Автор Тема: Съседи  (Прочетена 3163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Съседи
« -: 2008-08-23, 14:36 »
Какви са ви отношенията със съседите?

Този от едната ми страна тъкмо като че поспря с ремонтите и тоя отдолу стана фен на барбекюто. Ама на балкона. Обед и вечер. Не знам какви кебапчета върти, ама пак всичко мирише на изгоряла мазнина :(. Докато се усетя и стаята е изпълнена с облак гаден пушек.
Язък за прането и цветята на балкона - теменужките и палмите вече устойчиво миришат на изгорели кебапчета  :(
« Последна редакция: 2008-08-23, 14:45 от tech_noir »

Неактивен blackhearted

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Отговор на: Съседи
« Отговор #1 -: 2008-08-23, 14:45 »
~ Ауу ,съжалявам те. Не че това помага много ,ама ...
Отвратително O,o

Ммм .. иначе със съседите .. отношенията са ми точно никакви :D
Отдолу едни пичове отвориха сервиз за компютри и etc (поне са някви готини и от време на време се чува доста добра музичка  8) )
Тези отгоре.. имаха навика преди време да се карат така,че целия квартал да ги чува (и най-вече аз , връхната точка на скандала обикновенно се провеждаше над моята стая .. )
А тези до нас .. я ги видя веднъж-два пъти в месеца .. Преди 2-3 седмици съседа ми изкара акъла ,после падна хилеж ..

Общо погледнато проблеми със съседите нямам ..  8)

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #2 -: 2008-08-23, 15:14 »
При нас дразнителите измряха и се изнесоха. Само аз останах ;D.
Преди беше ад - Всяка вечер слушам кючеци и детски рев. Е сега под мен има някакви студентки, които почти ги няма и само тях знам... Поне вече настъпи спокойствие във входа ми :D
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #3 -: 2008-08-29, 19:31 »
Мойте комшии ме обичат! - тия у нас

Интересуват се за мене, усмихват ми се... Абе съседска идилия. Викат ме да им помагам с ГСМ-ите, щото те не разбират
Викат ме да им режа балатумите, щото те ако го нарежат ше станат криви!
 Викат ме да покажа котката на децата и внуците им, за да се радват малките ...
комшията с една резачка втора седмица реже нещо в двора си, ама има ограда - не мога да видя кво реже, та се чудя как още не го е отрязал.
Другият пък(до нас) има гълъби и е шумничко, ама лястовичките по-силни звуци издават
Тая пък над тях има дъщеря на 3-4, която ми е адашка. И през половин час се чува: ""Марияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя! Марияяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!" Тя, тая е суфянка, омъжила се тука и тоя навик да вика предполагам от там си го е взела. Ако искате вярвайте, ама при затворени прозорци се слуша все едно ми е в стаята!

Комшията е маниак на тема мотори  постоянно ръмжи  с един от двата, даже и трикове прави. баща му пък има  автосервиз и цялата улуца е заета от паркирани автомобили, които чакат за  поправка с месеци!

Не се оплаквам!

На вилата комшийката ми е бивша даскалица. Не си говорим, не се поздравяваме. Тая ми е идеалът за жена, ама ме е срам да и го призная, щото много мизерии съм й правила... Пък и тя ме мрази! Веднъж ни спря тока, щото бяхме шумни...

В софия комшиите много си ме тачат - по-възрастните, де - направо ми се радват.
Виж тия отдясно много шумно правят секс - имам чувството направо, че ше изкъртят стената и ще дойдат с леглото при мене... ама не ми прави впечатление вече -  панелка!

За студентски няма какво да говоря - представяте си кво е...

Неактивен Fake

• Listless
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 23
    • Профил
« Отговор #4 -: 2008-09-02, 22:18 »
Ами супер са :) Под нас нqма никой- изнесоха се цqлото семейство в Испаниq. Комшиите над нас много рqдко са ц апартамента. Никой не ми вика за силнта музика и никой не ми вика вечер на галавата :)
И макар че от кал сме направени, Господи,
аз не искам във кал да прекарам живота си.
И не искам тъй ням да стоя край брега
да очаквам промяна и все да мълча.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Re:Съседи
« Отговор #5 -: 2009-10-22, 16:17 »
Над нас има младо семейство с малко дете. Момиченце... Мария се казва. Снощи много плака... явно е болничка :(
Знам й името, понеже майка й крещи по нея постоянно ;D
Добре, че не се свъртам вкъщи през деня, че ше и се скарам на тая жена.

в апартаментa до нас има куче. лае, като чуе асансьора.

Уж не е панелен блока, пък всеки шум се чува...

Хората са мили, ако поздравяваш първи, иnаче не подкачат - суфянци... :P

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Re:Съседи
« Отговор #6 -: 2009-10-22, 17:35 »
Под нас има офис, който бачка до 5 следобяд, отсреща има 4 студентки а над нас има една глуха баба и домоуправителя. Само един път имахме проблем, понеже в пиянски делириум решихме да свирим на пиано към 2-3 през нощта, но като цяло няма проблем :)

Неактивен gambit

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Съседи
« Отговор #7 -: 2012-05-08, 18:00 »
 :D Темата е стара и какво развитие има сега? Как са съседите? За 4 години големи промени може да са се случили - я пак кажете по нещо, да го направим като на Среща на випуска   ;D . Щото за 4 г. и при мен има промяна, настъпи спокойствие, защото някои елементи се изнесоха и останахме в разбирателство  8)

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #8 -: 2012-05-14, 01:04 »
Браво на тебе, моите съседи едно време бяха чудесни, но в момента си представям всички способи на Инквизицията, насочени към комшийката от долния етаж...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен alkaline

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #9 -: 2012-08-23, 15:37 »
При мен е супер, до мен и под мен няма никой. 2 от апартаментите са празни, а единият е офис. BTW, да се похваля - Юлиан Вучков живее в същата кооперация в която и аз :)
Когато търсите интересни възможности за проект на къща, вижте този сайт. Чрез тези проекти няма нужда да търсите много за ипотечни кредити. Научете повече за възможностите за изработка на уеб сайт. Вижте допълнителна информация за интериорни врати цени.
« Последна редакция: 2012-12-20, 02:39 от alkaline »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #10 -: 2012-09-21, 15:21 »
Преместих се и все едно съм си взела апартамент в някое отделение на 4ти километър :D Имам 2ма шизофреници, склеротици - 3ма, още 2 комшийки с жълти книжки, не им знам диагнозите, но им личи от далеч, дъновистка, която нарежда камъчетата в градинката в кръгове и танцува паневритмия, 3 мюсюлманки от Букурещ (със забрадките и всичкото си му), алкохолик - професионален, виещ през свободното си време, обсебена от енергии и духове жена с котки и някакъв антисоциален тип, който не излиза през деня, но храни ш*баните гълъби. Ще си сложа изтривалка с надпис ''Wellcome to Hell" :D
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #11 -: 2012-11-29, 03:42 »
Приготвила си се за американски филм на ужасите. Сега чакай да спре тока и лет дъ гейм бегин :)

Относно мен... живея в "студентско общежитие" в казарма. Не се оплаквам от съседите, не са позволени много неща, но това го прави интересно. Например, тръпката да прескочиш оградата, мъртъв-пиян и да не те хване дежурния - това те кара да се чувстваш удовлетворен от пъргавостта и ловкостта си в подобно състояние. Да "вкарваш нелегално" хора във военната зона, да си покажеш задника на камерите или да пиеш алкохол в района на ВВМУ.
 Мястото си има и своите плюсове - ако имаш нужда от нещо, винаги има кой да ти помогне, да ти купи нещо от магазина или просто да те нагости с буркан с манджа. И купони има, те са най-интересни, защото трябва да се крием от военните. Като в приказка е! ;)
« Последна редакция: 2012-11-29, 03:45 от PooR^CReaTuRe »