Автор Тема: Мисленик  (Прочетена 33167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Мисленик
« -: 2005-07-26, 21:46 »
Хелфи,какво имаш предвид с това за куклата барби...?????

Аз съм от скоро време вув форума и не познавам почти никого и не съм си изградила мнение много,много,но засега нямам забележки,получават се яки темички!
Иначе за тези които познавам:
Метълчо-невероятен за мен човек,много свестен и забавен,нищо,че през повечето време се караме и заяждаме  
FANatic-голям фен
Хелфи-no comment
« Последна редакция: 2005-12-15, 12:52 от ivi6te »

?????

• Гост
Мисленик
« Отговор #1 -: 2005-07-27, 10:46 »
Цитат
Хелфи,какво имаш предвид с това за куклата барби...?????

ами че си сладурана  и че си симпатична  кефиш ме  а и си раче ... абее мани мани мацка та дрънка     
« Последна редакция: 2016-08-14, 10:37 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Мисленик
« Отговор #2 -: 2005-07-27, 12:00 »
Цитат
SHEMETNA - романтичка и много мила  Отчасти ми е слабост   

хехе,недей така,че ще се възгордея    
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Мисленик
« Отговор #3 -: 2005-07-28, 08:25 »
Цитат
Diva Orxidea - в древността щеше да е жрица на Богинята- майка. Без нея нямаше и наполовина да е толкова интересно

:angel: ангелче? хммм   не жрица        леле то бяха емоции и чудеса хахааааааа ми така е ...жрица   няма да спя ....ама нали не съм от онези магистралните жрици :huh:     айде тая вечер се омазах за втори път стана ми навик ...не ми обръщайте внимание ...

азззз такова ми утре ще пиша тук щото кой знае какви ще ги наръся ...аммм не съм друсана споко не употребявам трева само мъже  аааааа не отивам да спя улях сееееееееее
« Последна редакция: 2008-03-30, 14:11 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Мисленик
« Отговор #4 -: 2005-07-28, 11:42 »
Цитат
....ама нали не съм от онези магистралните жрици :huh:     
Нищо такова не съм имал впредвид
Caralho Voador

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Мисленик
« Отговор #5 -: 2005-07-28, 20:39 »
tech_noir - Сериозен човек. Постигнал е доста и смятам че ще постигне още повече.

FANatic - Харесва ми ентусиазма му.

Metalcho - Интересен човек. Винаги са ми били интересни хора с философско мислене като неговото.

Асен Г - Невероятен ум!

Julia - Умно дете изглежда  само дето от време на време и избиват балансите.

[BM]Neophyte - Пич е... като изключиме крайно десните му политически убеждения    

DeadMistress - Само съм слушал за нея... от тва дето съм и чел изглежда свястна...

Diva Orxidea -    ... не съм вярвал че мога да науча толкова неща от жена...

limonka - сладка мацка..

SHEMETNA - Непоправима романтичка.. дано винаги да е щастлива и да не страда за това, което е...

gfw_cyclone - Не съм общувал, а и не съм чел много негови неща.. малко странна ми се вижда ценностната му в момента - свежда се до това да се пързаля на дъска с колелца...

MuTaKa - мани го тоя боклук...

filth__329 - по принцип не обръщам внимание на хора дето слушат метъл.. ма тя ми допада по някакъф начин.. (не съм спортист вече.. сега съм пияница)

Don Dada - притежава доста сериозен интелеткуален потенциал.. който е развил в неподходяща насока... в смисъл малко приложима...

Александр - "застаряващ хулиган", абсолютно "асоциален тип"... наблюдавайки го виждам себе си след няколко години...

egoist - ... бе не съм я засичал одавна.. иначе е готина

gothic_bitch - много е готина ) жалко че живее толко далече...

Fr0m_h3ll - нямам кой знае какво впечатление, освен това че е хубаво момиче.. а аз харесвам хубавите момичета..

ivi6te - печена е.. от това дето сме си говорили... (да ми звънне да и обясня закона за движение по пътищата

helfireup - мани, мани )

Еva - шматка) ... да пратиш поздрави на Ивчо
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Мисленик
« Отговор #6 -: 2005-07-28, 16:02 »
Цитат
Александр - "застаряващ хулиган", абсолютно "асоциален тип"... наблюдавайки го виждам себе си след няколко години...

Респект, респект - много точно определения, да не би да си се насочил към психология??!?
Още веднъж респект!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Diva Orxideia

• Гост
Мисленик
« Отговор #7 -: 2005-07-28, 16:17 »
tech_noir - най-  винаги съм го казвала ...първия човек с който пиша и който ме впечатли... упорит , неуморен, можещ , мислещ, чуствителен и сантиментален, влюбчив , добър, принципен...

FANatic -   сладурче което има да се учи още много ...незнам защо но каквото и да направи всичко бих му простила ...  еййй не прекалявай   

Metalcho - романтично сладурче с чуство за хумор, невярващо в много неща но с много принципи ,търсещо жената на живота си /да ти кажа рано е  /

Julia - човек на живота , освободена от много предразсъдъци, добра малко странна , романтичка , държи много на истината и чистите отношения ...

DeadMistress -   хихи сладурче

Diva Orxidea - името и говори достатъчно...

limonka - луда купонджийка   

SHEMETNA - романтичка , добра , наивна, ще страда доста...

gfw_cyclone - хихи   още един луд за връзване

MuTaKa -   слабост ми е ...ужасно ме е яд на него че не използва силата си в правилна насока ...може много ..само трябва да го поиска...удоволствието е мое 

Don Dada - срамежлив или притеснителен както искате , чете доста но не се развива ...пуши доста , има хормони в излишък но ги подтиска ...казва че е освободен но не е...не винаги казва това което мисли и това което иска...в тефтера ми има една черна точка заради гаф от миналия форум /знаеш нали/

Александр -   страхотен човек който се е затворил в себе си и не показва чуства но ги има...има страхотен интелект и потенциал ...до някъде е спрял да се развива и да живее ...но определено знае какво иска ..често усеща самотата защото не допуска хора до себе си...русофил , възпитан изцяло в духа на кумунизма ...

ZAZO - сладур , купонджия ,

egoist - силно съм впечатлена   директна , знае какво иска , освободена ,

Dimas - липсата му я усещам...харесва ми...

gothic_bitch - много странна   

ivi6te - вечната опозиция на мъжете   мисли но не съм сигурна че знае какво иска...

helfireup - ще падна от смях някой ден с нея  наивна , вярва на всичко дето хвърчи ...все още дете с чуство за хумор весела , твърдоглава, ревнива , абе уникална и непоправима   

Еva - хаха разби ме с темата ще повърна ...

за другите ще пиша по късно...затруднена съм

Цитат
Цитат
....ама нали не съм от онези магистралните жрици :huh:     
Нищо такова не съм имал впредвид

хихи знам 

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Мисленик
« Отговор #8 -: 2005-07-28, 18:40 »
Цитат
Metalcho - романтично сладурче с чуство за хумор, невярващо в много неща но с много принципи ,търсещо жената на живота си /да ти кажа рано е  /

ivi6te - вечната опозиция на мъжете   мисли но не съм сигурна че знае какво иска...
Ааабе рано... няма време   Иначе мерси... Много си права

Вечната опозиция.. на мен     Кво ме е закучила, само ме заяжда   

Митак.. благодаря ти за това, което си написал, трогнат!
« Последна редакция: 2008-03-30, 14:12 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Мисленик
« Отговор #9 -: 2005-07-29, 16:38 »
Цитат
не винаги казва това което мисли и това което иска...в тефтера ми има една черна точка заради гаф от миналия форум /знаеш нали/
Е, сега, тогава Тарнтулата ме подведе  М/у другото ако аз не съм освободен, то тогава нема такива хора изобщо
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
Мисленик
« Отговор #10 -: 2005-07-29, 17:52 »
Цитат
Цитат
не винаги казва това което мисли и това което иска...в тефтера ми има една черна точка заради гаф от миналия форум /знаеш нали/
Е, сега, тогава Тарнтулата ме подведе  М/у другото ако аз не съм освободен, то тогава нема такива хора изобщо

е сега не се оправдавай с него...

да подведе не само теб но това е друга тема ...въпреки това не оправдавам позицията и думите ти тогава защото в случея излиза че ти не харесваш някой но му ходиш по свирката и неговото мнение за мен натежа...а ти свое мнение за мен нямаше ли? ...но това е минало нека не ровим там...не ти се сърдя просто си имам едно на ум   

казах че не си освободен от предразсъдъци и го твърдя...ти си срамежлив и притеснителен...това че имаш по различни желания и обичаш нестандартните неща не означава че ги правиш ...или поне не винаги ...абе плащаш си данък обществено мнение не се прави

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Мисленик
« Отговор #11 -: 2005-07-29, 19:18 »
 това за общественото мнение е така, но просто няма как иначе...като бях пънкар на гребен, се биех всеки ден с некви селяни, да не говорим колко пъти съм си имал работа с "куките" само заради прическата и дизайна си...Това, че съм срамежлив, се дължи на съвсем друго- аз нямам предразсъдъци, или поне се опитвам, но другите...Ма аре стига толко офтопик
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Мисленик
« Отговор #12 -: 2005-07-29, 23:59 »
      Абе хора, за кашмер ма направихте тука беее. Как може да сте толкова заблудени по отношение на мен.
« Последна редакция: 2005-07-30, 00:03 от tech_noir »

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Мисленик
« Отговор #13 -: 2005-09-03, 02:22 »
Цитат
filth__329 - Хеви Метъл!?

мне .. ще си призная че може би и аз съм малко музикален пумиар , ама почти не се кефя на хеви . Даже може да се каже че изцяло не се кефя на тоя стил , радват ме само легенди като Блек Сабат или Лед Зепелин.

с 2 думи - силно алергична

п.п. винаги се обаснявам , защото всички си мислят че съм хеви метълистка а това не е вярно  :angry: но на Егоист прощавам , все пак е от "на'ща партия"

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Мисленик
« Отговор #14 -: 2005-09-11, 13:01 »
Цитат
Откровенна съм.

Като гледам някои как са попълнили мисленика и ми се повдига.(Това май е за друга тема!?)
"Сладичка,готина,страхотна е..." и тем подобни глезотии не изказват мнение за личността!!!

А така.

Ама ако и аз го попълня ще има бая обидени. Не че не харесвам хората тук. Прото всички си имае и добри и лоши качества. Проблема е че доста имат като лощо качество кофти реакцията при критика.

И аз се замислих да напиша някоя оценка от сорта на "ммм, f.ckable..." не директното искренно мнение може да е пагубно за за съжаление дори тук.

Искам това място да стане клуб на хора които си знаят и приемат и млечните зъбки и могат да разговарят без притеснение за абслютно всичко. Още пазая хубавия спомен за квартирите, където си бягме толкова близки че без притесние се разхождахме голи (включително гаджетата) или правихме секс по време на вечерята.

За съжаление още е малко рано.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Мисленик
« Отговор #15 -: 2005-09-16, 00:31 »
Цитат
Искам това място да стане клуб на хора които си знаят и приемат и млечните зъбки и могат да разговарят без притеснение за абслютно всичко. Още пазая хубавия спомен за квартирите, където си бягме толкова близки че без притесние се разхождахме голи (включително гаджетата) или правихме секс по време на вечерята.

За съжаление още е малко рано.
Ще бъде наистина чудесно като стане  И аз съм свикнал да бъда с такива хора (макар че напоследък отвикнах <_<   ) и ми се иска да намеря отнякъде (пък ако ще и в интернет) такива като тези, които загубих...
Бъдете честни  !
Caralho Voador

egoist

• Гост
Мисленик
« Отговор #16 -: 2005-09-16, 12:12 »
Хайде стига флууд!
Да вземе някой да попълни "Мисленика"...
И стига с тези сладки,шоколадчета и тем подобни.

egoist

• Гост
Мисленик
« Отговор #17 -: 2005-09-16, 12:54 »
Дива мислех ,че можеш да четеш между редовете!?

Малинкий-малък и глупав(не тъп!)!!!
Харесва ми.Има хляб...-Интелектуално по-добре развита от наборите й!
Лимонката ми се струва свежарка,но си мисля ,че така е станало в моето подсъзнание заради ника й-Лимон...Свеж!!!!Въпреки това ми допада и емоционално...Наистина е свежа!  
Не знам дали ми харесва....-Дразни ме по-често от необходимото.
За да не е малинкий,написах сладкиш.
Иви6те-то съм я виждала наистина.Тя наистина е сладка,умна и открита.Дори постовете са й такива!!!Виж Кати не е...
Врашков-Харесва ми ...Означава ,че е хубав,дори красив.Не сладък,не е бонбон...В моя речник изразът "Харесва ми" означава много повече,отколкото предполагаш(но ти няма как да го знаеш!)А това ,че съм впечатлена от някои негови постове...означава ,че смятах ,че е по-глупав отколкото изглежда.
Доволни ли сте всички!?
Или пак има някой неразбрал!?
« Последна редакция: 2005-09-16, 13:10 от egoist »

Diva Orxideia

• Гост
Мисленик
« Отговор #18 -: 2005-09-16, 23:19 »
Цитат
Тъй... подозирам, че някои хора няма да ме заобичат особено след това.

Diva Orxidea - Дани си е Дани. Не я ядосвайте или ще се срещнете с гнева й  . Според мен е добре да се научи да прилага подписа си и към другите, преди да говори ("Хората ще забравят..."-е, някои неща не ги забравя никой... а някои забравят дори по-малко от написаното в подписа й). Не знам какво имат предвид тези, които казваха, че прекалявала със секса-има ли такова понятие? А че не било със съпруга й... ами това е лично нейно решение, което засяга само трима души, струва ми се. Аз лично се кефя на идеите й за "игрички" и си водя бележки, за да ги изпробвам при първа възможност. За щастие, имам подходящия модел душ... 
И най-важното за нея-трябва да  се научи да си прощава това, което е направила и че е сгрешила. В момента моите впечатления са, че дори и да знае, че нещо е грешка, продължава по същиоя начин, за да не го признае пред света. Дани, виски грешим. Аз също. Причтно четене на правилника за прилагане на закона за ДДС  .

Е, това беше. Не болеше много, нали? Е, чакам отзиви...
А. 

харесвам анализа ти...благодаря  че беше искрен  не съм се засегнала напротив накефи ме
« Последна редакция: 2008-03-30, 14:13 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Мисленик
« Отговор #19 -: 2005-09-16, 23:40 »
Цитат
gfw_cyclone - Луд скейтър, който понякога се прави на по-"корав", отколкотро е, за да не забележи никой, че всъщност е чувствителен. Също му предстои да се научи да се оправя с основния проблем на мъжете-имам предвид жените. Само че това е проблем, който е много интересно да решаваш, така че, дами, не почвайте сега да доказвате, че не съм прав .
Мдааа..прав си, прав си...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Мисленик
« Отговор #20 -: 2005-09-17, 01:48 »
Глупости! За какви ни мислиш? Ние сме благи и цивилизовани типове. Само ще те поразчекнем малко, докато промениш убежденията си до посока, по-близка към тази на правилните. След това милостиво ще те изгорим

абе и повечко можеше да попишеш....
« Последна редакция: 2005-09-17, 11:22 от tech_noir »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Мисленик
« Отговор #21 -: 2005-09-17, 12:22 »
За газираното по-добре Дани да ти обясни,че на мен не ми се разбира когато ентусиазирано обеснявам такива неща. И мерси за коментарчето по мой адрес.
Сега и аз ще кажа за кого какво мисля. Може би ще изпусна много хора, но моля да не ми се сърдят. Не поднавам всички , а няма смисъл дао напиша някой ник и срещу него нищо.

Егоист - Умна.Знае как да се изразява така,че да извлече максимума от казаното. Често умишлено провокира, като предварително знае развръзката. Чаровна е, разбирам се с нея и ми е приятна.

Тех Ноар - Той е скрит експериментатор. Обича анализата - да рови в постовете и мислите свързани с тях. Много харесвам факта ,че показва безпристрастност и е отворен винаги за новите неща. Коректен е е в "релси" - винаги вдъхва увереност и показва уравновесеност. Не се срамува да показва и лошите си страни , естествен е.

Кати - Когато се видяхме на живо тя беше просто едно сладко дете със собствено мнение за всичко и нито приемаше ,нито предаваше. Не ми допадна тонът...по-точно липсата на интонация в говора й,и това ,че много вика.

Дани орхидейката - Тая силно комплексна личност. Може да е добра, може и лоша. Влияе се прекалено много от емоцийте и ги влага във всичко което прави. Мила е и знае как да те предразположи към каквото пожелае. Обича да разсъждава, но и да дава акъл. Като цяло аз имам пристрастия към нея и ми е трудно да съм обективен.

Боги - Той е много приятен човек. Преди да се запознаем лично , от снимките му имах друго мнение за него. То е било грешно. Той е добра душа , забавен е и в неговата компания не помня и за секунда да не ми е било забавно.

Ганджата - Култов човек. С Боги имат сходни качества , в комплект са супер.

Лимонката - Свежичка и много весела, не съм убеден дали нейна снима бях видял в галериятя , но беше сладка ако е тя. Има много весели постове и се радвам да ги чета когато ги има.

Шеметната - Тя е искрена, може би с малко наивно мислене. Вярвя в доброто , в добрите неща . Смята ,че "хубаво" е нормалният мод във всичко около нея. Някак си ме радва тази изолация  от всичко лошо . Вижда чашата винаги наполовина пълна.

Митака - Аз отдавна имам мнение за него и въпреки ,че лично не се познаваме мисля ,че това е един доста ценен човек. Има добро отношение към всички и е толерантен дори когато нещо не му допада. Не съди хората, както всички правим.

Зная ,че малко изброих, но не искам да прибързвам с впечатленията си.

egoist

• Гост
Мисленик
« Отговор #22 -: 2005-09-24, 16:43 »
Цитат
egoist - Типа жена за която бих се оженил...
Не го очаквах... :blink:

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Мисленик
« Отговор #23 -: 2005-09-24, 19:49 »
е как няма да обакваш...Ти си най-големият профайлър в форума...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Мисленик
« Отговор #24 -: 2005-09-25, 12:12 »
Цитат
l1zard - мисля че често се чувства препишкана, недооценена и прецакана от околнте (не тук) и може би е права. That's the place you belong, baby. WellCome . Бунтарче, или поне се възприема за такова, съгурно и прави доста неща напук. Нехаресването на социума и нагласите му ти оставят три избора - да се претопиш и слееш, да заякнеш и да го накараш да те уважава или да мъ се метнеш на гърба и той да те отведе, където желаеш - като послушно добиче.
Едва ли ще е първото.
Все още не се е научила обаче на търпение и постоянство. Нищо, има време.
Мдаааам

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Мисленик
« Отговор #25 -: 2005-11-20, 16:19 »
Цитат
limonka - Нещо се губи напоследък. Абсолютно като мене. Трябва да се погрижиме да разбереме дали не пише щото е в изтрезвителното.

Ей ме! Добре съм    Просто де да знам.. тия дни все поглеждам форум за мъничко и нещо не пиша изобщо.

Аммм ти къде се изгуби, аз тва се чудя    Беше от мойта партия.. пък се затрихме..  :unsure:

"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Мисленик
« Отговор #26 -: 2005-11-20, 21:29 »
Лелелеееее, тва беше най-доброто ми описание досега! Само пропусна, че като се опитвам да сваля някое момче, се държа като момче  Ама яко я нахрани Хелфи

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Мисленик
« Отговор #27 -: 2005-11-20, 22:33 »
Цитат
Само пропусна, че като се опитвам да сваля някое момче, се държа като момче
Амм за тва ли оня път на НДК ми говореше на "брат ми" и "копеле"?...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Мисленик
« Отговор #28 -: 2005-11-21, 12:52 »
 Хаха не точно  Говоря, че примерно отивам при някой и "Ейй, ела да те щипна" и т.н.  Иначе "брат ми" и "копеле" не са от най-сполучливите свалки, за които мога да се сетя

Неактивен tedo_davis

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
    • http://flirt4e.com/picgallery.php?u=131409
Мисленик
« Отговор #29 -: 2005-11-21, 12:56 »
наддигам се бавно от малкия ми ГРЕЙВ и крещя :
искам и аззззззззз