Автор Тема: Да те зарежат...  (Прочетена 5929 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
Да те зарежат...
« -: 2008-07-19, 12:22 »
Какво е чувството да обичаш до болка... ама баш до болка... И да те зарежат?  Някой изпитвал ли го е?
Защото, ако е подобно на това от съня ми - Дори и само частица от  онова чувство... Не знам...

Темата обхваща цялата ситуация... :)

« Последна редакция: 2012-12-29, 11:46 от tech_noir »

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Отговор на: Да те зарежат...
« Отговор #1 -: 2008-07-19, 20:40 »
По гадно е чувството, да си в рая и да се наложи да си тръгнеш...зарязвайки човекът там.
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
« Отговор #2 -: 2008-07-19, 23:43 »
То не е само това - После го/ я виждаш с някакви други, спомняш си, мислиш... надяваш се напразно... И момента с отбягването и ... осъзнаването... Пфффф
 Имам чувството,че ако не се бях събудила и беше реалност... Не знам, просто...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #3 -: 2008-07-20, 12:05 »
Хх смешното е, че около година след най-тежкото ми "зарязване" осъзнах, че тва е било най-хубавото нещо в живота ми, щото не знам сега какво щях да бъда ако още бях с този човек :D Иначе преди да се осъзная беше тежко... мноого тежко ... с месеци всяка вечер рев до 3-4 часа през нощта, всяко нещо в стаята ми напомняше за него, всяко малко нещо.... въобще около година се чудех как да си събера живота :) Аааама всичко минава  ;)

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #4 -: 2008-07-20, 22:42 »
Ами аз бях като в транс 1 година след като бях зарязана... за никой не ми пукаше и за нищо... бях в няква летаргия... апатия... тогава ако не беше Сара да ме побутва не знам... Много трудно го преодолях... празните надежди... спомените... изгасването на всяка искрица надежда като го видиш да флиртува с друга или да я целува... и после пак раждането на същите неоправдани надежди... тъпото е,че от там ми почна и гастрита ( не е много по темата, ама да спомена :D ) .
Наистина... от това състояние ме искараха Сара, твърдата музика и поезията... Ако Сара не ми набиваше в главата,че има и други и трябва да престана да търся Него в момчетата около мен не знам още колко време щеше да ме държи.
Е, тогава си бях направо дете още на 14-15... и пак беше ужасно - първата любов много трудно се преглъща, но както каза Лили тя ми помогна да израсна на акъл и да престана да бъда чак такъв егоист, какъвто бях и какъвто, опасявам се, пак ставам.
Сега ако се случи... ще ме съсипе, ама буквално. Ще ме разнищо и физически и психически - прекалено много държа на тоя човек и направо ще си отиде част от мен с него... спомням си какво беше тогава, ако се случи сега ще е 100 пъти по-силен удърът, но пак ще го преживея...

и още нещо - каквото и да се приказва болката от подобна раздяла наистина кара човек да се пази емоционално... страхът е най-големият страх, както беше казал някой анимационен герой ;)
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #5 -: 2008-07-20, 23:09 »
Мен не са ме зарязвали ::) Все още.

egoist

• Гост
« Отговор #6 -: 2008-07-20, 23:20 »
Бях на 14 години. Предстаете си само... Беше много тежко. Сдухваща музика, алкохол, гадже след гадже и пак не можех да го изхвърля от съзнанието си. Минаха 2 години. Той се "върна' при мен, а аз чак тогава осъзнах, че съм го преживяла и вече не искам да съм с него - ирония, а?! От тогава зарязвам само аз... Сори, но нямам намерение никога пак да се чувствам в ролята на "прелъстена и изоставена"! ;)

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #7 -: 2008-07-21, 04:06 »
АЗ май бия всички рекорди! 2години не можех да си избия този човек от главата,а вече 4-та е пречка за мен.
 Почти всеки ден, се виждахме, бяхме в една компания, нямало е момиче, което той да не е свалял и всичко беше пред очите ми. Бяхме заедно - заряза ме, бяхме заедно пак - пак ме заряза, после не бяха свалки, случайни целувки и флиртуве. Толкова болка и толкова сълзи, бях в състояние на пълна апатия, после бях в голямата депресия.
 В крайна сметка продължих напред!И......за съжаление, се появяваше и като проблем във връзките ми. Толкова скандали за нищо, заради него. После стигнахме до момента, в който пак сме заедно, исках да разбера защо става така и наистина ли, той е толкова важен за мен. Е, оказа се, че когато мислиш нещата стоят по различен начин, видях , че между нас не може да има нищо и просто се отдръпнах и до там беше. Вече бях сигурна, че между нас няма нищо, и така си остана!
 Цялата ирония е, в това, че за всичко съм си виновна аз, но късно го осъзнах и поради странни стечения на обстоятелствата, за нищо, сега е застрашена и новата ми връзка, а аз давам всичко за нея и толкова много обичам приятелят ми, че ми идва да си удрям главата заради глупоста си.

« Последна редакция: 2008-07-21, 04:36 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен t7g898f7f

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #8 -: 2008-09-18, 22:19 »
не е по гадно от това да обичаш някой до болка а той да те обвини в неща които не само че неси направил ..ами и никога не би направил :/
точно както нож в сърцето

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #9 -: 2008-09-19, 11:38 »
Един път обичал ли си, не можеш да го забравиш... По един или по друг начин, дали ще бъде с любов или омраза. В някой момент трябва да се окаже, че ти си по-силния и да му ебеш майката на всичко, та дори и тогава нямаш гаранция, че ще ти мине. Променяш си начина на мислене, характера, действията, ежедневието, изискванята към другите, дори към роднините и приятелите си. Освен това трудно би обичал някой друг, защото след тази травма вече гледаш за всички недостатъци на "кандидатът" и в крайна сметка ти почваш да режеш и да разбиваш сърца.

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
« Отговор #10 -: 2008-09-19, 17:09 »
и аз се присъединявам към вас
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен Someonewlse

• Danny The Dog
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
    • Death Note BG Forum
« Отговор #11 -: 2008-11-12, 23:22 »
Като се замисля, никога не ми е пукало особено. Просто не ми се е случвало да обичам някого толкова много, че да не мога да го забравя^^
А и обикновено аз зарязвам.
May be the Universe is not supposed to be understood?

Неактивен Otkachenaa

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Да те зарежат...
« Отговор #12 -: 2012-06-05, 18:46 »
Може би без гадже е по-свободно.А когато си нямаш приятел никой не те харесва,когато тръгнеш там с някъФ почват всичките да те харесват.;x :(

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #13 -: 2012-12-28, 22:49 »
Всяко зло - за добро. Различно ги виждах преди нещата. В момента ако ме зарежат, ще се чувствам много, много, много зле. Сигурно ще боли. Но ще оцелея. Не се умира току-тъй от разбито сърце :Р Пък и в крайна сметка - "Не плачи, защото нещо е свършило, усмихни се, че ти се е случило". По-страшно ми се вижда да обичам някого по-силно, отколкото той обича мен или да бъда с някого, който е с мен насила. Или пък да съм с някого, който иска някой друг о,0 Е, тогава мога да се побъркам без задръжки!

П.С. Ама не искам сега да се разделям с никого, чувствам се прекалено щастлива, за да пробвам да оцелявам ;)
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #14 -: 2013-01-01, 15:55 »
По-страшно ми се вижда да обичам някого по-силно, отколкото той обича мен или да бъда с някого, който е с мен насила. Или пък да съм с някого, който иска някой друг о,0
По-страшно е. Можеш да се мъчиш доста по-дълго, отколкото с простата раздяла :)
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен justify

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #15 -: 2014-02-03, 10:58 »
Да зарежеш,да те зарежат,няма значение,като резултатът е един и същ.:) В крайна сметка се оказва най-доброто,вярвайте в това.