Автор Тема: Деца "индиго"; Кристални деца  (Прочетена 15777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Re:Деца "индиго"; Кристални деца
« Отговор #30 -: 2009-12-05, 19:10 »
Между другото сега ми хрумна, че самата комбинация между думите "деца" и "Индиго" би трябвало да е доста неприятно звучаща за България  :-X
Caralho Voador

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #31 -: 2009-12-05, 19:27 »
 Ами аз първоначално като прочетох Деца " Индиго" си мислих, че темата ще е нещо за децата, които починаха в "Индиго".
Inside all of us there si hope...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #32 -: 2009-12-05, 20:51 »
Между другото сега ми хрумна, че самата комбинация между думите "деца" и "Индиго" би трябвало да е доста неприятно звучаща за България  :-X

Бррр....стига бре, ти пък за какво се сети...мани мани, много тъпа случка....
Относно бъдещето - съмнявам се, че което и да е дете, има бъдеще в България...е освен ако не е някоя мръсница с амбиции за чичко-паричко :P
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Анна-Мария

• Гост
Re: Деца "индиго"; Кристални деца
« Отговор #33 -: 2011-03-03, 14:05 »
Ако имате въпроси за тези деца питаите всичко от там отговаря на мен самата стреснах се доста винаги съм знаела сякаш нещо което другите не знаят но дори и аз не знам какво е ...Странно е знам но се мисля за такава не ми пука никога какво мислят другите за мен макар че се чуствам изоставена от света и сякаш искам да го направя по-добър!!

ТТ

• Гост
Re: Деца "индиго"; Кристални деца
« Отговор #34 -: 2011-11-20, 02:29 »
" Нека се върнем към езотеричната литература и по-точно към изводите на специалисти в алтернативни практики, които са събрали солидни доказателства за съществуването на “различни” деца. Мери Инглиш, популярна английска астроложка и лечителка, казва следното: “В моята хомеопатична практика аз забелязах множество сензитивни, интуитивни деца. Когато разгледах рождените им карти, бях смаяна от факта, че при повечето от тях планетите са струпани в шест от дванадесетте дома на хороскопа. Този модел подсказва интензивна индивидуалност с определени дарби. След това чух за “индиговите” деца и помолих родители, които считаха, че техните деца спадат към този вид, да ми изпратят рождените им данни. За да бъда сигурна, събрах сто рождени карти и намерих в 94% от тях следното струпване на планети. Вглеждайки се по-внимателно, видях, че всички те бяха родени с медиумичния Нептун и свободолюбивия Уран в амбициозния земен знак Козирог.”
Струпването на планети може да бъде в друг квадрант на хороскопа, но във всеки случай, ако детето ви показва независимост, сензитивност и неконвенционално поведение и намерите в хороскопа му струпване на повечето планети в съседни знаци, вероятно в семейството ви се развива една от душите, призвани да променят света, изявяващи “индиговия феномен”. “Някои “индигови” деца са се появили преди около 30 години, но масово са започнали да “слизат” в края на 70-те и особено през последните 20 години”, казва Мери Инглиш."

http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&task=view&id=166&Itemid=74

Видео:
Indigo Birth Charts

Мери Инглиш и нейното изследване на английски: http://www.maryenglish.com/indigo1.htm