Анкета

Одобрявате ли еднополовите бракове?

Да
5 (27.8%)
Не
8 (44.4%)
Все тая
5 (27.8%)

Общ брой гласове: 17

Автор Тема: Хомосексуалните бракове...  (Прочетена 19711 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Отговор на: Хомосексуалните бракове...
« Отговор #90 -: 2007-10-24, 09:54 »
Аз, честно ти казвам, предпочитам едно дете да го гледат две жени или двама мъже, които обаче ще го обичат и ще го отгледат, отколкото някой урод дето ще го пребива от бой, докато това дете не стане и то пълен социопат. Лично мнение просто.

Интересно ми е вашето становище! Много интересно! Вие приемате за аксиома факта че щом двама педаруги живеят заедно - то те водят чиста и не опетнена (е, ако не броим фекалните петна по чершафите) любов? Те са обичат, те не пият те са перфектни - само защото са педерасти! Аз, като хетеросексуален - мога да бъда алкохолик, да пребивам жена си или да съм наркоман, но светите хомосексуалисти - те са святи хора! Те не могат да пият, да се блъскат с хероин или да бъдат гнусни и перверзни изваратеняци - които ще посегнат на детето което са го взели за отглеждане! Сексуално ще посегнат! При това това дете не им е родно - в 90% от случаите съм сигурен че ще бъде сексуално притеснявано това дете!
Педаругите, уважаеми дами и господа, са хора склонни към извращения и вече преодолели моралните си задръжки - най опасната и безнравствена комбинация! Какво само представляват техните педи-паради? Безочлива и гнусна демонстрация на извратеноста си и собствената си поквара, отвратително и безнравствено, аморално нещо! И вие искате тези хора да отглеждат деца, деца които на вас, лично, нищо лошо не са ви направили! Вие сте също толкоз аморални и покварени, колкото са педидата, само че сте малко по прикрити!

Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #91 -: 2007-10-24, 10:03 »
Външно...например? Много ми е интересно, сподели?
Всъщност имах предвид мъже с понижено производство на тестостерон (на които им растат цици, имат широк таз, слабо потентни са итн.- т.нар. евнухоиди) и жени с повишено такова (с мустаци, бради, мъжка структура) - мисля, че всеки, ако е обръщал внимание, би трябвало да е виждал такива хора по улицата.
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #92 -: 2007-10-24, 10:34 »
Цитат
100 пъти по-щателна проверка преди да им бъде дадено дете

Сериозно ли така мислите? И как ще ги проверят? Да, двамата имат работа или собствен бизнес, да, заможни са, да не нарушават обществения ред, но кой ги знае тези извратеняци какво правят в къщи, в мазето на тъмно?
Пък и щателната проверка се заобикаля с помоща на финикийските знаци.

Абсурдно е на сексуално-извратени хора да се поверяват деца за гледане! По доббре сираците да се пращат, по руски лиценз, в Суворовско училище и там да станат бойци!

Неактивен mindless

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 74
    • Профил
« Отговор #93 -: 2007-10-24, 14:26 »
Не мога да ти го докажа на 100%, затова и не съм толкова категорична. Липсва статистика за това колко деца се отглеждат от гей двойки по света, щото в Бг такова нещо не съществува.  ;)

Тука малко недоразбрах. Значи липсва статистика колко деца се отглеждат от гей двойки по света, защото кое не съществува в БеГе? Статистиката, гей двойките или света?  ::) Или имаш в-до-на-под-из-предвид, че в България все още сме далеч от точно тази простотия, а на статистиката и трябват примери. Което е, всъщност, моята позиция. Нека продължава да нЕма. :)

Сериозно ли така мислите? И как ще ги проверят? Да, двамата имат работа или собствен бизнес, да, заможни са, да не нарушават обществения ред, но кой ги знае тези извратеняци какво правят в къщи, в мазето на тъмно?
Пък и щателната проверка се заобикаля с помоща на финикийските знаци.

Александр, отпущи им малко юздите, че не останаха опоненти. Хвърляй от време на време по некоя шегувка, съвсем ше ги изгубим, кекекеке.  :D

Да затвърдим сега:

- Гейовете са добри, умни и талантливи.  :)
- Да си гей е повече чест, отколкото хомосексуализъм.  :)
- Повече финес отколкото анален секс. :-X
- Гейовете не умират сами.  :)
- Когато гей влезе в тоалетната по голЕма нужда свършва необходимото поне три пъти по-бързо и мирише на теменуШки. Ergo, гейовете са нечЪръл амортизатори. Пардон, ароматизатори.  :D
- Гейовете задължително са по-добри родители от хетеросексуалните такива (99%), а единият-едничък процент на лошо гей семейство не съществува, поради липса на статистика.  ;D
- Гейовете или са добри, умни и талантливи или се оправдават с генните си мутации. Учените все още търсят подходящ метод за откриване на вината на родителя гей. Тъй като родителите не са биологични, спора Татко1 или Татко2 е виновен е твърде неконсенсусоподатлив (бахго у думата).  :-\
- Към гейовете трябва да се проявява несравнима търпимост, неодушевеност по отношение на сексуалните им привички и всяческа съпричастност към технЕйО труден живот. Иначе стават досущ като жена в цикъл. А жените в цикъл са приятни, весели личности.  ;D

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #94 -: 2007-10-24, 17:06 »
Като публикуваш "научни" писания, поне слагай препратка към оригиналния сайт ;)

Цитат
През 1990 г. Световната здравна организация премахва хомосексуалността от списъка на човешките заболявания, обявявайки, че не е болест, а вариация, обусловена от генетични, невробиологични, ендокринни, психологически и др. фактори.

Ами то и при психично-болните има разни "вариации", обусловени от разни фактори, ама на - киснат си в лудниците завалиите ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен mindless

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 74
    • Профил
« Отговор #95 -: 2007-10-24, 17:09 »
Ами то и при психично-болните има разни "вариации", обусловени от разни фактори, ама на - киснат си в лудниците завалиите ;D

Кекекекекекеке.  ;D

Започвайте да съжалявате веднага, че нямате родители хомосексуалисти! Всички Вий нещастнЬици!!! Мухахахах.  :)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #96 -: 2007-10-24, 17:23 »
До колкот си спомням Spencer беше представител/ка (не знам как е правилно да се обръщаш към тези типове) на нетрадиционната сексуална ориентация, така да се каже... Та за това, няма да вземем под внимание нейното/негово мнение, защото то няма да бъде независимо, а ние не искаме предубедено мнение, нали така?

А Световната здравна организация и други такива вземат голяма своя част от решенията си под въздействите на много странични фактори! Не са направени през 1990 година никакви потресаващи открития във медицината тада трябва да се преосмисли едно вековно становище, но под натиска на световния педераслък (интересно колко педерасти работят във световната здравна организация?) могат всякакви решения да взимат! За това съществуват порядъчни хора които трябва старателно да се борят със содомията!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #97 -: 2007-10-24, 17:25 »

Започвайте да съжалявате веднага, че нямате родители хомосексуалисти! Всички Вий нещастнЬици!!! Мухахахах.  :)

Аз вече почвам да съжалявам че не съм анално податлив! Каква популярност само щях да имам, ама нали пусто възпитание - тате ме е учил да работя с главата и ръцете си, а не с дупето...

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Re: Хомосексуалните бракове...
« Отговор #98 -: 2016-05-10, 04:45 »
Когато се зачетеш тук, можеш да попаднеш на неща, които направо си плачат за спор, затова мисля, че може да стане интересно и да размърда малко нещата.

И така, още от началото май трябва да изясня, че за мен тези хора не са нито нещо повече, нито нещо по - малко. Когато си разумен, адекватен и функциониращ в обществото, няма никакво значение с кой и защо спиш.

Идеята за брака е малко по - сложна. И да, лесно е да се отрекат чисто емоционалните пластове на сватбата, като например идеята за "празника на двамата луди и стоте гладни", както и тази за "споделяне на голямата любов", но дори и тогава остава рационалната идея, чието отхвърляне става малко нелогично. Има граждански и църковен брак. Мястото на едното наистина не му е в тази тема, но то е въпрос на личен избор и желание. Другото, обаче има за цел да узакони отношенията между двама души - онази чисто юридическа страна на брака. Става дума за важни неща като собственост, унаследяване, различни банкови и социални отношения, правна отговорност и те така... Наистина има различни алтернативи на тези неща, но пълната картина на тази институция няма как да бъде заменена. Сега остава въпросът, правилно ли е, човек да бъде ограничаван от това свое право, което всеки друг има?

Другото нещо... сравнението на хомосексуалността с педофилиятта е голяма простотия. При едното говорим за лично желание, взаимност и споделяне, при другото става дума за насилие, притежание и злоупотреба. Същността на двата феномена е различна, все едно да се прави сравнение между секс и изнасилване. Освен това сексуалната ориентация не е голям фактор при педофилите, доказано е, че повечето нападения върху малки момченца се извършват, защото вероятността за последствия е значително по - малка заради страх, срам и чувство за вина.

И тук стигаме до морала... няма как такъв тормоз да бъде морален, но трябва ли моралът да се променя? Преди години моралът е бил такъв, че женският оргазъм е бил мит, аналният секс - табу, а това кой ще е в леглото ти би трябвало да се определя от родителите ти, този морал по - добър  и адекватен ли е? Използването на промяната в морала като извинение за това, че не харесваш хора с различни потребности е нелогично.

Децата не са задължително следствие на брака, така че замесването им не мисля, че е на място. Колкото за другата страна, осъзнаването и изграждането на социалните роли на половете, както и своята собствена стават малко по - късно след формирането на други важни личностни черти като идентичност, автономия и доверие в себе си. Тоест, ако научиш детето си как да мисли самостоятелно, а не какво да мисли, вероятността за такова влияние от вън, което да промени самата същност и потребности на човека става минимална.

И остана само това кой на кого пречи, аз не харесвам малоумни и глупави хора, те ми пречат! Но това да искам да им забраним да се женят и да ги изпратим да се лекуват си остава простотия. Решението има, просто не допускам такива хора около себе си. Толкова е просто!
« Последна редакция: 2016-05-10, 06:07 от Simone »
.....quod me nutrit me destruit.....