Автор Тема: Какво е музиката за вас?  (Прочетена 2022 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Firog

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Какво е музиката за вас?
« -: 2010-03-30, 23:13 »
Това е въпросът...Какво е музиката за вас, каква роля играе, какъв трябва да е текстът, мелодията и т.н.? Опишете музикалните си предпочитания и защо предпочитате точно този/тези тип/ове музика.

Какво мразите у нея...кои стилове не харесвате

Лично аз харесвам рока и метъла. Това, което слушам до голяма степен зависи от настроението в което съм. За мен музиката/песента трябва да носи някакво послание и да има смисъл...ако не, то поне мелодията да е добра. Доброто на рока и метъла е че има най-различни групи и стилове, което позволява по-голям избор.

За мен музиката е много важна част от ежедневието и без нея за някъде седмица...ще полудея.

Не обичам чалгата, рапът и хаусът...
- Наистина нашумелият рап единствено се пее за пари, проституция, алкохол, дрога и т.н. Дори и повечето от изпълнителите не рапират а просто говорят. Не съм много компетентен, но от това което чувам (особено българските) това мога да кажа....но не искам да поставям под общ знаменател всички рап изпълнения. Харесва ми например Gorillaz - Clint Eastwood :)

- Ами по отношение на текста с чалгата е същото. За мен тя е просто цигания (с извинение на почитателите...но си е така). В нея има някакви турско/индийски/цигански ритми.
Прекалено е еднотипна...

- Хаусът е много пополярен, но според мен се слуша единствено, защото е "модерно". Помня, че преди около две години ако попитах някой слуша ли хаус..отговорът щеше да е "Какво е това?"
Много е еднотипен. По-лошото е че десет минути се повтаря един и същ ритъм съпроводен от някой ефект по средата. Не слагам под общ знаменател всички хаус песни но ви казвам какво чувам по заведенията. Лично аз ако търся електронна музика бих се обърнал към нещо от сорта на "Groove Cutter - My Shooter" ...транс музика...тя е по - разнообразна...

« Последна редакция: 2010-08-21, 13:45 от tech_noir »

Неактивен ivan_karakashev

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Блиндирани Врати, Входни Врати, Решетки, Врати За Мазета, Метални Врати
Re:Какво е музиката за вас?
« Отговор #1 -: 2010-05-15, 11:43 »
Музиката е вдъхновение за мен.

Когато съм тъжен или изморен - музиката може да ме отпусне и накара да не мисля за товара, който имам на плещите си.

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
« Отговор #2 -: 2010-05-16, 21:41 »
Всичко.

Неактивен dilaila1

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #3 -: 2010-07-23, 15:41 »
Начин на живот <3

Неактивен nasko_887

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Какво е музиката за вас?
« Отговор #4 -: 2012-07-11, 12:19 »
Музиката е всичко,както е написала dilaila -начин на живот.Ставам с музика,през деня без музика не мога,спя на музика.........ко да говорим,целият ми живот е музикааааааааа :)
Представете си ако я нямаше колко сив и скучен щеше да бъде животът???
Sales manager sex shop

Неактивен puddleofmudd

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Какво е музиката за вас?
« Отговор #5 -: 2013-12-05, 14:27 »
Музиката е това , което във всеки един момент може да ми оправи или развали настроението. Просто без нея не мога ! :-*