Автор Тема: Facebook  (Прочетена 6509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Re: Facebook
« Отговор #30 -: 2014-01-12, 21:44 »
Нямам Facebook. Когато започна цялата истерия, не ми се занимавеше с нищо подобно, а по - късно, когато всичко живо се навъди вътре, се отказах окончателно, особено когато излязох асоциална поради липсата на профил. Нямам нищо против сайта, добро място за комуникация, но нямам нужда от него.
« Последна редакция: 2014-01-26, 00:40 от Simone »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #31 -: 2014-01-14, 19:20 »
Има повече от един начин да го използваш. Някога и аз така го подминавах. После стана просто прекален важна част от нещата, за да го оставя непроучено. След което се зарибих да споря в разни балкански групи с други комплексирани балканци  :D . Напоследък го използвам за споделяне на мнение и влияние основно по вътрешнополитически проблеми, разни организации от типа на AnimalRescue и т.н. Така или иначе има доста хора вътре и това е "мегдана" (междувременно уби форумите, ама това е една друга тема).

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #32 -: 2014-01-26, 01:20 »
Без съмнение, има голямо приложение и смисъл в употребата му, но именно това, че стана толкова важна част от всичко, не ми допада. Наистина е удобен начин за комуникация, но това, че е и основен, започна да ме дразни. Нямам нищо против сайта и самата идея, мога да работя с него, налагало ми се... и това е част от проблема. Не ми харесва това, че стана наложително да имаш профил и ненормално да нямаш. Просто харесвам правото си на избор или пък съм сериен убиец! :D

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2184658/Is-joining-Facebook-sign-youre-psychopath-Some-employers-psychologists-say-suspicious.html
« Последна редакция: 2014-01-26, 03:18 от Simone »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #33 -: 2014-01-26, 11:28 »
Всичко е временно. Всичко изгрява и залязва.
Напоследък употребата на Facebook глобално пада постепенно, особено сред малките. След 5 години надали ще е това, което е сега.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #34 -: 2015-01-04, 15:41 »
Е, в крайна сметка и аз бях привлечена към Тъмната страна. :) Официалната причина са изпитите и сесията, но май и повечето алкохол тези дни си е едно напълно логично обяснение.
« Последна редакция: 2015-01-04, 15:45 от Simone »