Автор Тема: Бройкаджии ли са мъжете  (Прочетена 13484 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Momche

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #30 -: 2007-02-25, 11:57 »
Пф, вечната тема.

Аз лично не съм почитател на бройкането, макар и някои хора да ме водят женкар  

Наскоро ми се наложи да преброя колко са, макар и да са под 10, пак забравих тая оная  
« Последна редакция: 2007-02-25, 16:04 от Momche »

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #31 -: 2007-02-25, 12:26 »
според мен да пове4ето естествено зависи от 4овека глупаво е да слагаш вси4кии под общ знаменател но мъжете бройката,от тука идва въпроса а жените?
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Momche

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #32 -: 2007-02-25, 14:00 »
Цитат на: wild-girl
Мии мъжете са си бройкаджий няма какво да спорим....естествено има и изключения ....но не много...

Има и жени бройкаджийки  

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #33 -: 2007-02-25, 15:32 »
Цитат на: Momche
Пф, вечната тема.

Аз лично не съм почитател на бройкането, макар и някои хора да ме водят женкар  

Наскоро ми се наложи да преброя колко са, макар и да са по 10, пак забравих тая оная  

ето го ,ето го ... "аз лично не съм почтитател бла бла ,макар и някои хора да ме водят женкар.Наскоро ми се наложи да преброя колко са дрън дрън.."
Къде си тръгнал бееее  
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Momche

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #34 -: 2007-02-26, 16:13 »
InfernalFlames, lol, хвалба    
« Последна редакция: 2007-02-27, 11:44 от Momche »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #35 -: 2007-02-27, 11:06 »
Сладур, ако бях на твое място, едва ли бих се хвалила с 10 бройки, адски смешно е.  
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Momche

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #36 -: 2007-02-27, 11:45 »
Чудя се сега, аз ли съм сбъркан, или вие  

Как пък решихте, че е хвалба?  

п.с, пореден пример как повечето жени са първосигнални, нещо като "кон с капаци"

Anyway, ваша си работа  
« Последна редакция: 2007-02-27, 11:46 от Momche »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #37 -: 2007-02-27, 11:55 »
Първосигнални? Хм... Не мисля така  Я ми кажи какво по-точно има общо с темата това, че не си можел да си спомниш тая-оная? В тази тема се излагат разсъждения, не бройки; за бройките ще направим отделна.

Неактивен Momche

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #38 -: 2007-02-27, 12:43 »
Цитат на: erdbeermund
Първосигнални? Хм... Не мисля така  Я ми кажи какво по-точно има общо с темата това, че не си можел да си спомниш тая-оная? В тази тема се излагат разсъждения, не бройки; за бройките ще направим отделна.

lol  

Ясно, "Едно си баба знае, едно си бае".

Точка;

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #39 -: 2007-02-27, 14:11 »
Еее стига сте се заяждали все тая като е дал някъкъв пример (погрешен или не)

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #40 -: 2007-02-27, 14:13 »
Ми не е дал никакъв пример, можеше да прочетеш цялата тема, преди да правиш прибързани заключения, не мислиш ли?

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #41 -: 2007-02-27, 14:14 »
добре нямам никаквото намерение да се заяждам и с теб
тва си е негов проблем 4е е написал тва което искам
просто казвам ,4е вобще не е готино да се заяждате
« Последна редакция: 2007-02-27, 14:15 от hellloo »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #42 -: 2007-02-27, 14:35 »
ама кой се заяжда? о0 Аз лично не се заяждам, а се опитвам да намеря обосновка...  

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #43 -: 2007-05-20, 20:36 »
Лично според мен цялата тази бройкаджийска история е доста тъжна...жалко е да броиш момичетата.Много лесно според мен стават "бройките" а трудното е да задържиш мацката повече време.  надявам се да не обиждам някой.
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #44 -: 2007-05-20, 23:43 »
Цитат на: Target_Audience
Лично според мен цялата тази бройкаджийска история е доста тъжна...жалко е да броиш момичетата.Много лесно според мен стават "бройките" а трудното е да задържиш мацката повече време.  надявам се да не обиждам някой.

евалата за изказването       Аз съм на същото мнение  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #45 -: 2007-05-21, 00:16 »

Радвам се,че все още има оцелели индивиди с такова мислене. Не е зле да се възприемат нещата по тоя начин, защото това е самата истина  
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен bastun

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #46 -: 2007-05-21, 19:11 »
Истина, но жалкото, е че момчетата са тъпички и не разбират това.
Каква всъщност е разликата между оптимист и песимист ?
Оптимиста се смее за да забрави, а Песимиста забравя да се смее !

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #47 -: 2007-05-21, 19:24 »

Това ми е теория от много много време       Но за съжаление в днешно време се смята за гордост да си бройкаджия    Което е жалко и наистина както ти каза тъжно  

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #48 -: 2007-05-22, 20:22 »
Абе нека не се заблуждаваме...ако не ВСИЧКИ тоо....почти всички мъже са бройкаджий....мислят си че като са се чукали с 108903600590030593728 девойки и са много нещо...по скоро сами си чешат самочувствието по този начин...

Hey Вики от много рано си почнала да ги разбираш тези неща... та даже и увереност има в думите ти  
...както и да е  явно си мнооого напред с матеряла за да говориш така  

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #49 -: 2007-05-22, 23:30 »
Mии не съм толкова навътре с материала...просто това са мои наблюдения...

...а доводите ти са ?  

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #50 -: 2007-05-23, 10:38 »
Елементарна логика и навързване на поведенчески модели

Да, мъжете обичат да спят с тях (колко глупаво звучи)... Като не искате да сте част от дълъг списък в тефтер, просто не се занимавайте с подобни хора  Всеки е различен сам за себе си. И е по-скоро жалко не това, че мъжете са бройкаджии, а че в сегашно време явно повечето жени не могат да бъдат нищо повече, освен бройки.
« Последна редакция: 2007-05-23, 10:38 от erdbeermund »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #51 -: 2007-05-23, 10:38 »
Всички мъже са бройкаджии!!! Ако не са - то поне им се е искало да бъдат или са се изкарвали такива пред приqтелите си!
Всички жени са К*РВИ!!! Ако не са - то поне са постъпвали като такива!!!

"MuTaKa - нещата такива, каквито са!"
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #52 -: 2007-05-23, 11:20 »
Цитат на: erdbeermund
а че в сегашно време явно повечето жени не могат да бъдат нищо повече, освен бройки.
    Eхххххххххх, това много ме развълнува. Много съм разочарован от някои хора....
Няма я чистата любов, която да ти завърти главата! ЩОм почнат думичките Спри, недей, не мога, не иска, не знам.....Всичко отива по дяволите...Почнеш ли да се съобразяваш, вече и любовта се променя...докато не биеш шута на всичко!  
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #53 -: 2007-05-23, 14:10 »
Цитат на: WhoAmI?

Точно с подобни изказвания се ражда бройкаджийското чувство у мъжете  Еми примерно ти си си изпатил от няква кифла там и за това ставаш бройкаджия и така се чувстваш защитен от нараняване (поне аз така си го обеснявам)  Минаваш през много момичетата просто за едното чукане и кво??? В един момент може да пропуснеш момичето което си заслужава точно заради тезата ти "ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ"... И оставаш сам  И НЕ... не всички жени са еднакви но просто като сте се вкопчили в тази идея че всяка една е като другата и така услепяваш за правилното мимиче което си заслужава  Да правете си кефа флиртувайте като не искате сериозни връзки в тва няма нищо лошо но моля не слагайте всички момичета под общ знаменател  

(съжалявам просто се дразня на такива изказвания  Тва си е мое лично мнение )
« Последна редакция: 2007-05-23, 14:11 от OveRkiLL »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #54 -: 2007-05-23, 14:25 »

Цитат на: WhoAmI?

Така ли? А сега кажи ми кое е курвенското в това да откажеш на някого секс?!? Защото точно ти много добре знаеш,че жението не винаги пускат!!! Въобще не е на място да говориш такива глупости. Всяка жена е искала да бъде "курва" (ако приемем определението курва, като жена, която спи с много мъже, независимо наведнъж или по отделно  ) .. Както мъжете искат да минат през много жени и да си разнообразят опита и усещанията така и жените, замо че на жените им се лепват етикети - защо няма жена бройкаджийка, а?!?

Цитат на: OveRkiLL
Точно с подобни изказвания се ражда бройкаджийското чувство у мъжете  Еми примерно ти си си изпатил от няква кифла там и за това ставаш бройкаджия и така се чувстваш защитен от нараняване (поне аз така си го обеснявам)  Минаваш през много момичетата просто за едното чукане и кво??? В един момент може да пропуснеш момичето което си заслужава точно заради тезата ти "ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ"... И оставаш сам  И НЕ... не всички жени са еднакви но просто като сте се вкопчили в тази идея че всяка една е като другата и така услепяваш за правилното мимиче което си заслужава  Да правете си кефа флиртувайте като не искате сериозни връзки в тва няма нищо лошо но моля не слагайте всички момичета под общ знаменател  

И аз им се дразня и съм съгласна с теб    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #55 -: 2007-05-23, 15:31 »
Ако предпочитате - всички мъже са к*рви, а всички жени са бройкаджийки.. се ми е едно... незнам що така се хванахте за 50% от думите ми... много е удобно така да вземеш част от нечие мнение и да си го вкараш в какъвто контекст ти изнасq... както казах - "Ако не са - поне са постъпвали така"... добре, не се имате за к*рви... айде отречете че сте постъпвали така! Или вие сте от пансион за благородни девици, а аз съм попадал се на такива?!? Така е нали?

По въпроса "Защо жените са к*рви, а мъжете са бройкаджии?"... Еми... пример от форума: Ивко ви изпонаеба половината и сички му се кефите (и мъжете и жените) и му правите "евала", вклиучително и аз, а Ванq, коqто обича секса, разнообразqва се и си прави квото си иска, което на мене ми допада,  ти, Ивелина, пред мене си q наричала, по косвен начин, "к*рва"! Айде кажи в случаq кой е виновен затова, че едно и също нещо при мъжете и при жените се нарича по различен начин???

Просто жените си завиждате и лицемерничите и от там ви идват проблемите... И мъжете си завиждаме и си говориме зад гърбовете, самоче при нас лицемерието е по-малко застъпено.. Вqрно е това, което казваш - за когато жена откаже секс... донqкъде! Малко мъже ше q нарекът обаче "ку*ва"! За да си спаси егото ше каже примерно че е грозна или нещо от сорта.. малко в стил "Гроздето е кисело!". Статуса на едно момиче на "к*рва" се определq от другите жени, не от мъжете... мога да ти гарантирам че мъжете обичат к*рвите!  За нищо на света не биха ги обидили!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #56 -: 2007-05-23, 15:41 »
Малиййй!
Да ви кажа честно не съм вярвала, че ще стигна до момент, в който почти няма си спомням повечето... мъже, с които съм правила секс за 11 годишният ми (да го наречем) активен секуален живот. Ето на-не ги помня... Да предположим, че само някои от тях и да искам не мога да ги забравя. И те ми стигат...

П.П.Митак, аз на Ивко не му правя евала... Дори малко ме притеснява.  
Ползвате ли презервативи, бе хора???

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #57 -: 2007-05-23, 15:47 »
Аз не мога да разбера защо един мъж като спи с много жени е пич, а една жена поставена в същата ситуация е курва ....
"Ей т'ва вервайте ми не моем си го обесним!!!"
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #58 -: 2007-05-23, 15:48 »
Цитат на: OveRkiLL
Съжелqвам че съм те подразнил, не е било нарочно... самоче темата е такава, че поставq мъжете под общ знаменател, незнам дали си забелqзала
Уважавам мнението ти, но мога да ти кажа със сигурност че това мое изказване не е свързано със страданиq и наранени чувства, а е на базата на наблиудениq... ако се вгледаш по-внимателно ще видиш че освен жените в моите постове доста сериозно хранq и мъжете... Има хора, които харесвам и такива, каквито не харесвам... има постъпки, които харесвам, има и такива, каквито не... и двата случаq обаче пола на човека не е фактор!
Колкото до мене - аз не съм бройкаджиq.. или поне не се имам за такъв! Но както казах в първиq си пост - хващал съм се че ми се иска.. осъзнавам се и се овладqвам... продължавам да търсq нещо истинско, въпреки че с течение на времето все повече губq надежда че ще го откриq... проблема си е мой, нqма да ви занимавам сега, не съм аз най-важниq!
Защо обаче губq надежда... непрекъснато наблиудавам как жените търсqт забавлениq, купон, хапване, пииване, "разнообразие" и се "пускат по течението".. това разбира се си е избор на всеки човек и никой на никого неможе да се сърди... за това че аз съм романтичен, влиубчив, а това за момичетата е досадно, еднообразно и т.н. си абсолиутно мои проблем.. просто не се котирам  Те си търсqт нqкой, който ги кара да "потръпнат" - аз немога - проблема пак си е мои

Офф... айде стига съм писал

С най-добри чувства: Димитър!
... и побеждават.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #59 -: 2007-05-23, 16:02 »
Чакай сега да се разберем.. ти как реши,че на Ивко му правя евалата? Това,че сме приятели (поне аз така си мисля) не занчи,че му правя евалата, че е наебал половината форум! Но това си е негова лична работа!

Това,че жените си завиждаме е вярно, но аз която съм нарекла курва не е било, защото й завиждам повярвай ми, защото завистта се поражда от това,че една има нещо, което друга иска, но не може да има... е аз не смятам, че някоя която съм обидила може да има нещо, което аз искам и не мога да имам!  Не знам колко удачно беше да даваш примери, но щом си започнал да продължаваме!

И... хм.. мъжете усещат,че на жените им е неприятно, като ги наричат "курва" и определено съм чувала това определение дори и по собствен адрес, когато съм отказвала секс! Явно си е до хора. Обаче никой тука не е блага душичка! Може това коя е кърва или не да се определя от жените, от общоприетото им поведение, от завистта между тях, от лицемерието им и от какво ли още не, но не можеш да отречеш, че мъжете много ловко боравите с тези похвати!

И каквото и по чийто адрес съм го казала, съм го мислила на момента и мнението ми може от части да се е променило, защото аз преди да започна да водя полов живот, определях всяка една жена, която е спала с повече от 1 мъж на курва.. то е до себеоценяване, светоглед, възпитание!!! Естествено, че с колкото повече се увеличават мъжките, с които съм спала, критерия ми за курва ще пада... нормално, защото не искам да мисля за себе си като за такава, защото колкото и да е глупаво това определение ме дразни от части ме унижава!

Един мъж обаче не се обижда като го нарекат бройкаджия или играч, тузар, коцкар... както искаш и затова минава "безнаказано", ама като го наречеш курвар... малко по-грубо е, нали? Пък и мисленето на жените е различно от това на мъжете, говорили сме си много пъти и по други теми за това.

И хоп, ето... мъжете моментално стават хвалените бройкаджии и ако не друго , то това прозвище им носи удовлетворението от "правенето на евала" от приятелите...
« Последна редакция: 2007-06-01, 00:03 от KpaTyHkA »