майка ми нито на баща ми им се е случвало да спре до тях кола с 7 мангала да се отворят дветe врати и да тръгнат към тях с думите :ааа леле како колко си сладка...  ..туй в 10 вечерта та.... не ти можеш да кажеш кой защо ги мрази   
Цитат
Само че за тях не се раздува така във вестниците както се раздува навсякъде когато го направи мангал
пак пример от скромния ми градец преди няколко години 7 мангала изнасилиха момиче и пребиха приятеля и с кол и познай какво имат по 2 години условни е?раздуло ли се е не както казах тва че са малцинство и че са малоумни повечето явно ги оневинява   
Цитат
Докато те крадат за да се нахранят ние крадем в два три случая :
ми че и аз мога да открадна и да се наям ама какво правя уча и се опитвам да си изкарам пари с какво?с работа ...а че тях ги мързи и да метат е друг въпос...освен тея пари дет ги изкарам аз с тва дет сам учила сума години да им го дам на тях миличките не стига че им плащам тока щот на мен ще ми го резнат ако не е платен за 3 месеца а те кво не са го платили и веднъж...нищо не оправдава кражбата 
Цитат
Как мангалите да си изкарат прехраната като не им се дава шанс за работа.Като чистачи могат да работят или на строеж в най-добрия случай.(няма и да станат грамотни просто защото няма да им го позволим).
казах вече че видимо ги мързи ...та тях учебниците са им безплатни и всичко и те нещат да ходят вместо тва правят деца които кой да ги издъжа аз ли?или хората с 2-3 чужди езика и диплома за магистратура ?а не мерси
пак пример ще ти дам в класа ми има циганка е извинявам се ама тя в 11 клас не знае кое е сказуемото в изречението..хахаха днеска много се смях половин час не може да запомни бойте на картите е ...няма капацитет извинявам се колкото и пари да има баща й 
Цитат
Спирам да пиша щото трябва да излизам но мога да дам още безкрайно много доводи че за сегашното наше и тяхно положение вината си е изцяло наша
НАША? я ми обясни каква вина имат младите пък и възрастните по улиците пребивани,насилвани та и убивани
Не съм Против циганите ,НЕ СЪМ РАСИСТКА мразя хората които се оправдават за нещастията си с другите и които в същото време не полагат никакво усилие...Не казвам че няма българи престъпници казвам че законите трябва да се прилагат както за едните така и за другите...Някакъв ред е**** не е нормално да те е страх да си подадеш носа навънка

[quoteo]Мене хората не ми пречат, пречат ми гъзетата[/quote]
ахахахаха пич ти на колко си комплекс за малоценност ли усещам или....малеее гъзетата тва че са им кухи кофите и че единственото им "качество" са колите часовниците и фабриките на тати тебе какво те бърка всеки луд с номера си тва че ти си стигнал до тях та чак им се дразниш е друг въпрос    който не показва че си
Цитат
станал здраво и реално мислещ човек...
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:58 от tech_noir »
Death Is Certain

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #38 -: 2006-02-24, 19:39 »
аз съм расист и ако можеше да ги избием безнаказано да съм си окичил няколко глави на терасата .. за съжаление трябва да ги лежиш като хора ...
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен vanStan4o

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
    • http://
За и Против циганите
« Отговор #39 -: 2006-03-01, 00:37 »
твърдо против- то "за" кво значи ?! я да ходят по-добре да копат канавки, да пълнят дупки и да вадят картофи- и без тва си нямат работа, а само правят допълнителни изроди и им взимат надбавките    :nfair:

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #40 -: 2006-03-01, 17:56 »
Цитат
твърдо против- то "за" кво значи ?! я да ходят по-добре да копат канавки, да пълнят дупки и да вадят картофи- и без тва си нямат работа, а само правят допълнителни изроди и им взимат надбавките    :nfair:
Точно така си е! Вижте например индианците в Боливия- при тях раждаемостта също е подобна на циганската, културното равнище и начинът на живот също са сходни. И те кво правят- не разчитат на социални помощи, а гледат кока.  С една дума- всички се трудят- само мангустите чакат наготово!
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:59 от tech_noir »
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
За и Против циганите
« Отговор #41 -: 2006-03-01, 19:26 »
Kво знаеш ти - са могат да вземат пример от турците и да си поискат автономия и намкво си още...Мани ше има ол хейл цар Киро...Или геноцид...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #42 -: 2006-03-01, 21:59 »
Абе мани, сега брат ми движи с некво мангалче Вальо и само плямпа за
 некви "пичонки" даже в асансьора ни е написал с молив "Pi4oNki"    :sick:  :aggressive:

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #43 -: 2006-03-02, 09:03 »
Цитат
Kво знаеш ти - са могат да вземат пример от турците и да си поискат автономия и намкво си още...Мани ше има ол хейл цар Киро...Или геноцид...
Циганите никъде и никога по света не са искали автономия. За кво им е- те държава не могат да изградят, но пък си живеят перфектно, паразитирайки в чуждите.
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:59 от tech_noir »
Caralho Voador

Guest

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #44 -: 2006-03-05, 19:33 »
по отношение на мангалите съм си направо расистка  омръзна ми да  ходя в центъра на софия и да се чудя няма ли някой да ме обере,некви мръсни мангалки да  търчат зад мен за да ми гледат на цигара,боб и 20 лв.омръзна ми да ми смърдят  по градския транспорт и да ми разправят че нямат пари да си изхранят децата-ами да спрат да раждат бе :angry: и после да се оплакват че били тормозени,че нямали пари.абе циганска му раУТА .....аре спирам се

Неактивен Alkoholik

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
    • http://??? ??? ?? ?? ???? ?? ?? ?????
За и Против циганите
« Отговор #45 -: 2006-03-29, 13:43 »
  Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ циганите на сапун хахахахахха
Хляба лапа бамя

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #46 -: 2006-05-21, 22:47 »
аз принципно не съм расист и уважавам всяка една раса и вярвам 4е всеки има правото да съ6тествува на този свят не обеспокояван от никого НО циганите това е савсем друго не6то 4овека е прав това са една проклета нация която заслужава да бъде изнесена в една отделна страна и да будат бомбардирани непрекъснато[br
 /]много хора може да не са съгласни с моето мнение но за мен 4овек които не исака а не 4е не може да работи и да живее на гърба на другите не е дотосен за каквото и да е било
4овек които убива и граби съм на  мнеието да му бъдат приложени крумовите закони
малко са хората от това съсловие които заслужават да живеят и за жалост те ама наистина са тъврде малко
както казват много хора България 6те стане малганска държава
а работата е там 4е българите не трябва да допускат това

БЪЛГАРИЯ СИ Е ЗА БЪЛГАРИТЕ
« Последна редакция: 2006-05-21, 22:51 от hellloo »
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #47 -: 2006-05-21, 23:23 »
gfw_cyclone, съвсем сигурен ли си че не бъркаш леко фашизма с националсоциализма или нацизма?

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #48 -: 2006-05-25, 22:38 »
Нещо напоследък коренно си промених мнението за циганите, то верно имало свестни индивиди. Запознах се с един Симо преди доста време, който работи за една църква в Красна поляна и свири.....БОЖЕСТВЕНО! Не знам дали ми има нещо, но когато му слушам музиката всичко ми изтръпва, страшно е добър! Слуша предимно готик момчето и свири главно на синтезатор (хъх как прозвуча, все едно няма по-елементарно нещо...), но и с барабаните не е зле...ето единственото негово нещо, което имам, а това му е едно от най-слабите, но просто ми го прати, защото е най-кратко  
« Последна редакция: 2006-05-25, 22:41 от l1zard »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #49 -: 2006-05-25, 22:42 »
E то това звучи като чилаут, а не като готик...  Има ли нещо с орган презет например или нещо по- готическо, като това например? А и ако имаш нещо друго, прати линк или го метни по ICQ.

Съжалявам отново за оффтопика...
Signature.

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #50 -: 2006-05-25, 22:49 »
Ми не знам, аз нямам нищо друго негово, всичко му е на синтезатора ( А такива той не ми е пускал защото знае, че не ме кефят

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 72
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #51 -: 2006-06-30, 00:02 »
ТЪПА СЪМ-МАЙ НЕ СЪМ СЕ НАУЧИЛА ДА ЧЕТА пише цигани,аз ччета цигари хахаха.
Преди 3-4 месеца с един познат спорихме на тази тема.Той само спомена"цигани" и аз настървено започнах да го нападам и да ги зашитавам!Абе замислете се бе хора-не са ли и те homo sapiens????Защо да ги ги мислим за по-низши същества от нас????Какви сме ние,че да ги съдим.Гръцката богиня на чесносста е рисувана с превръзка на очите,но май днешната власт е забравила ,че не трябва да съдим по външния вид.Нали трябва да се основаваме на разсъдъка???А какво правим"Тоя е циганин-мани го"Замисляли ли сте се как се чувстват тези хора б държава,която не е тяхна?Има едно много извесно прозведени не Иван Вазов-"Немили-недраги".Там се разказва за българите в чужбина(надявам се знаете,става въпрос за Румъния),които са угнетявани по всякакъв начин.Не се ли налага и те да крадът за прехрана,не се ли налага и те да лъжат???!За щастие този перод в историята на нашата китна държавица е отдавна в историтя.(извинявам се за отклонението)
Та не искам да ги защитавам,но това са фактите.Не се застъпвам за тях-те са крадци и лъжци.Всеки сам ще си прецени какви са те.Повтарям:НЕ ГИ ЗАЩИТАВАМ-ИЗЛАГАМ ФАКТИ!!!
Не е важно колко пъти ще паднеш,важното е след всяко падане да намериш сили-да станеш и да продължиш.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #52 -: 2006-06-30, 15:54 »
Цитат на: FreeDom_Girl
Замисляли ли сте се как се чувстват тези хора б държава,която не е тяхна?
Те никога не са имали тяхна държава просто защото...са цигани  
То за да имаш държава, трябва да имаш и култура, и цивилизация, а не просто да "пимпваш" другите  
Не се ли налага и те да крадът за прехрана,не се ли налага и те да лъжат???!
Ми не, вместо това могат да работят   А също така да посъберат пари за децата си и да ги пообразоват малко! А не да ги пращат да просят и проституират из цяла Европа, където между другото, се водят "българчета"  
Caralho Voador

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #53 -: 2006-06-30, 16:37 »
Абе аз се чудя как изобщо може да сравняваш циганите с Вазовите хъшове.... Нима наричаш циганите герои?! И да не би тези имигранти в Браила да са крали и лъгали защото ги е мързяло да работят???
Чесно ти казвам тва сравнение беше супер тъпо... Не може да вадиш факти от два коренно различни контекста и да ги съпоставяш....
« Последна редакция: 2006-06-30, 16:38 от ZAZO »
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #54 -: 2006-07-01, 00:10 »
То за да имаш държава, трябва да имаш и култура, и цивилизация, а не просто да "пимпваш" другите
1.ами кой е казал,че нямат култура.За това може да се спори.Не мислиш ли,че пекаляваш!!!Как така да нямат?!?!НИмя нямат своите празници.НИма нямат обичаи!!!
2.Как да се хванат на работа като няма кой да ги вземе.Всички са решили(като гледам анкетата),че те не струват.Единици от циганите са крадци,а ние сме обявили,че цялата им нация не струва!!!
3.Познавам много интелигентни цигани.Майка ми е учителка.В неиния клас има 2 близначки-циганчета,Децата са страшно обиждани,а са едни от-най добре облечени и послушните....
Искам да кажа,че циганчетата са комплексирани от малки,че не струват нищо,което не е никак правилно.Ще запитам-Ако в "твоята"(иакам да кажа родно място)държава не те имат за нищо-ти ще спазваш ли законите?!!
Не е важно колко пъти ще паднеш,важното е след всяко падане да намериш сили-да станеш и да продължиш.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
За и Против циганите
« Отговор #55 -: 2006-07-01, 02:27 »
Цитат на: Don Dada
Замисляли ли сте се как се чувстват тези хора б държава,която не е тяхна?
Те никога не са имали тяхна държава просто защото...са цигани  
Не се ли налага и те да крадът за прехрана,не се ли налага и те да лъжат???!
Ми не, вместо това могат да работят   А също така да посъберат пари за децата си и да ги пообразоват малко! А не да ги пращат да просят и проституират из цяла Европа, където между другото, се водят "българчета"  
И да не прават по 15 деца кат знаят че не могат да изхранат и 3! Ма неееее треа да се размножаваме като амеби...После шси говориме...

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #56 -: 2006-07-01, 12:17 »
както е за размножаването им и аз съм съгласна-прекаляяват

rock_ur_body

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #57 -: 2006-07-05, 10:30 »
1.ами кой е казал,че нямат култура.За това може да се спори.Не мислиш ли,че пекаляваш!!!Как така да нямат?!?!НИмя нямат своите празници.НИма нямат обичаи!!!
2.Как да се хванат на работа като няма кой да ги вземе.Всички са решили(като гледам анкетата),че те не струват.Единици от циганите са крадци,а ние сме обявили,че цялата им нация не струва!!!
3.Познавам много интелигентни цигани.Майка ми е учителка.В неиния клас има 2 близначки-циганчета,Децата са страшно обиждани,а са едни от-най добре облечени и послушните....
Искам да кажа,че циганчетата са комплексирани от малки,че не струват нищо,което не е никак правилно.Ще запитам-Ако в "твоята"(иакам да кажа родно място)държава не те имат за нищо-ти ще спазваш ли законите?!!
1. в разговорния език често пъти култура може да значи и маниери  ако им липсват такива как ще изградят държава... какви ще са тези техни държавни глави. те ако почнат преговори с друга държава мога да си представя само как чужденеца ще им каже нещо дето не им изнася напълно и ония вместо да кажат нещо смислено ще го напсуват на майка и толкоз.
2. ако има един добър и свестен циганин на фона на всичките останали негови събратя и общия стереотип за циганите той би изглеждал много по-интелигентен в сравнение с някой българин с неговите възможности.... заради контраста. когато БТВ стартира, си спомням че във новините една от водещите беше циганка. нa способните цигани смятам, че им се дава шанс точно толкова колкото и на способните българи... друг е въпроса, че мнозинството от тях не са такива
3. добре облечени... чудно ми е колко хора е ограбил татко им и т.н.  
а ти не се притеснявай за комплексираните малки циглета, защото вкъщи сигурно им разправят, че те са нещо повече от тъпите българи дето учат и работят вместо да правят шашми като тях за да им е добре.
« Последна редакция: 2006-07-05, 10:31 от rock_ur_body »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #58 -: 2006-07-05, 10:55 »
Цитат на: rock_ur_body
а ти не се притеснявай за комплексираните малки циглета, защото вкъщи сигурно им разправят, че те са нещо повече от тъпите българи дето учат и работят вместо да правят шашми като тях за да им е добре.
тия са по-безопасни от туурците. При циганите са единици, които поличават озобщо някакво възпитание или образование.
Мюзулманите обаче систематично възпитават сегашните си подразстващи че са етнически турци, че България е изконна част от държавата ТУрция, която само временно не е в пределлите и и те както порастнат трабва да направят всико възможно да я присъединят обратно към турция. По райони има религиозни уиличща, читалища и т.н. с преподаватели турци и араби, финансирани от арабите. Експлоатират бедните региони и плащат по една средна заплата на рогителите ако пратят дете в такова училище на пълен пансион, където следва вече тотално формиране на личността, екскурзии до Истанбул и Иран и т.н. (сещате се какъв е ефекта върху някое селянче, цял живот хазило какта в някое затънтено селце както види голям лъскав град).
След 10-ина години ще си име мнооого сериозни проблеми.

Циганите не са опасност. Просто са толкова тъпи и безволеви че се смазват без проблем. На предишните избори тръгнаха да си правят партия - Евророма. Понеже са повече от турците, имаха потенциал да са по-мощни в парламента от ДПС. Азис, бивша мис България, тоя ония на изборни длъжности. Пари, концетри (т.е. тоно това, което трабваше да се направи за да се спечели този тарет). И какво... отиват да правят митинг накуде, субират се няколко хилади мангала, таман да почнат, цъфват 5-6 от хората на Доган и казват "Сокола не разрешава, дигайте си партакешите и изчезвайте че да не ви бием" и ония се разотиват, нищо че са хиляда пъти повече... Разбира се нищо не стана с  парията, да не ги бият случайно турците (които обаче са доста по-органзизирани и наистиан можгат да го направят въпреки че отступват по численост ). И добре че е така де. Представете си новата партия-балансьор в парламента как прокарва закон на циханин, хванат да краде бакър да му се дава премия за усилието.
« Последна редакция: 2006-07-05, 10:56 от tech_noir »

Неактивен *??????*

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #59 -: 2006-07-20, 11:18 »
Цитат на: tech_noir
Цитат на: rock_ur_body
тия са по-безопасни от туурците. При циганите са единици, които поличават озобщо някакво възпитание или образование.
Мюзулманите обаче систематично възпитават сегашните си подразстващи че са етнически турци, че България е изконна част от държавата ТУрция, която само временно не е в пределлите и и те както порастнат трабва да направят всико възможно да я присъединят обратно към турция. По райони има религиозни уиличща, читалища и т.н. с преподаватели турци и араби, финансирани от арабите. Експлоатират бедните региони и плащат по една средна заплата на рогителите ако пратят дете в такова училище на пълен пансион, където следва вече тотално формиране на личността, екскурзии до Истанбул и Иран и т.н. (сещате се какъв е ефекта върху някое селянче, цял живот хазило какта в някое затънтено селце както види голям лъскав град).
След 10-ина години ще си име мнооого сериозни проблеми.

Циганите не са опасност. Просто са толкова тъпи и безволеви че се смазват без проблем. На предишните избори тръгнаха да си правят партия - Евророма. Понеже са повече от турците, имаха потенциал да са по-мощни в парламента от ДПС. Азис, бивша мис България, тоя ония на изборни длъжности. Пари, концетри (т.е. тоно това, което трабваше да се направи за да се спечели този тарет). И какво... отиват да правят митинг накуде, субират се няколко хилади мангала, таман да почнат, цъфват 5-6 от хората на Доган и казват "Сокола не разрешава, дигайте си партакешите и изчезвайте че да не ви бием" и ония се разотиват, нищо че са хиляда пъти повече... Разбира се нищо не стана с  парията, да не ги бият случайно турците (които обаче са доста по-органзизирани и наистиан можгат да го направят въпреки че отступват по численост ). И добре че е така де. Представете си новата партия-балансьор в парламента как прокарва закон на циханин, хванат да краде бакър да му се дава премия за усилието.

Много правилно даже,циганите не са опасни - чергарски племена,живеещи на гърба да нацията в държавата в която се заселят.Кво пък.Нямат мераци да я обсебват или да я правят тяхна,знаят,че няма да се оправят сами,а и няма да има на чий гръб да лежат . .докато тия "етнически турци" имащи си и държава се ориентират към окупацията на чужда.Тихичко,кротичко без много вдигане на шум,подмолно си трайкат и се надъхват за идейката за собствена Турцийка.Егати и простотията   И всичко това се дължи на това,че не можем да се пазим . .А,да бе,как така? Циганите са малко като мравките - на колоний.Имат си племена - било то копанари,музиканти,златари и тем подобни. .всяко племе има свои закони и свой манталитет,едни крадат с това си изкарват прехраната,други свирят..трети ала бала..Не спазването на българските закони им е през оная работа,докато ако направят нещо един срещу друг или в ущърб на племето си,всеки може да призове всеки на МЕШАРЕ -  цигански съд - няма милост..няма корупция няма "Ама не искам да излежавам наказания или да плащам" ..плащат.. и още как . .Мой приятел /запознахме сепри странни обстоятелсва-дълга история/ преди месец жена му избяга от него.Те са златари - занимават се предимно с крадене на злато и пари в чужди държави,като изкараното варира на месец около 10-12 000 евро.,ако циганката е умела де. ./мъжете не крадат,те само ги пазят и съблюдават/ та тази циганка се влюбила в некаФ грък и решава да вземе 3месечната си щерка и да напусне циганина.Той свиква МЕШАРЕ - и я обвинява - след 3 дневно мислене се отсъжда циганката да върне детето на бащата и да заплати глоба в размер на 15 000 евро .Като за опетняване на фамилията на съпруга се отсъжда фамилията на жената да плати още -половината от нейната глоба. .Парите са изплатени на същия ден след решението на МЕШАРЕТО.   Ехаааа,циганин да си в днешно време . .А при нас как е? Закони ли? Къде ги? Кой ти ги зачита,съда решава след месеци,някой път години. .обезщетенията и кръвнината може да ги изплащаш на вноски с години. .Ега ти...Ама много се отплеснах.. Аре по темата: Има цигани и цигани . .Както българи и българи - И от едните има лоши и от другите.Няма за какво да ги мразя..еднакво боли да те ограби българин и циганин - същото важи за изнасилване или убийство. .няма значение расата . . Омразата наистина поражда омраза. .Да ги изтребим в полза на мира в държавата? Глупости . .някой беше казал:"ДА СЕ УБИВА В ПОЛЗА НА МИРА,Е КАТО ДА СЕ ИЗНАСИЛВА В ПОЛЗА НА ДЕВСТВЕНОСТТА!"