Анкета

Одобрявате ли еднополовите бракове?

Да
5 (27.8%)
Не
8 (44.4%)
Все тая
5 (27.8%)

Общ брой гласове: 17

Автор Тема: Хомосексуалните бракове...  (Прочетена 19710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Живеем в демократични времена,от доста време хората изграждат какви ли не връзки помежду си,но смятате ли,че е нормално и редно те да се озаконяват?

Неактивен Cuddles

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Хомосексуалните бракове...
« Отговор #1 -: 2005-07-25, 00:25 »
С двете ръце съм "ЗА" озаконяването на такъв вид браг. Все пак няма значение между какви хора е , след като те го желаят, обичат се, не пречат на никога нали? Че какъв е проблема?   Аз нямам нищо против гейовете и лесбийките.. К'во е*ати и те са хора, не са виновни , че имат привлизане към същия пол. Мислите ли , че те го желаят или че им е лесно? :huh:
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-07-25, 00:29 »
Бе да се женят, омъжват и т.н.- дреме ми на ***а; но не мисля че трябва да им се разрешава да си осиновяват деца...Би било прекалено гадно за развитието им!
Caralho Voador

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-07-25, 11:51 »
Според мен всеки си имам право на избор вече.Мисля че тези хора не са по различни от нас.Бсе пак и те си си хора като всички останали и трябва да се държим с тях както с всеки друг.Това че за избрали за тяхна полвинка човек от същия пол не трябва да ги съжеляваме или да са ни противни.Може би тези хора да са по щастливи и от нас щом са намерили истинската им любов.За деца и аз мисля че не е подходящо да си осиновяват защото живем в много жесток свят и наистина за развитието им ще е прекалено гадно
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-07-25, 12:49 »
А не мислите ли че в такива отношения има нещо дълбоко не-морално и противоестествено, че всичко това е толкова гадно и мръсно, толкова отвратително - че по добре да не се говори, неи се коментира и не се обсъжда? Не мислите ли че колкото по-малко хора (Млади хора) научат за тези противоестествени сексуални отношения - толкова по, тези отношения ще бъдат ограничени?

Хомосексуализма, дами и господа е заболяване, а всяко едно заболяване трябва да бъде лекувано, а болни които разпространяват дадено заболяване трябва да бъдат поставени под карантина!!!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #5 -: 2005-07-25, 12:57 »
Хомосексуализма е най-страшната чума, която може да съществува!

Това е заболяване, което е едновременно физическо и психическо. Не може да се говори за толерантност към тези хора като хора. Те са болни и трябва да бъдат лекувани по съответен начин. Господ е създал Адам и Ева, а не Адам и ... Жозеп... Като психично болни трябва да им бъдат наложени съответните ограничения. Аз утре мога да развия физофрения и да реша че съм Наполеон.. Моля, бъдете толерантни и ми дайте да управлявам Франция!!!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-07-25, 14:10 »
Да правят каквото искат.Всеки има право да живее както си иска и с когото си иска.Кои сме ние,че да ги съдим?
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #7 -: 2005-07-25, 16:13 »
Пуснах анкетка  
За мен тва е долно, гнусно и неестествено, да не говорим, че води до дисбаланс в природата! До нищо хубаво не водят тези връзки! Ми я си представете свят от лезбийки и гейове... едва ли ще просъществува дълго! А специално за брака мисля, че тва е просто няква нечовешка показност! Като искат да са заедно- нека си бъдат, ама що трябва да се бракуват!??! Те не, че не са душевно бракувани, ми и в съвета! Ми те утре ще искат и църковен брак! Горката църква!
Не мога да разбера само как се въдят толкова много тия изроди! В Холандия няква фирма за клизми изкарвала повече пари от един от GSM операторите... Е тва на кво прилича! Трябва да се потискат и да се тъпчат тия боклуци докато това не започне да се приема като сериозно заболяване, заплашващо бъдещето на човечеството (хахах как говоря, добре де, не е чак толкова страшно ама...)

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #8 -: 2005-07-26, 00:26 »
Чеф,мерси за анкетата  

Аз също не ги одобрявам,е не ми пречат реално погледнато,дори не ги забелязвам освен ако не парадират с това,но не мисля,че трябва да сключват брак помежду си.Общо взето хората се свързват пред закона главно за да осигурят бъдещето на децата си.Добре,това дете как ще се зачене...е вече науката толкова напредна,че може чрез инвитро (ако двойката е женска)...и какво става...това дете не познава баща си,и освен това живее с две майки...егати ужаса.А природата е така устроена,че едно дете има нужда и от двамата си родители (мъж,жена!).Те трябва да му дават пример  и да го насочват в живота...е не смятам,че ще се получи особено сполучливо.
Е смята се,че родители са ти тези,които са те възпитали,които са ти дали възможност да се развиваш,а не тези,които са те родили,но едно малко детенце се съмнявам,че ще успее да разбере нещата такива,каквито са.То ще живее с една представа до един момент,когато няма да може да я промени и това може да коства по-нататъшното му развитие...

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-07-26, 07:58 »
Ееее не така де.Аз мисля че не трябва така да ги гледаме тея работи.Тези хора си съществъват от краи време и не се учудвам че сме стигнали до тука.То се знаеше че някои ден щеше да им се даде и на тях разрешението да си имат закони бракове.Та вече ми е все едно какво правят.Аз ги гледам като всички останали хора  всеки има право на избор
I F**king love you!!!!

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #10 -: 2005-07-26, 14:24 »
ами да се женят kaтo искат,нo съм ПРОТИВ осиновяването...  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #11 -: 2005-07-26, 14:29 »
Цитат
Та вече ми е все едно какво правят.Аз ги гледам като всички останали хора  всеки има право на избор
[div align=\"right\"][snapback]7523[/snapback][/div]

Е да,всеки има право на избор и всеки отговаря за собствения си живот,но не и за живота на другите,и затова не мисля,че трябва да сключват брак и да отглеждат дете,та те ще го съсипят...иначе ако няма детенце,защо им е да се женят?

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2005-07-26, 23:25 »
Да,но аз по-горе казах за мен какъв е смисъла на един брак

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #13 -: 2005-07-28, 18:24 »
Еми брака в тоя тип взаимоотношения е доста важен, смятам. Много грубо звучи май, обаче пък от една страна ако решат да имат дете, брака между тях е абсолютно задължителен според мен. В смисъл...  Тва си е един вид гаранция, че детето ще бъде обезпечено. Мисля, че този тип взаимоотношения са много несериозни и ако няма брак, един вид стабилност, а осиновят дете, при една бъдеща раздяла (оле ще повърна кво гадно звучи!) тва дете ствава в много кофти ситуация... При кой ще остане?!!? При мама или при... мама? :unsure: Кой ще го обезпечава? Тате или тате  Докато ако поне брака им е озаконен, съда може да се намеси и да реши в полза на детето... Леле... не, май не говоря много правилно.. Имам някаква идея, нооо още не съм си я изяснил и пиша малко наизуст... както и да е, засега така, нататък ще се опитам да се изясня

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-07-28, 18:39 »
Цитат
Е да,всеки има право на избор и всеки отговаря за собствения си живот,но не и за живота на другите,и затова не мисля,че трябва да сключват брак и да отглеждат дете,та те ще го съсипят...иначе ако няма детенце,защо им е да се женят?
[div align=\"right\"][snapback]7592[/snapback][/div]
Виж и аз казах че съм против осиновявянето на деца.А пък като се обичат да се женят  Нямам нищо на против
I F**king love you!!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #15 -: 2005-08-04, 12:16 »
Цитат
Ееее не така де.Аз мисля че не трябва така да ги гледаме тея работи.Тези хора си съществъват от краи време и не се учудвам че сме стигнали до тука.То се знаеше че някои ден щеше да им се даде и на тях разрешението да си имат закони бракове.Та вече ми е все едно какво правят.Аз ги гледам като всички останали хора  всеки има право на избор
[div align=\"right\"][snapback]7523[/snapback][/div]
Добре де а типове като Джак Искормваче - те нямат ли право на личен живот? Щом им харесва да колят и да кормят - нека го правят, при това да не забравяме че и такива си тги има от край време!

Въпреки че в наши дни и серийните убийци получиха цяла купчина права, например не ги бесят, както е било в доброто старо време, а ги пращат на ЛЕЧЕНИЕ , а това ЛЕЧЕНИЕ го ЗАПЛАЩАТ от МОЯ джоб, както и от джоба на всички останали данакоплатци - т.е. погледнато под друг ъгъл - жертвата плаща на своя мъчител! Интересна гледна точка, нали? Ето до това води демокрацията и спазването на човешките права, стигнали сме до едно положение в което обществото и нравите ни реално загниват, защото не е много хуебави от общеуствена гледна точка всеки да прави каквото му харесва! Във едно нормално общество трябва да има железен ред и закони - които да защитават интересите на БОЛШИНСТВОТО от хората, а сексуалните и други малцинства могат да бъдат жертвани в името на това ПОВЕЧЕТО хора да живеят по-добре!

Това беше моето скромно мнение, знам че не сте длъжни да го приемете за истина или пък да се съгласите с него, но все пак постарайте се да се замислите колко по хубав би бил света ако основно се пезеха интересите на по-голямата част на обществото, като основно се зачитаха правата и интересите на данакоплатеца - фактичеиския работодател на правителството!

Благодаря за вниманието!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-08-05, 17:15 »
Цитат
Това беше моето скромно мнение, знам че не сте длъжни да го приемете за истина или пък да се съгласите с него, но все пак постарайте се да се замислите колко по хубав би бил света ако основно се пезеха интересите на по-голямата част на обществото, като основно се зачитаха правата и интересите на данъкоплатеца - фактическия работодател на правителството!
[div align=\"right\"][snapback]8726[/snapback][/div]
...И гадните капиталисти не си перяха парите чрез
 глобализация, движения за човешки И педерастки (лезбийски) права. Всичко е шибан заговор, целящ богатите да стават още по- богати, а бедните - по- бедни, така викам аз  Дори и педалите са замесени в играта
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #17 -: 2005-08-05, 17:35 »
Педалите са си педали!

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
Отговор на: Хомосексуалните бракове...
« Отговор #18 -: 2007-10-15, 21:02 »
Щом си се обичат нека си се женят само да не намерят начин да се размножават ,защото тогава не знам ще откача.Не стигат ми гейовете пък и дай още да има.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #19 -: 2007-10-15, 21:58 »
Кой е казал, че децата им трябва да са хомо?
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #20 -: 2007-10-16, 09:46 »

А какви ще са? Възпитанието, батенце е велика сила! На последък хомусексуалната тенденция се засили поради това че тези извратеняци започнаха да ги рекламират, показват по филми в готина светлина и много от младите и податливи "преоткриха" себе си.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #21 -: 2007-10-16, 19:57 »
Така предполагам.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #22 -: 2007-10-16, 20:00 »
Така предполагам.

Даже си е почти задължително...

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #23 -: 2007-10-16, 20:09 »
Все пак децата подражават на родителите и взимат пример от тях.Всеки ден да гледа бащите си как се целуват ами кое ще смята за нормално мъж и йена или мъж с мъж или пък жена с жена?

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #24 -: 2007-10-16, 20:15 »
Всичко, което е кривнало от природните закони е уродливо и действа неблагоприятно, да не кажа деструктивно...Брак!??? Такива типове трябва да се пращат на заточение, да чукат камъни, да копат уранова руда...въобще да са полезни по някакъв начин....
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #25 -: 2007-10-16, 20:46 »
Всичко, което е кривнало от природните закони е уродливо и действа неблагоприятно, да не кажа деструктивно...Брак!??? Такива типове трябва да се пращат на заточение, да чукат камъни, да копат уранова руда...въобще да са полезни по някакъв начин....
E и аз не съм им голям фен ,но ти просто ги мразиш.Чак заточение не е ли прекалено ?И малко или много и те са хора и имат право на щастие дори и за останалите да е странно.В Америка дори има ден на хомосекслалните .Иначе силно се съмнявам да има хетеросекслален човек,който да им се кефи искрено.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #26 -: 2007-10-17, 01:36 »
хомосекслалните...хетеросекслален
Ти неква нова терминология измисли ми се струва...

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2007-10-17, 10:27 »
E и аз не съм им голям фен ,но ти просто ги мразиш.Чак заточение не е ли прекалено ?И малко или много и те са хора и имат право на щастие дори и за останалите да е странно.В Америка дори има ден на хомосекслалните .Иначе силно се съмнявам да има хетеросекслален човек,който да им се кефи искрено.

Мола ви се! Не ми давайте за пример това уродливо образувание - Америка. Държава на адвокатите, без правосъдие, без справедливост, без сигурност, пълна с маниаци, психопати и извратеняци! Америка е клоаката на света - та там се е събрала човешката утайка от цял свят!

Не може да наричате педаругите - и те са хора, може и така да е, но това са болни хора, уроди! Не може да им се дава празник или права - трябва да бъдат лекувани. Добива на уранова руда ми се вижда подходящ метод за лечението им  :) !

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #28 -: 2007-10-18, 19:41 »
Не в Америка също не ги одобряват.Мой познат ми разказа ,че малко 5-годишно дете  е гледало как двама педали са се мляскали и дете попитало майка си защо правят така ,а майката казала ,че просто не са хора.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #29 -: 2007-10-18, 20:02 »
Как пък човек парадира,че е гей или лесбийка?