Анкета

За или против ромите

За
5 (12.5%)
Против
35 (87.5%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: За и Против циганите  (Прочетена 56208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
За и Против циганите
« -: 2005-08-10, 23:13 »
интересна дискусиика ще се заформи, пречи ли ви съществуването им, с какво е попречило на вас някой циганин и разни такива, аз до момента мога да кажа че не са се намесвали пряко в живота ми така че щом на мен не ми пречат немам против тях
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #1 -: 2005-08-10, 23:42 »
такааа тази тема.........ау, ненавиждам ги.... Значи попринцип има "цигани" и "цигани" , разликата е че едните , са работливи, а другите крадливи.... познавам един циганин, който обаче никога няма да познаеш че е циганин, работи си човека, много е работлив и печен,облича си се хубаво,  никога не би направил нещо лошо, като например, да те изработи с парите или да ти крадне нещо докато ти работи в къщата ( той боядисва ) , обаче тези като него са ОГРОМНИ изключения... ама огромни, всички останали са мръсни грабливи копелета. С удоволствие бих ги изтребил....ау ужас

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #2 -: 2005-08-11, 08:05 »
Малко си падам расистка. Цигани и турци не мога да понасям!  :ninja:  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #3 -: 2005-08-11, 16:54 »
Хммм...преди време бях написал един рап текст за циганите. Не беше нещо особено, ама се сещам за един куплет, който беше нещо такова:
"Циганите са единствената раса във света,
която е просто като паразит за хората,
Циганинът е животно, а не човек-
- какво ни пречи да го вкараме в ковчег?!?"
Та тва мисля по темата  
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #4 -: 2005-08-11, 21:04 »
Цитат
такааа тази тема.........ау, ненавиждам ги.... Значи попринцип има "цигани" и "цигани" , разликата е че едните , са работливи, а другите крадливи.... познавам един циганин, който обаче никога няма да познаеш че е циганин, работи си човека, много е работлив и печен,облича си се хубаво,  никога не би направил нещо лошо, като например, да те изработи с парите или да ти крадне нещо докато ти работи в къщата ( той боядисва ) , обаче тези като него са ОГРОМНИ изключения... ама огромни, всички останали са мръсни грабливи копелета. С удоволствие бих ги изтребил....ау ужас

абсолютно съм съгласна ...само че аз немога да причиня зло на някой умишлено ...просто немога...не ги обичам немога да кажа че ги мразя ....просто са кофти ...нечистоплътни , мързеливи , крадът , противни са...
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:56 от tech_noir »

Неактивен kokendar

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #5 -: 2005-08-11, 23:49 »
А аз ги обожавам...също както обожавам торта-студени и със свещи...
АКО ГЛУПОСТТА МОЖЕШЕ ДА ЛЕТИ, НЯКОИ ОТ НАС ЩЯХА ДА БЪДАТ СВРЪХЗВУКОВИ САМОЛЕТИ.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
За и Против циганите
« Отговор #6 -: 2005-08-12, 09:36 »
Цитат
А аз ги обожавам...също както обожавам торта-студени и със свещи...
ххахаххаха еееееееееееее тва беше мноого много добро!
Само че тук в тази тема не виждам сблъсък... Едва ли ще се намери някой, който да се застъпи за циганите, тва е все едно да обявиш лайното за национално ястие. Аз лично не ги понасям, направо ми се гади от тях във всичките им форми и размери! Просто ги ненавиждам- гнусни са, миризливи, крадливи, мързеливи, грозни, тъпи уаааа отврат! :sick:

?????

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #7 -: 2005-08-12, 12:36 »
Цитат
ми аре аз ще се застъпа за тях  като няма кой друг, поне ще се опитам, ми кво да кажа в тяхна защита, абе и те са хора трябва да живеят да се хранят и така нататъка, с какво ви пречат на съществуването?
с Всичко !!!!!! техните колибки само загрозяват България !

?????

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #8 -: 2005-08-12, 12:41 »
Ами техните разрошени кащурки ! я мини при Двореца на децата и виж какво е там !! да ти се повдигне !

п.п не бъди защтитник на циганите ! така сам се излагаш !

Diva Orxideia

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #9 -: 2005-08-12, 13:19 »
Цитат
абе и те са хора трябва да живеят да се хранят и така нататъка[div align=\"right\"][snapback]9440[/snapback][/div]

да ми ние не сме тръгнали да ги трепим  поне аз де  

да се хранят ама ....нали знаеш който не работи не трябва да яде ...ама за тях това не важи нали...карат на помощи   и кражби ...и от кой джоб излизат парите - от твоя от моя от джоба на работещите :angry:

?????

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #10 -: 2005-08-12, 13:36 »
и не само това ! Носят и зарази ! което е ужасяващо !

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #11 -: 2005-08-12, 14:04 »
Не стига, че държавата им подсигури жилища.. Построи блокове специално за тях, пък те какво? Нито работят, нито плащат някви данъци.. Ми дай всички така да направим! И кво ще стане после? Не ни трябва тая измет! И без тва не сме кой знае колко добре в България, пък и тях да издържаме!

СМЪРТ, тва му е майката  

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #12 -: 2005-08-12, 15:03 »
Цитат
Не стига, че държавата им подсигури жилища.. Построи блокове специално за тях, пък те какво?
Това ми напомня за един случай...Едно семейство мангали живееха в блок, в апартамент; бяха изкъртили паркета в една от стаите и там си кладяха огън....да варят ракия 
А м'у другото...да сте ходили във виетнамските общежития в Красна поляна? Там сега виетнамци няма...само мангусти...даже и по филмите не сте виждали такова нещо- повярвайте ми!
Caralho Voador

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #13 -: 2005-08-13, 17:21 »
Не съм против циганите.
За мен няма значение цвета на кожата
Мразя ВСИЧКИ крадци,убийци,изнасилвачи без значение цигани ли са,българи ли са или някви други
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #14 -: 2005-08-13, 18:23 »
Цитат
Не съм против циганите.
За мен няма значение цвета на кожата
Мразя ВСИЧКИ крадци,убийци,изнасилвачи без значение цигани ли са,българи ли са или някви други

никой тук няма против цвета на кожата им а против самите тях   ако е за цвета ми нали за това ходим на море и по басейни лятото да станем шоколадови   а мулатките   леле 
« Последна редакция: 2008-03-12, 14:57 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #15 -: 2005-08-13, 18:30 »
Във офиса на вече бившата работа си имахем един мангал - кварталния хамалин. Като трябва да се мъкне нещо тежко му звънкаш да дойде да го пренесе (така де, няма аз да си моря деликатните ръчички да си кача новия стол до третия етаж).

Веднъж след поредната "сесия" се намърдва в кухнята да се измие. Имаше там няколко кашона ракия "63".
"Еий, бате тая ракия хубава ли е?"
"Ми хубава трябва да е, аз ракия не пия"
"Аре дай ми едно кашонче пък няма да ми плащаш сега"
"Абе ти  нормален ли си? Ако ти дам кашонче после една година има да мъкнеш безплатно. Тая ракия струва по 14 лева шишето (бутилки по 1/2 литър и съвсем сериозно толкова си струват)"
"Ейиии, гледам те такова умно момче изглеждаш... как може такива простотии да вършиш. Да бе казал! Знайш ква евтина ракия съм намерил! 50 стотинки литъра ако си донесеш туба! Ц, ц, ц..."

Изгледа ме като да съм някакъв мнооого болен тип и се изнесе.

Още се чудя ,много ли съм изпуснал че отказах офертата

Иначе и аз нямам нищо против циганите в момента   
(все ме мързи да поровя, някъде имах на файлче рецептата на напалма)
« Последна редакция: 2008-03-29, 14:02 от tech_noir »

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
За и Против циганите
« Отговор #16 -: 2005-10-24, 20:17 »
Офф незнам ама много меазя цигано.. моя квартал е точно до една циганска махала и вече съм се побъркала... това е най- гнусното племе ... крадливи, лъжливи, гнусни и тъпи... брат ми го обраха, когато беше по- малък.. в собствения му квартал го убраха.. то да те е страх вече да се прибереш в квартала си... а пък ако сте гледали наскоро "Господари на Ефира" да видите, какво правят по Лъвов Мост... лелее що за мръсни твариииии...
Само бълраритее  
Inside all of us there si hope...

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #17 -: 2005-10-24, 22:29 »
Ммм не мога да понасям мангали  
Макар,че никой не ги обича заради това,което са,т.е крадливи,смрадливи,лъжливи и общо взето всичко,кото сършва на -иви.
Незнам за вас,но доста хора харесват Бат Сали от Биг брадър ако го гледате...защо ли...може би защото не дойде в шоуто с каруца,шибайки 2 коня???Или може би защото е нормален и не прилича на тези,които киснат по кръстовищата и се чудят в кой джоб да ти бръкнат.
Интересно защо нямаме такова отношение към другите малцинствени групи.
В много други страни също има цигани,но държавата се е справила с тях и те си знаят мястото...в общи линии това ни е грешката,че не знаем как да се оправим с тях и къде да им сложим границите.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
За и Против циганите
« Отговор #18 -: 2005-10-25, 00:13 »
Начи аз принципно съм против расизма - тъпо е да мразиш човек само защото се е родил бял или черен. Циганите ги мразя не щото са цигани, а заради мизериите които правят и факта че се оплакват че са бедни, обаче ги мързи да работят, а вместо тва живеят на наш гръб!!! :vinsent: :aggressive:
« Последна редакция: 2005-10-25, 00:14 от gfw_cyclone »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #19 -: 2005-10-25, 20:33 »
Именно.
Макар,че българите сме добре предразположени към другите раси,не си падаме принципно много расисти.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #20 -: 2005-10-26, 10:07 »
Точно циганите ме карат да мисля, че може и да има нещо вярно в расистката теория. 95 % от тях са крадци, тва им е като национална характеристика, толкова векове живеят сред по- цивилизовани народи, а не са възприели нищо от техния начин на живот. Същевременно обаче живеят на техен гръб! Е, не знам за ква търпимост към тях трябва да става въпрос...

От друга страна циганите са колоритни и не бих имал нищо против в страната ни да има 20-30 000, ей така за разнообразие; нали сте гледали "Црна мачка, бйел котак"  Но те се навъдиха страшно много и мисля, че това спъва и забавя развитието ни като държава, щото все по- намаляващата българска нация трябва освен себе си да храни и все по-увеличаващото се циганско племе!
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
За и Против циганите
« Отговор #21 -: 2005-10-26, 10:10 »
Цитат
"Црна мачка, бйел котак"
Корекцийка - "Црна мачка, бели мачор" се казва

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #22 -: 2005-10-26, 12:50 »
Цитат
Цитат
"Црна мачка, бйел котак"
Корекцийка - "Црна мачка, бели мачор" се казва
Да бе, знам ама винаги като говоря за тоя филм му викам "Църна маца, бел котак" не знам що!
Caralho Voador

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #23 -: 2005-10-26, 20:45 »
То си им е зародено в манталитета постоянно да се местят и да не се захващат с никаква работа,защото така е най-лесно за тях.
Но в интерес на истината както вече казах има начин да се справим с този проблем,както са успяли и другите страни....във Франция също има цигани,но те са на много по-високо ниво от нашите и си знаят мястото...а и по времето на Тодор Живков не го е имало този проблем.
« Последна редакция: 2005-10-27, 09:22 от Don Dada »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #24 -: 2005-10-27, 00:29 »
Хахаха, в тоя филм, направо циганите са много яки, супер забавни някви, но все пак са ЦИГАНИ! Циганите в България нямат място! Или да се хванат да се стегнат, или марш!    Най-много се дразня, че държавата им предоставя жилища, освобождава ги от по-сериозни данъци и т.н.(или не съм толкова наясно с нещата?)..

"Циганите изнасилват, грабят и убиват! Спрете това!!!"  

MaxStorm

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #25 -: 2005-11-26, 01:25 »
Е тва искам да ми го обясни някой компетентен:
Значи в момента нормално бг семейство не може да си позволи 3 деца имайки предвид цените и стандарта на живота...Тия човекоподобни мангалите нафраскат 9-10 чавета и после по улиците...

До колкото знам ги наричаме малцинство и те доста злоупотребяват с това (безплатен ток , помощи и т.н) Ква е тая дуржава ? Едва ли не шибаните мангали се ползват с някви привилегии в нашата страна.
А има и другия момент :
Кадето е отишъл циганин в европа и като се издъни на личната му карта (за тези където имат) пише "гражданство:българско" демек ... Тези хора който не знаят какви сме българите го приемат тоя индивид за БГ и после им настръхва косата замо като чуят Българин...

Баща ми е попаднал в  егаси ситуацията заради цигани в азия...Ама сега ме мързи да пиша....

"ДОБРИЯ ЦИГАНИН Е МЪРТВИЯ ЦИГАНИН"

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #26 -: 2005-11-26, 12:37 »
циганите за мен просто не са хора. мразя ги по ред причини. освен, че крадат, миришат, разнасят болести, мързеливи са(а и като просят гледат да те пипнат, което просто ме влудява),а и се плодят като зайци. раждат по 8-9 деца, за да ги пратят на улицата да просят/крадат, а и нали взимат така повече помощи от държавата вместо тези пари до отидат за едно българско семейство в нужда. А за тяхните жилища...просто не ми се говори, но в Пловдив им построиха няколко блока....минах наскоро слчайно оттам, да личи си че са били много хубави. ама циганити са си цигани и те вече на кочина приличат. и немога да разбера, защо ако моя блок не си платим тока и водата ще ни ги спрат, докато не ги платм, а те цели махали без никои да плаща си имат всчко...и ако случайно им ги спрат, те се оплакват и заплашват, че ако не им ги писнат, нямало да си пускат децата на училище и даржавата отстапва и всичко за тях се оправя. а колко децата им ходят на училище е друг вапрос.
 а като вида циганета да дишат лепило...уууу гнусна гледка. а и навсякъде го правят- в центъра, в градския транспорт и никой нищо не им казва.  ь и какъв пример е това, какво говори за нашата държава? ако може да изчезнат ще е най-довре!
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

egoist

• Гост
За и Против циганите
« Отговор #27 -: 2005-11-26, 13:05 »
Не ги мразя.
Когато живеех в "Овча Купел", познавах 2 цигански семейства.
Доста чисти хора-не само физически.Ходят си на работа, плащат си сметките...
Бе всичко им е О.К.Едните имаха 2 деца, а другите 3.Нито някой е бил гладен, нито жаден.Даже смея да кажа, че това са били едни от най-близките ми приятели доста дълго време!
Останала част, която се намира главно във Факултето...е без значение.Аз бих искала да са доста по-чистички, работливи и некрадливи , но мислите ли, че някога ще ИМ позволим да се променят!?Едва ли...
"Всяко правило има изключение!"

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
За и Против циганите
« Отговор #28 -: 2005-11-26, 13:47 »
Мамицата им циганска станаха повече от нас ... ако тръгна да пиша колко лайнарии са направили на нас бългърите нема да ми стигнат 20 листа а4 деба ... НА САПУН !!! Аз живее в Самоков ..общо известно е че тук ври от мангали и повечето сме на прага да вземем по един автомат и да заличим махалата ... !!!

Решението за мен е чисто махалите да се заградят и да се превърнат в Гета !!! Както в някой по развити държави !
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
За и Против циганите
« Отговор #29 -: 2005-12-05, 13:53 »
Била съм винаги на едно мнение по тоя въпрос-не ми пречат стига да се държат нормално а не кат животни и  да си правят квот си искат и тва че са малцинство да ги оневинява..не искам и да  издържам хора заради които ме е страх да се прибирам сама вечер(пък и по някои места в Самоков и денем)..да си направят една държава Цигания и да не ми се мяркат пред очите
Death Is Certain